#1 2011-12-10 13:16:26

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

Ами предварително се извинявам,ако темата я има,но просто няма към кого другиго да се обърна.Най-добрата ми приятелка му е сестра и всичко си споделят и ако кажа на нея тя ще му каже и ще стане гадно.Миналата учебна година някъде по средата той се премести с отбора си да учи при нас. Харесах го още щом го видях.С течение на времето го харесах и то много. Луднах по него. Намерих му facebook-а,разменихме си скайповете след това той искаше да му пратя моя снимка! Пратих му. Той каза,че съм много грозна. Стана ми много гадно.С течение всички разбраха,че го харесвам. Бяхме пред стаята и едно момче му каза,а той просто се изсмя и се обърна. След това катъо го виждах той почваше да ме обижда,когато е с приятелите си. Като ходим към училище сутрин вървим един до друг,но той е сам и не ми казва нищо. Незнам как да постъпя!? Моля ви помогнете ми!!!

Offline

#2 2011-12-10 13:20:06

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Той се държи ужасно....

той е гадняр wink не те заслужава знам,че е трудно,но се опитай да го забравиш smile такива като него са много това се казва човек с ''камък в гърдите'' wink


Shut the fuck up.(:

Offline

#3 2011-12-10 13:23:58

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Той се държи ужасно....

Този е пълен тъпак.Не мисля, че има смисъл да се занимаваш с него.А приятелката ти, щом му ' споделя ' всичко, което сте си казали, значи не ти е чак толкова голяма приятелка.Просто се опитай да се отдалечиш от тях - започни да дружиш с други момичета, а момчето - изобщо не мисли за него, с времето ще харесаш друг.
Бду - не казвам да зарежеш приятелката си.Просто не й казвай толкова много и опитай да дружиш с повече хора, не стеснявай приятелския кръг до 1 човек.


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#4 2011-12-10 13:24:47

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Той се държи ужасно....

Оправи си заглавието.

On:Този е някакво просто пишлеме, не се занимавай с него.Мъже под път и над път и то къде къде по-свестни от него!


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2011-12-10 13:28:00

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

той е гадняр wink не те заслужава знам,че е трудно,но се опитай да го забравиш smile такива като него са много това се казва човек с ''камък в гърдите'' wink

Незнам,какво ми стана,но просто не мога да го забравя.Опитвам се,но ефекта е отрицателен,а той все се заяжда! Без да му пиша в фейсбук,той пише псувни и обиди! Аз не му отговарям-няма и какво да му кажа,но просто не мога да го забрявя. Ужасно е!

Offline

#6 2011-12-10 13:36:05

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Той се държи ужасно....

той е гадняр wink не те заслужава знам,че е трудно,но се опитай да го забравиш smile такива като него са много това се казва човек с ''камък в гърдите'' wink

Незнам,какво ми стана,но просто не мога да го забравя.Опитвам се,но ефекта е отрицателен,а той все се заяжда! Без да му пиша в фейсбук,той пише псувни и обиди! Аз не му отговарям-няма и какво да му кажа,но просто не мога да го забрявя. Ужасно е!

ами тогава го махни и почни да го игнорираш това е smile


Shut the fuck up.(:

Offline

#7 2011-12-10 13:38:51

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

той е гадняр wink не те заслужава знам,че е трудно,но се опитай да го забравиш smile такива като него са много това се казва човек с ''камък в гърдите'' wink

Незнам,какво ми стана,но просто не мога да го забравя.Опитвам се,но ефекта е отрицателен,а той все се заяжда! Без да му пиша в фейсбук,той пише псувни и обиди! Аз не му отговарям-няма и какво да му кажа,но просто не мога да го забрявя. Ужасно е!

ами тогава го махни и почни да го игнорираш това е smile


Опитвам се,но той все е някъде покрай мен.Може би усеща,че покрай негхо ставам нервна и притеснена и всичко в едно! Може би се опитва да ме нарани още повече. smile

Offline

#8 2011-12-10 13:39:37

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: Той се държи ужасно....

Еми щом ти е казал , че си грозна , значи наистина си такава за него . Той не те харесва и се примири с мисълта .


Fight all your demons. ;]]

Offline

#9 2011-12-10 13:47:46

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

Еми щом ти е казал , че си грозна , значи наистина си такава за него . Той не те харесва и се примири с мисълта .

Ами аз бях чула,че говорил някакви неща за мен пред сестра му! Че съм ми била симпатична! Боже,та той дори едно здрасти не ми казва,та и симпатична ме нарича. Първо ме обижда,а после ми казва сипатична. Незнам изобщо какво испитва към мен. Омраза или нещо друго....;хх

Offline

#10 2011-12-10 13:56:29

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: Той се държи ужасно....

Я му дай пълен игнор. Не му обръщай внимание и се опитай да го забравиш. Пък и ми е интересно как може да харесваш човек, който те обижда и се подиграва с теб. Лишено е от логика, но това е моят съвет: ''Не му обръщай внимание!''


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

#11 2011-12-10 13:58:49

Iv4eto_L0ve
Member
From: * The City Of Love <3
Registered: 2011-01-14
Posts: 994

Re: Той се държи ужасно....

кво cе занимаваш c тоя ... гонят го яко хормоните..не cи хаби нервите за този загубеняк, тегли му една майна, бъди по-контактна и ще намериш подходящия


-Как се казваш?
-Любов!
-Какво правиш?
-Обичам!
-Всичко ли?
-Не.
-А кого?
-Само и единствено теб!

[img]http://s.rimg.info/d426d4d47539ed8d8f4a27df64a49946.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/104/4025104S.jpg[/img]
we ♥ it

Offline

#12 2011-12-10 14:03:24

Iv4eto_L0ve
Member
From: * The City Of Love <3
Registered: 2011-01-14
Posts: 994

Re: Той се държи ужасно....

Еми щом ти е казал , че си грозна , значи наистина си такава за него . Той не те харесва и се примири с мисълта .

Ами аз бях чула,че говорил някакви неща за мен пред сестра му! Че съм ми била симпатична! Боже,та той дори едно здрасти не ми казва,та и симпатична ме нарича. Първо ме обижда,а после ми казва сипатична. Незнам изобщо какво испитва към мен. Омраза или нещо друго....;хх

и той не знае кво иcка егатии и.. laugh


-Как се казваш?
-Любов!
-Какво правиш?
-Обичам!
-Всичко ли?
-Не.
-А кого?
-Само и единствено теб!

[img]http://s.rimg.info/d426d4d47539ed8d8f4a27df64a49946.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/104/4025104S.jpg[/img]
we ♥ it

Offline

#13 2011-12-10 14:50:23

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Той се държи ужасно....

И аз така бях преди време. "Момчето" ме обиждаше .. к'ва ли не ме изкара.. чак и майка му се намеси .. - "Що съм го харесвала ?!" .. ахахах .. просто бъди по - нахакана. И ти имаш достойнство - блокаш във фейса.. а като се заяжда с теб пред другите кажи и ти нещо не оставяй да те тъпчат. (:


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#14 2011-12-10 15:06:08

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Той се държи ужасно....

И аз така бях преди време. "Момчето" ме обиждаше .. к'ва ли не ме изкара.. чак и майка му се намеси .. - "Що съм го харесвала ?!" .. ахахах .. просто бъди по - нахакана. И ти имаш достойнство - блокаш във фейса.. а като се заяжда с теб пред другите кажи и ти нещо не оставяй да те тъпчат. (:

+1111111111


Shut the fuck up.(:

Offline

#15 2011-12-10 15:47:47

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Той се държи ужасно....

Не си губи времето с него.Не му обръщай внимание.100 % съм сигурна,че ти се прави на недостъпен,ако наистина е казал това на сестра си.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#16 2011-12-10 16:06:36

born_to_be_a_star
Member
Registered: 2011-01-29
Posts: 75

Re: Той се държи ужасно....

той не заслужава твоето внимание  smile  smile


BITCH, PLEASE I'M A BELIEBER ! <3

Offline

#17 2011-12-10 16:49:25

bonbon99
Member
Registered: 2011-09-21
Posts: 615

Re: Той се държи ужасно....

ХАХ.ИДИОТ! ЗА къф се мисли тоя бее!Луззър ( знам че не се пише така chuckle)!!!! Абе да си гледа работата тоя бе,за къф се мисли,зарежи го  не е единствен ан света!Забрави гО!!! бтв..ако искаш да бъдете само приятели...като вървите заедно кажи му здр,говорете си,питай го що се държи така....ако ти зададе въпрос от сорта на "Ама ти нали ме харесваше?!?!" кажи му "Да,ама като фр." ако искаш да бъдете само приятели.......Мен ако питаш всичко идва от приятелството ( излизате за 4ас-два с колелта нещо..а,у с компанията - като фр. ) и тогава вече всичко отива към по-сериозните неща,но нз това е просто моето мнение  smile  smile  wink  wink


╲╭━━━━╮♥╲
╲┃╭╮╭╮┃╲
┗┫┏━━┓┣┛╲       
╲┃╰━━╯┃╲
╲╰┳━━┳╯
╲╲┛╲╲┗╲╲ ╲

[img]http://store.picbg.net/thumb/1C/EC/78c6a642f20a1cec.gif[/img]

Offline

#18 2011-12-10 17:06:17

stoqn_9415
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 3

Re: Той се държи ужасно....

Знам колко ти е трудно да забравиш някой който наистина харесваш! И аз съм била в подобно положение..та аз все още съм..но просто го игнорирам и се опитвам да не мисля за него..опитай и ти и помни, че винаги има някой който наистина го е грижа за теб smile) Успех  sun

Offline

#19 2011-12-10 18:15:03

inlovegirlx33
Member
Registered: 2010-06-20
Posts: 726

Re: Той се държи ужасно....

На такива не трябва да им  се обръща внимание , пъли гадняри са. Знам точно как се чустваш  минлата година беше същото с мен! Опитай се да го забравиш знам , че ще бъде трудно. След време даже ще го намразиш.


[img]https://38.media.tumblr.com/0b3ead515381471e109dd9b16e22cfbf/tumblr_nefchkIlBV1rvn6njo1_1280.gif[/img]

Offline

#20 2011-12-10 21:24:24

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

Не си губи времето с него.Не му обръщай внимание.100 % съм сигурна,че ти се прави на недостъпен,ако наистина е казал това на сестра си.

Днес е накарал сестра му,да ми каже,че ходи с друга! И дори той ми прати снимки по скайпа как той момичето се забавляват и целуват..;хх....стана ми ужасно гадно..;хх...каза ми: Приеми снимките...хубави са...!...денят ми буквално се скапа..;хх

Offline

#21 2011-12-10 21:37:40

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

ХАХ.ИДИОТ! ЗА къф се мисли тоя бее!Луззър ( знам че не се пише така chuckle)!!!! Абе да си гледа работата тоя бе,за къф се мисли,зарежи го  не е единствен ан света!Забрави гО!!! бтв..ако искаш да бъдете само приятели...като вървите заедно кажи му здр,говорете си,питай го що се държи така....ако ти зададе въпрос от сорта на "Ама ти нали ме харесваше?!?!" кажи му "Да,ама като фр." ако искаш да бъдете само приятели.......Мен ако питаш всичко идва от приятелството ( излизате за 4ас-два с колелта нещо..а,у с компанията - като фр. ) и тогава вече всичко отива към по-сериозните неща,но нз това е просто моето мнение  smile  smile  wink  wink

Утре ще ходим на РД-то на сестра му! Когато останем поне за минута на саме ще го попитам. Може да го извикам някъде да поговорим!

Offline

#22 2011-12-11 10:18:35

CherryReplay
Member
From: Hawaii
Registered: 2010-11-09
Posts: 2,152

Re: Той се държи ужасно....

Как може да си губиш времето с такъв идиот?Сега казваш "не мога да го забравя",но за мен това си е увлечение и ще го забравиш.Не се занимавай с такива ПРОПАДНАЛИ хора!!!!!Комплексираните момченца така правят..псуват,обиждат.И в моя клас ги има такива.Оставай го тоя ограничения..въобще не се занимавай.
А колкото до коментара на bonbon99 : Той се държи ужасно с нея,псува я ,смее и се.Да не мислиш,че като отиде и му каже "здрасти" нещата ще се променя?.Той няма да се промени от едно здрасти. Изобщо не си струва да ходиш да говориш с него.Това е моето мнение.

Offline

#23 2011-12-12 20:14:46

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

ХАХ.ИДИОТ! ЗА къф се мисли тоя бее!Луззър ( знам че не се пише така chuckle)!!!! Абе да си гледа работата тоя бе,за къф се мисли,зарежи го  не е единствен ан света!Забрави гО!!! бтв..ако искаш да бъдете само приятели...като вървите заедно кажи му здр,говорете си,питай го що се държи така....ако ти зададе въпрос от сорта на "Ама ти нали ме харесваше?!?!" кажи му "Да,ама като фр." ако искаш да бъдете само приятели.......Мен ако питаш всичко идва от приятелството ( излизате за 4ас-два с колелта нещо..а,у с компанията - като фр. ) и тогава вече всичко отива към по-сериозните неща,но нз това е просто моето мнение  smile  smile  wink  wink

Утре ще ходим на РД-то на сестра му! Когато останем поне за минута на саме ще го попитам. Може да го извикам някъде да поговорим!

*Ами говорих с него и той каза: Ами незнам,просто си различна. Нито се заяждаш с,който те убиди и си мълчиш! Незнам,защо го правя,сори!*Е тва ме разби,незнаел,закво го прай ама го прай!!!....обаче после ми предложи...кажете ми как да постъпя,да приема ли или не?

Offline

#24 2011-12-12 21:54:21

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Той се държи ужасно....

Абе за*би го! Сега като ти е предложил , ако ти започнеш да се държиш с него , както той се е държал с теб сърцето ще му се разбие на 19383983495743 парченца . wink Ако бях на твое място тегля му една майна и да са опрая !


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#25 2011-12-12 22:08:35

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Той се държи ужасно....

Абе за*би го! Сега като ти е предложил , ако ти започнеш да се държиш с него , както той се е държал с теб сърцето ще му се разбие на 19383983495743 парченца . wink Ако бях на твое място тегля му една майна и да са опрая !

Мерси много! Това и му казах по скайпа,че ще се държа както и той се е държал,а обидите ще му ги кажа като се видим! smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook