#1 2011-12-05 17:37:03

jany97
Member
Registered: 2011-09-14
Posts: 94

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

здравейте...искам да ви 'задам няколко въпроса..надявам се да ви харесат и да напишите мнението си!! smile smile smile

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа?              2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали...
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел??
4.какво е за теб приятелсвото??
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел?
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета?
7.колко често казваш истината на хората в очите?

smile smile smile smile smile


tova e moqt podpis..! laugh

Offline

#2 2011-12-05 17:44:33

Alexiss1212112
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 827

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1-Да случвало ми се е |-(
2-Мисля,че са мноогоо гадни..А после когато новите им приятели ги зарежат или ходят при нас...или направо ни блокират...-абе направоо ***** laugh  angry
3-Ми няма да му обърна внимание и ще му/и кажа,че не се въртя цалата планета от нея.. chuckle ..и така
4-Нещо което не може с всички хора да се сподели
5-Не..защото те са невероятнии heart
6-Винагии...и обичам и на мен да ми се казва всичко и то честноо!!! think


[img]http://data.whicdn.com/images/41908967/tumblr_mcx5vgTD1G1rnjkeuo1_500_large.gif[/img]

Offline

#3 2011-12-05 17:53:02

barbiereal
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 189

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1-Да случвало ми се е вмомента е така
2-Всеки си има право на живот живее го както си го иска ,ами не е приятно ,но пък не може да се дрожи все със старите приятели,трябва и нещо ново,но пък и не трябва да  се забравят !
3-Бия му шута няма право да ми казва какво да правя ,значи не ти е приятел
4-Приятелство за мен няма , приятелство може да има между майка и дъщеря но между приятели  истинско не.А приятелството е много ценно и няма човек който да е най добрия приятел няма
5-Мисля ,че не но мен са ме наранявали много ,все пак грешала съм, но да го нараня по някакъв начин не,естествено после излизам аз виновната но не не съм такава
6-А  имам приятелки да но не добри само за компания ами не са много... Но най добрия ми приятел е майка ми никoй друг
7-Истината боли но може би някой път от страх не я казвам да не нараня човека,но казвам я не винаги но казвам .

Offline

#4 2011-12-05 17:57:44

sweet_kiss666
Member
From: New York
Registered: 2011-09-13
Posts: 1,054

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1-Да,много често
2-Ами щом постъпват така значи не са никакви приятели  |-(
3-Няма да го направя
4-Нещо вез което не мога
5-Не и никога няма да го направя
6-Повечето са момичета,имам двама приятели-момчета
7-Почти винаги-не обичам да лъжа


The most important thing is to enjoy your life - to be happy - it's all that matters.
[img]http://data.whicdn.com/images/35466241/tumblr_m950i12jK91re152no1_500_large.gif[/img]

Offline

#5 2011-12-05 18:01:31

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа?  всъщност това е ежедневно..           
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали... всъщност такива хора са ми много странни.. не ми се е случвало
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? аа, не! що за приятел е това?
4.какво е за теб приятелството?? подарък
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? ако съм го направила - то в никакъв случай не е нарочно smile
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета?имам едно момче приятел и 1-2 приятелки, на които винаги мога да разчитам
7.колко често казваш истината на хората в очите? всеки път, когато изискват мнението ми


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#6 2011-12-05 18:33:16

smiley_butterfly
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 2,922

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.Да.
2.Да, случвало ми се е. Просто ги зарязвам.
3.Ще го разкарам.
4.Нещо, което се намира трудно.
5.Да.
6.Май са по равно.
7.Старая се винаги.

Offline

#7 2011-12-05 18:57:12

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1 Да заради един angry и някои момичета щото аз имам фр от 7 клас и те се бутат при мене
2 Много ме дразнят angry  първо са ти приятели а после те зарязват
3 Не съм мислила....
4 ВСИЧКО ако ги нямаше приятелите аз защо да живея sun 
5 Мисля, че да, но не нарочно
6 Имам 5-6 приятели момчета на които мога да разчитам и 15-20 момичета heart  heart  heart
7 Винаги.....иначее после става кофти


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#8 2011-12-05 18:58:34

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

Пише се "които" мн.ч.
1.Да
2.Случвало ми се е. Зарязвам ги и спирам да им обръщам внимание и да се ядосвам.
3.Ще му кажа, че не искам приятелство с ултиматуми (не съм сигурна дали така се пише ;д)
4.Ами аз много не вярвам в него. Аз съм на принципа "Няма приятели, само познати" smile
5.Да, но рядко
6.Амии повече са момичета, но има и момчета
7.Винаги


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#9 2011-12-05 19:03:38

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1-Да много често!!
2-Те да хора,които винаги търсят изгодата в положението.Да случвало ми се.Ами аз съм много "устата" по рождение и като ме дразнят заяждат се с мен или нещо подобно не им оставам длъжна!!
3-Ами за сега не ми се е случвало и не знам какво ще направя!!Сигурно няма да го послушам,защото все пак си имам собствено мнение.
4-Чувство,което всеки човек трябва да изпита през живота си!Не зависимо какви ще са последствията!
5-Да.Но и тя мен!
6-Момчета към 2,3,а момичетата са определено много повече.
7-Винаги,когато смятам,че нито аз нито приятелят/ката няма да бъдем наранени!!


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#10 2011-12-05 19:14:17

CherryReplay
Member
From: Hawaii
Registered: 2010-11-09
Posts: 2,152

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.Да и то доста често!
2.Случвало ми се е разбира се..не мисля ,че има човек при който да не се е случвало.За мен това са хора ,които не оценяват всичко,което си правил за тях.
3.Ако ми беше истински приятел нямаше да ме кара да го правя.
4.Нещо много ценно.Нещо,което не можеш да опишеш с няколко думи.
5.Да,но е имало причина за да го направя.
6.Момичета-8(наистина са ми страшно добри приятелки!) момчета - 4.
7.Винаги казвам това ,което мисля.По-добре е да съм честна отколкото да увъртам и да крия.Честността може да не се нрави на някой хора,но е по-добре от лъжата.

Offline

#11 2011-12-05 19:15:16

insaniity.gall
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 186

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа? Да, много пъти
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали. -Лицемери, подмазвачи,двуличници..ми проcто не ми пука за тях...аре cъc здраве
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел? не обръщам внимание
4.какво е за теб приятелсвото? чиcта измама..докато cи миcлиш, че имаш приятел/ка, тя/той те плюе без да знаеш
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? пха..нямам такъв/а приятелка/приятел
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? повече момичета
7.колко често казваш истината на хората в очите? еми..някои неща, колкото и да не иcкам да лъжа, проcто не мога да кажа...понякога човек трябва да бъде хитър в тоя живот..иначе никога не лъжа нашите!


[img]http://prikachi.com/images/694/4051694V.gif[/img]

Offline

#12 2011-12-06 18:16:29

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа? Да
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали...  ами  оставих  я  да  прави  каквото  иска  после  съжаляваше...
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? Ще  се  опитам  да ги  здобря
4.какво е за теб приятелсвото?? Едно  прекрасно  нещо
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? Не
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? момчета  около  40  момичета  50
7.колко често казваш истината на хората в очите? Почти  винаги


♔...................†...........♔

Offline

#13 2011-12-06 20:13:40

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чувствате гадно в клас заради някого от класа?    - Всеки ден.
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават много добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали... - Случвало ми се е. Реагирах си съвсем нормално, защото знаех, че все някога ще се случи.
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? - ххх
4.какво е за теб приятелсвото?? - Нищо.
5.наранявала ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? - Не.
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? - Имам само една най-добра приятелка, която е с година по-голяма от мен. Иначе от момчетата са 2ма-3ма.
7.колко често казваш истината на хората в очите? - Преди много рядко, но откакто съм в нов клас си казвам всичко, което мисля в очите на хората.

Offline

#14 2011-12-07 08:27:19

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа?-Да.
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре? -  Ами...  Случи ми се тази година... Еми характер (;
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел? - Егати приятеля. Един истински приятел не би го направил.
4.какво е за теб приятелсвото? - истинското приятелство за мен е по-силно от любовта, изобщо от всичко...
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? - Да, но не нарочно.
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? - Не знам. Вече не знам кого да причислявам към 'приятели' и кого към 'познати'...
7.колко често казваш истината на хората в очите? - Зависи с кого говоря.


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#15 2011-12-07 10:14:34

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1. Случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа ? - Да. 
2. Какво мислите за хората, които ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други, които не познават много добре /ако ви се е случвало напишете как сте реагирали. / - Смятам, че са непостоянни егоисти. И да, случвало ми се е. Просто приех обстоятелствата, преглътнах, стана ми малко кофти, но после всичко отшумя.
3. Какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел ? - Бих се скарала с него, или направо ще го зарежа за време, достатъчно му да проумее грешката си.
4. Какво е за теб приятелсвото ? - Ако е истинско, то тогава може да се каже, че за мен се равнява на семейството ми.
5. Наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел ? - Да, всеки прави грешки, но не мисля, че е било много на серозно.
6. Колко от приятелите ти са момчета и колко момичета ? - Повечето са момичета.
7. Колко често казваш истината на хората в очите ? - Не знам, честно казано, но определено си служа и с лъжа и с истина.

Offline

#16 2011-12-08 18:18:06

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа? -Да
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре? -Ами мисля, че всеки понякога се чувсвта несигурен, така че...
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел? -Ще му кажа "Майната ти!".
4.какво е за теб приятелсвото? -Нещто много важно.
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? -Да, всеки прави грешки.
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? -По-голямата част са момичета.
7.колко често казваш истината на хората в очите? -Предпочитам да им казвам истината, отколкото да ги лъжа.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#17 2011-12-10 15:32:51

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа? - Да, но отдавна.
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали... - Не мисля, че е хубаво, дори изобщо. Супер тъпо е.На мен не ми се е случвало..
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? - Питам защо и казвам, че няма да мога, но зависи кой приятел ми е по-добър, но не мисля, че ще се скарам с някого за нищо..
4.какво е за теб приятелсвото?? - Нещо много важно.
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? - Не си спомням.
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? - Имам приятели момчета, но само приятели.Най-добрите ми приятели са момичета.
7.колко често казваш истината на хората в очите? - Мисля че винаги, но в момента не се сещам за случай, в който не съм казвала това, което мисля.

Offline

#18 2011-12-25 15:11:52

ashl3y_fenkaa
Member
Registered: 2010-03-19
Posts: 323

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа? - Да
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали... - Не трябва да пренебрегваш никого.. това, че си си намерил нов приятел не значи, че трябва да изоставиш стария.. Можеш да имаш повече и от 1 smile)
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? - А това няма да стане.. Особено ако държа много на този приятел.. това, че на някого не му изнася си е негов проблем.
4.какво е за теб приятелсвото?? - То е много много важно за мен.
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? - Да.. все пак никой не е перфектен и всеки прави грешки
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? Повечето са момичета, но имам и момчета, а точна бройка не мога да дам
7.колко често казваш истината на хората в очите? Много често, почти винаги, но има моменти, в които просто трябва да си запазя мнението за себе си.


All day, all night.. music

Offline

#19 2011-12-29 20:36:29

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.Да много често,винаги има някой,който да ми развали настроението..
2.Да случвало ми се е,караме се,разправии дълга история..И зависи с кой от приятелите ми..
3.Не ,няма да стане,защото само аз мога да се контролирам ,никоя не може да ми казва с коя да се карам и с коя не!
4.Нещо много важно и скъпо!!
5.Случвало ми се е ,но отдавна и то аз съм си го платила вече.
6.Момичетата са повече,а момчетата по-малко.
7.Зависи за какво се отнася,не винаги мога да съм честна ,дори и да искам,иначе с най -добрите си приятели и приятели почти винаги!

Offline

#20 2013-10-13 10:24:20

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа? - Да, всъщност всеки ден е тка.
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали... - Случвало ми се е. Ретарди. Не се занимавам вече с такива.
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? - Ще приема, и без това съм скарана с много хора, така че защо да не вляза в черния списък на още един...
4.какво е за теб приятелсвото?? - Много силна връзка между двама или повече души.
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? - За съжаление да..
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? - Аз приятели нямам, имам само един най-добър приятел и една най-добра приятелка. Останалите за мен са просто познати.
7.колко често казваш истината на хората в очите? - Зависи


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#21 2013-10-13 11:12:47

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1. Случвало се е, да.
2. И това ми се е случвало, но не правя нищо. Гадно е, определено.
3. Ще се опитам да ми влея малко акъл в главата, ако не го оставям.
4. Ах, сложно нещо..
5. Не, или поне не знам да съм го правила. Тя не ми е казвала дали съм я наранявала, но по принцип не съм такъв човек и държа на приятелите си.
6. Не ги броя. Но почти нямам приятели момчета, само познати.
7. Почти винаги, с малки изключения. Макар че съм по-дипломатична.

Offline

#22 2013-10-14 13:27:16

nattito
Member
Registered: 2011-09-27
Posts: 5,955

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа? Да, много често
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали... Тегля им по една майна и толкова
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? Ще се направя на ударена
4.какво е за теб приятелсвото?? Сложно е (особено женското)
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? Не мисля
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? Чак приятели нямам
7.колко често казваш истината на хората в очите? Абсолютно винаги... и точно заради това аз съм "лошата" в повечето случаи


"Мислех, че любовта е угаснала и разрових пепелта... изгорих си ръката"

Offline

#23 2013-12-29 02:48:42

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: има ли хора,който ви развалят настроението в клас..??

1.случвало ли ви се е да се чуствате гадно в клас заради някого от класа?  Не.
2.какво мислите за хората,който ''забравят'' свойте най-добри приятели заради други,който не познават мнхого добре>//ако ви се е случвало напишете как сте реагирали... И аз я зарязах, просто тя се отнесе изведнъж много жестоко с мен...
3.какво ще направите ако ваш приятел иска вие да се скарате с друг ваш приятел?? На този, който ме подтиква, ще му тегля една майна.
4.какво е за теб приятелсвото?? Много ценен дар.
5.наранявал ли си някога най-добрата ти приятелка или приятел? Не, но мене да.
6.колко от приятелите ти са момчета и колко момичета? Ееее, не съм ги брояла, но повечето са момичета. Абе и с двата пола се разбирам. laugh
7.колко често казваш истината на хората в очите? Винаги, аз съм си такава и затова понякога хората ме мразят. Искреността е недооценено качество.


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook