#101 2013-06-09 10:30:48

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Грижа за кожата.

Такааа ..
сутринта забелязах, че от лявата страна на брадичката ми излизат малки, ама съвсем малки пъпки, обаче са доста, вчера ги нямаше. Мнения от какво може да са, и ако продължат да излизат нови нови как да ги спра. Помагайте хора. ;xx
Някакви кремове, маски?


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#102 2013-06-09 10:38:11

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Грижа за кожата.

Такааа ..
сутринта забелязах, че от лявата страна на брадичката ми излизат малки, ама съвсем малки пъпки, обаче са доста, вчера ги нямаше. Мнения от какво може да са, и ако продължат да излизат нови нови как да ги спра. Помагайте хора. ;xx
Някакви кремове, маски?

-според мен може да са от сладкото... на мен ми излизат по челото и са много гадни и упорити.. НЕ ГИ ЧОКАЙ и стискай! намажи ги със салицилов спирт и после крем здраве лека формула и ще изчезнат до някъде... smile дано съм помогнала smile

Offline

#103 2013-06-09 10:45:24

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Грижа за кожата.

Такааа ..
сутринта забелязах, че от лявата страна на брадичката ми излизат малки, ама съвсем малки пъпки, обаче са доста, вчера ги нямаше. Мнения от какво може да са, и ако продължат да излизат нови нови как да ги спра. Помагайте хора. ;xx
Някакви кремове, маски?

-според мен може да са от сладкото... на мен ми излизат по челото и са много гадни и упорити.. НЕ ГИ ЧОКАЙ и стискай! намажи ги със салицилов спирт и после крем здраве лека формула и ще изчезнат до някъде... smile дано съм помогнала smile

Ох, мерси ще пробвам. star


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#104 2013-06-09 10:53:30

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Грижа за кожата.

Такааа ..
сутринта забелязах, че от лявата страна на брадичката ми излизат малки, ама съвсем малки пъпки, обаче са доста, вчера ги нямаше. Мнения от какво може да са, и ако продължат да излизат нови нови как да ги спра. Помагайте хора. ;xx
Някакви кремове, маски?

-според мен може да са от сладкото... на мен ми излизат по челото и са много гадни и упорити.. НЕ ГИ ЧОКАЙ и стискай! намажи ги със салицилов спирт и после крем здраве лека формула и ще изчезнат до някъде... smile дано съм помогнала smile

Ох, мерси ще пробвам. star

за нищо smile радвам се че съм помогнала... ако искаш след крем здраве.. когато го отмиеш защото той не попива целия си направи маска от мед и канела .. ето рецептата:
  - 2-3 супени лъжици мед + 2-3 щипки канела се объркват добре.
  - сместа става тъмно кафява и се намазваш по цялото лице ( приличаш на мумия ама няма как :Д) *внимавай с линията на косата*
  - оставяш 20 минутки и се измиваш с топла вода. кожата става мека и гладка smile *ако нямаш канела няма проблем тя действа успокоително на кожата*
   # през 20-те минутки може сместа да започне да капе от брадичката защото се оттича, затова внимавай # smile

Offline

#105 2013-06-09 11:00:26

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Грижа за кожата.

-според мен може да са от сладкото... на мен ми излизат по челото и са много гадни и упорити.. НЕ ГИ ЧОКАЙ и стискай! намажи ги със салицилов спирт и после крем здраве лека формула и ще изчезнат до някъде... smile дано съм помогнала smile

Ох, мерси ще пробвам. star

за нищо smile радвам се че съм помогнала... ако искаш след крем здраве.. когато го отмиеш защото той не попива целия си направи маска от мед и канела .. ето рецептата:
  - 2-3 супени лъжици мед + 2-3 щипки канела се объркват добре.
  - сместа става тъмно кафява и се намазваш по цялото лице ( приличаш на мумия ама няма как :Д) *внимавай с линията на косата*
  - оставяш 20 минутки и се измиваш с топла вода. кожата става мека и гладка smile *ако нямаш канела няма проблем тя действа успокоително на кожата*
   # през 20-те минутки може сместа да започне да капе от брадичката защото се оттича, затова внимавай # smile

Ааа, мерси. sun


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#106 2013-06-21 13:31:09

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Грижа за кожата.

Съвети за справяне с черните точки?  smile

Offline

#107 2013-08-04 13:10:05

Nanii Malik
Member
Registered: 2012-06-07
Posts: 71

Re: Грижа за кожата.

[b]Не зная дали тук е мястото, но имам доста сериозен въпрос. На ръката ми имам татуировка, но леко поизбледня и сега мисля да я пооправя и да си татуирам и нещо друго там, само че преди 1-2 години ми се появиха лунички на това място и доктора ми каза, че е доброкачествен рак на кожата. Та въпроса ми е дали нещо може да стане, могат ли да се възпалят или да се превърнат в злокачествен рак?


TRUST NO BITCH*MUAH

Offline

#108 2013-08-04 15:50:18

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Грижа за кожата.

[b]Не зная дали тук е мястото, но имам доста сериозен въпрос. На ръката ми имам татуировка, но леко поизбледня и сега мисля да я пооправя и да си татуирам и нещо друго там, само че преди 1-2 години ми се появиха лунички на това място и доктора ми каза, че е доброкачествен рак на кожата. Та въпроса ми е дали нещо може да стане, могат ли да се възпалят или да се превърнат в злокачествен рак?

Не мисля,че ние сме тези които да ти кажем,посъветвай се с лекаря ти.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#109 2013-08-24 07:54:06

winter girl
Member
From: Plovdiv Balgaria
Registered: 2010-12-18
Posts: 369
Website

Re: Грижа за кожата.

Какво ще ми кажете за този продукт на GARNIER? Хубав ли е?
http://www.izgodnobg.com/ceni/446472-Ga … stvane.php


[img]http://prikachi.com/images/651/7397651y.gif[/img]

Offline

#110 2013-08-28 12:49:28

AnnieL
Member
From: NY City
Registered: 2012-07-24
Posts: 657

Re: Грижа за кожата.

Какво ще ми кажете за този продукт на GARNIER? Хубав ли е?
http://www.izgodnobg.com/ceni/446472-Ga … stvane.php

Здравей малко е късен отговора,но аз чух доста положителни оценки за този продукт при което реших да си го закупя.Лично аз не останах доволна,въпреки всичките положителни оценки  използвах го само веднъж дори още е в нас,но не бих го ползвала втори път,кожата ми стана супер  суха без никаква еластичност,но то зависи и от човека. smile


Бях му причинила най-голямата болка-
да дадеш надежда на влюбения и после да му я отнемеш.

[img]http://i43.tinypic.com/2r3w8zp.jpg[/img]

Offline

#111 2013-09-02 16:17:01

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Грижа за кожата.

Хора, здравейте! Днес си закупих ББ крем на Нивеа, защото чух, че бил много ефикасен за всякакъв тип кожа и е подобен на фон дьо тен. Таа, искам да попитам ползвали ли сте го и доволни ли сте? smile


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

#112 2013-09-02 19:16:52

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Грижа за кожата.

Хора, здравейте! Днес си закупих ББ крем на Нивеа, защото чух, че бил много ефикасен за всякакъв тип кожа и е подобен на фон дьо тен. Таа, искам да попитам ползвали ли сте го и доволни ли сте? smile

Имам една приятелка,която е много доволна и използва само него!

Offline

#113 2013-09-02 23:27:08

qguar4eto
Member
Registered: 2012-08-05
Posts: 23

Re: Грижа за кожата.

Не знам дали тук е мястото да попитам .. но .. все пак .. Та въпросът ми е следния : Можете ли да ми препоръчате някакъв продукт за премахване на грим ..  smile


Мислих те за различен,но се оказа съвсем типичен ...

Offline

#114 2013-09-03 09:03:22

AnnieL
Member
From: NY City
Registered: 2012-07-24
Posts: 657

Re: Грижа за кожата.

Не знам дали тук е мястото да попитам .. но .. все пак .. Та въпросът ми е следния : Можете ли да ми препоръчате някакъв продукт за премахване на грим ..  smile

Мицерална вода за предпочитане на Биодерма,но и другите са добри. Премахва грима много лесно без натискане и лицето след почистването е много свежо.


Бях му причинила най-голямата болка-
да дадеш надежда на влюбения и после да му я отнемеш.

[img]http://i43.tinypic.com/2r3w8zp.jpg[/img]

Offline

#115 2013-09-03 16:15:42

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Грижа за кожата.

Не знам дали тук е мястото да попитам .. но .. все пак .. Та въпросът ми е следния : Можете ли да ми препоръчате някакъв продукт за премахване на грим ..  smile

Aз използвам - https://www.google.bg/search?q=%D0%B3%D … 66&bih=667 или https://www.apoteko.fr/art-262-avene_so … acon_400ml зависи каква ти е кожата и дали искаш лосион или мляко  smile

Offline

#116 2013-09-03 19:25:46

qguar4eto
Member
Registered: 2012-08-05
Posts: 23

Re: Грижа за кожата.

Мерси и на двете !  smile  Ще пробвам пък което стане ;д  smile


Мислих те за различен,но се оказа съвсем типичен ...

Offline

#117 2013-09-28 15:51:03

zuzka02
Member
From: L. A. ♥
Registered: 2011-01-23
Posts: 51

Re: Грижа за кожата.

Не съм разглеждала подробно темата и се извинявам ако има същият въпрос smile
Бихте ли ми препоръчали нещо против белези от пъпки? От долната страна имам няколко белези и искам да ги премахна по някакъв начин.. Препоръчайте ми нещо, което сте тествали или поне знаете, че има ефект. Благодаря предварително. smile


Ако знаех, че слънцето няма да изгрее утре, щях да ти кажа, че ти си моето вдъхновение, че ти си моята красива мелодия когато нощите ми са дълги.  †

Offline

#118 2013-10-18 12:45:47

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Грижа за кожата.

Не съм разглеждала подробно темата и се извинявам ако има същият въпрос smile
Бихте ли ми препоръчали нещо против белези от пъпки? От долната страна имам няколко белези и искам да ги премахна по някакъв начин.. Препоръчайте ми нещо, което сте тествали или поне знаете, че има ефект. Благодаря предварително. smile

Да ти кажа, случвало ми се е, особено ако ги стискам. СЪВЕТ: Не стискай пъпките си! Но ти вече имаш така, че съм използвала избелващ крем, помага и дори премахва петна от слънчево изгаряне и други. Късмет!


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#119 2013-10-18 19:00:00

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Грижа за кожата.

Здравейте, искам да Ви попитам дали можете да ми препоръчате някакъв продукт против пъпки.Преди ползвах на Avon Clearskin Blemish clearing, но спря да ми помага, бяха ми казали да пробвам с крем "Здраве" , но аз не виждам особен резултат, затова моля Ви,ако някой може - да помогне  smile  angel

Offline

#120 2013-10-19 14:17:22

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Грижа за кожата.

Здравейте, искам да Ви попитам дали можете да ми препоръчате някакъв продукт против пъпки.Преди ползвах на Avon Clearskin Blemish clearing, но спря да ми помага, бяха ми казали да пробвам с крем "Здраве" , но аз не виждам особен резултат, затова моля Ви,ако някой може - да помогне  smile  angel

здравей аз имам същия проблем и го реших с Garnier Pure 3 in 1  и е много ефикасен smile 10 лева струва и си заслужава цената smile

Offline

#121 2013-10-19 15:56:14

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Грижа за кожата.

Здравейте, искам да Ви попитам дали можете да ми препоръчате някакъв продукт против пъпки.Преди ползвах на Avon Clearskin Blemish clearing, но спря да ми помага, бяха ми казали да пробвам с крем "Здраве" , но аз не виждам особен резултат, затова моля Ви,ако някой може - да помогне  smile  angel

здравей аз имам същия проблем и го реших с Garnier Pure 3 in 1  и е много ефикасен smile 10 лева струва и си заслужава цената smile



Благодаря ти много, ще го пробвам  wink  kiss

Offline

#122 2013-10-26 10:37:56

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Грижа за кожата.

Имам мега голям проблем с акнето. Да, нормално е да имам, обаче е ужасно - появяват ми се болезнени пъпки и не с връхче, а закръглени с гной и като ги стисна остават дупки и после белези. Не знам с какво да ги залича. То пъпките няма да спрат да се появяват, но това с петната е много гадно. Опитвала съм и да не ги стискам със седмици даже, но стават още по-големи, много боли ..
ПОМАГАЙТЕ хора..

Offline

#123 2013-10-27 10:13:30

donitka
Member
From: italy .. verona
Registered: 2009-12-20
Posts: 219

Re: Грижа за кожата.

Имам мега голям проблем с акнето. Да, нормално е да имам, обаче е ужасно - появяват ми се болезнени пъпки и не с връхче, а закръглени с гной и като ги стисна остават дупки и после белези. Не знам с какво да ги залича. То пъпките няма да спрат да се появяват, но това с петната е много гадно. Опитвала съм и да не ги стискам със седмици даже, но стават още по-големи, много боли ..
ПОМАГАЙТЕ хора..

Имала съм същия прроблем наистина е много гадно, потърси крем с чаено дърво един такъв мазен и малко на желе прилича, много ми помага три, четири дни и пъпката се скрива. Надявам се да съм ти помогнала!  smile


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lkljiwtlu51qggmkto1_500.gif[/img]

Offline

#124 2013-10-27 18:02:08

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Грижа за кожата.

Имам мега голям проблем с акнето. Да, нормално е да имам, обаче е ужасно - появяват ми се болезнени пъпки и не с връхче, а закръглени с гной и като ги стисна остават дупки и после белези. Не знам с какво да ги залича. То пъпките няма да спрат да се появяват, но това с петната е много гадно. Опитвала съм и да не ги стискам със седмици даже, но стават още по-големи, много боли ..
ПОМАГАЙТЕ хора..

Имала съм същия прроблем наистина е много гадно, потърси крем с чаено дърво един такъв мазен и малко на желе прилича, много ми помага три, четири дни и пъпката се скрива. Надявам се да съм ти помогнала!  smile

купи си също и зинерит - нанася се по същия начин върху самата пъпка и тя изсъхва, после остава самият комедон, който трябва да бъде почистен smile


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#125 2013-10-28 18:04:36

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Грижа за кожата.

Имам мега голям проблем с акнето. Да, нормално е да имам, обаче е ужасно - появяват ми се болезнени пъпки и не с връхче, а закръглени с гной и като ги стисна остават дупки и после белези. Не знам с какво да ги залича. То пъпките няма да спрат да се появяват, но това с петната е много гадно. Опитвала съм и да не ги стискам със седмици даже, но стават още по-големи, много боли ..
ПОМАГАЙТЕ хора..

Имала съм същия прроблем наистина е много гадно, потърси крем с чаено дърво един такъв мазен и малко на желе прилича, много ми помага три, четири дни и пъпката се скрива. Надявам се да съм ти помогнала!  smile

купи си също и зинерит - нанася се по същия начин върху самата пъпка и тя изсъхва, после остава самият комедон, който трябва да бъде почистен smile

Мерси аз сега си събирам пари за Зинерит. А до тогава ако знаете някаква бабешка рецепта? Също знаете ли дали пастата Гентамицин помага в този случай?

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook