#51 2010-12-27 09:57:17

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Незабравим момент в училище?

Всеки ден по мнооого  sun

Offline

#52 2011-02-15 15:10:30

mariq1699
Member
Registered: 2011-01-22
Posts: 176

Re: Незабравим момент в училище?

Нашия клас изобщо не е задружен, защото половината момичета изобщо не искат да имат какъвто и да е било контакт с момчетата, а повечето момчета се бият с двама смотльовци laugh , но най-хубавият ми момент с класа беше, когато през пролетта миналата година се събрахме повечето и карахме колелета в парка, после си купихме едно голямо шише с кола и всичките пихме от него, защото нямахме чаши, накрая ядохме разни неща на една пейка в парка и седяхме до късно.


Защо по филмите, когато някой чуе стъпки казва „Ехоо“ ? Да не си мисли, че убиецът ще каже „В кухнята съм, искаш ли сандвич?“ ?! laugh laugh

Offline

#53 2011-02-15 18:16:56

SmiLe3e
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 249

Re: Незабравим момент в училище?

Миналата година беше топло и с шишета се мокрехме в коридорите.. laugh не стига че цялата бях мокра,но да олея един и залях цяла стена.. laugh Беше забавноо ..^^  sun


::..People always leave. But sometimes they come back..::

Offline

#54 2011-08-12 16:49:54

devka_ta
Member
Registered: 2010-04-08
Posts: 933

Re: Незабравим момент в училище?

запознанството ми с една моя добра приятелка smile

Offline

#55 2011-08-23 15:44:57

sungirl94
Member
Registered: 2009-10-03
Posts: 47

Re: Незабравим момент в училище?

laugh хъм...ами те са толкова много,че не бих могла да си избера.Почти всеки ден се случва нещо лудо...Може би миналата зима когато избягаме целия клас,за да си направим снежен човек и да се целим със снежни топки  laugh  а след това пихме ром и побъркахме заместничката  rofl или последния ни ден тази година-бой с торти и после яко бира  laugh  heart  heart найстина са много,не мога да избера  smile


~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~~!~
Living in perfect lie, nobody ever makes Ме cry.Dreaming with open eyes.You don’t heart, you wouldn’t think it hurt... Starring in your life.Angel, I’m trying to love you, to hate you,
To kill you, to save you !~ ( heart )

Offline

#56 2011-09-04 00:26:13

biser951
Member
From: Amnеsia Ibiza
Registered: 2009-09-13
Posts: 5,077

Re: Незабравим момент в училище?

не е мн интересно

казах на лелката в лафката да ми направи 1 сандвич и още 2-3 неща и исках и накрая и казах че нямам пари  laugh


http://www.facebook.com/biser.minimalist

[img]http://prikachi.com/images/461/5488461G.png[/img]
[img]http://prikachi.com/images/464/5488464p.png[/img]

Offline

#57 2011-09-07 11:14:30

anitoy
Member
Registered: 2010-05-27
Posts: 5

Re: Незабравим момент в училище?

Попринцип са много, но едни от най-щурите които помня са когато се мокрехме с шишета, в час се целихме с кренвирши и домати и когато светехме с фенерче в очите на учителите  laugh  laugh  laugh

Offline

#58 2011-09-07 17:24:00

niksan_908
Member
From: Дупница
Registered: 2009-03-20
Posts: 1,302

Re: Незабравим момент в училище?

Никога няма да забравя как паднах от стола laugh...бяхме в осми клас и все още не се познавахме добре, та всички ми се смяха; господина нещо ме викна и после като се върнах се приготвих да сядам, но в същия момент тежката ми раница завлече стола на зад, а аз нищо не очаквах и в момента в който разбрах че падам само се чу едно "уууу" и бум - паднах:D после в девети клас по английски седях с една доста луда и нещо ме ядоса и аз по време на час с някаква засилка станх и се преместих на друг стол, но той беше счупен и анцуга ми се закачи  се чу само едно кккхххрррръц и точно на задника се скъса  rofl после цял ден си дърпах якето чак до задника rofl .


Умните си решават проблемите, а мъдрите не ги допускат!
http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=13497 <- снимките ми smile

Offline

#59 2011-09-09 11:07:42

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Незабравим момент в училище?

Ако започна да разказвам със сигурност ще стане доста дебела книга.. rofl(rofl) Всеки ден се случваше по нещо смешно..(rofl) Класът ни беше най-буйният и цялото даскало ни знаеха laugh:D и ако е нещо счупено все нас обвиняваха laugh:D хахаха Пък в часовете момчетата толкова се лигавеха,че не оставаше време за урока ;Дд Правехме и мръсни номера на госпожата ни по Математика.. rofl(rofl)(rofl)


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#60 2011-09-09 13:26:29

zla_stopanka
Member
From: ko ta intirisuva ;d ;p
Registered: 2008-12-23
Posts: 22

Re: Незабравим момент в училище?

когато правиха ремонт на даскалото и от третия етаж хвърляхме столове и шкафове laugh  laugh и след тва цялото даскало почна да хвърля стоовете  laugh  laugh  и още мн яки историииии :p  :p  :p  :p


EMINEM heart(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)(h)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

#61 2011-09-10 11:03:52

jusst_mee
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 11

Re: Незабравим момент в училище?

Хм..То не беше само с нашия клас!4,5,6 и 7 клас в най-големия сняг в Добрич!Декември беше.Лелее..Имаше огромна пързалка пред стълбите,по рампата и по самите стълби,но на малката сграда!Всички се целехме с топки,парзаляхме се,един Антон ни влачи в снега като луд!Хах...Бягахме от часовете и играхме на вън!Но да се прибираме в час когато имамехме малко биха звънеца за голямото :DD И ние пак на вън седим!После даскала по ФВС изръси сол и ние всички се втурнахме да я махамее и пак си имахме парзалкаа и още кви ли не луди неща станаха в този ден!А има и още много нещаа-всеки ден има по нещо счупено или изръсено,скъсано!Зависи,но е много яко в нашето даскало (H)(H)(H)

Offline

#62 2011-09-10 12:05:57

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Незабравим момент в училище?

нямам хубави моменти в училище

Offline

#63 2011-09-10 13:22:23

Stanev
Member
From: Лондон, Англия
Registered: 2011-09-08
Posts: 30

Re: Незабравим момент в училище?

нямам хубави моменти в училище

Не е нужно да е хубав за да е незабравим.

Моят най-незабравим ден в училище беше преди няколко години когато ядох бой от 25 човека защото нарекох един "сандвич" хаха smile


I am the best there is, the best there was, the best there ever will be.

Offline

#64 2011-09-10 17:31:10

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Незабравим момент в училище?

В моя клас,когато бягаме от часове,бягаме всички.И покарй такива свободни тръгвания има доста спомени
Иначе има и много други случки,които няма да забравя  sun


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#65 2011-09-10 17:53:31

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Незабравим момент в училище?

те са толкова много  sun


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#66 2011-09-10 19:05:54

mi_chan
Member
From: Hogwarts
Registered: 2010-03-20
Posts: 466

Re: Незабравим момент в училище?

Tази година 2-та класа бяхме на екскурзия в Търново...Понеже половината ми фр са от другия клас аз бях с едно момиче (бфф) .1 ден бяхме в басейна и госпожите ни бутат и аз кат хванах наща и "цуп" в водата rofl ест тя не ми направи нищо щот е супер добра XD . После вечерта имаше дискотека ама само некви мазни чалги и ние отидохме в стаята на една фр 4 момичета . По едно време някой чука на врата и гледам няма никой . После вече на 3 път се стреснахме и почва някой вънка на ламарините на терасата да удря . Ни са събрахме в един ъгъл и викам "стига вече , не е смешно " и звъним на госпожите да дойдат и понеже бяхме заключили те чукат и едното момиче "ари стига ве тиган мазен" rofl и така после в др стая се събрахме 6-7 момичета да не ни е страх laugh . На др ден с момичето влизаме да се къпин (с бански !!) И тя взима душа и го насочва в устата и аз от смях са подхлъзнах и понеже не можеше хубаво да се затваря вратата и излязох от банята и такъв смях беше rofl ... дълго е но няма да забравя тази екскурзия XD


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb9qvyDkIy1qc09cro2_500.gif[/img]

Offline

#67 2011-09-11 07:47:55

Schreii
Member
From: Yambol = D
Registered: 2011-09-09
Posts: 8
Website

Re: Незабравим момент в училище?

Не си спомням много.. но последният път беше яко. XD През междучасието си бяхме продупчили капачките на шишетата и купихме балони ;д и ги пълнихме с вода и в часовете по изобразително се мерихме.. авх на мен целият ми анцунг беше мокър.. направо залепнал за мене o.o ; D

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook