#426 2012-02-29 18:37:57

suselcheto
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 54

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Обожавам историята ти и не само тази ами всичките. Уникална писателка си и по няколко пъти на ден проверявам за следваща част на някоя от историите ти. heart(h)(h)(h)(h)

Offline

#427 2012-02-29 18:40:17

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Онииииииииииииии  heart Хайде мацко, давай некста  heart  heart Че пуснахме корени тука laugh  sun  wasntme


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#428 2012-02-29 19:18:37

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ето smile
 
   Част ХХХІІІ

Той просто стоя там и ме гледаш,и може би леко се подсмихваше.Пуснах вестника и тръгнах към вратата.Той не помръдна от мястото си,а аз с все сила затворих проклетата врата.Бях страшно ядосана.Взех си жилетката от стаята и се запътих към входната врата.Не казах и дума на нашите.Треснах и нея.На кого му пукаше дали щяха да се притесняват.Ха-ха не и на мен.Отправих се на някъде,честно да си кажа изобщо не исках да зная на къде.,,Файдата" беше - Изненадай ме! Засмях се на глас.Тръгнах в ляво от къщата и се изправих пред хълмове с пътечки,сигурно от тук минават много хора,туристи,разни такива.Но като се загледах по-навътре,реших да обърна.Тръгнах по посока на улицата която минаваше близо до къщата,мисля,че водеше към центъра на града.Поех по нея и се оказах права.
Не след дълго вече бях стигнала до тукашния център,беше пълно с хора,момчетата и момичетата крещяха и се смееха.Бяха някъде колкото мен.Разходих се наоколо,отразяваше ми се добре когато се нервирам да се разхождам.Или пък да си говоря сама.Не беше присъщо за мен да се набивам на очи,но все пак..
-Ейй,много яки дрешки! -изкряска се някаква откачалка зад гърба ми.
-О не,не пак! Не се обръщай,сдържай си нервите! -мърморех си тихо въпреки,че знаех,че няма да се получи.
-Нещо против ли имаш?! -обърнах се и направих една физиономия.
-Определено.Разкарай се! Това е нашето място. -изсмя се идиотката и иззад гърба и се показаха две момичета и три момчета.
-Я не ми казвай какво да правя! -викнах срещу нея.Тя явно имаше нещо против,че бях седнала на масата на една беседка.
-Ти да не би да ми се изрепчи току-що? -сопна се тя и даде чантата си на някакво момиче зад нея.
-Ами....о,чакай ДА! -казах саркастично и тя се облещи срещу мен след като ме видя.
-Много яка маска,със сигурност си била много страшна на Вси Светий. -изсмя се тя и ми намигна.
-Ако имах твоята маска,щях да плаша всички. -затапих я и тя ми скочи на бой.Проклета кучка! Удари ме през лицето,сетне аз я хванах за интересно дългата коса и я ритнах,тя се сгъна на две,а косата и,или по точно изкуствената и коса остана в ръцете ми.Тези които бяха с нея,така започнаха да се смеят,но аз пуснах останалата част от косата,при хленчещата кучка и и казах.
-Следващия път ще си помислиш преди да говориш така за мен...Ако изобщо можеш да говориш. -добавих,но получих неочаквана реакция от страна на приятелите и.Те започнаха да викат по мен.
-Дългокоске,хайде тръгвай! -извика някой зад мен и аз се обърнах.Беше някакво момче.Не останах така за да мисля дали да тръгна след него,ами се качих през масата на беседката и хукнах.Тичахме до най-отдалечената беседка.
-Добре я подреди,заслужаваше си го! -засмя се той след като спряхме.Погледнах го накриво и той се стъписа.
-О да,аз съм Рони между другото. -усмихна се.Хм,хубави зъби.Подсмихнах сЕ и поех ръката която той ми подаде.
-Лиз. -отвърнах.
-Искаш ли да се махаме от това място,всеки момент могат да се появят? -попита ме Рони.Кимнах.Започнахме да вървим по обратния път.
-От кога си тук!? -попита ме той,аз отново го погледнах накриво и той вдигна ръце и сви рамене. -Ами градът е малък,а и не съм те виждал. -засмя се той.Боже като се замисля,той беше пълна противоположност на Кай.
-Ами от...от малко. -засмях се на свой ред.От доста време не се бях смяла.Вървяхме по една улица след която имаше мостче-минахме и по него.
-На къде сме тръгнали? -попита Рони и аз вдигнах рамене.
-Аз мисля да си ходя. -казах,защото вече бяхме почти пред къщата,а не исках и той да ме мисли за откачалка само защото живея там.
-Добре,ще те изпратя. -залости той.Даже не можех да му кажа да се разкара,щеше да ми тежи на съвестта после.По пътя към вкъщи много се смяхме,Рони ми разказа за себе си,оказа се,че доста си приличаме.Родителите му също са задници,а пък той никога не е искал да се мести,но през последните години са се местили много.А и е голям сладур.Хей,само като приятел! Имаше черна къса коса,на която обичаше да вдига късия бритон.Смееше се звучно и имаше хубави зъби.
-Аз съм тук. -казах и застанах пред входа.Рони огледа къщата.
-Готино местенце. -засмя се той,аз също.
-Ще ми се. -отвърнах,а той ме прекъсна.
-Ей,можем да се видим пак.Смееш се много. -отбеляза той.
-Може би. -казах и свих рамене,след което влязох в къщата и Рони си тръгна.Качих се в стаята си и преди да отворя вратата се сетих за Кай.
-Кой беше този? -каза той когато отворих вратата.Не ме стресна защото го очаквах.
-Приятел. -казах и свалих жилетката.
Кай присви очи и ме огледа с недоверие.
-Така ли!?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#429 2012-02-29 20:15:07

nessy_
Member
From: -New York
Registered: 2010-12-25
Posts: 393

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Една дума
У-Н-И-К-А-Л-Н-О !!!!


[img]http://www.prikachi.com/images/105/4948105h.jpg[/img]
________________________________
Докосвам гръбнака на вселената, когато пътувам из времето и оставям сянка върху слънцето, любовта ми е като песента на вятъра. Ако зависи от мен, никога няма да умра, ако зависи от мен, утре ще умра хиляди пъти и ще оживея седем секунди по - късно ..!!!

Offline

#430 2012-02-29 20:21:51

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ау Кай ревнува  laugh иначе не знам що ама си мисля че Кай е нещото  laugh иначе НЕКСТ laugh  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

#431 2012-02-29 20:29:16

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ау Кай ревнува  laugh иначе не знам що ама си мисля че Кай е нещото  laugh иначе НЕКСТ laugh  heart

Амм да,Кай наистина ревнува,но той не е Нещото laugh
Радвам се,че ви харесва !!  heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#432 2012-02-29 20:47:47

suselcheto
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 54

Re: Изплаши Се (История за Духове)

уникална част. Чакам с нетърпение некста  heart  heart  heart  heart

Offline

#433 2012-03-01 19:24:17

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

алиии  heart обожавам начина ти на писанее  heart Некст моменталноо


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#434 2012-03-01 19:29:51

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ау Кай ревнува  laugh иначе не знам що ама си мисля че Кай е нещото  laugh иначе НЕКСТ laugh  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#435 2012-03-01 20:08:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Утре ще има продължение. heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#436 2012-03-01 21:34:08

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: Изплаши Се (История за Духове)

алиии  heart обожавам начина ти на писанее  heart Некст моменталноо

(y)  smile


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#437 2012-03-02 12:02:17

debita_debs
Member
From: Габрово
Registered: 2010-11-16
Posts: 176

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Онииииии пускай некста защото трябва да видя какво ще стане!!!Всички чакаме wink
А за историята:
Нямам думи и аз като другите ти пишеш уникално kiss За мен е чест да чета твоите истории chuckle !!!!


[img]http://i1193.photobucket.com/albums/aa355/ohhburn/GIF/tumblr_lfc7ndtBno1qcz7tho1_500.gif[/img]

Offline

#438 2012-03-02 18:57:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Заповядайте.

Част ХХХІV

-Да,но защо изобщо ме питаш? -изнервих се.Не беше негова работа...Е добре де,може би беше.Кай се загледа във вратата,изобщо не ме поглеждаше в очите.
-Виж,ако ще правиш така,нищо няма да се получи. -каза той и обхвана лицето ми в шепите си.
-Какво искаш да кажеш? -попитах и повдигнах веща,след което веднага я смъкнах и присвих очи.
-Чене трябва да се виждаш с него. -каза спокойно той и залепи на лицето си самодоволна усмивка.А не!  Няма да ми казва какво да правя,не позволявам на родителите си да го правят,точно пък на него ли!?
-Забраняваш ми да излизам с приятелите си ли?
-Наричаш ,,приятел",някой който не познаваш!? -самодоволната усмивка не се махна.
-Знам достатъчно! -креснах срещу него,но изражението му остана все така спокойно. -Може да не го познавам достатъчно добре,но той поне  не ме излъга. -тогава аз също се усмихнах,защото той знаеше,че съм права.Усмивката му изгасна,той се чувстваше виновен,но си го заслужаваше нали!? Защото сърцетупът ми казва,че бях много безмилостна с него.
-Знам,прости ми. -каза Кай и ме целуна по челото. -Искам да съм с теб,дори когато сърцето ми е спряло.Толкова дълго съм те чакал. -каза той и опря ръка в сърцето ми.
-Трябва да ме разбереш.Ти си единствената светлина тук. -говореше и говореше.Изведнъж телефонът ми звънна.
-Извинявай. -казах и се отскубнах от него,взех телефона от шкафчето до леглото,на екрана пишеше ,,Ronnie : )". Да,Рони беше.
-Здрасти! -поздравих щом вдигнах телефона.
-Хей,Рони е. -напомни той и аз се засмях.
-Знам.
-Окей,щях да те попитам дали искаш да се видим утре,имам няколко хиляди билетчета за панаира утре вечер? -попита през смях той.Помислих си за Кай,дали трябваше да му кажа!? Не знам,обаче определено нямаше.
-Окей. -отговорих простичко.
-Добре,чаос. -каза Рони,аз се засмях и затворих.Оставих телефона на шкафчето обратно и отидох при Кай.
-Ей,забрави за това което казах.Съжалявам. -казах осъзнавайки колко весела бях.С Кай опряхме челата си едно в друго и се гледахме.Той се усмихна и лекичко докосна докосна устните ми със своите.
-Кой беше? -попита тихо.Ами сега,да се смея,да излъжа!?
-Еднаа приятелка от предишния град в който живеехме,утре ще минават от тук за панаира и поиска да се видим. -фииу,май се върза.
-Добре,в такъв случай,утре няма да те тормозя. -усмихна се той..Аз се засмях на свой ред.
-Няма ли да си лягаш? -попита Кай.
-Винаги ли ще ми казваш кога да лягам? Да не би да искаш да се отървеш от мен? -попитах го през смях докато си обличах ,,пижамата".Кай беше седнал на леглото и ме гледаше.След като се облякох отидох да се измия.Когато се върнах,той сякаш не беше помръднал.Отидох до него и той ме хвана за талията.Наведох се и го целунах.Кай ме прегърна и дръпна към себе си,толкова бързо,че паднахме на леглото и започнахме да се смеем.
-Лиз,какъв е този шум? Какво става!? -майка ми почука на вратата и аз се постарах да се завия,когато тя отвори.
-Нищо,лягам си. -отсякох монотонно и се огледах притеснено,но Кай не беше близо до мен сега.Тя кимна и затвори.
-Сега заспивай за да можеш да станеш утре за да се видиш с приятелката ти. -каза Кай и аз се засмях.
-Дадено мамо. -избухнахме в смях. -Ела да ми разкажеш някоя от твоите приказки. -подканих го и той легна до мен.
-Знаех си,че ще искаш да ти разказвам още.Те също искат.
 


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#439 2012-03-02 19:59:27

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ауу някои гледа Зловеща Семейна История laugh Ти си единствената светлина тук   laugh   Още истории и аз искам НЕКСТ  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

#440 2012-03-02 20:02:38

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ауу някои гледа Зловеща Семейна История laugh Ти си единствената светлина тук   laugh   Още истории и аз искам НЕКСТ  heart

Ами в същност срияла спрях да го гледам след 3-ят епизод wink


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#441 2012-03-02 21:04:14

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: Изплаши Се (История за Духове)

нексттт  smile  smile  heart  heart  sun  sun

Offline

#442 2012-03-02 23:29:06

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Чакам некст.. heart  heart


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#443 2012-03-03 12:54:19

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

оууууууу не спирай никога !! ОО...незнам какво ще правя без тази история  lipssealed иначе давай некст  heart  kiss


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

#444 2012-03-03 17:20:05

debita_debs
Member
From: Габрово
Registered: 2010-11-16
Posts: 176

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Оуууууууууу,некст!!!!!Иначе не отговарям за действията си (ninja)  chuckle


[img]http://i1193.photobucket.com/albums/aa355/ohhburn/GIF/tumblr_lfc7ndtBno1qcz7tho1_500.gif[/img]

Offline

#445 2012-03-04 09:13:01

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Они, Соня (Back.from.where.I.started) се шегува просто...наистина, ти сама призна ако не се лъжа, че сюжета е подобен.Но да ти кажа нещо- всяка една нова книга или филм, черпи идеи от ''предците'' си.Всяка!И това не значи, че си пладиатствала или нещо подобно.А аз искам некст, ОБОЖАВАМ


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#446 2012-03-04 09:58:24

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Бе и да е взаимствала не ми пука. Аз обожава тая история   laugh heart


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

#447 2012-03-04 10:05:00

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Они, Соня (Back.from.where.I.started) се шегува просто...наистина, ти сама призна ако не се лъжа, че сюжета е подобен.Но да ти кажа нещо- всяка една нова книга или филм, черпи идеи от ''предците'' си.Всяка!И това не значи, че си пладиатствала или нещо подобно.А аз искам некст, ОБОЖАВАМ

Дa бе знам :Д :Д В смисъл да :Дд знам,че се шегува :д

Днеска ще има некст. heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#448 2012-03-04 10:44:51

~Monster
Member
From: Rio De Janeiro...
Registered: 2012-03-02
Posts: 239

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Они, Соня (Back.from.where.I.started) се шегува просто...наистина, ти сама призна ако не се лъжа, че сюжета е подобен.Но да ти кажа нещо- всяка една нова книга или филм, черпи идеи от ''предците'' си.Всяка!И това не значи, че си пладиатствала или нещо подобно.А аз искам некст, ОБОЖАВАМ

Дa бе знам :Д :Д В смисъл да :Дд знам,че се шегува :д

Днеска ще има некст. heart

Yay!


wwwwwwww[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2atanyJsH1rpxy64o1_500.gif[/img]
wwwwwwww Cuz'only god can judge me!
Just ask '3'

Offline

#449 2012-03-04 17:39:17

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Ехе ли ве ? Некст веднагически ! heart  heart  rofl


Fight all your demons. ;]]

Offline

#450 2012-03-04 18:05:29

AlexAndrA_1998
Member
From: All over the world
Registered: 2011-02-22
Posts: 4,361

Re: Изплаши Се (История за Духове)

Хайдее! Давам зор !!!  laugh


[img]http://24.media.tumblr.com/ec83d032a9e84402271c1bb747242055/tumblr_mor66tHgf81svhepzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook