#76 2012-09-15 13:23:48

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовни колебания.

Здравейте ! smile Мм вчера с гаджето ми имахме среща , но тя доведе и приятелки и от притеснение заради приятелките й не можах дори да я целуна и да й кажа , че я обичам . После тя ми каза да не се притеснявам от тях , но не мога.Когато сме заедно само в мен са се втренчили и ме вцепеняват ;д . Та има ли разрешение на проблема ? или проблема си е в мен , поради голямото напрежение ?

Не се притеснявай да показваш любовта ви пред всички. Няма нищо срамно.  smile

Offline

#77 2012-09-15 13:24:05

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовни колебания.

Здравейте ! smile Мм вчера с гаджето ми имахме среща , но тя доведе и приятелки и от притеснение заради приятелките й не можах дори да я целуна и да й кажа , че я обичам . После тя ми каза да не се притеснявам от тях , но не мога.Когато сме заедно само в мен са се втренчили и ме вцепеняват ;д . Та има ли разрешение на проблема ? или проблема си е в мен , поради голямото напрежение ?

Не се притеснявай да показваш любовта ви пред всички. Няма нищо срамно.  smile

Offline

#78 2012-09-16 16:05:47

sweety_one
Member
From: in```{spring} worldd ;p :)))
Registered: 2010-08-22
Posts: 931

Re: Любовни колебания.

Здравейте ! smile Мм вчера с гаджето ми имахме среща , но тя доведе и приятелки и от притеснение заради приятелките й не можах дори да я целуна и да й кажа , че я обичам . После тя ми каза да не се притеснявам от тях , но не мога.Когато сме заедно само в мен са се втренчили и ме вцепеняват ;д . Та има ли разрешение на проблема ? или проблема си е в мен , поради голямото напрежение ?

Не се притеснявай да показваш любовта ви пред всички. Няма нищо срамно.  smile

Точно, спри да се притесняваш и всичко ще се оправи. А и има и друга тема за тоя въпрос . laugh


LOVE YOU



My page^^
MY FACEBOOK sun
summer 2014

Offline

#79 2012-09-18 20:06:08

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Любовни колебания.

Искам да ви попитам ако имате приятел и едновремнно проблеми със семейството не можете да излизате и така.. как бихте постъпили..аз често се караамм с нашитее само защото исикам да излизам с него

Offline

#80 2012-09-19 17:27:48

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовни колебания.

Искам да ви попитам ако имате приятел и едновремнно проблеми със семейството не можете да излизате и така.. как бихте постъпили..аз често се караамм с нашитее само защото исикам да излизам с него

Седни и поговори с тях, защото и ти имаш нужда от лично пространство.  smile

Offline

#81 2012-09-22 07:15:56

autumn magic.. ™
Member
From: In the moment .. Paradise
Registered: 2012-09-22
Posts: 92

Re: Любовни колебания.

Искам да ви попитам ако имате приятел и едновремнно проблеми със семейството не можете да излизате и така.. как бихте постъпили..аз често се караамм с нашитее само защото исикам да излизам с него

Това е нормално, а и ние сме момичета ...  laugh Поговори с тях, може би мислят, че той е като всички останали (така де, че кой  не би?) искам да кажа, направете си някоя вечеря и го покани да се запознае с вашите, така поне да разберат що за човек е и може да те пуснат ..

Offline

#82 2012-09-22 09:19:41

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любовни колебания.

Искам да ви попитам ако имате приятел и едновремнно проблеми със семейството не можете да излизате и така.. как бихте постъпили..аз често се караамм с нашитее само защото исикам да излизам с него

Според мен отношенията с родителите са по-важни от тези с приятеля.
Но ако толкова много искаш да излизаш с него, поговори с вашите, обясни им и предполагам ще те разберат.И между другото - по принцип, ако запознаеш родителите си с приятеля си, шанса да те пускат да излизаш с него(ако го харесат)е по-голям.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#83 2012-09-22 09:26:26

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любовни колебания.

Ще съм малко груба. Не е важно дали той те харесва, ако е...батко. Така де, всички казват любовта няма граници, но нали се сещате- един пълнолетен мъж мисли зряло, а детето е просто...дете. Не случайно пълнолетие се навършва на 18, а в щатите дори на 21. И ако поведението му се смята за педофилия, по-добре не се занимавай.

Боже, пълна глупост.Аз понеже познавам главно пълнолетни, ще ти кажа едно - човек като няма нищо на горния етаж и на 30 да е, ще е по-бетер от дете."Мъжете" в графика 18-20(и нещо) мислят детски, простаци са, търсят нещо за е*ане главно, и много рядко са свестни.
Пак казвам - зависи от човека.Както има хора на по 50, които мислят и се държат детски, така има и на 15, които мислят и се държат зряло.

А по темата - не си мисли, че щом ти се усмихва и поздравява те харесва.(Това не значи, че не те..).Освен да го питаш директно, няма как да разбереш.Ако съм научила нещо, то е - мъжете от намеци НЕ разбират. wink laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#84 2012-09-22 12:06:38

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Любовни колебания.

Ще съм малко груба. Не е важно дали той те харесва, ако е...батко. Така де, всички казват любовта няма граници, но нали се сещате- един пълнолетен мъж мисли зряло, а детето е просто...дете. Не случайно пълнолетие се навършва на 18, а в щатите дори на 21. И ако поведението му се смята за педофилия, по-добре не се занимавай.

Боже, пълна глупост.Аз понеже познавам главно пълнолетни, ще ти кажа едно - човек като няма нищо на горния етаж и на 30 да е, ще е по-бетер от дете."Мъжете" в графика 18-20(и нещо) мислят детски, простаци са, търсят нещо за е*ане главно, и много рядко са свестни.
Пак казвам - зависи от човека.Както има хора на по 50, които мислят и се държат детски, така има и на 15, които мислят и се държат зряло.

А по темата - не си мисли, че щом ти се усмихва и поздравява те харесва.(Това не значи, че не те..).Освен да го питаш директно, няма как да разбереш.Ако съм научила нещо, то е - мъжете от намеци НЕ разбират. wink laugh

Ами, и аз нещо подобно се опитвах да кажа, но не ми се е получило. Логиката ми беше, че има вероятност по някое време просто да я натисне. Не е правилно от морална точка, изглежда като батко, който гушка сестричката си. Така де, има и свестни, но пак не е особено надеждно.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#85 2012-09-22 17:20:53

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Любовни колебания.

Има едно момче,но не съм много сигурна харесвам ли го.На мен ще ми е достатъчно да си излизаме само като приятели,докато си изястня нещата.Разликата ни е 3 години ако има значение.Бих го поканила да излезем на разходка,но предпочитам да му пиша.Може ли да ми кажете какво да му напиша за една приятелска разходка.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#86 2012-09-23 12:44:19

autumn magic.. ™
Member
From: In the moment .. Paradise
Registered: 2012-09-22
Posts: 92

Re: Любовни колебания.

Има едно момче,но не съм много сигурна харесвам ли го.На мен ще ми е достатъчно да си излизаме само като приятели,докато си изястня нещата.Разликата ни е 3 години ако има значение.Бих го поканила да излезем на разходка,но предпочитам да му пиша.Може ли да ми кажете какво да му напиша за една приятелска разходка.

Ти на колко си ?

Offline

#87 2012-09-24 11:34:17

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Любовни колебания.

Има едно момче. Тази година дойде в класа ни. Не се познавахме лично, но започна да ми пише във фейсбук и така всеки път, щом съм на линия. И когато излизам ми казва ''моля те, пиши ми после''. Споделя ми много, а почти не ме познава и се закача. Безобидни закачки. И вчера му написах, че странно пише смеенето, а той почна да ме дразни и после написа ''айде за тебе всичко може'' и написа haha. Някакви подобни, и постоянно първо ме дразни, а после ми прави някакъв комплимент или нещо подобно. И няколко души решиха, че може би ме харесва, но аз не съм сигурна. Понеже той нещо им е говорил, а днес се премести зад мен по всички предмети и постоянно си говори с мен. Както казах, първо се опитва да ме дразни, а после се държи мило. Според вас дали е така?


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#88 2012-09-24 13:00:47

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовни колебания.

Има едно момче. Тази година дойде в класа ни. Не се познавахме лично, но започна да ми пише във фейсбук и така всеки път, щом съм на линия. И когато излизам ми казва ''моля те, пиши ми после''. Споделя ми много, а почти не ме познава и се закача. Безобидни закачки. И вчера му написах, че странно пише смеенето, а той почна да ме дразни и после написа ''айде за тебе всичко може'' и написа haha. Някакви подобни, и постоянно първо ме дразни, а после ми прави някакъв комплимент или нещо подобно. И няколко души решиха, че може би ме харесва, но аз не съм сигурна. Понеже той нещо им е говорил, а днес се премести зад мен по всички предмети и постоянно си говори с мен. Както казах, първо се опитва да ме дразни, а после се държи мило. Според вас дали е така?


Момчетата не знаят как да си изразяват чувствата, а и е в такава възраст, в която не знае как да подходи. Според мен наистина те харесва. А доколкото до споделянето, явно го прави просто защото усеща, че може да ти има доверие.

Offline

#89 2012-09-24 13:23:37

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Любовни колебания.

Има едно момче. Тази година дойде в класа ни. Не се познавахме лично, но започна да ми пише във фейсбук и така всеки път, щом съм на линия. И когато излизам ми казва ''моля те, пиши ми после''. Споделя ми много, а почти не ме познава и се закача. Безобидни закачки. И вчера му написах, че странно пише смеенето, а той почна да ме дразни и после написа ''айде за тебе всичко може'' и написа haha. Някакви подобни, и постоянно първо ме дразни, а после ми прави някакъв комплимент или нещо подобно. И няколко души решиха, че може би ме харесва, но аз не съм сигурна. Понеже той нещо им е говорил, а днес се премести зад мен по всички предмети и постоянно си говори с мен. Както казах, първо се опитва да ме дразни, а после се държи мило. Според вас дали е така?


Момчетата не знаят как да си изразяват чувствата, а и е в такава възраст, в която не знае как да подходи. Според мен наистина те харесва. А доколкото до споделянето, явно го прави просто защото усеща, че може да ти има доверие.

Може би все-пак не ме харесва. (: Вчера 4 пъти спомена името на едно момиче, и си мислех че го казва като за човек, защото така и не повдигна темата. Но днес пак го каза, и аз се усетих. И той ме пита дали му отива да е с гел за коса...? Объркана съм.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#90 2012-09-25 16:30:36

katherine
Member
Registered: 2011-11-05
Posts: 13

Re: Любовни колебания.

От много време ме мъчи един въпрос...Харесвам едно момче и се питам дали и той ме харесва?
Много често ми праща така да се каже въздушни целувки,понякога ме прегръща,с мен де държи по-специално и внимателно...Също така в часовете в училище,когато погледна към него той ме гледа(е,не винаги,но често).

Моля ви,кажете си мнението...Дали ме харесва?


В профила вече е друго момиче.^^
Готина страничка

Offline

#91 2012-09-25 17:24:52

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Любовни колебания.

Можеш да го питаш дали си харесва някой, следи реакцията му (: Или просто му признай ^


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#92 2012-09-25 17:33:12

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Любовни колебания.

От много време ме мъчи един въпрос...Харесвам едно момче и се питам дали и той ме харесва?
Много често ми праща така да се каже въздушни целувки,понякога ме прегръща,с мен де държи по-специално и внимателно...Също така в часовете в училище,когато погледна към него той ме гледа(е,не винаги,но често).

Моля ви,кажете си мнението...Дали ме харесва?

Ти разговаряш ли с него или нямате общи теми? Ако не разговаряш и проявяваш желание да разбереш дали наистина те харесва по-добре се сближи с него това е най-сигурния начин.Иначе тук всеки би изказал мнението си,но никой не знае какво е точно ..


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#93 2012-09-26 07:44:39

katherine
Member
Registered: 2011-11-05
Posts: 13

Re: Любовни колебания.

Ами,имаме много общи теми и ако не го заговоря аз,той ме заговаря,затова бих казала,че не ни липсват контакти.В часовете в училище също си говорим,понякога се прибираме заедно...


В профила вече е друго момиче.^^
Готина страничка

Offline

#94 2012-09-26 12:34:04

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Любовни колебания.

Ами,имаме много общи теми и ако не го заговоря аз,той ме заговаря,затова бих казала,че не ни липсват контакти.В часовете в училище също си говорим,понякога се прибираме заедно...

Ами тогава ако не искаш да го питаш директно,просто следи поведението му спрямо теб.Рано или късно всичко ще излезе на яве smile


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#95 2012-09-26 13:05:32

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Любовни колебания.

Има едно момче. Тази година дойде в класа ни. Не се познавахме лично, но започна да ми пише във фейсбук и така всеки път, щом съм на линия. И когато излизам ми казва ''моля те, пиши ми после''. Споделя ми много, а почти не ме познава и се закача. Безобидни закачки. И вчера му написах, че странно пише смеенето, а той почна да ме дразни и после написа ''айде за тебе всичко може'' и написа haha. Някакви подобни, и постоянно първо ме дразни, а после ми прави някакъв комплимент или нещо подобно. И няколко души решиха, че може би ме харесва, но аз не съм сигурна. Понеже той нещо им е говорил, а днес се премести зад мен по всички предмети и постоянно си говори с мен. Както казах, първо се опитва да ме дразни, а после се държи мило. Според вас дали е така?


Момчетата не знаят как да си изразяват чувствата, а и е в такава възраст, в която не знае как да подходи. Според мен наистина те харесва. А доколкото до споделянето, явно го прави просто защото усеща, че може да ти има доверие.

Може би все-пак не ме харесва. (: Вчера 4 пъти спомена името на едно момиче, и си мислех че го казва като за човек, защото така и не повдигна темата. Но днес пак го каза, и аз се усетих. И той ме пита дали му отива да е с гел за коса...? И дали изглежда сладък. Объркана съм.

И както си харесваше това момиче, и и сподели че я харесва...нищо. Винаги ме следи дали съм онлайн и като съм пише с мен. С другите момичета не си пише, не толкова, не подобни неща. И неговия най-добър приятел ме мразеше, а от днес вече ми говори. Онзи ден се скарах с няколко момичета, и петима от приятелите му харесаха коментарите ми във фейсбук и ме защитиха. А един от тях каза, че го прави заради него. Как да разбера дали ме харесва?


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#96 2012-09-26 17:54:51

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовни колебания.

Момчетата не знаят как да си изразяват чувствата, а и е в такава възраст, в която не знае как да подходи. Според мен наистина те харесва. А доколкото до споделянето, явно го прави просто защото усеща, че може да ти има доверие.

Може би все-пак не ме харесва. (: Вчера 4 пъти спомена името на едно момиче, и си мислех че го казва като за човек, защото така и не повдигна темата. Но днес пак го каза, и аз се усетих. И той ме пита дали му отива да е с гел за коса...? И дали изглежда сладък. Объркана съм.

И както си харесваше това момиче, и и сподели че я харесва...нищо. Винаги ме следи дали съм онлайн и като съм пише с мен. С другите момичета не си пише, не толкова, не подобни неща. И неговия най-добър приятел ме мразеше, а от днес вече ми говори. Онзи ден се скарах с няколко момичета, и петима от приятелите му харесаха коментарите ми във фейсбук и ме защитиха. А един от тях каза, че го прави заради него. Как да разбера дали ме харесва?

Прави го, за да види дали ще ревнуваш. Просто всичко ще дойде с времето си. Само това мога да ти кажа, но според мен те харесва.

Offline

#97 2012-09-26 18:16:22

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Любовни колебания.

Момчетата не знаят как да си изразяват чувствата, а и е в такава възраст, в която не знае как да подходи. Според мен наистина те харесва. А доколкото до споделянето, явно го прави просто защото усеща, че може да ти има доверие.

Може би все-пак не ме харесва. (: Вчера 4 пъти спомена името на едно момиче, и си мислех че го казва като за човек, защото така и не повдигна темата. Но днес пак го каза, и аз се усетих. И той ме пита дали му отива да е с гел за коса...? И дали изглежда сладък. Объркана съм.

И както си харесваше това момиче, и и сподели че я харесва...нищо. Винаги ме следи дали съм онлайн и като съм пише с мен. С другите момичета не си пише, не толкова, не подобни неща. И неговия най-добър приятел ме мразеше, а от днес вече ми говори. Онзи ден се скарах с няколко момичета, и петима от приятелите му харесаха коментарите ми във фейсбук и ме защитиха. А един от тях каза, че го прави заради него. Как да разбера дали ме харесва?

Добре, съжалявам че ще бъда малко по-груба, ама КОЛКО ПО-ОЧЕВИДНО ТРЯБВА ДА Е ЗА ДА РАЗБЕРЕШ, ЧЕ ТЕ ХАРЕСВА???? Той ти го показва по всеки възможен начин и чака ти да му отвърнеш със същото или да направиш нещо, така че не се чуди, а действай!!

Offline

#98 2012-09-27 14:07:59

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Любовни колебания.

избра работа пред мен..


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#99 2012-10-01 14:33:38

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Любовни колебания.

много го харесвам, но прекалено ме е страх да му го кажа. sad


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#100 2012-10-02 10:40:24

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Любовни колебания.

Може би все-пак не ме харесва. (: Вчера 4 пъти спомена името на едно момиче, и си мислех че го казва като за човек, защото така и не повдигна темата. Но днес пак го каза, и аз се усетих. И той ме пита дали му отива да е с гел за коса...? И дали изглежда сладък. Объркана съм.

И както си харесваше това момиче, и и сподели че я харесва...нищо. Винаги ме следи дали съм онлайн и като съм пише с мен. С другите момичета не си пише, не толкова, не подобни неща. И неговия най-добър приятел ме мразеше, а от днес вече ми говори. Онзи ден се скарах с няколко момичета, и петима от приятелите му харесаха коментарите ми във фейсбук и ме защитиха. А един от тях каза, че го прави заради него. Как да разбера дали ме харесва?

Добре, съжалявам че ще бъда малко по-груба, ама КОЛКО ПО-ОЧЕВИДНО ТРЯБВА ДА Е ЗА ДА РАЗБЕРЕШ, ЧЕ ТЕ ХАРЕСВА???? Той ти го показва по всеки възможен начин и чака ти да му отвърнеш със същото или да направиш нещо, така че не се чуди, а действай!!

Опитвах да му кажа, правех му намеци, но на следващия ден просто не ми говореше, обиждаше ме без причина, отбягваше ме. И днес пак всичко е нормално. -.- Не ми е кой знае колко лесно.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook