#1 2012-01-12 08:04:05

perwyy_starr
Member
From: Hawaii xD :P
Registered: 2011-10-05
Posts: 16

Re: ~` Sky`~ II

~`Sky`~
Глава II

Мелани седеше облегната на дървото и гледаше в далечината високите върхове на дърветата, галени от сутрешните слънчеви лъчи и обикаляни от рояци птици, сякаш подплашени от незнаен звяр.
Тя се замисли за всичко което я вълнуваше напоследък, беше започнала да открива в себе си неща за който не беше подозирала или поне не беше очаквала да ѝ се случат точно на нея, но не винаги всичко ставаше така както го искаме и тя го знаеше повече от добре.
Черен гарван се стрелна от небето и кацна на полянката близо до нея. Огледа се, клъвна нещо сребристо и отлетя. Мелани се откъсна от мислите и стана за да продължи пътя си, който се виеше през гората чак до долината на "черната" река. Сутрешната роса тъкмо беше вече попила в земята, но роклята ѝ беше все още влажна от тревата върху която беше седяла.
Тя се огледа, на полянката нямаше никой, освен оня гарван, които сякаш и се присмиваше отдалеч.
Свали мократа си дреха и я сложи на близкия камък, който беше започнал да се затопля от юнските лъчи на слънцето. Постели одеялото, което носеше в голямата раница поставена до дървото и легна на него. Сега тя виждаше само синьото небе, което я караше да се чувства уникална и свободна като черния гарван, който отново кръжеше над нея.
Мелани беше самотна.След смърта на Линдзи,Мел не влезе в затвора ,но бе толкова сама ,че вече предпочиташе да бъде.Приятелството на петте момичета бе разбито.
Изведнъж зад нея се чуха стъпки.Стъпки на човек,познат на нея до болка.Мелани само леко се обърна ,но после продължи до се радва на прекрасното време.А гарванът изпищя ,сякаш от ужас и се скри в някъде,там горе.

*Главата не стана много интересна...!Приемам критики и ИДЕИ!Първата част на главата е подмогната от "Еротичните истории на Моника"!Пишете дали искате 3 глава!*


^^Smile!=)

Offline

#2 2012-01-12 09:40:05

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: ~` Sky`~ II

За втори път виждам такава глупост ? От къде ви хръмна, че за всяка нова глава се прави и нова тема ? Всичко се пуска в една и съща тема.

Сега, относно произведението.
Хареса ми. Трябва да си призная, че за сега самата идея, история, както искаш го наречи, не ме впечатли. Всъщност, не съм чела първата глава, предполагам знаеш защо. Заради малкият гаф с темите, който направи. И все пак, от втора глава не се разбира нищо съществено. Описваш просто, как тя седи, извършва от време на време някакви действия и размишлява. Но, хареса ми това, че има описания, за разлика от многото произведения тук. Продължавай. И се старай главите да са по - дълги.

Offline

#3 2012-01-12 10:03:05

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: ~` Sky`~ II

Все още не ме грабва. А и защо искаш чужди идеи? Това е твое произведение, твоите мисли и думи, не на мен и половината сайт.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#4 2012-01-12 10:11:34

Going^Crazy
Member
From: Shumen
Registered: 2011-09-10
Posts: 128

Re: ~` Sky`~ II

На мен и двете части страшно много ми харесаха и очаквам 3-та частт... Не е много вълнуваща тази история, но е много интересно какво ще се случи по-нататък...  smile


По-добре да бъдеш кофти версия на себе си , отколкото бета версия на някой друг! ;]]

http://ask.fm/GabrielitaMaybe Питайте каквото и да е smile

Offline

#5 2012-01-12 12:13:15

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: ~` Sky`~ II

За втори път виждам такава глупост ? От къде ви хръмна, че за всяка нова глава се прави и нова тема ? Всичко се пуска в една и съща тема.

Сега, относно произведението.
Хареса ми. Трябва да си призная, че за сега самата идея, история, както искаш го наречи, не ме впечатли. Всъщност, не съм чела първата глава, предполагам знаеш защо. Заради малкият гаф с темите, който направи. И все пак, от втора глава не се разбира нищо съществено. Описваш просто, как тя седи, извършва от време на време някакви действия и размишлява. Но, хареса ми това, че има описания, за разлика от многото произведения тук. Продължавай. И се старай главите да са по - дълги.

На същото мнение съм,описанията ти са хубави.

Offline

#6 2012-01-12 12:45:10

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: ~` Sky`~ II

Все още не ме грабва. А и защо искаш чужди идеи? Това е твое произведение, твоите мисли и думи, не на мен и половината сайт.


♔...................†...........♔

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook