#451 2012-03-04 18:54:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Част ХХХV

Да,Кай пак ми разказваше за някакви си умрели хора..За секунда даже съжалих,че о накарах да ми разказва,докато не стига до:
-Хей,знаеш ли истинската история за ,,Кървавата Мери"? -попита ме.В същност истината беше,че не ме интересуваше особено,но пък беше и малко интересно.Помислих си ,,Да се направя ли на заспала!?" Но нямаше смисъл.
Поклатих отрицателно глава.
-Искаш ли да я разкажа? -изгледа ме подозрително.Имах чувството,че подозира,че изобщо не го слушах.
-Ъ,ама разбира се! -казах енергично.
-Добре.Ами преди доста време тук е живяла тя.Казвали са и Мери зубъра,но всъщност беше много сладка. -каза Кай.
-Беше!? -изгледах го подозрително и той се изчерви.
-Ъ,ами тоест е била. -поправи се. -Както и да е.Тя имала болест.Сърдечна недостатъчност,за това лекарят и сложиш изкуствена камера.За да може да живее по-дълго,но една вечер родителите и излязли и тя останала сама.Стояла си в стаята и чела нещо,когато почувствала болка в гърдите,но болката спряла и тя решила,че не е нещо сериозно.Но когато болката пак се появила,била по силна,тя чула звън и изпаднала в безсъзнание.Когато родителите и се прибрали,били съкрушени,те много обичали дъщеря си,но така се случило,че тя не се събудила и на втория ден,за това баща и решил,че трябва да я погребе.Направил и ковчег и я погребал в предния двор на къщата.Той не искал да вярва,че единствената му дъщеря е мъртва,за това вързал на китката и въженце,което било свързано с една камбанка,която забол на кол над ковчега и,че ако случайно се събуди,да могат родителите и да я приберат обратно при себе си. -абе като се замисля,беше си доста интересно.
-И!? -подканих го със този път истински интерес.Кай се засмя.
-И си легнали.Но това не бил краят.На сутринта баща и отишъл на двора и видял,че камбанката била откачена от въженцето и от коса.Той се притеснил и веднага изровил ковчега на дъщеря си... -нарочно забавяше.
-И,и какво видял? -настоях аз умираща от страх и едновременно много любопитна.Ако Кай не ме беше прегърнал,щях да треперя като скелет.
-И когато отворил ковчега на единственото си дете,видял следите от кръв по капака и останалите забити нокти.Толкова се е опитвала да отвори проклетия капак,че ноктите и останали по капака. -завърши той.
-И това ли беше? -попитах със имитирано недоволство.Историята беше жестока!
-Да. -засмя се той,след което ме целуна по челото и аз заспах.


-Отиваме на панаира Лиз,да знаеш. -чух в просъница хлопването на вратата на стаята ми.
-Мхм. -измрънках и се изправих. -Моля!? На панаира ли!? -викнах шокирано. -Чакайте,чакайте,чакайте! -крещях след майка ми,но тя вече беше излязла.
-Голяма си късметлийка! -треснах се по главата с ръка и се отправих към банята.Там измих зъбите и лицето си.Хигиената е важна! А после отидох в стаята и разтворих вратите на гардероба с дрехите ми.Извадих от там едни черни скини дънки,лилава блуза и сива жилетка.Облякох първо дънките и после всичко останали.Преди да осъзная,че съм без чорапи,телефонът ми звънна.
-Здрасти. -поздрави ме Рони.
-Хей. -казах.
-Ами,пред вас съм,ако искаш слизай. -засмя се той и аз се опулих на огледалото.
-Моля!? Какво пред нас ли!? Я се скрий защото не трябва..Ами нашите не трябва да те виждат. -скалъпих набързо.И той като послушно кученце се съгласи.
-Добре.
-Идвам след минутка. -казах и затворих.Огледах се наоколо.Кай го нямаше.Тогава си спомних какво каза снощи. ,,Няма да ти досаждам". Добре,един проблем по-малко.Оправих косата си.Не,че имаше какво да и правя де..Обух си чорапи,да не забравяме! И кецовете.Взех си портмонето,телефона и излязох.
-Здрастии! -Рони изскочи зад ъгъла на къщата и аз подскочих.
-Глупак! Казах ти се да криеш,не да  ме плашиш. -засмяхме се.
-Е,ще тръгваме ли? -попита той и направи жест с ръка,а аз избухнах в смях.Тъкмо се канех да отговоря,когато зад нас се чу звън.Първоначално си помислих,че ми се причува,тогава го чух пак,този път по-ясно.Бавно се обърнах.Не исках да се обръщам,но сякаш не бях в тялото си.Над нивото на земята звънеше една камбанка забодена на кол в пръста,която се поклащаше.Присвих очите си и сключих вежди.
-Ехо,добре ли си!? Какво го гледаш това парче земя,там няма нищо. -засмя се Рони.
-Аха,добре съм да вървим. -подканих го за да не задава въпроси.Какво ми се случваше?! Вярно е,помня когато Кай каза,че що говориш за тях те идват,но..А,това беше неприятно.Звънецът на камбанката отекваше в мислите ми и картинката не избледняваше,а Рони говореше ли,говореше.Представих си какво може да става отдолу..Не,не исках да мисля за това.Не трябваше да мисля за това! Полудявам ли,Рони каза,че там няма нищо!?
-,,Не" -отекна едно гласче в главата ми,което исках да залича,но то ставаше все-по силно.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#452 2012-03-04 19:23:24

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Йей, аз първа :Д Мии ти чак и в нета си търсила ;дд Бтв, хареса ми, че използва Кървавата Мери...но тя не беше ли излязла, с мисълта, че родителите й са се опитали да я убият?? Както и да е, страхотна част!Много ми хареса smile


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#453 2012-03-04 19:38:44

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Йей, аз първа :Д Мии ти чак и в нета си търсила ;дд Бтв, хареса ми, че използва Кървавата Мери...но тя не беше ли излязла, с мисълта, че родителите й са се опитали да я убият?? Както и да е, страхотна част!Много ми хареса smile


Ами не знам,аз така я знам историята.Нямам никаква представа така ли е,не е ли :Д
Благодаря ти,че харесваш историята ми и че я четеш,ама не разбрах-какво съм търсила в нета? laugh heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#454 2012-03-04 20:06:52

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

ощее


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#455 2012-03-04 20:09:00

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Йей, аз първа :Д Мии ти чак и в нета си търсила ;дд Бтв, хареса ми, че използва Кървавата Мери...но тя не беше ли излязла, с мисълта, че родителите й са се опитали да я убият?? Както и да е, страхотна част!Много ми хареса smile


Ами не знам,аз така я знам историята.Нямам никаква представа така ли е,не е ли :Д
Благодаря ти,че харесваш историята ми и че я четеш,ама не разбрах-какво съм търсила в нета? laugh heart

за мери зубъра ;дд гтв-какво стана с убитото гадже на Лиз? Така, като кажем, че нито той, нито Кай е Нещото...и като изключим Ади и Мери.Възможно ли е Нещото да е някой, за който вече си писала?Аз ще мисля, да знаеш.Ама искам един малък, мъъничък жокер laugh


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#456 2012-03-04 20:18:30

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Йей, аз първа :Д Мии ти чак и в нета си търсила ;дд Бтв, хареса ми, че използва Кървавата Мери...но тя не беше ли излязла, с мисълта, че родителите й са се опитали да я убият?? Както и да е, страхотна част!Много ми хареса smile


Ами не знам,аз така я знам историята.Нямам никаква представа така ли е,не е ли :Д
Благодаря ти,че харесваш историята ми и че я четеш,ама не разбрах-какво съм търсила в нета? laugh heart

за мери зубъра ;дд гтв-какво стана с убитото гадже на Лиз? Така, като кажем, че нито той, нито Кай е Нещото...и като изключим Ади и Мери.Възможно ли е Нещото да е някой, за който вече си писала?Аз ще мисля, да знаеш.Ама искам един малък, мъъничък жокер laugh

Ама другото момиче е Али :д Значи,да изясня- Нито Али,нито,Мери,нито Кай,нито Раян е Нещото. Значи То е нещо съвсем различно,тка де,човек е и да писала съм за него,обаче-маловажно писане. sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#457 2012-03-04 20:28:55

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Изплаши Се (История за Духове)


Ами не знам,аз така я знам историята.Нямам никаква представа така ли е,не е ли :Д
Благодаря ти,че харесваш историята ми и че я четеш,ама не разбрах-какво съм търсила в нета? laugh heart

за мери зубъра ;дд гтв-какво стана с убитото гадже на Лиз? Така, като кажем, че нито той, нито Кай е Нещото...и като изключим Ади и Мери.Възможно ли е Нещото да е някой, за който вече си писала?Аз ще мисля, да знаеш.Ама искам един малък, мъъничък жокер laugh

Ама другото момиче е Али :д Значи,да изясня- Нито Али,нито,Мери,нито Кай,нито Раян е Нещото. Значи То е нещо съвсем различно,тка де,човек е и да писала съм за него,обаче-маловажно писане. sun

ама ти каза само нещата, които изброих ;дд а тук, в сайта писала ли си за него?? и да са 3 срички, аз ще ги намеря да знаеш laugh (смисъл, нещо подсказващо кой е нещото, а не основните неща)


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#458 2012-03-04 20:34:26

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

за мери зубъра ;дд гтв-какво стана с убитото гадже на Лиз? Така, като кажем, че нито той, нито Кай е Нещото...и като изключим Ади и Мери.Възможно ли е Нещото да е някой, за който вече си писала?Аз ще мисля, да знаеш.Ама искам един малък, мъъничък жокер laugh

Ама другото момиче е Али :д Значи,да изясня- Нито Али,нито,Мери,нито Кай,нито Раян е Нещото. Значи То е нещо съвсем различно,тка де,човек е и да писала съм за него,обаче-маловажно писане. sun

ама ти каза само нещата, които изброих ;дд а тук, в сайта писала ли си за него?? и да са 3 срички, аз ще ги намеря да знаеш laugh (смисъл, нещо подсказващо кой е нещото, а не основните неща)

Ами не,само че То супер много харесва Лиз и че е живяло в къщата първо ;д


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#459 2012-03-05 14:00:00

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некстаа !! heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#460 2012-03-05 15:52:33

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

хохо, става интересно  heart  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#461 2012-03-05 19:06:35

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

хайде деееее


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#462 2012-03-05 19:39:01

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Аууу,некст!  heart


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#463 2012-03-05 20:06:53

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Страхотна ти е историята и днес се замислих кво ли ще стане накрая  laugh ама честно да ти кажа не искам да свършва  laugh  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

#464 2012-03-05 22:18:36

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ауу много се зарадвах, че си пуснала по-дълга част. heart  heart Става много интересно. Чакам некст с нетърпение. heart  heart


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#465 2012-03-05 22:24:52

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Йей, аз първа :Д Мии ти чак и в нета си търсила ;дд Бтв, хареса ми, че използва Кървавата Мери...но тя не беше ли излязла, с мисълта, че родителите й са се опитали да я убият?? Както и да е, страхотна част!Много ми хареса smile

Има много варианти на легендата.

Он: Много е интересна историята. Чакам некст.  sun

Offline

#466 2012-03-06 09:00:18

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Харесва ми


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#467 2012-03-07 15:09:28

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Част ХХХVІ

-Добре тогава,хайде! -каза радостно Рони и аз тръгнах след него,но въпреки това мислите ми се бутаха в главата и не можеха да се подредят.Мислих за историята,гризеше ме съвестта за дето излъгах Кай.Бях се смутила малко.
-Хей,живни! Така не те харесвам! -засмя се Рони,а аз го погледнах въпросително.
-Така е израза. -сви рамене той,след като ме увери.Кимнах,но не казах нищо.Въпреки,че рядко започвах да мисля за родителите си,сега си мислех точно за това.Защо все още са заедно,като не се обичат!? Дали така трябва!? Или е само заради мен!? Доста често съм си задавала въпроса ,,Защо съществувам?" или ,,Каква е моята мисия тук!?" И винаги съм стигала до извода,че не ми пука.
-Е,къде се намира панаира? -попитах го,защото в действителност не знаех.
-От улицата надолу по паветената пътека,след гората. -обясни той на един дъх,а сетне просто млъкна.
-След гората!? -опулих се.Даже не знаех,че има гора. Ха-ха!
-Да,онова,където растат многото дървета.Нарича се гора. -засмя се той.
-За тъпа ли ме мислиш!? -отядох се.Какво ми става!/
-Не,аз не съм искал да те обидя. -оправда се той. Знам,че не искаше,ама бях нервна.
-Знам,извинявай. -казах смутено и докато се усетим,вече бяхме стигнали до гората.Застанах на входа на пътеката.
-Готова ли си,царице? -попита той и се засмя.Кимнах и ме заля пристъп на смях.
-Добре. -казах и кривнахме по пътеката.Докато вървяхме,Рони каза.
-Знаеш ли,имам чувството,че те познавам от много дълго време. -каза той и спря.
-Какво? -попитах с недоумение и когато той спря,аз го погледнах накриво. -Да вървим,може панаирът да свърши или да затворят.
-Чу ме.И аз изобщо нямах намерения да ходя там. -каза той и седна на един камък.
-Рони,да се връщаме. -казах изплашено,а той започна да се смее.
-Да не се изплаши Лиз!? -Рони се смееше все по-силно и зловещо.
-Какво имаш предвид? -попитах го и той стана,а аз отстъпих назад.Рони се приближи на сантиметри от лицето ми.
-Не ми казвай,че не ти се иска отново да ме целунеш! -каза той.Какво!?
-Отново!? -опулих се и си поех последна глътка въздух,защото бях готова да почна да крещя!
-Пусни ме! Махай се от мен! -викнах,а той продължаваше да се смее. ,,Кай,моля те !" замолих се на ум.Рони се опитваше да ме целуне,а аз пищях,но той запуши устата ми с ръка.
-Какво си мислиш,че правиш!/ -попита познат глас,който се чу иззад едно дърво,а там като ,,призрак" се появи Кай.Рони пусна ръката си и се отдръпна.
-Кай! -изтичах и се сгуших в него.Той погали косите ми и ме целуна по челото,след което тръгна напред.
-Да видим,да не би да искаше да я целунеш,без нейно позволение,Раян? -попита Кай.Той да не би да каз...Да това каза.
-Кайза! Винаги си толкова наблюдателен,този път помислих,че съм те заблудил. -каза ,,Рони" и след като аз премигнах,пред очите ми стоеше Раян,цял целеничък!
-Знаеш ли,нищо не ми пречи да те убия ,,отново"! -заплаши Кай и Раян изчезна.
-Какво значеше всичко това!? -попитах Кай,който идваше към мен,аз присвих очи и го изгледах въпросително.
-Нали ми каза,че ще се виждаш с твоя приятелка и ми обеща,че няма да се виждаш с него,а си тук,на ТОВА място с него? -Кай застанах на няколко крачки от мен и ме гледаше с очи пълни с болка и тъга.
-Аз.. -започнах,но Кай вече не стоеше пред мен,нямаше го! Но,чух неговите думи,които се носеха в тъмните дебри на гората.
-Обеща ми,нали?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#468 2012-03-07 19:25:50

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Йесс  heart Първа  laugh Давай некст -моментално


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#469 2012-03-07 20:20:35

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Подкрепям предишния пост!  laugh


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#470 2012-03-07 21:32:13

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст...!! heart


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#471 2012-03-08 06:31:49

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст !! heart  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

#472 2012-03-08 09:26:37

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

еййй сигурна бях, че така ще стане laugh НЕКСТ


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#473 2012-03-08 18:16:09

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некстаа !! heart  heart  heart Кай е духът на Кайзааааа  nod  nod  devil  devil  heart  heart


Fight all your demons. ;]]

Offline

#474 2012-03-08 19:54:05

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Некст!  nod  heart

Offline

#475 2012-03-08 19:55:29

Bluee^^
Member
From: Imola
Registered: 2012-03-01
Posts: 1,453

Re: Изплаши Се (История за Духове)

heart Кайза  heart

П.П. - некст   laugh  kiss


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/759/6438759V.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook