#26 2012-03-16 15:29:01

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Любовни колебания.


тая дума "обичам" за нищо я нямате ..


На колко сте?От прочетеното стигнах до извод, че не сте на повече от 11.

Веси, по-малко и от 11 са .. убедена съм
смешна история

Емм като ви е смешна недейте да пишете.. wink И аз съм на 14, а той на 15 !!


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#27 2012-03-16 15:41:20

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любовни колебания.

Като няма да пишете нищо по въпросите, не пишете колкото да се намирате на приказка.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#28 2012-03-16 18:03:06

be.just.you
Member
From: Wonderland.'
Registered: 2011-09-15
Posts: 445

Re: Любовни колебания.

ghfgbfbкхнб дфжцдц дсцддцддцдцд

Offline

#29 2012-03-17 13:43:23

rumi21
Member
From: Ако ме търсиш усърдно ще ме на
Registered: 2012-02-29
Posts: 150

Re: Любовни колебания.

От скоро си имам гадже!Първите два дни беше като най-романтичния човек на света,но сега ми обръща внимание само,когато го питам нещо и ми отговаря само с ДА и НЕ!Моля помогнете ми,защото няма кой друг да попитам!
Благодаря предварително!
smile  smile  smile  smile


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4hre7KxVw1qktlzuo1_500.gif[/img]

Offline

#30 2012-03-18 19:45:28

sofityoy
Member
Registered: 2010-04-06
Posts: 336

Re: Любовни колебания.

Здравейте   ..
Ето я моята малка история която искам да споделя с вас...
Днес излезнахме аз и моята BFF заедно с момчето което ми е най-добрия приятел за момче  ...целия ден беше жесток,но към края си той започна да страни от мен и да се държи много странно ... Джейн-приятелката ми започна да усеща нещо което се случва с него и започна непрекъснато да си говори с него и да си шепнат! (БЕЗ ТЯ ДА МЕ ИЗОЛИРА!!!) ...А аз си седях като идиот и се чудех какво става,тогава тя дойде и ми каза,че той ще ми предложи на ,,базик,, за да види дали го харесвам-стана ми и кофти и смешно,но нищо не казах понеже аз не го харесвам-само изпитвам от онова привличане между момчета и момичета,но нищо повече!След около 30 мин. той ми предложи,а Джейн ми каза да не му приемам,защото може и да е на базик!Аз и има пълно доверие,но после и размислих   ...той ми предложи и след като аз му казах,че незнам какво да му кажа той започна да клати глава отрицателно и да ме гледа и да ми шепти как се е чувствал докато ми предлага!Стана ми кофти и сърцето започна да ми бие лудо,а всъщност още не му бях казала ДА или НЕ.Накрая той неиздържа и ме попита
Казвай Софи-Да или Не.Аз не можах да мму кажа нищо само му казах името,а той отново започна да клати глава отрицателно...аз го прегърнах толкова силно,че замалко да му изкарам въздуха...не исках да го пускам и започнах да го умолявам да ми обещае,че винаги ще си останем най-добри приятели въпреки този ден!Той само каза НЯМА ПРОБЛЕМ и си тръгна!       ...почувствах се ГАДНО и мъчително....
Стана късно и се стъмни и аз и Джейн трябваше да се прибираме,казахме си Чао и си тръгнахме.Бях на половината път когато едно момче ме настигна и ми каза,че той е плакал пред блоковете (аз на това момче му нямам никакво доверие!)...незнам дали е било така,доверих се на Джейн,защото мислех,че ме базика за да ме изпита.Още не съм сигурна дали наистина ме харесва...но всъщност това не ме интересува,стах ме е да не изгубя приятеля си...
Хора разбирате ли аз не съм на ясно с чувствата си   ...незнам,просто нищо незнам ...
Много ви благодаря,че отделихте време от живота си за да прочетете тази нелепа тема,просто исках да споделя с някого как се чувствам,или да получа някакъв съвет...


[img]http://prikachi.com/images/980/4530980x.jpg[/img]

Offline

#31 2012-03-18 19:47:41

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Любовни колебания.

Незнам. Знам как се чувставш. Много често приятелството прераства в "любов" и ставаа.. някак си, сложно.

Offline

#32 2012-03-24 09:19:14

Sunlight (sun) ™
Member
From: Dubstep Land (music)
Registered: 2012-03-02
Posts: 274

Re: Любовни колебания.

Ами с момчето, което харесвам, заедно много често се лигавим, пращаме си есемеси по време  на час, бележлки, тинтири-минтирии, хваще ме, гоним се, хилим се заедно, много е сладък, но дали ме харесва, защото много често се закачаме, почти съм сигурна, че ме харесва, но ще ви питам и вас.. С тая очарователна му усмивка се разтапям, боже.. вече не се сдържамм..  lipssealed

Offline

#33 2012-03-24 11:22:31

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Любовни колебания.

Аз харесвам едно момче и мисля ,че и той ме харесва , обаче  един път ми пише как е любовния живот и аз викам свободен при теб и той вика ми и при мен ,и ми вика той Д.. (Така ще наричам момчето което му е най-добър фр и на мен ми е добър фр) е свободен що не станете гаджета мн си отивате, и аз викам аз него харесвам а всъщност аз харесвам това мочме което нз защо се опитва да ме уреди с приятеля му и се чудя нарочно ли го прави ,какво точно иска  ?
П.С  Ще  съм  благодарна  ако  ми  помогнете!


♔...................†...........♔

Offline

#34 2012-03-24 15:13:05

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Любовни колебания.

Mисля, че те харесва, но е предпазлив и не е сигурен в твоите чувства. А това с въпросният приятел, най - вероятно е номер. Всмисъл - изпробва те, иска да види реакцията ти, за да може да си направи някакви изводи, взависимост от отговора ти. Попринцип тази реплика е доста изтъркана ... Смятам, че няма смисъл да обяснявам по - подробно от това. Аз ти казвам да действаш, според мен момчето наистина има някакви симпатии към теб.

Offline

#35 2012-03-31 18:44:38

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Любовни колебания.

Ето, че и аз се нуждая от съвет... blush
Да започвам направо...
Имах дълга връзка 1 година и 8 месеца, приблизително 2 години. Разделихме се, вече минаха около 3 месеца, през това време аз бях много наранена. За него не знам. Много си го обичах и той мен, но така се случи... След като скъсахме с него едно момче се сприятели с мен, разговарях, споделях му. Той ме изслушваше беше много търпелив, отнасяше се добре с мен. Аз го имах само за приятел, на който си споделям. И така ето го вече и проблема. Днес като се прибирах срещнах момчето (с което си споделяхме), седнахме на една пейка и започнахме да си говорим. Как е минал денят ни и от тема на тема, той ми се обясни в любов, за мен това беше неочаквано.
Покани ме на кино, аз му казах, че може утре да ходя на гости в друг град и ще му се обадя да му кажа дали ще отида или не.
Постарах се да я скъся, че иначе цял роман трябва да изпиша, но ми трябват бързи отговори. Вие на мое място какво бихте направили? Бихте ли опитали с другото момче като се има в предвид, че още харесвате бившия. Оф.. не знам какво да правя. Моля за бързи съвети.


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

#36 2012-04-10 18:49:36

Фъстъчка
Member
Registered: 2012-04-10
Posts: 1

Re: Любовни колебания.

Привет.От известно време следя форума и чак сега реших да се регистрирам и да потърся помощ.На 15 съм и харесвам момче 2 години по-голямо от мен.В началото бях отчаяна и мислех че нищо няма да се получи,докато 1 момиче от моя клас не ме запозна с въпросното момче.Един от неговите приятели ми каза че той е обвързан,но никога не е късно да се "разведе" и да се вземем.От държанието му разбирам че той не е безразличен към мен.Снощи му писах във фб... трудничко ми беше ноо.... та писахме си,той каза че утре(днес) ще ми пише,но не го прави.Когато аз вляза той излиза...това някакъв намек ли е,срам ли го е или какво? Една приятелка ми каза че много бързо съм се отказала от него,а аз и казах че щом той не ми пише значи може би не ме харесва.

Знам че е сложно,а и не ме бива да обяснявам много,но все пак ако някой помогне няма да е зле laugh (f)  handshake

Offline

#37 2012-04-11 05:19:06

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Любовни колебания.

Venus, аз ти казвам да опиташ. Нищо няма да загубиш, така или иначе.
Ако наистина, все още харесваш толкова много бившият си приятел, едно кино няма да промени чувствата ти. За теб няма да има проблем, по - скоро проблема ще е за момчето, което те е поканило. Ако пък стане така, че въпросното момче, с което си споделяш те впечатли и ти хареса по някакъв начин ... тогава действай и продължавай напред ? Нали знаеш как се замества стара любов ? - С нова. Пък и нали затова сте бивши. Всеки си продължава отново, по неговия собствен път и си търси своето щастие. А може дори всичката тази любов, която казваш, че все още изпитваш към него, да е просто един стар навик. Имали сте си вашите хубави моменти за две години и те все още те държат на някаква определена вълна. Но това не значи, че няма да изпиташ същото и с друг. Дори и да не е това точното момче - опитай, никога нищо не се знае със сигурност. Късмет. ( :

Offline

#38 2012-04-11 09:04:45

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Любовни колебания.

Преди една година харесвах едно момче, което е с 1 година по-малко от мен.И той ми каза и аз и той ми предложи да станем гаджета и приех.После скъсах с него и сега като си помсля, че сме били гаджета ми става гадно, защото той е малко смотан, а аз не съм като за него.И аз мисля, че ме харесва все още и някак си ме е срам или страх да не отново да почна да го харесвам.Като се разхождаме понякога или караме колело и ме е срам да не ме видях съученички или приятели.Просто няма как да не общувам, не зависи от мен.
П.С:Ако искате да ви кажа защо не зависи от мен пишете на ЛС.

Offline

#39 2012-04-11 09:51:52

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Любовни колебания.

Преди една година харесвах едно момче, което е с 1 година по-малко от мен.И той ми каза и аз и той ми предложи да станем гаджета и приех.После скъсах с него и сега като си помсля, че сме били гаджета ми става гадно, защото той е малко смотан, а аз не съм като за него.И аз мисля, че ме харесва все още и някак си ме е срам или страх да не отново да почна да го харесвам.Като се разхождаме понякога или караме колело и ме е срам да не ме видях съученички или приятели.Просто няма как да не общувам, не зависи от мен.
П.С:Ако искате да ви кажа защо не зависи от мен пишете на ЛС.

Оле,аз съм в абсолютно същото положение,само дето не общувам с него разминаваме се учим в едно даскало и като го видя направво ми се преобръща стомаха,и като се сетя че съм го целувала ми става едно отвратително и същевременно смешно!! Разбирам те!!  lipssealed


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#40 2012-04-13 14:59:56

KukLeto0
Member
Registered: 2012-04-06
Posts: 7

Re: Любовни колебания.

Исках да ви помоля за савет... Страдание
На 15 години сам...Имам си гадже от 2 години ..но мн се разделяхме и сега пак сме заедно0..обичам го много и немога без него0..преди месец се бяхме раздели ии аз реших да го накарам да ревнува..ии успях след това се събрахме..но след време осъзнах че май харесвам това прослувуто момче без да се осетя съм хлътнала,че ходя заради него0 на училище..когато е около мен.. се усмихвам до учи,а когато ми се усмихне съм на 3 метра над небето :Д та така незнам к'во да правя..той е по-малък от мен с една година.аа гаджето ми е на 19...

Offline

#41 2012-04-13 16:17:43

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Любовни колебания.

Според мен трябва да опиташ направо с новото момче. Защо ? Защото мисля, че момчето, с което си сега отново те е '' заобичало '' и отново е тръгнало с теб, точно и само, защото си го накарала да ревнува от друг. Чисто чувство за притежание, близко, но не достатъчно до така наречената, истинска любов. Аз лично, на този етап от живота си го предпочитам повече, но мисля, че ти не търсиш него. Естествено, не мога да съм напълно сигурна, дали сегашният ти приятел се е върнал при теб само, защото си го провокирала и той като достоен мачо се е хванал на въдицата. Може наистина да те обича. Макар че, помисли и над това, че имате четири години разлика. Уж той има повече опит, пък и като мъж, не е изключено дори да си налага малко повече его от необходимото. Имам впредвид, че може и да те използва, просто казано. Всмисъл, знаеш ли точно защо сте се разделяли и тръгвали отново, след това. Знаеш ли и какво е правил тогава, когато не сте били заедно. Може ти да си му просто отешителната награда, с която е късал и тръгвал винаги, когато му доскучае, но винаги е получавал, ако не е провървяло другаде. Не знам ... ако искаш говори с него, като голям човек, за да си сигурна и за да не оплиташ и себе си, и тях, в разни интриги и драми. По - добре така, отколкото да хлътнеш по другия още повече, да се окаже, че сегашния пък наистина те обича, но вече да си извършила някоя друга глупост с новото момче и да нараниш човека, с който си била много по - дълго.

Offline

#42 2012-04-20 18:04:20

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Любовни колебания.

Днеска момчето което ми е слабост и обичам ми проговори.Една година мълча,нищо не каза само погледи подмяташе,а и ние се бяхме запознали отпреди после той ме поздравяваше после всичко се обърка абее .. дълга история.И днеска го виждам в училищния двор на пейката с още от неговия клас и ми казва ''здрасти'' даже стана Разсмиване. Аз разбира се го поздравих,а отвътре всички пеперудки в мен бяха побесняли,отидох до лавката с момичетата,разцелувах ги (по бузата) от радост и се върнахме и нарочно седнахме на пейките,той не спираше да ме поглежда,казахме си много неща,говорехме си,общи приказки естествено.После влязохме в час,а усмивката ми не слезе от лицето,усмихвах се без причина,отдавна не бях сияела така,това вживи нещо в мен.Днеска си пиша с неговия приятел,а той знае за моите чувства и аз го питам ''Ти ли го накара да ме поздрави'' и той ми каза ''Той поздравява всички момичета''. Като поздравява всички момичета,защо тогава мен не ме поздравяваше така?! И така ме гледаше?! После намекна нещо ''може и да те харесва'' и то естествено беше на шега,едва ли ме харесва.Но най-интересното беше,че проговори изобщо не го очаквах.


Shut the fuck up.(:

Offline

#43 2012-04-29 15:51:58

zuzka02
Member
From: L. A. ♥
Registered: 2011-01-23
Posts: 51

Re: Любовни колебания.

Моята тъпа ситуация.  speechless
Еми.. С едно момче страшно много се харесвахме и тръгнахме заедно. В началото бяхме супер заедно, но той е много ревнив и започна да ми прави проблем всеки път когато аз се заговоря с друго момче.  lipssealed Няколко пъти го предупредих, но той не се усеща .. Казах му, че е по-добре да се разделим щом ще става така. Скъсахме, но той ми се разсърди ужасно. Не ми говори, подминаваме, дори и едно 'здрасти' не ми казва! angry В началото като скъсахме, аз толкова не обръщах внимание, но сега започна да ме избива ужасно ! cry А той на пук се сприятелява с моите приятелки, за да ме кара и аз да ревнувам.  speechless Няколко пъти му казвах, че не е хубаво да се мразим и да не си говорим пък и все пак сме от едно даскало, ама той хич не чува. Като му го кажа той първите минути се прави, че е съгласен с мен, но нещо му хрумва и почва пак да ми се сърди ..  |-( Той казал на един негов приятел, че съм му била липсвала, но защо тогава той продължава да се държи по никакъв начин с мен. Поне да ме псуваше щеше да ми е по-леко  laugh Ама той абсолютно НИЩО  doh ! Кажете ми как да постъпя, след като толкова много пъти му обяснявах, че и двамата се държим като пълни идиоти ..  shake


Ако знаех, че слънцето няма да изгрее утре, щях да ти кажа, че ти си моето вдъхновение, че ти си моята красива мелодия когато нощите ми са дълги.  †

Offline

#44 2012-04-30 12:34:40

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Любовни колебания.

Ами значи аз от около 2 месеца имам гадже....казва се Тодор.Сигурна съм, че ме обича, но напоследък той е зает за мен.Все си намира оправдания.Говорих с него и го питах "Защо се държиш така и ме пренебрегваш?!", а той ми каза "Ами щото имам работа, не е важно!" и просто това.Исках да поговорим  като възрастни, защото все пак сме на 16 години, а той се държи като дете и някак си имам чувството, че ми изневерява или неговите не ме харесват и са му направили забележка.

Offline

#45 2012-04-30 19:40:29

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Любовни колебания.

Да, или е това, което ти каза, или си има някакви проблеми, с които обаче не иска да те занимава. Изчакай го още малко, за да видиш как ще се развият нещата занапред, но и не се обсебвай от тези мисли. Ако видиш, че това продължава прекалено дълго поговори отново с него, този път по - сериозно и настоятелно.

Offline

#46 2012-05-01 17:26:58

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Любовни колебания.

Честно казано момчетата са много непостоянни и нищо чудно да харесва друга.Но щом си сигурна,че те обича значи наистина не те лъже,има си проблеми човека–дали са в училище или м семейството,няма значение.Почакай още малко,виж резултата и сама ще разбереш! wink

Offline

#47 2012-05-01 21:45:45

YnikaLnaa .. =]]
Member
Registered: 2012-03-14
Posts: 115

Re: Любовни колебания.

Аз съм малко объркана ..
Значи .. вчера вечерта брата на най-добрата ми приятелка ми предложи да сме гаджета и аз приех [искам да разбера дали го харесвам и дали ще се получи нещо].Аз ест. и казах , че ми е предложил и на нея и стана малко смешно [та то си беше .. по начина който го казах laugh].След това и казах , че съм приела и и пратих какво сме си писали и тя каза ,че много се радва за нас и се надява да бъдем щастливи.С брат и си писахме , кога ще излизаме [той е 1ва смяна , аз 2ра] и се уговорихме по някое време събота и неделя. Аз се притесних БФФ-то ми да не се разсърди , но тя го прие много добре.Въпроса е , че аз искам да си прекарвам времето и с двамата и да не пренебрегвам БФФ-то си заради него или да пренебрегвам него заради БФФ-то си.Дайте някой съвет ..  think


Can you believe it you feel alive?
Hit your mark, ready to rise,
your body's aching but yout heart doesn't mind,
feel on the ground, eyes on the prize,
and it's all I want and it's all I do...

[img]http://prikachi.com/images/623/4566623B.jpg[/img]

Offline

#48 2012-05-02 12:17:46

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Любовни колебания.

Малко ми е глупаво това, че си приела, при положение, че не го харесваш, но с подтекст, че го правиш, за да разбереш дали може да е така. В крайна сметка, или имаш някакви чувства към него, или не. Това, че си гадже с братът на най - добрата си приятелка е малко нож с две остриета. Според мен трябва да намериш един простичък баланс, който да не ти усложнява живота в тази сфера на нещатата, пък каквото ще става занапред, ще става. Аз също имам брат и мога да кажа, че ако не го нараняваш по някакъв начин тя няма да се интересува кой знае колко, от вашите взаимоотношения, това къде ходите, какво правите и тн. Но, естествено, гледай и да не я забравяш покрай него. Имай си своите моменти с него, както и тези с нея. Дори и след време да скъсате, ако тя ти е истинска приятелка, това няма да повлияе на взаимоотношенията ви. Но, знам ли, хората са различни. И другият вариант не е изключен. Затова и казах, че това е нож с две остриета. Може да загубиш повече от един човек, само с едно скъсване. Съответно, точно заради това и смятам, че малко си избързала като че ли с приемането.

Offline

#49 2012-05-08 18:00:02

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любовни колебания.

Аз веднага поствам.
Значи, има едно момче с което се харесваме,проблемът ни обаче е,че той чака аз да го заговоря,а аз чакам той да ме заговори или както се казва да направи първата крачка.
Да го направя ли!? Защото не ми изглежда много уместно.. ако трябва все аз да я правя тази въпросна крачка няма да ми е много приятно.. И сега най-важното,да го направя или не?

---
Може и да е глупаво,но много наистина много се нуждая от това решение..

Тука става въпрос за заговаряне! - Направи ти тая крачка , никой не те кара да правиш секс с него ;д ... Аз съм признавала на момче, че го харесвам и повярвай ми от това печелиш само - поне приятелство и добри отношение със сигурност ще имаш от него, а ако се получи и нещо повече още по-добре smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#50 2012-05-08 18:01:31

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любовни колебания.

]"]Аз съм малко объркана ..
Значи .. вчера вечерта брата на най-добрата ми приятелка ми предложи да сме гаджета и аз приех [искам да разбера дали го харесвам и дали ще се получи нещо].Аз ест. и казах , че ми е предложил и на нея и стана малко смешно [та то си беше .. по начина който го казах laugh].След това и казах , че съм приела и и пратих какво сме си писали и тя каза ,че много се радва за нас и се надява да бъдем щастливи.С брат и си писахме , кога ще излизаме [той е 1ва смяна , аз 2ра] и се уговорихме по някое време събота и неделя. Аз се притесних БФФ-то ми да не се разсърди , но тя го прие много добре.Въпроса е , че аз искам да си прекарвам времето и с двамата и да не пренебрегвам БФФ-то си заради него или да пренебрегвам него заради БФФ-то си.Дайте някой съвет ..  think


Ами не я пренебрегвай , излизайте и 3мата - проблема е решен smile Естествено, излизай малко и само с брат и - все пак ходите wink


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook