#51 2015-07-21 15:10:40

Ella
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 119
Website

Re: Сутиен ??!

Никога не съм носила бюстие. Не си спомням, кога започнах да нося сутиен - или на 12, или на 13? Някъде там може би? Или по-рано... Както и да е, още от 9-годишна възраст, игурно, майка ми ми беше взела предварително един сутиен. Вижда се, че доста нормално приема такива неща. laugh Та, като бях на 12-13, един ден си сложих любимата си тениска тогава, а тя една доста прилепнала и тънка. Отивах нещо към училище? И имаше си хора, и само по едно време се усетих, че нещо не се чувствам комфортно в тази атмосфера... Погледнах надолу и се усетих, че може би твърде много... ахам, се вижда. laugh Тъй както споменах не съм носила бюстиета и такива и съм давала направо. А и не си бяха малки тогава... Та прибрах се същия ден, казах на майка ми и веднага отидохме и така. Мисля, че на 11-13-годишна възраст си е нормално. Някои се развиват по-отрано, други от по-късно... Важното е да не се купуват веднага сутиени с банели. Бях чела един съвет, че е най-добре да си поне на 16, но не знам... От преди това съм носила с банели и може би понякога наистина си бяха малко некомфортни, но който както сметне за добре.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook