#1 2012-01-06 08:20:09

beautiful_kitty
YMCMB ♥
From: Dubai .
Registered: 2010-02-21
Posts: 10,203

Re: Dad i love you!

Това е първата ми историйка затова приемам абсолютно всякаква критика .
Запознанство :


Здравейте.аз съм Алина Дрю.На 17 години от Ню Йорк. С кесенява коса сини очи и ръст :1,67м.Имам си приятел Томас Гилбърт. Моето сейство не богато,но не е и бедно ...имам си сестра по-голяма от мен  и в момента учи в колежа в Далби,Австралия а, майка ми е починала когато съм била дете.Мои най-добри прятелки са :Джен,Кандис,Т    ереза.Баща ми също не си седи удома той кара тирове и много рядко го виждам,той е голям колекционер на часовници.

Събудих се в къщата на  Джен.С нея си бяхме направили парти с преспиване.Сетих се,че днес баща ми ще си идва.Трябваше да се прибера възможно най-скоро за да направя кекса и да почистя малко.Оставих бележка на Джен гласяща ,,Джен съжелявам,че си тръгнах но много бързах защото баща ми днес ще си идва и тябваше да се прибера по-рано . Твоя Али.
Тихо  си обух обувките и тръгнах към метрото .Качих се,но се оказа,че нещо се е развалило и трябваше да си взема автобус. Отидох до най-близката спирка и изчаках автобуса.Спря един стар и ръждясъл автобус,но аз все пак се качих защото бързах.Вътре беше мнооого горещо,но пък по някъкъв начин се прибрах.
Сложих кекса в фурната и се качих горе в стаята си .Проверих си имейла и се оказа,че Терза ме кани на купон.
Казах си :
-Дали да и се обадя да се уточним.....да ще и се обадя!
-Ало?
-Да Тери,аз съм Алина.
-Ооо кажи Али?
-Ами за купона да се уточним..
-Да,кажи ?
-Ами от колко часа ще бъде ?
-Ами ти да не би да имаш ангажимент?!
-Ами..да.
-Какво ще прави?
-Ами баща ми ще идва днес..
-Ооо я ми кажи кога ще идва баща ти да знам от колко да напиша на другите поканени.
-Ами тръгнали от хотела в 8 сутринта и щели да пристигнат някъде към  16 часа пък вече е 12:30!Трябва да побързам и да му купя подарък!
-Ами добре искаш ли от 14 да го направя купона?
-Супер!
-Хайде чао!
-Чао.
Тръгнах към магазина за часовници понеже бях харесала един.Купих го. http://chasovnici.eu/images/TW%20622.bmp
Оставих го вкъщи и тръгнах към къщата на Тереза.Купона изобщо не беше такъ какъвто очаквах.Имаше само 6-7 момичета и всичко друго момчета (гостите бяха около 20-25)Аз се опитах да намеря Тереза да я питам какво става и хопп видях я да се натиска с някъкъф който изобщо не беше на нейната възраст,сигурно 3-4 години по-голям от нея.И си казах на ум ,,Я аз да взем да се прибирам,че нещо много алокохолна стана атмосферата  тук." Един ми пробута чаа водка под носа и си помислих ,,Какво пък?!" И я взех.В следващият момент ме удари някаква стъклена бутилка по главата и паднах на пода. Събудих се на другата сутрин с главоболие ,но проблема беше,че съм в къщатат на Тереза!!!А другото лошо нещо беше,че вчера през целия ден е валяло дъжд и си помислих ,,Ами какво ли е станало с татко ?!Дали е останал на вън ?! Трябва да се прибера и да разбера!" Обух си сандалите и побегнах си пълна мощност докато бягах извиках едно такси .Качих се на таксито и му казах да настъпи газта до дупка!Стигнах някъде за около 10-15 минути.Видях баща си да чака пред стълбището на къщата и да се държи за главата.Изтичах да го прегърна и целуна и най-вече да му се извиня.Той ме прегъна силно и каза че ми прощава.Като подарък ми даде  едно красиво прес папие . http://www.megamallbg.com/userfiles/pro … t_1650.jpg аз отключих вратата и му подарих часовника.Той много се зарадва.
-Тате гладен ли си ?
-Да миличка.Какво има сготвено?
-Ами...КЕКСА! ..Забравих за него . Искарах го целия черен и прегорял.Нацупих се.
-Еее нищо един кекс е иди го исхвърли а аз ще поръчам пица!
*Прегърнахме се *

Възможно е да имам грешки.Където видите моля кажете ще и си оправя!  smile [/url]


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo1_r1_250.gif[/img] [img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lz3gquTk911r5s8qlo4_r1_250.gif[/img]
[list=*]
[*]Понякога трябва да се научиш да се сбогуваш..колкото и трудно да е.[/*]
[/list]

; We♥it ; Ask.fm

Offline

#2 2012-01-06 08:28:18

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Dad i love you!

Херасва ми , но много бързо се развиват действията .


Fight all your demons. ;]]

Offline

#3 2012-01-06 09:18:27

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Dad i love you!

Става.Имаш правописни, много пунктуационни грешки.Също и не отделяш абзаците.

Offline

#4 2012-01-06 10:27:09

iliyana97
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 35

Re: Dad i love you!

Ммм нещо не ме грабна...Развиваш действията много бързо и някак си не се случва нищо вълнуващо.Надявам се следващата част да е по-вълнуваща wink 

Offline

#5 2012-01-06 11:51:19

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Dad i love you!

Херасва ми , но много бързо се развиват действията .


♔...................†...........♔

Offline

#6 2012-01-06 20:35:48

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: Dad i love you!

Идеята е хубава, но начинът ти на писане не ми харесва, а и имаш много грешки. И нещото което ме издразни най - много беше "някъф", пишеш история, не разказваш на най-добрата си приятелка.


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook