#1 2011-11-30 20:49:00

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Какво бихте правили ?

Значи аз наскоро се сприятелих с едно момиче . Та станаха месеции .Тя имаше друга най -добра приятелка ,която дори не е от нашият град.Той е Добрич. Беше скарана с нея уж,но само за пред нас да не се скараме и сега разбирам,че ме е лъгала през цялото време. Изгубих всякакво доверие в нея.
В същото време се скарах с друга най-добра приятелка ,с която се познаваме от много малки през цялото това време съм й имала доверие, тя ме лъжеше ,че винаги ще е с мен и ,че винаги приятелството ни е на първо място. Но ме заряза заради момче. Дори не и пука ,че ме нарани. И с двете наведнъж ,двете ме предадоха . Чувствам се ужасно.Казвам си ,че ще им кажа Майната им с усмивка, но ме боли всъщност ,защото им имах голямо доверие аз съм си виновна ,за което. Исках да ви споделя и да ви попитам дали сте били толко разочаровани .  smile  sad

Offline

#2 2011-11-30 20:55:57

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Какво бихте правили ?

Сама си си го направила,щом си им се доверила.Аз не съм била толкова разочарована,защото на никой не съм давала такава важност в живота ми.


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#3 2011-11-30 21:02:21

lady_eli_gaga
Member
From: sofia
Registered: 2010-02-14
Posts: 179

Re: Какво бихте правили ?

От цялата тази история можеш да си извлечеш поуката на никой да не разчиташ пък още повече и да се доверяваш!За напред бъди много по-внимателна

P.S. И при мен е имало моменти на розачарование,но никога не е било толкова голямо

Offline

#4 2011-11-30 21:17:13

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Какво бихте правили ?

Да, знам . .. И когато изведнъж толкова гадно ме предават съм учудена,всякаш това не са те.Защото досега сляпо съм мислела ,че те са ми най -добри приятелки.. И да smile това ми е за поука да нямам големи надежди и голямо доверие в никой .. smile

Offline

#5 2011-12-01 00:51:52

zara`in`love
Member
Registered: 2009-07-02
Posts: 173
Website

Re: Какво бихте правили ?

Случвало ми се е..От тогава "най-добрата ми приятелка" всъщност е момче.Сега вече и ходя с него и си споделям всичко с него.Винаги е бил до мен.Товаа момичетата за нищо не стават вече..


Ако,това че нямам 5 тона фондьотен означава че съм грозна - ГРОЗНА СЪМ !Aко,това че не ме интересува какво мислите за мен означава че съм надута - НАДУТА СЪМ ! Ако, това че нямам снимки по сутиен и по прашки означава че съм курва - КУРВА СЪМ !Ако, това че първо отмъщавам.. след това прощавам означава че съм кучка - КУЧКА СЪМ ! Ако, това че мисля за себе си повече отколкото за другите означава, че съм егоистка - ЕГОИСТКА СЪМ! (:

Offline

#6 2011-12-01 11:10:44

Princess™
Member
Registered: 2010-08-15
Posts: 13

Re: Какво бихте правили ?

Това ще ти е като поука , да не се доверяваш изцяло на хората !  : )


Life is beautiful !! : )

Offline

#7 2011-12-01 12:16:48

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Какво бихте правили ?

Това ще ти е като поука , да не се доверяваш изцяло на хората !  : )

(y)  (y)


♔...................†...........♔

Offline

#8 2011-12-01 13:18:26

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Какво бихте правили ?

Оо,винаги ще има такива приятели но ти защо си се доверила чак на такава степен,но няма значение ти си си виновна и сега вземи поука от това,което ти се е случило и за напред подбирай приятелите си внимателно и не повтаряй същите грешки.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook