#76 2011-11-29 20:21:19

Miimsiity
Member
Registered: 2010-09-25
Posts: 87
Website

Re: Една промяна - нов живот.

Ощееееее .. !! <3333333


Защ0 д0ри и за миг нє м0жах да си сваля усмивката,
д0кат0 разбивах на тъп0т0 к0пєлє тъпата мутра в мивката.. ^^

Offline

#77 2011-12-08 19:12:18

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Една промяна - нов живот.

Малко е скучно,но исках да пусна нещо понеже не съм пускала отдавна.

-Е ще си направим ли купон?-направих се на ударена.
-Разбира се...Как иначе?
-Отивам да се изкъпя.
Взех си една хавлия от шкафа на Крис и влязох в банята му.Измих си зъбите.Пуснах си водата и се насладих на минутите,които прекарах в банята.И ми светна.Аз обичах Крис,само той беше реален,естествен и не криеше нищо от мен...Поне така си мислех!Увих се с хавлията си и излязох.
-Какво правиш?-попитах аз без да се замислям.
-Амии каня купонджий.
-Супер.Ще се облека и да излезем да напазаруваме.
Отидох в стаята си.
-Най-после сама.-казах си аз и извадих от гардероба черен потник с падащо рамо и черни дънки.Сложих си розов сутиен с силиконови презрамки и черни прашки.Облякох се,вързах си косата на висока опашка.Сложих си малко гланц и спирала.Взех чантата на Nike,надявам се я помните...Онази беличката.Прибрах си цигарите,телефона и парите там.
-Е готова съм!
-И аз така.
Беше облякъл черни дънки и бяла тениска с черни надписи.Слязохме долу и се обухме-аз високи токчета с платформа,а той естествено кецове.Качихме се в колата и потеглихме към супера.Купихме водки,ускита,текили и какъвто се сетите още алкохол.Взехме и три големи пакета чипс...Очертаваше се бясна вечер.Тъкмо излязохме когато започна да вали.
-Хайде Крис по-бързо,защото не съм се приготвила за дъжд.Изтичахме към колата,той отвори багажника и аз оставих покупките там.Хвана ме за ръка и ме поведе към средата на паркинга.
-Какво правиш?
Не каза нищо само ме вдигна на ръце и се целувахме под дъжда.Ще кажете колко романтично...Ами романтично си беше.Да си призная Дейвид никога не би направил нещо такова.Прибрахме се целите подгизнали.
-Искаш ли да си вземем една гореща вана?Само двамата.-попитах предизвикателно.
-Дам,може...Но по бързо,защото трябва да се приготвим за купона.
-Оки,аз ще я приготвя.
Качих се горе и напълних ваната с гореща вода,добавих и соли.
-Готово.-провикнах се събличайки дрехите си.
Потопихме се във ваната.

2 часа преди купона
Всичко беше готово.Трябваше само да се облечем.
Качих се в стаята си и извадих една рокля,която ми се наби на очи.Беше наситено розова със диаманти по горната част,долната част беше тип балон.Комбинирах я с също толкова розови платформи.Сложих си три четири гривни и колие.Гримът ми се състоеше от розови сенки,гланц,очна линия и коректор понеже имах пъпчици по челото.Пръснах си и малко парфюм.
Е вече беше 21:20 купонът трябваше да започне всеки момент.Ето,че звънецът звънна.Отворих и влязоха към 30 човека.Зърнах и Дейвид беше със две момичета под ръка.Пукаше ли ми?Нее...Крис посрещна гостите.Беше със черни дънки и сива риза.Косата му беше на иглички,а ароматът му ме упояваше всеки път,когато минеше покрай мен.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#78 2011-12-08 19:32:30

blackxxstar
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 266

Re: Една промяна - нов живот.

Некст (arrow)


[img]http://prikachi.com/images/90/4637090B.gif[/img]

Offline

#79 2011-12-12 16:16:10

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Една промяна - нов живот.

Днес се пусна една от последните части.Догодина ще пусна нова история.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#80 2011-12-13 12:36:38

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Една промяна - нов живот.

Некст

Музиката беше на макс,всички се забавляваха.Всички,но без Крис.Отидох при него.
-Хей какво има?
-Страх ме е Сара.Страх ме е,че това може да бъде последният ми купон.
-Спокойно,ела в стаята ми и ще поговорим.
Качихме се горе.Влязохме с моята стая и седнахме на леглото.
-Знам,Крис.Мен също ме е страх да те загубя.
-Обещай ми,че след като умра ти ще бъдеш щастлива.-за първи път виждах Крис да плаче.
-Обещавам!-казах през сълзи и го прегърнах-Хайде усмихни се,не искам да те виждам тъжен.
Оправихме се и се запътихме към купона.Заведох Крис в центъра на дансинга и започнахме да танцуваме.След като танцувахме на три четири песни отидохме и си взехме по чашка.
-За нас!-казах аз,отпивайки.
-За нас!
Изпихме си питиетата вече беше 1:30,а купонът беше във вихъра си.
След края на купона с Крис си легнахме,а почистването оставихме за сутринта.Заспахме прегърнати под шума на дъжда.Събудих се към 11:00.Крис беше ледено студен.Пробвах се да напипам пулс,но не намерих такъв.Веднага се обадих на бърза помощ.Линейката дойде и го откараха.Бях изпаднала в шок.Като пристигнахме в болницата звъннах на нашите.
-Ало,мамо в болницата сме.
-Какво е станало?-каза притеснено тя.
-Сутринта Крис беше ледено студен,нямаше пулс обадих се на бърза помощ и сега чакам.
-Добре,идваме по най-бързият начин.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook