#1 2012-02-11 14:03:47

n_eshiii
Member
From: Варна
Registered: 2010-03-28
Posts: 123

Re: Siberia

Реших да пусна още една историйка, която ми хрумна в автобуса. Мисля, че е по-сполучлива от миналата. Не е кой знае какво, но се надявам да ви хареса.  smile  smile



I Глава   
Ново начало
                                                                                                                                                                                                                                                         

Виждах само бели полета и замръзнали дървета, чиито върхове почти докосваха земята под напора на силния вятър, а хамавия автобус се тресеше като излитаща ракета. Навън беше - 35, а в автобуса сигурно беше -20. Да, досетихте се кое е това място - Сибир. Кой нормален човек би живял там. Ами...аз. За пръв път през живота си виждах сняг и честно казано, не ми изглеждаше приветлив.През целия си живот бях живяла в топла и слънчева Флорида, а сега..цяла година сняг.След смъртта на родителите ми те бяха завещали всичко на мен, но в завещанието им пишеше, че единственият човек, на който могат да разчитат са леля ми и дъщеря й. Автобусът направи остър ляв завой и през замъгленото стъкло се видя голямата къща на леля ми. Точно сега, под този ъгъл, къщата  приличаше повече на пансион. Отворих голямата пухена чанта до себе си и изкарах от там голяма пухкава топка, тоест котката ми.
- Е Флъфи, ти си единствената следа от миналия ми живот. От днес започва новия.
Тъмно синият автобус се спря пред голямата къща и аз бавно пристъпих, мъкнейки два големи куфара и пухкавата черна чанта. Кафявата ми коса се разроши от вятъра и аз заприличах на Самара.
- Алиса! Добре дошла у дома! - посрещна ме леля още от вратата.
- Здрасти, лельо Сара. - казах аз с престорена усмивка - може ли малко помощ с куфарите.
- О да, разбира се. Джени, ела да помогнеш малко. - Джени беше братовчедка ми. Не се виждахме често, но тя беше човекът, на когото мога да разчитам напълно. Тя беше с две години по-малка от мене, на 20, и беше много чаровна.
- Идвам. - изписука тя отвътре.
Изскочи от къщата с широка усмивка, облечена като заек. Щастието й беше заразно. И на моето, досека намусено лице, се появи усмивка. Джени пое куфарите и ме заведе в стаята ми. Всичко в къщата им беше модерно обзаведено. Стаята ми беше на втория етаж. Когато влязох в нея си помислух, че ми дават най-хубавата стая в къщата. Мечтата ми се сбъдна. Имах мезонет. Стаята беше малка, но за сметка на това хубава. Имаше всичко необходимо - гардероб, голямо легло. шкафчета, бюро. Всичко, даже собствена баня. Изкара лаптопа си и го сложих на бюрото.
- Джени, какъв е този костюм ? - попитах я, сочейки голямата бяла опашка.
- Ами ще има театрално представление утре в града и аз репетирах.
- Може ли да дойда на представлението?
- Да, разбирасе, ще се радвам.
- Хайде да слезем до града. Още е рано и ще има време да ти го покажа.
- Добре само да се преоблека.
След 10 мимути бях облечена в топлото си зимно палто. Носех такова за първи път. Не бях свикнала на студа и замръзвах навън, но ми беше интересно какво има в града. Докато минавахме с автобуза през него успях да фокусирам само едно кафене, супермаркет и малък магазин за дрехи. Друго не видях, защото шофьора караше като луд, а аз бях забила нокти в седалката.
- Тръгваме ли? - подкани ме Джени.


Is "I LOVE YOU" Enough ?

[img]http://prikachi.com/images/497/4481497z.gif[/img]

Offline

#2 2012-02-11 14:14:38

beautiful_kitty
YMCMB ♥
From: Dubai .
Registered: 2010-02-21
Posts: 10,203

Re: Siberia

Не е много зле,но не и страхотно.


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo1_r1_250.gif[/img] [img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo4_r1_250.gif[/img]
[list=*]
[*]Понякога трябва да се научиш да се сбогуваш..колкото и трудно да е.[/*]
[/list]

; We♥it ; Ask.fm

Offline

#3 2012-02-11 14:20:42

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Siberia

Не е много зле,но не и страхотно.


♔...................†...........♔

Offline

#4 2012-02-11 14:24:10

karit0y
Member
Registered: 2010-03-31
Posts: 155

Re: Siberia

На мен ми харесва  smile  Пусни следващата част, за да видим как ще се развие историята.

Offline

#5 2012-02-11 15:20:00

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Siberia

Не е много зле,но не и страхотно.


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#6 2012-02-11 16:09:59

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Siberia

На мен ми харесва  smile  Пусни следващата част, за да видим как ще се развие историята.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#7 2012-02-11 16:11:27

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Siberia

Некст !! heart  heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#8 2012-02-11 16:22:57

n_eshiii
Member
From: Варна
Registered: 2010-03-28
Posts: 123

Re: Siberia

Дано тази ви хареса повече от първата. smile

II Глава
Запознанство

Пак бяхме с тъмно синия автобус и аз цялата бях настръхнала, а Джени си стоеше спокойно без въобще да обръща внимание на силните трусове. Въпреки, че в автобуса беше по-топло отколко навън, се зарадвах, когато нах-сетне слязохме. Не беще кой знае какво, просто един малък град в подножието на ниска планина. Имаше всичко необходимо - магазин, болница, кафене, полиция, супермаркет. Какво друго ми трябваше? Единственото, което ме притесняваше,беше това, че всички ме зяпаха.
- Защо всички ме зяпат? - попитах Джени
- Защото си нова. Спокойно, когато свикнат да те виждат тук ще престанат.
- Джениии. - изкива някой
Беше симпатично момче на възраста на Джени. Имаше сибирско руса коса и кафеви очи. Джен ме погледна умолително.
- Хайде върви, аз ще се оправя. -казах й аз.
Тя ме прегърна и тръгна да бяга към симпатичното момче. Обърнах се и видях как всички хора отделиха поглед от мен. Влязох в малкото кафене.
- Един фреш моля. - казах на сервитьорката.
- Съжалявам, но нямаме такова тука.
- О, тогава фрапе.
- И такова нямаме.
- Добре, тогава меню.
Сервитьорката се усмихна и ми подаде едно меню. Отворих на напитките и там имаше само кафе, чай и какао. От както бях дошла не бях яла нищо и бях много гладна. Когато сервитьорката дойде, аз си поръчах кафе, яйца на очи, бекон и бургер. Жената ме гледаше така сякаш казваше " Как ще побереш толкова много храна в това малко тяло", но взе менюто и отиде на някъде. Хората в кафенето също ме зяпаха. Беше ужасно подтискащо да те зяпат докато се храниш. Но не ми пукаше особено. След като се наядох хубаво станах и реших да се разходя из града. Вървях дълго, около 10 минути и стигнах до северния край на града, където  започваше гората.
- Няма да се отдалечавам много. - казах си аз и навлязох в гъстите гори.
Вървях малко , и когато видях, че няма нищо интересно, реших да се върна. Обърнах се, но вече не виждах пътя. Започваше да се стъмва и аз се паникьосах. Тръгнах на някъде и излязох на някаква пътека. Огледах с, но не видях никой. Тръгнах да търся пътя обратно, но изведнъж се подхлъзнах. Помислих си, че ще падна по дупе, но някой ме хвана. Беше момче, доколкото можех да видя.
- Здрасти. - каза симпатягата.


Is "I LOVE YOU" Enough ?

[img]http://prikachi.com/images/497/4481497z.gif[/img]

Offline

#9 2012-02-11 16:49:13

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Siberia

Некст !! heart  heart


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#10 2012-02-11 16:57:04

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Siberia

Некст !! heart  heart

хубаво е (y)



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#11 2012-02-11 18:32:51

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Siberia

Некстттттт !!!!!! heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#12 2012-02-13 16:22:45

n_eshiii
Member
From: Варна
Registered: 2010-03-28
Posts: 123

Re: Siberia

спирам я, защото няма интерес  smile  sorry за тези, които я харесаха


Is "I LOVE YOU" Enough ?

[img]http://prikachi.com/images/497/4481497z.gif[/img]

Offline

#13 2012-02-19 09:58:21

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Siberia

Защооо я спираш много е хубавааа  cry

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook