#1 2011-09-18 11:29:40

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Мили момичета и малкото момчета надявам се да ми помогнете.. Сигорно много от вас имат като моя проблем но аз немога и немога да се справя... Харесах си едно момче той беше страхотен и той ме харесваше след което замина и каза че след година ще се върне минаха 1-2 месеца писахме си в скаип.Но дойде време когато се отдалечихме един от друг а той ми каза ,че ме обича и най-добрата ми приятелка (вече бивша) взе да си пише с него той и говореше какво ли не а аз го обичах все едно не съшествувах тя се влуби в него както и той в нея поне така твърдеше а аз все още го обичах и вярвах че някой ден ще бъде мой.Той не можа да се върне тази година но каза ,че другата ще успее с приятелката ми си споделяхме всичко но в продължение на 1 година криех от нея любовта си към момчето .. единственото което криех от нея и така тя ми разказваше какво си пишат с мъка слушах думите и.Караха се много пъти но последния път в който си писахме с него той ми каза че винаги ме е обичал и сега също ме обича аз също му го казах а приятелката ми твърдеше че го мрази и че вече го е забравила и аз и казах всичко тогава тя ме намрази почнахме даскало. Гледахме се накриво нарочно се преместих в неиния клас тя дружеше с всички а аз съм сама какво да правя как да се справя искам отново да си я върна ?


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#2 2011-09-18 11:36:18

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Може и грешката ти е, че си се преместила при нея, интересно ми е защо те е намразила след като и двамата се обичате с приятеля ти...След като на нея не и пука за теб....Опитай да си намериш други приятелки и я забрави, винаги когато съм губела приятелка съм намирала по-добра след нея...Надявам се да успееш  wink


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#3 2011-09-18 11:45:30

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Мерси миличка ... но е ужасно да си сама .. ;д а всичките който познавам са и неини приятелки но ще се опитам да потърся а се преместих в неиния клас зашото си бяхме намислили да сме само двете и куп глупости


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#4 2011-09-18 11:48:08

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: ПОМОЩ-Приятелка


Първо - слагай, някакви точки, някъде, защото така, става объркано. Дори не знам, как успях да разбера, за какво точно говориш.

След като ти е казал, че те обича, ти какво направи ?
Ако не си му отвърнала с нещо, което да му вдъхне надежда, естествено, че има вариант, в който се отдалечавате, един от друг. Написала си, че момчето е заминало някъде си. Това, означава ли, че връзката му, с така наречената ти приятелката, е била само чрез интернет ?
Ако е така, според мен, просто самата ти, си драматизирала повече.
Такива връзки, само чрез скайп, фейсбук и тн., рядко са сериозни, особенно на вашите години.
Всъщност на колко си ?
А и, да. Направи ми впечатление, това:

... аз и казах всичко тогава тя ме намрази почнахме даскало.
Гледахме се накриво нарочно се преместих в неиния клас ...''

Ъъ, на колко години си наистина ?
Знаеш, че те мрази и заради това, НАРОЧНО, си се натикала в ямата, още повече,  премествайки се в нейният клас, така ли ?

Offline

#5 2011-09-18 11:49:27

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Зарежи ги и двамата и започни на чисто.
Той ако те е обичал истински, нямаше да пише на нея и въобще да се сближава с нея.
Тя ако ти е била истинска приятелка , дори не би помислила да тръгва с момчето което харесваш... smile


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#6 2011-09-18 11:50:14

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Да, ужасно е да си сама, аз съм свикнала ,като ме предаде някоя фр оставам сама и намирам, но трудно нова приятелка, която е много по-истинска  wink


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#7 2011-09-18 12:00:56

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Абе хора на 15 съм просто ,съм много объркана.


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#8 2011-09-18 12:19:39

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Според мен също не трябва да се занимаваш нито с него, нито с нея.По думите ти разбирам, че той определено не знае какво (в случая Коя) иска.А тази не ти е никаква приятелка!!!Научете значението на тази дума и правете разликата между приятел и познат.. |-(  |-(


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#9 2011-09-18 12:27:35

IrJiinka
Member
Registered: 2011-09-18
Posts: 3

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Имала съм подобен проблем .. но аз мисля че заради едно момче не трябва да се караш с приятелка .. в случая момчето е виновно защото и на двете ви е писал такива зарибявки .. това не е никак приятно защото и на двете ви остава някви надежди играее си с вас .. може би трябва да си поговориш  с нея за да се изясните не и обръщай внимание че не ти говори 100% ако сте били близки още и пука но се преструва .. но не и и обръщай прекалено внимание защото ще и стане кеф един вид да и се молиш .. просто поговорете и зависи ква е причината на истинското скарване и обясни защо си скрила това от нея кажи и какво мислиш без да те е страх дали тя ще те одреже важното е че правиш първата крачка а тя е най-важната и трудната.. а ако те одреже можеш да и кажеш '' радвам се че поговрихме .. одрязваш ме кажи ми колко тогава е  струвало приятелството ни щом не ме разбираш '' нещо такова ..  :p

Offline

#10 2011-09-18 13:05:07

lozanka98
Member
From: Rosewood
Registered: 2009-05-14
Posts: 1,354

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Мога да ти кажа,че първия,който трябва да зарежеш е момчето.Излиза,че той си е играл с чувствата и на двете ви.Трябва да го забравиш по някакъв начин.А колкото до приятелката ти..поговори с нея.Обесни й как стоят нещата.Както се казва излей всичките си чувства върху нея. ;д Но ако тя не иска да сте приятелки няма какво да се направи.А и няма смисъл да опитваш повече.Ако не иска я остави и си намери друга приятелка. smile Използвачи не ти трябват. + надявам се да се сдобрите.  star А за момчето..както казах-зарежи го и не се занимавай с такива като него.


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9xxdbGAmX1qj7lb4o1_500.gif[/img]

Offline

#11 2011-09-18 13:18:44

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: ПОМОЩ-Приятелка

първо прецени кой от 2мата е по-важен за теб,и дали тя ти е наистина добра приятелка и заслужава ли си да си я върнеш.И ако наистина тя е по-важна напиши и бележчица в някой от часовете и ,и я дай,пиши нещо като,заслужава ли си заради едно момче да си разваляме приятелството,или нещо от сорта,бъди кратка и напиши нещо което да я накара дълбоко да се замисли,и не се отказвай докато не постигнеш своето  smile и нали знаеш че мъжете са като автобусите  wink  laugh

Offline

#12 2011-09-18 15:10:26

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Хмм..защо не се преместиш от там и не отидеш в някаква друга паралелка нови приятели,още по-добре..а за това момче после да не се окаже,че си има гадже и нито една от вас да не знае.И ще сте прецакани отвсякъде!


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#13 2011-10-30 20:32:27

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Абе да ви кажа кфо стана.

Скарах се с момчето защото той е писал на приятелката ми с нея се оправихме ии отново сме най-добри приятелки. И да още го обичам,но се опитвам да го забравя smile


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#14 2011-10-31 06:35:50

lovexkiller
Member
From: Sofia =))
Registered: 2011-09-17
Posts: 83

Re: ПОМОЩ-Приятелка


Първо - слагай, някакви точки, някъде, защото така, става объркано. Дори не знам, как успях да разбера, за какво точно говориш.

След като ти е казал, че те обича, ти какво направи ?
Ако не си му отвърнала с нещо, което да му вдъхне надежда, естествено, че има вариант, в който се отдалечавате, един от друг. Написала си, че момчето е заминало някъде си. Това, означава ли, че връзката му, с така наречената ти приятелката, е била само чрез интернет ?
Ако е така, според мен, просто самата ти, си драматизирала повече.
Такива връзки, само чрез скайп, фейсбук и тн., рядко са сериозни, особенно на вашите години.
Всъщност на колко си ?
А и, да. Направи ми впечатление, това:

... аз и казах всичко тогава тя ме намрази почнахме даскало.
Гледахме се накриво нарочно се преместих в неиния клас ...''

Ъъ, на колко години си наистина ?
Знаеш, че те мрази и заради това, НАРОЧНО, си се натикала в ямата, още повече,  премествайки се в нейният клас, така ли ?


През целия си живот съм се страхувала да не изгубя хората ,които обичам.., но понякога се чудя има ли някой, който се страхува да не изгуби мен ?!

Offline

#15 2011-10-31 08:47:08

~Валз
Member
Registered: 2011-10-19
Posts: 1,026

Re: ПОМОЩ-Приятелка

Може и грешката ти е, че си се преместила при нея, интересно ми е защо те е намразила след като и двамата се обичате с приятеля ти...След като на нея не и пука за теб....Опитай да си намериш други приятелки и я забрави, винаги когато съм губела приятелка съм намирала по-добра след нея...Надявам се да успееш  wink


vvvvvvvvvvvvv[img]http://prikachi.com/images/572/4230572U.gif[/img]
vvvvvvvvvvvvvvvvvvv[img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/129/f/8/Supernatural_by_pauleta48.gif[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/261/8/3/damon___stamp_v_by_flaminia-d2yzhop.gif[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/131/d/6/Doctor_and_Donna_by_BlueRavenAngel.png[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/129/0/0/house_stamp_by_rikku2011-d3g08gw.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook