#101 2012-10-05 12:41:42

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Любовни колебания.

избра работа пред мен..

Явно не си е заслужавало да сте заедно..Откажи се, няма смисъл, ако държи на теб, ще те потърси.Ще видиш.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#102 2012-10-05 12:42:21

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Любовни колебания.

много го харесвам, но прекалено ме е страх да му го кажа. sad

Опитай се да си по-общителна с него, станете приятели.Натам може той да те хареса.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#103 2012-10-07 18:31:21

butterflyyy
Member
Registered: 2012-08-13
Posts: 146

Re: Любовни колебания.

Здравейте! Искам да ви попитам най-задавания въпрос ;д как да разбера дали той ме харесва/обича ? ;д Той ми е казвал, че ме обича, но не му вярвам много много, защото това " Обичам те" стана като здрасти в днешно време и хората си го казват без да го чувстват. Понякога имам чувството, че не му пука за мен, но ако някой ми пречи, той е готов да му се оперчи ;д Предпочи да се виждаме на живо отколкото да си пишем.. Когато сме заедно наживо ме гледа за кратко време в очите. Почти не ме гледа дори, което ме плаши ;д Той ме лъже, но ме прави щастлива.  Според вас какви са чувствата му?

Offline

#104 2012-10-07 20:47:50

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любовни колебания.

Здравейте! Искам да ви попитам най-задавания въпрос ;д как да разбера дали той ме харесва/обича ? ;д Той ми е казвал, че ме обича, но не му вярвам много много, защото това " Обичам те" стана като здрасти в днешно време и хората си го казват без да го чувстват. Понякога имам чувството, че не му пука за мен, но ако някой ми пречи, той е готов да му се оперчи ;д Предпочи да се виждаме на живо отколкото да си пишем.. Когато сме заедно наживо ме гледа за кратко време в очите. Почти не ме гледа дори, което ме плаши ;д Той ме лъже, но ме прави щастлива.  Според вас какви са чувствата му?

Това, че те защитава, когато някой "те закача", не означава нищо.
Не мисля, че щом толкова те лъже има кой знае какви искрени чувства.Ако ти обичаш някой истински, няма да го лъжеш, нали?Сори, че ти "отрязах крилата" знам, че ти се искаше да ти кажем, че има чувства,, но според мен няма.И все пак може да греша, няма невъзможни неща.
smile


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#105 2012-10-14 18:48:37

autumn magic.. ™
Member
From: In the moment .. Paradise
Registered: 2012-09-22
Posts: 92

Re: Любовни колебания.

Там .. харесвам едно момче от скоро и постоянно го хващам да ме гледа (това и друг път съм го забелязвала) .. Преди постоянно се гледахме, но аз тей де не го харесвах както сега .. Снощи го видях и не спра да ме гледа ... после с една фр (нейният брат се познава с него) беше напсувала един и тей малко бяхме се заговорили с тях и ми се усмихна .. и не спря, ама не откъсна очи от мен .. Аз бях се изчервила и погледнах настрани ..  След това тръгнахме обиколихме малко и пак ги видяхме, той ме видя и седна срещу мен (тей де те слизаха от една кола и ние тъкмо се показахме и той седна и се загледа в мен) седнахме някъде близо до нас и на няколко метра от нас имаше едно кученце , той беше станал и дойде до нас уж да гали кучето .. Аз не спрях да го зяпам и почнах да викам на аверката, че е сладък и таквиз неща (хихи .. силно , сигурно ме е чул)  Ох .. според вас харесва ли ме ?? = ))
пп;;не видях темата ..

Offline

#106 2012-10-20 12:25:41

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Любовни колебания.

Там .. харесвам едно момче от скоро и постоянно го хващам да ме гледа (това и друг път съм го забелязвала) .. Преди постоянно се гледахме, но аз тей де не го харесвах както сега .. Снощи го видях и не спра да ме гледа ... после с една фр (нейният брат се познава с него) беше напсувала един и тей малко бяхме се заговорили с тях и ми се усмихна .. и не спря, ама не откъсна очи от мен .. Аз бях се изчервила и погледнах настрани ..  След това тръгнахме обиколихме малко и пак ги видяхме, той ме видя и седна срещу мен (тей де те слизаха от една кола и ние тъкмо се показахме и той седна и се загледа в мен) седнахме някъде близо до нас и на няколко метра от нас имаше едно кученце , той беше станал и дойде до нас уж да гали кучето .. Аз не спрях да го зяпам и почнах да викам на аверката, че е сладък и таквиз неща (хихи .. силно , сигурно ме е чул)  Ох .. според вас харесва ли ме ?? = ))
пп;;не видях темата ..

Ами щом се усмихва и те гледа - значи да.Има такава вероятност, сближи се с него, говорете си, ако е хубав, може и да се получи.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#107 2012-10-20 14:47:32

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Любовни колебания.

Хех, това с гледането звучи малко плашещо,  chuckle но 99% съм сигурна, че те е харесало момчето. sun


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#108 2012-10-30 14:22:44

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Любовни колебания.

Ами има едно момче, което харесвам и той знае.. Когато се видим той постоянно ме гледа (може и нищо да не означава, но все пак..), какво може да означава това? Иии как да разбера, че ме харесва? smile

Offline

#109 2012-10-30 17:30:23

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Любовни колебания.

Аз веднага поствам.
Значи, има едно момче с което се харесваме,проблемът ни обаче е,че той чака аз да го заговоря,а аз чакам той да ме заговори или както се казва да направи първата крачка.
Да го направя ли!? Защото не ми изглежда много уместно.. ако трябва все аз да я правя тази въпросна крачка няма да ми е много приятно.. И сега най-важното,да го направя или не?

---
Може и да е глупаво,но много наистина много се нуждая от това решение..

Ами направи тази първа крачка че ако го чакаш него можеш да си останеш само с чакането .. но не знам не го познавам , но все пак за момчетата ще е приятно поне веднъж момичето да направи първата крачка ..


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#110 2012-10-30 17:36:13

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Любовни колебания.

Ами има едно момче, което харесвам и той знае.. Когато се видим той постоянно ме гледа (може и нищо да не означава, но все пак..), какво може да означава това? Иии как да разбера, че ме харесва? smile


Ами можеш да разбереш ако му се усмихнеш или някой път го заговориш .. Може би те харесва не знам .. Щом постоянно те гледа като се видите сиг. има нещо ..


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#111 2012-10-30 20:36:36

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Любовни колебания.

zaicheto006 wrote:

Ами има едно момче, което харесвам и той знае.. Когато се видим той постоянно ме гледа (може и нищо да не означава, но все пак..), какво може да означава това? Иии как да разбера, че ме харесва? smile

Харесва те със сигурност,просто явно го е срам да си признае..или не те е опознал достатъчно за да реши дали иска връзка smile :p


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#112 2012-10-30 21:15:00

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Любовни колебания.

barbie5 wrote:

Ами има едно момче, което харесвам и той знае.. Когато се видим той постоянно ме гледа (може и нищо да не означава, но все пак..), какво може да означава това? Иии как да разбера, че ме харесва? smile

Харесва те със сигурност,просто явно го е срам да си признае..или не те е опознал достатъчно за да реши дали иска връзка smile :p

Ами защо просто не го питаш.По-добре да преглътнеш срама и да разбереш,отколкото постоянно да се чудиш какво значат погледите му и дали те харесва. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#113 2012-10-31 13:44:02

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Любовни колебания.

Ами защо просто не го питаш.По-добре да преглътнеш срама и да разбереш,отколкото постоянно да се чудиш какво значат погледите му и дали те харесва. С:

Ами ще се опитам, когато имам възможност и ще го питам.. Мерси все пак. smile

Offline

#114 2012-11-01 14:40:52

ron4eto99
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 27

Re: Любовни колебания.

Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

Offline

#115 2012-12-15 15:38:27

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Любовни колебания.

Чувствата ми с момчето, което обичам са взаимни, поне както той казва.Но се носят слухове, че така казва на всички, а се държи мило само с мен.Обича ли ме наистина или това е просто игра, за да ме вкара в леглото си?


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#116 2012-12-15 15:45:42

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовни колебания.

Чувствата ми с момчето, което обичам са взаимни, поне както той казва.Но се носят слухове, че така казва на всички, а се държи мило само с мен.Обича ли ме наистина или това е просто игра, за да ме вкара в леглото си?

Проучи от някъде дали наистина е така, но ако е истина, по-добре не се занимавай с него и го остави.

Offline

#117 2013-01-03 19:43:04

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Любовни колебания.

Хайде и аз с моя проблем laugh
Аз свиря на пиано и именно заради пианото станахме приятели с едно момче. Той не живее тук *където живея и аз* но учи тук и ходи на уроци. С него сме най-добри приятели и просто сме неразделни, когато сме заедно сме коренно различни. Той не говори с никой друг освен с мен, дори и когато бях на една негова репетиция *аз не участвах* когато той не беше включен веднага идваше при мен и си говорехме...Та той миналата година ми намекна че си пада по мен, но беше толкова завъртяно че аз нищо не разбрах |-( Тази година аз започнах да си падам по него...проблема е там че не знам как да му кажа и дали изобщо да му казвам? Ако беше друг, няма какво да губя - щях да му кажа...но с него е различно, страхувам се че ако му кажа и той вече не изпитва тези чувства - ще развалим УНИКАЛНОТО приятелство каквото имаме, защото просто почти целия град ни мисли за гаджета, а малкото, който ни вярват че не сме ни се възхищават на нашите отношения...Искам да му кажа. Понякога съм сигурна съм че няма да изгубя приятелството ни, защото съм сигурна в държанието му *много често ме прегръща, веднъж гледах една негова снимка и казах че сега е много по-сладък и той ми отвърна като теб,казвал ми е че пея невероятно...веднъж бях много изплашена и го хванах за ръката и той ме упокой когато беше просто невъзможно, веднъж бяхме заедно и беше някаква адска студ и аз цялата треперех, а той се съблече по тениска и ми даде якето си и т.н.* Та реших да поискам съвет какво да правя? Какво да направя - искам да му кажа, но не мога да го загубя...


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#118 2013-01-04 12:51:39

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Любовни колебания.

Хайде и аз с моя проблем laugh
Аз свиря на пиано и именно заради пианото станахме приятели с едно момче. Той не живее тук *където живея и аз* но учи тук и ходи на уроци. С него сме най-добри приятели и просто сме неразделни, когато сме заедно сме коренно различни. Той не говори с никой друг освен с мен, дори и когато бях на една негова репетиция *аз не участвах* когато той не беше включен веднага идваше при мен и си говорехме...Та той миналата година ми намекна че си пада по мен, но беше толкова завъртяно че аз нищо не разбрах |-( Тази година аз започнах да си падам по него...проблема е там че не знам как да му кажа и дали изобщо да му казвам? Ако беше друг, няма какво да губя - щях да му кажа...но с него е различно, страхувам се че ако му кажа и той вече не изпитва тези чувства - ще развалим УНИКАЛНОТО приятелство каквото имаме, защото просто почти целия град ни мисли за гаджета, а малкото, който ни вярват че не сме ни се възхищават на нашите отношения...Искам да му кажа. Понякога съм сигурна съм че няма да изгубя приятелството ни, защото съм сигурна в държанието му *много често ме прегръща, веднъж гледах една негова снимка и казах че сега е много по-сладък и той ми отвърна като теб,казвал ми е че пея невероятно...веднъж бях много изплашена и го хванах за ръката и той ме упокой когато беше просто невъзможно, веднъж бяхме заедно и беше някаква адска студ и аз цялата треперех, а той се съблече по тениска и ми даде якето си и т.н.* Та реших да поискам съвет какво да правя? Какво да направя - искам да му кажа, но не мога да го загубя...

Ако приятелството ви е истинско, връзката ви няма да е пречка, обаче ... не винаги от страхотните приятелства се раждат страхотни връзки.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#119 2013-01-04 13:41:22

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Любовни колебания.

Ако приятелството ви е истинско, връзката ви няма да е пречка, обаче ... не винаги от страхотните приятелства се раждат страхотни връзки.

Именно за това не знам какво да правя...


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#120 2013-01-04 19:25:16

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любовни колебания.

Чувствата ми с момчето, което обичам са взаимни, поне както той казва.Но се носят слухове, че така казва на всички, а се държи мило само с мен.Обича ли ме наистина или това е просто игра, за да ме вкара в леглото си?

Проучи от някъде дали наистина е така, но ако е истина, по-добре не се занимавай с него и го остави.

Много зависи и колко време ходите или излизате заедно, за да ти казва че те обича Внимавай, защото много момчета лъжат и могат да се преструват с месеци! Една приятелка наскоро пострада от това smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#121 2013-01-04 19:29:40

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любовни колебания.

Хайде и аз с моя проблем laugh
Аз свиря на пиано и именно заради пианото станахме приятели с едно момче. Той не живее тук *където живея и аз* но учи тук и ходи на уроци. С него сме най-добри приятели и просто сме неразделни, когато сме заедно сме коренно различни. Той не говори с никой друг освен с мен, дори и когато бях на една негова репетиция *аз не участвах* когато той не беше включен веднага идваше при мен и си говорехме...Та той миналата година ми намекна че си пада по мен, но беше толкова завъртяно че аз нищо не разбрах |-( Тази година аз започнах да си падам по него...проблема е там че не знам как да му кажа и дали изобщо да му казвам? Ако беше друг, няма какво да губя - щях да му кажа...но с него е различно, страхувам се че ако му кажа и той вече не изпитва тези чувства - ще развалим УНИКАЛНОТО приятелство каквото имаме, защото просто почти целия град ни мисли за гаджета, а малкото, който ни вярват че не сме ни се възхищават на нашите отношения...Искам да му кажа. Понякога съм сигурна съм че няма да изгубя приятелството ни, защото съм сигурна в държанието му *много често ме прегръща, веднъж гледах една негова снимка и казах че сега е много по-сладък и той ми отвърна като теб,казвал ми е че пея невероятно...веднъж бях много изплашена и го хванах за ръката и той ме упокой когато беше просто невъзможно, веднъж бяхме заедно и беше някаква адска студ и аз цялата треперех, а той се съблече по тениска и ми даде якето си и т.н.* Та реших да поискам съвет какво да правя? Какво да направя - искам да му кажа, но не мога да го загубя...

Ако приятелството ви е истинско, връзката ви няма да е пречка, обаче ... не винаги от страхотните приятелства се раждат страхотни връзки.


Значи по-добре опитай! Говори с него точно, защото спомена че сте най-добри приятели и би следвало, че можеш да му се довериш! smile И ако и двамата се харесвате, давайте! Даже така е по-добре, защото и двамата се познавате и знаете какво обича и мрази единия и обратно, така че няма да има толкова излишни спорове и каране както в друг случай. Пък и ако трябва вашето приятелство да се развали, то това ще стане каквото и да правите. Не мисля, че някой може да си промени съдбата, така че ако се харесвайте тръгвайте и поне ще сте пробвали wink Успех smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#122 2013-01-05 17:57:34

glor4etoy
Member
Registered: 2010-08-27
Posts: 5

Re: Любовни колебания.

Харесвам едно момче, с него сме си говорили по скайп веднъж и сме си писали около 5/6 пъти, като се видим в училище се поздравяваме и си говорим, постоянно ми се усмихва. Веднъж с една моя приятелка докато си говорехме по телефона (тя беше на училище) и някой я беше попитал с кого говори и тя като ми  каза името той я чу и тя ми каза, че се е усмихнал!... таа въпроса ми е дали той ме харесва ??

Offline

#123 2013-01-08 16:31:04

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Любовни колебания.

Харесвам едно момче, с него сме си говорили по скайп веднъж и сме си писали около 5/6 пъти, като се видим в училище се поздравяваме и си говорим, постоянно ми се усмихва. Веднъж с една моя приятелка докато си говорехме по телефона (тя беше на училище) и някой я беше попитал с кого говори и тя като ми  каза името той я чу и тя ми каза, че се е усмихнал!... таа въпроса ми е дали той ме харесва ??

Не може да разбереше от малко скайп разговори-започнете повече да дружите "лице в лице"за да разбереш сама.


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#124 2013-01-23 18:39:55

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Любовни колебания.

Преди време бях писала пак тук за едно момче..
Та, казаха ми всички, че ме харесва, но никой не беше сигурен
По едно време беше започнал много да ме дразни и не исках да излизам с тяхната компания, и бффто му започна да се държи много странно :/ И се оказа, че един ден са ни проследили просто до метрото, а ние по пътя си говорихме точно за това. Тогава ги видяхме, но не казахме нищо. Г., за който бях писала първия път, изсумтя нещо злобно на А. И те двамата влязоха в метрото, а ние решихме да си купим пици. Не знам какво е станало, но се бяха скарали много яко и не си говореха 4седмици, а сега са малко по-отдалечени.
И тогава, неговият най-добър приятел А., започна да се държи ОЩЕ по-странно. Постоянно само ми викаше името и казваше здрасти като се обърнех и нищо друго. А Г. го гледаше тъпо *този, за който бях писала преди* Бях забелязала, че в някои часове ме гледа сякаш мисли нещо, но аз понякога съм много лигава. Днес в първия час аз си вързах малка част от косата на кукуригу и се пошегувах, че ще му заема гела да си дигна косата да стана еднорог хд. И Г. чу и се премести на друг чин. После пак стана въпрос за гела и А. твърдеше, че няма гел и аз се надигнах на пръсти и му пипнах косата. Тогава Г. дойде и каза виж и аз съм с гел и аз казах да, окей и той каза да ама аз ще го махна, и аз казах недей, че си по-гаден без него. После всеки свършил задачите по математика можеше да прави каквото му е кеф и аз си вързах косата на нещо като кок и казах аз съм телетъбис и почнах да им пея песничката. Той започна да ме гледа и аз като го забелязах започнах да се смея без да го гледам пряко и се повтори около 5-6 пъти. После се снимахме и си правехме Catwang с телефона ми и аз започнах ''Бич ю хев дъ суееег, сикретли уи ар геееейс'' и той пак ме погледна и се усмихна и като го погледнах почнах да се смея и той също съвсем леко се засмя, а Г. го погледна. В следващите часове те седяха разделени в двата края на кабинета. Накрая имахме биология, те седят зад мен и седнаха заедно. Аз се бъзиках с А., той постоянно ми искаше телефона и аз все не може не може и той накрая каза ''е защо ти си малка панда една такава сладка'' и аз се засмях, понеже не знаех дали просто се подмазва или е искрен, но Г. излезе от кабинета. Гледахме препарирани детски глисти, но аз изпитвам ужас от препарирани животни и безгръбначни и ми прилоша и се свих на кълбо, буквално и отказах да погледна. И тръгнах да припадам и той започна да си говори с мен, за да се разсея и започна да ме пита защо ме е страх и т.н. Не знам, доста дълго писах, но исках г/д да разберете за какво говоря.
Е, какво мислите, че значи? Просто не мога да го питам, той ще каже на Г. и Г. ще каже на цялото училище, ужасен е :с


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#125 2013-01-23 19:44:46

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любовни колебания.

Преди време бях писала пак тук за едно момче..
Та, казаха ми всички, че ме харесва, но никой не беше сигурен
По едно време беше започнал много да ме дразни и не исках да излизам с тяхната компания, и бффто му започна да се държи много странно :/ И се оказа, че един ден са ни проследили просто до метрото, а ние по пътя си говорихме точно за това. Тогава ги видяхме, но не казахме нищо. Г., за който бях писала първия път, изсумтя нещо злобно на А. И те двамата влязоха в метрото, а ние решихме да си купим пици. Не знам какво е станало, но се бяха скарали много яко и не си говореха 4седмици, а сега са малко по-отдалечени.
И тогава, неговият най-добър приятел А., започна да се държи ОЩЕ по-странно. Постоянно само ми викаше името и казваше здрасти като се обърнех и нищо друго. А Г. го гледаше тъпо *този, за който бях писала преди* Бях забелязала, че в някои часове ме гледа сякаш мисли нещо, но аз понякога съм много лигава. Днес в първия час аз си вързах малка част от косата на кукуригу и се пошегувах, че ще му заема гела да си дигна косата да стана еднорог хд. И Г. чу и се премести на друг чин. После пак стана въпрос за гела и А. твърдеше, че няма гел и аз се надигнах на пръсти и му пипнах косата. Тогава Г. дойде и каза виж и аз съм с гел и аз казах да, окей и той каза да ама аз ще го махна, и аз казах недей, че си по-гаден без него. После всеки свършил задачите по математика можеше да прави каквото му е кеф и аз си вързах косата на нещо като кок и казах аз съм телетъбис и почнах да им пея песничката. Той започна да ме гледа и аз като го забелязах започнах да се смея без да го гледам пряко и се повтори около 5-6 пъти. После се снимахме и си правехме Catwang с телефона ми и аз започнах ''Бич ю хев дъ суееег, сикретли уи ар геееейс'' и той пак ме погледна и се усмихна и като го погледнах почнах да се смея и той също съвсем леко се засмя, а Г. го погледна. В следващите часове те седяха разделени в двата края на кабинета. Накрая имахме биология, те седят зад мен и седнаха заедно. Аз се бъзиках с А., той постоянно ми искаше телефона и аз все не може не може и той накрая каза ''е защо ти си малка панда една такава сладка'' и аз се засмях, понеже не знаех дали просто се подмазва или е искрен, но Г. излезе от кабинета. Гледахме препарирани детски глисти, но аз изпитвам ужас от препарирани животни и безгръбначни и ми прилоша и се свих на кълбо, буквално и отказах да погледна. И тръгнах да припадам и той започна да си говори с мен, за да се разсея и започна да ме пита защо ме е страх и т.н. Не знам, доста дълго писах, но исках г/д да разберете за какво говоря.
Е, какво мислите, че значи? Просто не мога да го питам, той ще каже на Г. и Г. ще каже на цялото училище, ужасен е :с

Честно казано нищо не ти разбрах.Видях само страааашно много подробности, които още повече ме объркаха.Съкрати си разказа и дай само най-същественото.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline