#1 2011-11-17 16:56:29

Annica
Member
Registered: 2011-11-02
Posts: 79

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва? На колко е? Какъв е характерът и? Каква е причината да сте най-добри приятелки? Дразни ли те с нещо? smile
Е моята се казва Мария. Има много готин характер. Винаги ти помага, ПАЗИ ТАЙНИТЕ, които и споделяш... Готова е да ме защити винаги..И сме си заедно от малки.  smile  kiss


[img]http://i1036.photobucket.com/albums/a443/shopping_mania4ka/zfgdfgsdf.png[/img]
Kriskoo Beats.

Offline

#2 2011-11-17 17:06:07

all_day_all_night
Member
From: New York
Registered: 2011-09-23
Posts: 199

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва? На колко е? Какъв е характерът и? Каква е причината да сте най-добри приятелки? Дразни ли те с нещо? smile
Е моята се казва Мария. Има много готин характер. Винаги ти помага, ПАЗИ ТАЙНИТЕ, които и споделяш... Готова е да ме защити винаги..И сме си заедно от малки.  smile  kiss

Ами казва се Еми (на кратко) на 14..характерът и..човек на който може да споделяш...една от малкото ми приятелки с която мога да се забавлявам истински и да правя лудории..Запознахме се по странен начин...кавга..замервахме се с кал и т.н. но един ден я попитах как се казва ии оттогава... handshake
но това с калта беше отдавна...лапета си бяхме


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
[img]http://store.picbg.net/thumb/61/4B/c36c4ee85354614b.jpg[/img]

Offline

#3 2011-11-17 17:12:40

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва?Диди ;На колко е?12 ;Какъв е характерът и? мм чудесен с една  дума ;Каква е причината да сте най-добри приятелки? Историята  е дълга....:D ; Дразни ли те с нещо? не   heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


♔...................†...........♔

Offline

#4 2011-11-17 17:27:43

Alexs_wee
Member
From: HuManoId cItY, Германия
Registered: 2011-09-10
Posts: 646

Re: Най-добрата ви приятелка.

Най добрата ми приятелка която обичам адски много се казва Аля ,на 13 е какъв е харектера и  wondering чудесен ,причината да сми приятелки  е че просто не може да издържим една без друга и на нея мога да кажа всичко и тя на мен ,зопознахме се в 2ри клас в началота не се разбирахми щото ми сваляше полата пред класа  laugh дразни ли ме с нещо ,да понякого кат почне да говори за Том Каулиц  laugh


[img]http://prikachi.com/images/810/4626810I.gif[/img]

Offline

#5 2011-11-17 17:29:37

Alexs_wee
Member
From: HuManoId cItY, Германия
Registered: 2011-09-10
Posts: 646

Re: Най-добрата ви приятелка.

Най добрата ми приятелка която обичам адски много се казва Аля ,на 13 е какъв е харектера и  wondering чудесен ,причината да сми приятелки  е че просто не може да издържим една без друга и на нея мога да кажа всичко и тя на мен ,зопознахме се в 2ри клас в началота не се разбирахми щото ми сваляше полата пред класа  laugh дразни ли ме с нещо ,да понякого кат почне да говори за Том Каулиц  laugh

обаче пак я обичкам


[img]http://prikachi.com/images/810/4626810I.gif[/img]

Offline

#6 2011-11-17 17:47:40

~malcho~
Изгонен(а)
Registered: 2011-09-12
Posts: 21

Re: Най-добрата ви приятелка.

Дени на 15 години характер емии накратко тя е най-хубавото нещо в живота мии адски много я обичам винаги ме подкрепя и не издава тайните ми с нищо  не ме дразни heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart

Offline

#7 2011-11-17 17:54:02

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Най-добрата ви приятелка.

Казва се Неда na 12.... тя е най-готиния човек на света(rofl)причината да сме бфф е това, че с нея се смея пустяно и ме подкрепя в всичко heart  heart  heart Единственото нещо което не  харесвам в нея е че мн ръби като я гушна laugh  laugh  laugh


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#8 2011-11-17 17:55:24

SweeT_BunnY
Member
From: London, UK
Registered: 2010-02-08
Posts: 588

Re: Най-добрата ви приятелка.

Еми, аз имам две най-добри приятелки (наистина са ми най-добри)  smile Едната се казва Ирена (Рени) на 13 години (1 година по-голяма от мен). Има много як характер, много е мила, може да й кажеш всичко и на никой няма да каже sun Другата е Ванеса, на 14 (2 години по-голяма от мен). Много е пекана, не й пука за чуждото мнение и винаги ме защитава независимо от всичко и всички  sun Ванеса също пази всички тайни, които й кажа. И двете помагат с каквото могат, както и аз . И двете супер много си ги обичкам heart


[img]http://prikachi.com/images/442/5059442C.gif[/img]

- Ask.fm

- Tumblr

Offline

#9 2011-11-17 18:03:50

[ HorRisSty ] *
Member
Registered: 2011-11-10
Posts: 163

Re: Най-добрата ви приятелка.

Амии казава се Мони. Познаваме се от малки бебета, в една детска градина сме били, сега в едно и също училище, и въпреки че не е в моя клас прeз повечeто муждучасия все гледаме да се видим и побъбрим малко laugh Прекарвам всяко свободно време с нея sun На 13 е, колкото мен. Характерът й е страхотен. Много е яка с нея какво ли не сме правили и на кви глупости ли не сме се смяли ... rofl


Устите много знаят, кучешката лаят... music

Offline

#10 2011-11-17 18:20:22

lowet0o
Fashion girl*
Registered: 2011-09-08
Posts: 4,196

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва? Казва се Жаки.  На колко е? На 15. Какъв е характерът и? Страхотен!  Каква е причината да сте най-добри приятелки?Много са , но една от тях е ,че никога не сме се карали и за това се разбираме  Дразни ли те с нещо?  Ами да , когато прикрива нещо от мен... Обичам  яяяяяяяяяяяяяяяяяя !
   
heart  heart  heart


--------------------
[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2aiqnyeoP1rq17szo1_500.png[/img]

Offline

#11 2011-11-17 18:21:02

kkalippso
Member
From: ~ ••• ~ При Карлсон на покрива
Registered: 2011-09-08
Posts: 1,707

Re: Най-добрата ви приятелка.

Поначало имам три най-добри приятелки, но само за две мога да кажа, че са ми просто безценни. Казват се Марта и Мира. На по 13 са и двете.. характер ..най-важното е, че никога не се лигавят - което що се отнася до мен е много ценно и важно, но пък рядко качество, никога не ми издават тайните, когато имам нужда от усмивка - усмихват ми се  smile и аз им го връщам с цялото си сърце..(h) как станахме приятелки.. и то е една история. Просто бях в ново училище, без приятели, а момичето с което горе-долу се разбирах се беше разболяло. Случи се така, че и трите бяхме тръгнали към библиотеката - искахме една и съща книга, като видяхме, че е само една хукнахме да се боричкаме за нея - детска му работа  laugh. Е, в крайна сметка се разбрахме и с по няколко драскотини по ръцете си тръгнахме. В следващата година се случиха много неща и си бяхме голяма опора една на друга, преживяхме много, но ... останахме заедно и до днес така.
Сега, третото момиче за което споменах - казва се Деница, но иска да й казваме просто Ени и е също на 13. Защо не писах и за нея в началото? Защото тя е пълна противоположност на всичко, което съм си изградила като правила, тя е всичко, което мразя, което не мога да търпя и единственото нещо, което е в състояние да ме изкара от кожата. Чудите се защо я нарекох най-добра приятелка, защото в гореспоменатите трудности и тя се оказа въвлечена, както и една от главните причини за тях, защото и тя присъстваше в библиотеката, но не се бореше за тази книга. Така се оказа, че просто не мога без нея... иии просто трябва да търпя. Излиза, че е ужасна, но не винаги е така, а аз както обичам предизвикателства - ето ми едно изпечено.. laugh , някой път ми е единствена.. има ли смисъл да казвам какво ме дразни в нея.. мисля че не. А в Марта и Мира много ме дразни, че са по-високи от мен..  laugh  laugh (шегувам се, разбира се, но си е истина)
И трите ги познавам както себе си, но с Марта просто си крадем думите от устата - толкова си приличаме, имаме еднакви разбирания за всичко..
Толкова пъти написах "просто", но нищо не е такова.. laugh


"Истинската литература, която ни носи емоции и е в състояние да ни отведе в други светове е тази, която разказва история чрез словото, а не онази, която анализира авторовия замисъл при написването на историята. Художественият текст е като вицовете - ако трябва да се обяснява допълнително, значи не е достигнал целта си да бъде разбран само и единствено чрез съдържанието си."
---------------------------------------------- е казал някой,  някога, някъде

Offline

#12 2011-11-17 18:23:33

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва? - Памела.
На колко е? - 15.
Какъв е характерът и? - Ми добър.. Противоположен на моя.
Каква е причината да сте най-добри приятелки? Познавам я като 5те си пръста. Мога да и се доверя.
Дразни ли те с нещо? - Да, понякога много ме нерви.
.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#13 2011-11-17 18:28:35

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Най-добрата ви приятелка.

Имам една много страхотна приятелка,казва се Коци на 15 години е характерът и е страхотен,разбирам я много добре.Причината е,че с нея мога да споделям ВСИЧКО,имаме еднакви вкусове в каквото и да е..С нищо не ме дразни,разбира ме се още от малки. Обичамммм яяяяяя!! и за а нищо на света не бих я изоставила.  heart  heart  heart


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#14 2011-11-17 18:35:35

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва? Гергана(Гери)
На колко е? На 13 (колкото мен)
Какъв е характерът и? Уникален  heart 
Каква е причината да сте най-добри приятелки? Имаме много общи неща, споделяме си, изслушваме се...  sun
Дразни ли те с нещо? Не  smile

Offline

#15 2011-11-17 18:45:57

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Най-добрата ви приятелка.

Казва се Радостина и е на 16 - най - смахнатия човек който познавам. laugh
Характера ѝ - забавна , яка , такъв човек не може да не го обичаш.
БФФ сме от 15 години , тоест заедно сме израснали..
Тя е единствения човек който ме познава истински..И който би се сбил заради мен. laugh
Единствения човек, който знае абсолютно всичките ми тайни , и въобще
разбира начина по който се чувствам..Това че ме нямаше 1 година, въобще не
повлия на приятелството ни , за което съм много щастлива. smile
Да , постоянно се дразним , спорим ,заяждаме се ..  laugh Понякога ми иде
да ѝ забия един десен punch  laugh
Обичам я толкова много. heart  heart  heart


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#16 2011-11-17 19:21:39

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: Най-добрата ви приятелка.

Ами нямам точно най - добра приятелка, нещо такова, не й споделям всичко.. Казва се Симона на 15г. е. Характерът и...уникално мила с всеки, не е като мен - т.е. никога не се държи зле с никой, не се кара на никой, но попринцип търпи търпи и после си изкава всичко ВИНАГИ НА ВИНОВНИЯ ! Сладурана е. Не винаги е усмихната, но се опитва да прикрива болката. Не знам защо я харесвам..Всъщност може би заради самия й характер, който описах. Точно, защото ми е добра приятелка, ще кажа може би повече неща, които ме дразнят в нея, отколкото тези, които ми харесват. Та, дразни ме това, че, когато съм ядосана или тъжна тя ме разсмива понякога по много глупав начин, а аз съм така натура, че когато съм в такова състояние не обичам да ме разсмиват. И точно тя го знае, но нарочно го прави. Дразни ме също това, че точно когато бързаме за някъде, тя си оправя нещата по наааааааааай-фффлллеееггггммаатиииччниияя начин. Също, когато например аз искам да ни избявя от някакво нали ''наказание'' да речем и тя започва да се впряга например с: ''Ами сега, ако ни хванат'' ; ''По-бързоо'' и т.н. Общо взето това е за моята приятелка. sun


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

#17 2011-11-17 19:49:13

toni_hug
Member
Registered: 2010-08-05
Posts: 624

Re: Най-добрата ви приятелка.

Моите най-добри приятелки са две:Мая и Красимира.Мая е на 15,а Красимира е на 14(колкото мен).Характера на Мая,донякъде ми харесва,има някои лоши черти ама това е отделен въпрос,а характера на Красимира прилича на моят.Ами причина за това те да са ми най-добри приятелки-няма,с Красимира сме били от деца заедно и от тогава сме най-добри приятелки,а с Мая сме приятелки от една година.Ами понякога ме дразнят,но най-важното е да ми имат доверие и да ме радват както и аз тях. smile   Мая,Краси-Обичам ви  kiss

Offline

#18 2011-11-21 20:54:46

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Най-добрата ви приятелка.

Нимам. sun


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#19 2011-11-21 21:49:12

radost4etyy
Member
Registered: 2010-09-08
Posts: 470

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва? На колко е? Какъв е характерът и? Каква е причината да сте най-добри приятелки? Дразни ли те с нещо? smile
Е моята се казва Мария. Има много готин характер. Винаги ти помага, ПАЗИ ТАЙНИТЕ, които и споделяш... Готова е да ме защити винаги..И сме си заедно от малки.  smile  kiss

Какво съвпадение и моята се казва Мария. Ами приятелки сме от 7-8 години тя е малко по-пълна от мен . Супер готина и добра е. На 12 години. Споделяме си почти  всичко. И е обичам адски МНОГО kiss:*:*:*


[img]http://gallery.nikoleta-lozanova.org/albums/fotosesii/2010/drehi/normal_30491_(73).jpg[/img]

Offline

#20 2011-11-22 05:54:24

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Най-добрата ви приятелка.

Казва се Каролина, колкото мен е и  е най -  невероятната най - добра приятелка за всички  времена. Разбираме се идеално и си  споделяме абсолютно всичко. Е, винаги се намира някой, който да ни се прекча на приятелството, но бързо го отстраняваме. Дори и  в най - трудните си моменти сме заедно.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#21 2011-11-22 14:49:23

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Най-добрата ви приятелка.

Илияна.На 13.По характер ли?Ще кажа само, че е овен, но понеже и двете сме огнени зодии си допадаме.Ами какво да кажа, много си я обичам.Познавам я вече от 9 години.Причината да сме най-добри приятелки .. не съм се замисляла.Дали ме дразни-ами не смятам, щом сме приятелки.


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#22 2011-11-22 18:57:02

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Най-добрата ви приятелка.

Илияна.На 13.По характер ли?Ще кажа само, че е овен, но понеже и двете сме огнени зодии си допадаме.Ами какво да кажа, много си я обичам.Познавам я вече от 9 години.Причината да сме най-добри приятелки .. не съм се замисляла.Дали ме дразни-ами не смятам, щом сме приятелки.

Нали знаеш, че аз всичко виждам..?! ;д

******************************************
по темата ::

Как се казва? Ралица
На колко е? 14
Какъв е характерът и? Ъъммм... абсолютно ку-ку. Иначе беше добро дете. wasntme |||  Много готин човек. Може да те разсмее по всяко време. Лесно се говори с нея, защото интересите , и често мненията, ни са сходни.
Каква е причината да сте най-добри приятелки? Ми, как да кажа... лудите се подкрепят и намират.
Дразни ли те с нещо? С играта 'и на федербал! Идва ми да я удуша понякога, едновременно, с което се пукам от смях...!


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#23 2011-11-22 19:58:18

julity
Member
From: ~`Wonderland *
Registered: 2010-02-06
Posts: 746

Re: Най-добрата ви приятелка.

Как се казва? Надяя heart

На колко е? 13

Какъв е характерът и? заразяващо забавен.. и двете сме неуписуемо лудии така че си пасвамее .. laugh

Каква е причината да сте най-добри приятелки? попринцип сме заедно от 1клас, но най-добри приятелки станахме може би края на 5клас (сега сме 7ми) и така изведнъж се сближихме.. аз ходих на аеробика и тя се присъедини и оттогава бяхме и повече време заедно ии такаа.. smile

Дразни ли те с нещо? амии попринцип - не, само понякогаа взаимно си 'проджафкаме' лекичко и после  handshake  sun  !! Обичам си е  heart  ~


[img]http://prikachi.com/images/895/3800895I.gif[/img]

Offline

#24 2011-11-22 20:42:34

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Най-добрата ви приятелка.

Нямам.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#25 2011-11-25 07:44:17

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Най-добрата ви приятелка.

Теодора, на една възраст сме. По характер е наистина страхотен човек. От онези, които вече са на изчезване. Обожавам я. Мога да и кажа всичко, имам и доверие, винаги ме изслушва и разбира. Много е умна и е много интересен човек. Разговорите ми с нея са ми любими. Забавна е, усмихната, красива, с вкус, добра и малко си пада перфекционистка. Всъщност, първоначално, първите две години след като се запознахме, бяхме нещо просто като добри познати, или просто водещи се приятелки. Имаше малки пречки между нас, като че ли, които просто не ни позволяваха да се опознаем както сега. След това, един ден не се бях виждала отдавна с нея и не само. Чухме се след месеци, но се скарахме, като аз бях тази, която започна. Бях в един труден период и явно си избих всичко на нея. Така де .. в крайна сметка после се успокоих, оправихме се, споделих и нещото, което ме тормозеше, което на никой друг не бях казвала. Обещахме си взаимно нещо друго и от тогава приятелството ни започна да се развива с всеки следващ ден. Дали ме дразни ? Като се замисля .. не. Не се сещам за момент, в който да е предизвикала раздразнение в мен.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook