#76 2012-03-31 11:24:50

teodoraa
I believe
From: В света на фантазията
Registered: 2010-03-20
Posts: 3,529

Re: Грижа за косата.

Искам нещо за по-бърз растеж на косата. Не ми казвайте хининова вода, или шампоан на хининова основа! Някакви витамини, нещо? Искам да действат! Спешно ми трябва. Помощ!
worried  worried

Ами има маски за растеж,след като не искаш хининова вода.








Казват, че след прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата може да порасне с 10 сантиметра!

Подчертавам, че не съм я изпробвала.

Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка

Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.


Ако направя това със сигурност ли ще има ефект и колко бърз ще е той ?

Предполагам,че ще има ефект,но не знам колко бързо ще подейства.
Все пак не става от един път,трябва поне два пъти в месеца да се прави маската : ).


[list=*]
[*]Dalindaaaaaaaaaa sun : )) ![/*]
[/list]

Offline

#77 2012-04-04 14:28:56

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Грижа за косата.

Трябва ми шампоан с който косата да изглежда по-блестяща,светла...накратко така:
http://data.whicdn.com/images/26081956/ … _large.png


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#78 2012-04-04 15:39:12

xx_gotinata_xx
Member
Registered: 2012-04-02
Posts: 167

Re: Грижа за косата.

Аз ползвах хининова вода.Резултатът не дойде веднага,но пък сега ми е много дълга,стига ми до кръста.Също съм чувала за растежа : бадемово масло на "Икаров",ампули на " L'oreal " .. Вие ползвали ли сте ги? П.С.-Хубавата коса иска много грижи..Редовно миене,ресане,сушене на ниско "ниво" , трябва да се ядат полезни храни..Абе..вие си го знаете,предполагам smile


[img]http://i48.tinypic.com/jkf1ah.png[/img]

Sel : 33  .

Offline

#79 2012-04-07 13:24:08

feeblemind3d
Member
Registered: 2010-10-17
Posts: 19

Re: Грижа за косата.

"xx_gotinata_xx" Ако още ползваш хининова вода СПРИ! Изтънява косъма много.  smile
Аз бих препоръчала маска Орзен (orzene)с бира за боядисвана коса,страхотна е. Има и с мед за суха коса която мирише много приятно 2-3 дни след това и прави косата лъскава и мека.На страхотна цена е от 7 до 10 лв. Като се има предвид колко пари съм хвърлила на вятъра за маски за коса,тази си еееее СУПЕР бе!  heart


"Sometimes it lasts in love
But sometimes it hurts instead."

Offline

#80 2012-04-15 20:12:03

happy_time_day
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 1,564

Re: Грижа за косата.

помощ- косата ми цъфти постоянно


I'm becoming... Brundlefly.

[img]http://37.media.tumblr.com/0efe6690e2ab5b9ba55665325d7f94b3/tumblr_n4uqnoQeti1tn67w6o1_500.gif[/img]

Offline

#81 2012-04-16 09:23:28

Annica
Member
Registered: 2011-11-02
Posts: 79

Re: Грижа за косата.

Аз пък използвам хининова вода за растеж на косата.. наистина ли бързо се изтънява think


[img]http://i1036.photobucket.com/albums/a443/shopping_mania4ka/zfgdfgsdf.png[/img]
Kriskoo Beats.

Offline

#82 2012-04-16 09:36:50

Annica
Member
Registered: 2011-11-02
Posts: 79

Re: Грижа за косата.

Момичетата,които също като мен имат чупливи коси и не искат да се изправят косите, защото вече са прекалено изгорели- не си купувайте шампоана на Нивеа ( мисля, че се казваше Нивеа Стрейт) за права коса, защото няма никакъв ефект. Единственото хубаво е, че измива хубаво косата и мерише хубаво, иначе не си струва да дадеш 7.00 лв, за това нещо! smile


[img]http://i1036.photobucket.com/albums/a443/shopping_mania4ka/zfgdfgsdf.png[/img]
Kriskoo Beats.

Offline

#83 2012-04-20 15:32:20

feeblemind3d
Member
Registered: 2010-10-17
Posts: 19

Re: Грижа за косата.

Annica - Четох в няколко форума и така пишеше там и затова не смея да си купя.  smile


"Sometimes it lasts in love
But sometimes it hurts instead."

Offline

#84 2012-04-20 15:36:26

swggg
Member
From: Pyce town bitches
Registered: 2012-04-18
Posts: 8

Re: Грижа за косата.

Момичетата,които също като мен имат чупливи коси и не искат да се изправят косите, защото вече са прекалено изгорели- не си купувайте шампоана на Нивеа ( мисля, че се казваше Нивеа Стрейт) за права коса, защото няма никакъв ефект. Единственото хубаво е, че измива хубаво косата и мерише хубаво, иначе не си струва да дадеш 7.00 лв, за това нещо! smile

Ако стоиш 30 минути и се дърпаш със сешоар и четка, ще се изправи малко..


smile

Offline

#85 2012-04-22 09:01:52

bebcho_987
Member
Registered: 2010-03-11
Posts: 54

Re: Грижа за косата.

Дайте някаква маска за МНГ бърз растеж на косата че ми е много къса

Offline

#86 2012-04-30 08:25:06

Annica
Member
Registered: 2011-11-02
Posts: 79

Re: Грижа за косата.

Еми аз ползвам хининова вода и хининов шампоан...


[img]http://i1036.photobucket.com/albums/a443/shopping_mania4ka/zfgdfgsdf.png[/img]
Kriskoo Beats.

Offline

#87 2012-04-30 09:40:26

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Грижа за косата.

помощ- косата ми цъфти постоянно

Същия проблем.. Цъфти повече отколкото расте... Помощ.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#88 2012-05-01 18:37:38

refre64ety
Member
Registered: 2008-10-09
Posts: 1

Re: Грижа за косата.

За растеж използвам този шампоан http://www.saveonhaircare.com/upload/im … hampoo.jpg  косата ми расте страшно бързо,  спира косопада, също така го използват и хора, които ходят на химио терапии, т.е. има резултат от него...препоръча ми го фризьорката ми и съм страшно доволна, а и цената ме устройва около 18 лева е, но си заслужава  smile

Offline

#89 2012-05-02 11:46:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Грижа за косата.

помощ- косата ми цъфти постоянно

Същия проблем.. Цъфти повече отколкото расте... Помощ.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#90 2012-05-02 15:56:32

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Грижа за косата.

За тези,които са писали, че косата им цъфти - моята коса започна да цъфти по-рядко, защото ползвам един шампоан с козе мляко - няколко пъти мисля, че съм писала в сайта за това. Косата не се омазнява бързо, без пърхот, козето мляко подхранва косъма и цъфти по-рядко. 3-4месеца косата ми почти не цъфтеше. Препоръчвам го! Продават го в dm и изглежда така: VyzstanovqvashtshampoanREGALsKozemlqko250ml-111031-115001.jpg

Offline

#91 2012-05-03 08:57:07

YnikaLnaa .. =]]
Member
Registered: 2012-03-14
Posts: 115

Re: Грижа за косата.

Имам малък проблем .. косата ми е много обемна и къдрава , от както се помня .. просто е такава.Искам да попитам за някакъв начин да намаля обема (без да я изправям .. това е единствения начин , който съм открила)?Моля вии  worried


Can you believe it you feel alive?
Hit your mark, ready to rise,
your body's aching but yout heart doesn't mind,
feel on the ground, eyes on the prize,
and it's all I want and it's all I do...

[img]http://prikachi.com/images/623/4566623B.jpg[/img]

Offline

#92 2012-05-04 13:04:55

dark_step™
Member
From: Reality
Registered: 2012-03-17
Posts: 117

Re: Грижа за косата.

Имам проблем с косата.. расте адски бавно, дори не може да нацъфти .. С какво мога да я подсиля или не знам, просто искам да расте по-бързо. Благодаря предварително ! (:

Offline

#93 2012-05-04 13:05:23

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Грижа за косата.

За тези,които са писали, че косата им цъфти - моята коса започна да цъфти по-рядко, защото ползвам един шампоан с козе мляко - няколко пъти мисля, че съм писала в сайта за това. Косата не се омазнява бързо, без пърхот, козето мляко подхранва косъма и цъфти по-рядко. 3-4месеца косата ми почти не цъфтеше. Препоръчвам го! Продават го в dm и изглежда така: VyzstanovqvashtshampoanREGALsKozemlqko250ml-111031-115001.jpg

А-у да си жива и здрава! :Д Благодаряяяя !  heart  hug


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#94 2012-05-04 13:06:56

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Грижа за косата.

Имам проблем с косата.. расте адски бавно, дори не може да нацъфти .. С какво мога да я подсиля или не знам, просто искам да расте по-бързо. Благодаря предварително ! (:

Хининова вода,маски с тривитаминол,храни се правилно,мм..мий си косата с по-топла вода..За това се сещам сега..


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#95 2012-05-04 13:10:13

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Грижа за косата.

За растеж използвам този шампоан http://www.saveonhaircare.com/upload/im … hampoo.jpg  косата ми расте страшно бързо,  спира косопада, също така го използват и хора, които ходят на химио терапии, т.е. има резултат от него...препоръча ми го фризьорката ми и съм страшно доволна, а и цената ме устройва около 18 лева е, но си заслужава  smile

А откъде мога да си купя таквоа нещо? smile


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#96 2012-05-04 13:47:31

dark_step™
Member
From: Reality
Registered: 2012-03-17
Posts: 117

Re: Грижа за косата.

Имам проблем с косата.. расте адски бавно, дори не може да нацъфти .. С какво мога да я подсиля или не знам, просто искам да расте по-бързо. Благодаря предварително ! (:

Хининова вода,маски с тривитаминол,храни се правилно,мм..мий си косата с по-топла вода..За това се сещам сега..

много ти благодаря, но аз се храня правилно, спортувам всеки ден, с 1 дума не знам защо косата ми расте бавно, но ще пробвам с маските и хининовата вода

Offline

#97 2012-05-05 13:36:13

rusalina
Member
Registered: 2011-10-29
Posts: 32

Re: Грижа за косата.

Моят проблем е че косата ми стърчи .. sad angry не е наелектризирана .... мисля че това може да се дължи на редовното използване на преса. Косата ми е доста изгорена и ще ви помоля да ми предложите кристали от които сте доволни.

Offline

#98 2012-05-12 13:56:38

marmatinela
Member
Registered: 2009-09-22
Posts: 8

Re: Грижа за косата.

Хеййййй smile Преди около година имах доста дълга коса, но изведнъж реших, че трябва да се подстрижа на черта. Е, подстригах се и си изправях косата всеки ден, АБСОЛЮТНО всеки..Тогава беше началото на Юни и както знаете, през лятото косата се изтощава двойно повече, отколкото през останалите сезони.. Било то от солената вода на плажа, или от слънцето, или както при мен: Солената вода, Слънцето и изправяне на косата...Та косата ми започна да цъфти, да уредява, стана суха..А и забравих да допълня, че си "боядисах" косата с тези измислени бои- шампоани (НЕ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ smile ) До преди няколко месеца си изправях косата все така често, ставаше все по- зле..До момента, в който си дадох сметка, че няма никакъв смисъл от всичко това, като след 3-4 (МАКСИМУМ 5 години) аз щях да остана с точно пет косъма на главата си..Един вид щеше да се скапе от всичкото това третиранне.. Искам да кажа на всички момичета, които си изправят или къдрят косите- СПРЕТЕ! Знам, че е трудно )особено ако сте пристрастени както бях аз преди), но поне се опитайте..Какво искате да си съсипете косите от 14-15 годишни ли? Няма смисъл.. Дори и да използвате спрейове за топлинна защита и тн и тн.. Нищо няма да помогне толкова добре, колкото когато спрете да се изправяте и ГОРИТЕ косите си.. След като спрях с пресата и машата си..Видях резултата след около 30-40 дни..Беше си възвърнала до някаква степен блясъка и плътността..Сега съм изключително радостна. smile

Надявам се да сте се замислили над това! smile

Offline

#99 2012-05-12 14:02:45

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Грижа за косата.

Хеййййй smile Преди около година имах доста дълга коса, но изведнъж реших, че трябва да се подстрижа на черта. Е, подстригах се и си изправях косата всеки ден, АБСОЛЮТНО всеки..Тогава беше началото на Юни и както знаете, през лятото косата се изтощава двойно повече, отколкото през останалите сезони.. Било то от солената вода на плажа, или от слънцето, или както при мен: Солената вода, Слънцето и изправяне на косата...Та косата ми започна да цъфти, да уредява, стана суха..А и забравих да допълня, че си "боядисах" косата с тези измислени бои- шампоани (НЕ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ smile ) До преди няколко месеца си изправях косата все така често, ставаше все по- зле..До момента, в който си дадох сметка, че няма никакъв смисъл от всичко това, като след 3-4 (МАКСИМУМ 5 години) аз щях да остана с точно пет косъма на главата си..Един вид щеше да се скапе от всичкото това третиранне.. Искам да кажа на всички момичета, които си изправят или къдрят косите- СПРЕТЕ! Знам, че е трудно )особено ако сте пристрастени както бях аз преди), но поне се опитайте..Какво искате да си съсипете косите от 14-15 годишни ли? Няма смисъл.. Дори и да използвате спрейове за топлинна защита и тн и тн.. Нищо няма да помогне толкова добре, колкото когато спрете да се изправяте и ГОРИТЕ косите си.. След като спрях с пресата и машата си..Видях резултата след около 30-40 дни..Беше си възвърнала до някаква степен блясъка и плътността..Сега съм изключително радостна. smile

Надявам се да сте се замислили над това! smile

Полезное,че го пишеш тук!Много хора не знаят,но ако примерно веднъж,два пъти в седмица се изправяш или къдриш нищо не е.Косата се гори и съсипва при повторно изправяне,тоест един след друг.А пък тези шампоани за боядисване най-много са ти навредили!Слънцето и солената вода нямат нищо общо. smile

Offline

#100 2012-05-12 14:05:28

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Грижа за косата.

Моят проблем е че косата ми стърчи .. sad angry не е наелектризирана .... мисля че това може да се дължи на редовното използване на преса. Косата ми е доста изгорена и ще ви помоля да ми предложите кристали от които сте доволни.

На мен ми ставаше така от една четка;xx
Аз ти препоръчвам да я намокриш малко,после да я срешиш и да сложиш специален лак за да не стане много бухнала и заплетена.

Също така може да ползваш пяна на Taft за нормална коса.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook