#1 2011-11-21 17:48:32

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Критикуват ме

Двоумях се къде да пусна темата - в "Козметика и диети"  или тук в "Приятели / Училище". Но избрах да е тук. Не знам дали проблемът ми е сериозен, но реших да го споделя с вас. : ) Ето го и него:

Аз попринцип съм обикновено момиче. Обличам се нормално (обличам се с официални дрехи само по специални случаи), но оттук идва проблемът. Днеска като тъкмо излизах от училище, реших маалко да се отклоня от стила си и си сложих очна линия. Не съм кифла - рядко си слагам спирали, гримове, моливи за очи и т.н., и така ... реших да пробвам. Разбира се, не ми беше много лесно, защото ми е за първи път. Не изглеждах зле (поне така мислех аз), но като отидох в училище започнаха и критикитите от женска страна. Не било хубаво така, било по-добре отдолу на окото да се слага, била несиметрична сложена, отивало си със спирала по-хубаво и какво ли още не. Аз търпях, търпях, но в последния час (Час на класа), пак понечиха да ме критикуват, и аз просто избухнах. Не мисля, че те са хората, които ще ми казват дали е добре или не. Ако искам и като Лейди ГаГа ще тръгна, но аз мисля, че това е мой избор как ще изглеждам. Не ми е за първи път да "си дават мнението" за моя външен вид. И друг път са го правили. Както казват хората, първо човек трябва да погледне себе си, после другите. Да, за първи път си слагам очна линия, но не може от първия път да стане перфектно. Не знам дали съм постъпила правилно като съм се развикала, но понякога ми лазят по нервите.  speechless Очаквам вашите критики, мнения и съвети. Какво мислите по въпроса?

Offline

#2 2011-11-21 17:55:00

geri7777777
Member
Registered: 2011-02-16
Posts: 8

Re: Критикуват ме

Не обръщай внимание, определено не мисля, че някой трябва да ти казва какво да използваш, как да го използваш, какво да обличаш и тн. Никой няма това право! Подминавай ги с усмивка въпросните критики. Желая ти успех smile

Offline

#3 2011-11-21 17:56:15

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Критикуват ме

Не обръщай внимание, определено не мисля, че някой трябва да ти казва какво да използваш, как да го използваш, какво да обличаш и тн. Никой няма това право! Подминавай ги с усмивка въпросните критики. Желая ти успех smile

Благодаря ти за мнението : )

Offline

#4 2011-11-21 17:58:50

isabelles
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2011-01-27
Posts: 143

Re: Критикуват ме

Ако ти се харесваш с очна линия продължавай да си слагаш и не се съобразявай с мнението на другите! Все пак по-важно е ти да се харесваш и да се чувстваш добре от колкото да угаждаш на другите на капризите. В по-лошият случай е да ти завиждат за това, че ти отива.  smile

Offline

#5 2011-11-21 17:58:50

geri7777777
Member
Registered: 2011-02-16
Posts: 8

Re: Критикуват ме

Няма за какво smile

Offline

#6 2011-11-21 17:58:58

renns
Member
From: My world ^^
Registered: 2011-09-08
Posts: 40

Re: Критикуват ме

И аз съм на мнение, че е супер дразнещо, когато решиш да опиташ нещо ново и всички започнат да те критикуват. Постоянно намират нещо за което да изкажат мнение. Не им обръщай внимание ;]  sun


[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1077/1077218mytvmllqxi.jpg[/img]

[img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2315/2315732ov0cnbzz2c.gif[/img]

Offline

#7 2011-11-21 17:59:06

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Критикуват ме

1-во  сложила  си  темата  в   правилната  категория. 2-ро  неса те  тези  който  щети  казват  как  дасе  гримираш  и  обличаш,  това  си  е  твоето  лице  и  ще  правиш  каквото  искаш. Другия  път им  кажи : ( Може  да  прозвучи  гадно  ,но те го  заслужават) : Първо  се  вижте вие ,че  на  хора  не приличате  и после ме  съдете ,а др  също може  да  им  кажеш: Не сте  вие  тези  които  щеме  съдят!!
Дано  съм  ти  помогнала,горе главата  и не  им обръщай  внимание  на  такива  smile  heart


♔...................†...........♔

Offline

#8 2011-11-21 18:01:31

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Критикуват ме

Благодаря на всички, че изразиха мнение по въпроса.  smile Съветите ви определено ми помогнаха.

Offline

#9 2011-11-21 18:02:30

my_hug
Member
From: Ню Йорк Сити .. ^_^
Registered: 2011-03-03
Posts: 521
Website

Re: Критикуват ме

Миналата година бях нова в класа и мен ме обсипваха само с критиките за акнето. Бях в пубертета и все пак излизаха тук-таме пъпчици, но бяха малко. Дори една от моя клас ми каза, че приличам на "крастава жаба" и след като чух това бяхме голямо междучасие всички седим и чакаме да влезем в стаята, че беше заключено. И аз започнах да и викам, но тогава бях побесняла и виках колкото се може повече. Започнах да я обиждам тя седеше и ме гледаше ококорено, ама пак си виках. Дойде учителка, но разяснихме въпроса.
П.С Взех си поука. Виж к'во те ако са ти фр няма да те обиждат така или поне да ти го кажат съвсем нормално, не всеки час едно и също! За викането. Все пак има си граници щом ти е дошло до крайната точка ест, че ще викнеш. Но пък не им обръщай внимание, щом ти се възприемаш каквато си, хич да не ти пука хорското мнение. (makeup) Абе не мога да ги разбера к'во толкова им пречи? Завиждат това ще ти кажа.  laugh 


[img]http://data.whicdn.com/images/64738406/large.gif[/img]

Не живей според стандартите или очакванията на другите! Запомни, че този, който следва тълпата, обикновено се загубва в нея!

- Believe in yourself -

Offline

#10 2011-11-21 18:08:52

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Критикуват ме

Аз щях да избухна много по-рано. |-(


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#11 2011-11-21 18:11:18

CherryReplay
Member
From: Hawaii
Registered: 2010-11-09
Posts: 2,152

Re: Критикуват ме

Голяма доза завист.Опитват се да ти създадат комплекси.Не им обръщай внимание.Обличай се , гримирвай се така както на теб ти харесва.Всеки има свой собствен стил.Никой не е идеален .  На твое място набързо бих ги поставила на мястото им. smile

Offline

#12 2011-11-21 18:19:57

Alexiss1212112
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 827

Re: Критикуват ме

Понякога хората нямат пари и затова,че виждат другите,че са по-добре(финансово)...те почват да ревнуват от това,че имаш еди какви си нещаа |-(
..Прави като мен:Усмихвай им се  :p  rofl


[img]http://data.whicdn.com/images/41908967/tumblr_mcx5vgTD1G1rnjkeuo1_500_large.gif[/img]

Offline

#13 2011-11-21 18:23:01

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Критикуват ме

Хахах или може би ти стои готино и те не са свикнали да те гледат такава и сега злобеят .. да не ги засенчиш случайно laugh сякви ги има. А ти си ходи както ти е кеф, пробвай вкъщи най-различни начини за гримиране, бъди подготвена, а не преди излизане набързо да напляскаш нещо ... примерно спиралата стои страхотно с един молив или пък на едни красиво извити мигли, очна линия и малко сенки за блясък.


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#14 2011-11-21 18:24:08

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Критикуват ме

Понякога хората нямат пари и затова,че виждат другите,че са по-добре(финансово)...те почват да ревнуват от това,че имаш еди какви си нещаа |-(

Най - голямата глупост, която съм чела/ виждала/ чувала! Какво общо имат парите с мнението на човек? Ама вие сте големи материалисти,знаете ли?
По темата: Може би това е мнението им и ти казват как да го направиш по - добре, за да не изглежда все едно за първи път си си сложила очна  линия. Просто си изразяват по друг начин мнението?
Или пък.. Не е трябвало да викаш. Може би e трябвало по мирния и тихия начин да им кажеш, че на теб така ти харесва, а не да правиш циркове пред класа си.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#15 2011-11-21 18:26:02

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Критикуват ме

Аз по принцип съм спортна натура и ходя или само с анцузи или с максимум 2 чифта дънки и само тях си ползвам понеже те са ми най-удобни. Забелязала съм, че други хора от класа са критикувани за това, но на мен не ми казват такива неща.. Може би ги е страх от мен, че ще ги затапя пред целия клас и няма да могат да кажат и думичка.
Хорската критика я приемам единствено, когато е градивна критика. Когато става въпрос за някое мое действие и когато тази критика мога да я изполвам като съвет,за да поправя даденото действие. Щом се отвори въпроса за облеклото ми или външния ми вид, не обръщам внимание за мненията. Разбирам, че ти е писнало от тях, все пак да повтарят едно и също през час е неприятно, но това са детски работи. Можеше да им обясниш, че си искала да направиш нещо ново за теб, да видиш как ще ти стои и да им кажеш, че не е трябвало да те критикуват, а като най-нормален човек да дойдат при теб и да ти кажат, че с очна линия не ти отива на стила. Обясни им го всичко това, а ако те са нормално възпитани деца, то те биха разбрали какво имаш предвид :]
Успех!


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#16 2011-11-21 18:35:31

Alexiss1212112
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 827

Re: Критикуват ме

Понякога хората нямат пари и затова,че виждат другите,че са по-добре(финансово)...те почват да ревнуват от това,че имаш еди какви си нещаа |-(

Най - голямата глупост, която съм чела/ виждала/ чувала! Какво общо имат парите с мнението на човек? Ама вие сте големи материалисти,знаете ли?
По темата: Може би това е мнението им и ти казват как да го направиш по - добре, за да не изглежда все едно за първи път си си сложила очна  линия. Просто си изразяват по друг начин мнението?
Или пък.. Не е трябвало да викаш. Може би e трябвало по мирния и тихия начин да им кажеш, че на теб така ти харесва, а не да правиш циркове пред класа си.

Първо не съм материалист...И по темата:казвам,че в случая щом не могат да си го вземат си измислят,че не е било както трябва и такива..Но край със спора!!! bow  laugh А..и щом се харесваш много им здраве на ония дето не те харесват wink


[img]http://data.whicdn.com/images/41908967/tumblr_mcx5vgTD1G1rnjkeuo1_500_large.gif[/img]

Offline

#17 2011-11-21 18:40:37

mimety12
Member
Registered: 2011-10-27
Posts: 552

Re: Критикуват ме

Двоумях се къде да пусна темата - в "Козметика и диети"  или тук в "Приятели / Училище". Но избрах да е тук. Не знам дали проблемът ми е сериозен, но реших да го споделя с вас. : ) Ето го и него:

Аз попринцип съм обикновено момиче. Обличам се нормално (обличам се с официални дрехи само по специални случаи), но оттук идва проблемът. Днеска като тъкмо излизах от училище, реших маалко да се отклоня от стила си и си сложих очна линия. Не съм кифла - рядко си слагам спирали, гримове, моливи за очи и т.н., и така ... реших да пробвам. Разбира се, не ми беше много лесно, защото ми е за първи път. Не изглеждах зле (поне така мислех аз), но като отидох в училище започнаха и критикитите от женска страна. Не било хубаво така, било по-добре отдолу на окото да се слага, била несиметрична сложена, отивало си със спирала по-хубаво и какво ли още не. Аз търпях, търпях, но в последния час (Час на класа), пак понечиха да ме критикуват, и аз просто избухнах. Не мисля, че те са хората, които ще ми казват дали е добре или не. Ако искам и като Лейди ГаГа ще тръгна, но аз мисля, че това е мой избор как ще изглеждам. Не ми е за първи път да "си дават мнението" за моя външен вид. И друг път са го правили. Както казват хората, първо човек трябва да погледне себе си, после другите. Да, за първи път си слагам очна линия, но не може от първия път да стане перфектно. Не знам дали съм постъпила правилно като съм се развикала, но понякога ми лазят по нервите.  speechless Очаквам вашите критики, мнения и съвети. Какво мислите по въпроса?

Виж и на мен са ми го казвали и аз не търпя много време и след това им казвам че те може да не ме харесват но аз се харесвам казвам им да мислят каквото искат за мен първо да погледнат себе си!! Мисля,че ако някой се харесва тези който не го харесват да погледнат себе си и аз не се гримирвам често!Мисля,че си постъпила много добре според мен ще изглезждаш много хубаво и с грим и без грим.Също с каквито и да е дрехи..Желая ти УСПЕХ не слушай лошите думи зад гърба ти защото трябва те да се огледат другите които ти го казват.Мисля че си много красива с каквото и да е!!


Nina Dobrev and Paul Wesley obicham gi i dvamata!!:*


[img]http://i1106.photobucket.com/albums/h361/salvatore-gilbert/Stelena.gif[/img]

Offline

#18 2011-11-21 18:41:52

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Критикуват ме

Благодаря на всички ви! sun  kiss

Offline

#19 2011-11-21 18:50:59

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Критикуват ме

Според мен много правилно си постъпила като си им се развикала. Кои, по дяволите, са те, че да те критикуват?! А пък дори и да им го обясниш възпитано, честно казано не мисля, че ще престанат, тъй като, явно, щом цял ден са ти натяквали, че не изглеждаш добре, просто им липсват първите седем години!
А пък нали знаеш, че в България световните тенденции закъсняват с от 3 до 6 години?! И нали знаеш, че тук масово се ходи по течението и всеки гледа да прилича на другия?! И нали знаеш, че са малко хората способни да направят нещо ново и различно?! Така че, обличай се както искаш, гримирай се както искаш и още един съвет - ходи им на пук!


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#20 2011-11-21 18:54:07

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Критикуват ме

Според мен много правилно си постъпила като си им се развикала. Кои, по дяволите, са те, че да те критикуват?! А пък дори и да им го обясниш възпитано, честно казано не мисля, че ще престанат, тъй като, явно, щом цял ден са ти натяквали, че не изглеждаш добре, просто им липсват първите седем години!
А пък нали знаеш, че в България световните тенденции закъсняват с от 3 до 6 години?! И нали знаеш, че тук масово се ходи по течението и всеки гледа да прилича на другия?! И нали знаеш, че са малко хората способни да направят нещо ново и различно?! Така че, обличай се както искаш, гримирай се както искаш и още един съвет - ходи им на пук!

Много правилно се изрази. Определено ще послушам съвета ти! sun

Offline

#21 2011-11-21 19:02:28

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Критикуват ме

Аз щях да избухна много по-рано. |-(

Абсолютно на същото мнение съм и аз ( : ! Не съм лош характер, но просто не мога да търпя так0ва "детско" поведение!  wink  Продължавай, в същият дух ( : , все пак не е редно на публично място да те критикуватт .. божее!! Какво говоряя;; ?! Изобщо не са те х0рата да обсъждат другите..  shake  shake ! star

Offline

#22 2011-11-21 19:05:31

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Критикуват ме

И аз като теб не слагам.. и веднъж си сложих просто от любопитство да видя как ще ми стои,защото доста добре подчертава цвета на окото..и веднага се започна : не така,дай на мен,не ми харесва..
запомни - важното е на теб да ти харесва
пък и всичко е от злоба ! ; )


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#23 2011-11-21 19:19:16

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Критикуват ме

Важното е ти да се харесваш и да се чувстваш добре. Другите какво мислят не е важно според мен.


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#24 2011-11-21 20:41:55

thefernandosun
Member
From: BARCELONA
Registered: 2011-01-04
Posts: 572

Re: Критикуват ме

Важното е ти да се харесваш и да се чувстваш добре. Другите какво мислят не е важно според мен.

sun


[img]http://i634.photobucket.com/albums/uu68/loveus5/tumblr_lvdypj2nTT1qj7wmwo1_500_large-1-1-1-1.jpg[/img]
`Не можеш да загубиш нещо,което никога не си имал...`

Offline

#25 2011-11-21 21:12:23

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Критикуват ме

Критиката я има навсякъде.
Пък може би и от завист са те критикували,ако ти е стояла очната линия добре.
Абе ако се харесваш слагай си,никой не може да ти забрани камоли някои твои приятелки.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook