#126 2012-06-25 19:39:22

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Признанията на една луда

здравейте фенове на лириката, разказа, рисуването и всякакъв вид изкуство.. smile
занимавам се с писане от близо две годин и наистина ми харесва... пиша за любовта, за нещата коит ме заобикалят.. ето една от моите любовни историй, представена в проставена в простичка рима
smile

                                   ПЕЧАЛЕН СПОМЕН

                             Влезна ти в съня ми страшен.
                             Успях лицето ти да променя,
                             и погледа ти тъмен, хладен,
                             и устните твои успех да залича.

                             Помня аз мигове добри,
                             но за тях вече аз не хая.
                             И всичките ни спомени, мечти
                             умряха в мен до края.

                             Не идвай вече в моя сън,
                             искам аз от там да те изтрия.
                             И всички наши мигове на страст,
                             ще заглуша и ще затрия.
heart [/list]

Мила моя,направи си темичка,не е мястото точно на ТАЗИ история да си представяш стиховете,които не са хубави и даже бих казала,че доста ти липсва правописа.


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#127 2012-06-25 20:31:51

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Признанията на една луда

некст. невероятно е! heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart

Offline

#128 2012-06-25 22:05:04

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Признанията на една луда

Некстт.. heart  heart  heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#129 2012-06-26 05:33:22

toninceto777
Member
Registered: 2012-06-25
Posts: 48

Re: Признанията на една луда

Уникално пишеш!

Offline

#130 2012-06-26 21:08:49

bitch...
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 25

Re: Признанията на една луда

Следя историята от само й начало0.. давай бързо некст че ще откача

Offline

#131 2012-06-27 19:56:49

Cookie Monster
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 49

Re: Признанията на една луда

Здравейте ! Тази част е малко повече с емоции и по малко с действия , но пък следващата, за разлика от нея ,съм я запланувала да е доста по-интересна. Надявам с да ви хареса и приятно четене  ^^


Попих капчиците пот избили по челото ми и спокойно влязох в час. След като звънеца би , напуснах училище придружена от фона на викове , шушнене ,кой умрял и колко много са го обичали и такива глупости ... всички ние сме били на погребение ,знаете какво е . Оставих неразборията, от току що намерения труп на „непохватната” Джесика , която се , се подхлъзнала по стъпалата и си счупила врата, зад себе си и поех по пътя за дома .
Чувствах сила , дори можеше да се каже и възбуда , сякаш  токови вълни минаваха по цялото ми тяло и действаха като електрошок  на почти „умрялото” , изпаднало в кома от болка сърце. С върха на езика си усещах сладкия до горчивина  вкус на победата, на свободата! 
Изведнъж в цялата хармония ,което беше настанала между мен и То ... в съзнанието ми ,както винаги, се намеси и Той –ликът му, гласът му, ароматът му, целувката... Рейн. „ Хвана” лицето ми в шепи и ме погледна многозначително –с разочарование , възмутение, болка ...отвращение.
Боже мой! Какво бях направила !? Вече не бях боклук , напротив - нещо много по-лошо –чудовище, змията ,която беше Джесика. Отрових всичко ,в което вярвах, убих човешкото . И точно, както змия захапала сама себе си, започнах да се гърча в паника, вина , угризения. И отново , без да осъзная ,краката ми ме бяха довели до това познато,близко до сърцето ,място ,а аз знаех какво трябва да направя , какво е правилно.
Позвъних на звънеца веднъж , два пъти, сърцето ми биеше до полуда ,но отговор нямаше. Може би така беше решено от боговете, а коя бях аз да им се противопоставям и успокоена, дори да не си го признавах тогава, направих крачка назад. Но в този момент вратата се отвори и изведнъж от очите ми шурнаха сълзи. Иронично нали, винаги ,когато бях на тази  врата плачех , а съответно той с недоумение казваше:
-Съни !? Какво е станало !? Добре ли си !?
Обви топлите си ръце около мен и ме прегърна силно, а после малко се отдалечи изтри внимателно сълзите и ме целуна по челото.
-Моля те , кажи ми какво е станало - прошепна , загрижено и някак топло, но и с лек трепет в глас... с притеснение. Знаеш ,че страдам, когато си такав...
-Трябва да ти кажа нещо... нещо лошо ,Рейн –проплаках едва-едва.

Offline

#132 2012-06-27 20:16:16

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Признанията на една луда

Некст. heart  heart


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#133 2012-06-28 07:18:20

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Признанията на една луда

некст. невероятно е! heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#134 2012-06-28 09:18:48

vil4eto21
Предупреден(а) за изгонване
From: MyStic FallS...*
Registered: 2011-09-26
Posts: 717

Re: Признанията на една луда

Некст. heart  heart


[img]http://data.whicdn.com/images/31457505/tumblr_m6avebAXPF1ro910lo1_500_large.gif[/img]

Offline

#135 2012-06-28 16:27:57

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Признанията на една луда

Некст. heart  heart


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#136 2012-06-28 16:44:21

toninceto777
Member
Registered: 2012-06-25
Posts: 48

Re: Признанията на една луда

Некст. heart  heart

Offline

#137 2012-06-28 18:46:21

Cookie Monster
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 49

Re: Признанията на една луда

Много се радвам , че ви харесва! Ето я и следващата част .
Приятно четене ^^

-Добре. Но първо искам да се успокоиш. Влез ,моля те.
Кимнах, защото наистина, едва ли ще можех да му призная нещо толкова сериозно, пъклено хлипайки , бършейки сълзи и сополи. Той пое едната ми ръка и ме поведе из квартирата му.Озовахме се  отново в онази стая, стаята още носеща мириса на призраци  от онази нощ , на свирепи спомени , на „дъжд” .
Той излезе за малко от ,по моите преценки , всекидневно-спалнята и аз вдишах няколко дълбоки глътки въздух,опитвайки се да се взема в ръце . И както ме бяха научили майка ми  и  доведения ми баща, стиснах зъби и престанах да бъда „такава кучка” Когато се върна ми подаде чаша вода . Аз я поех, а после той седна до мен.
-Трябва да ти кажа нещо, свързано е с Джесика...-гласът ми вече беше спокоен , но сълзите не спираха да капят и да оставят малки локвички навсякъде .
Не смеех да погледна право към него ,заради убиващата вина,заради... любовта  ,но с периферното си зрение виждах , че Рей не отделя поглед от мен. И преди да продължа , събрах сили , надигнах глава и очите ни се срещнаха, затанцуваха, сляха.Онемях. Той внимателно  , съвсем бавно започна да се приближава . Какво ставаше по дяволите !? Усетих топлия му дъх по лицето си. Защо и той ,както всички останали , си играеше така жестоко с мен !? Бавно прокара ръката си по  кръста ми , а другата под брадичката ми и в следващия момент притисна устни към моите . Сълзите пресъхнаха , засъхнаха по бузите ми , сякаш той бе отнел всичката мъка ...но не ставаше ли винаги така...той беше моя дъжд и отмиваше всичко черно, грозно ,оставяйки след себе си само своя аромат.
Отдалечи се малко от мен, а после се усмихна и заговори :
-Мисля ,че знам за какво става на въпрос. След целувката , през онази кошмарна нощ, когато се бях отдал само на чувствата си, на сутринта разумът ми надделя .Оставих те сама , защото животът ти беше достатъчно объркан...труден , за да се намесвам и аз и да го направя още по-сложен .После се запознах с Джесика... тя е добро момиче. Мислех си ,че нещата се получават, че чувствам нещо , но бях глупав ,за да не разбера ,че само се залъгвам, защото в нея , по някакъв начин виждах теб . Когато се усмихваше , когато я държах в обятията си , когато се събуждах до нея, се чувствах страхотно, но това беше само защото мисълта за онази целувка беше в главата ми. –настъпи кратка тишина – Днес , когато те видях отново ,сякаш тази моя илюзия се разби на хиляди парченца ,както онези криви огледала  в лунапарка,знаеш ги ,нали? И зад него седеше ти ... не някоя друга,  не Джесика ,ти ! Обичам те ,Слънце мое ... обичам те!
Отново плачех, но този път от щастие , дори не помнех какво ме бе довело тук. Думите му кънтяха и изпълваха всяка една част от тялото ми с ехото си. Целунах го съвсем леко и донякъде колебливо, защото си мислех ,че  както във всеки един сън , Рей ще се изпари. Но той продължаваше да е до мен, да се усмихва, да ме целува. Слънце .Дъжд. Дъги. Сладост .Щастие. Той !
-Бъди моя!
Той отново ме притисна към себе си , но този път не ме пусна да се отдалеча и сантиметър от него. Постави главата ми на възглавницата внимателно, а след това съблече тениската си, а аз суичъра ми, същото последва и с останалите дрехи. Накрая останахме само Аз и Той , без граници ,без въпроси . Еуфория. Копнеж. Пеперуди. Звезди. Фойерверки. Той!

Offline

#138 2012-06-28 19:05:06

vil4eto21
Предупреден(а) за изгонване
From: MyStic FallS...*
Registered: 2011-09-26
Posts: 717

Re: Признанията на една луда

Искам некст!!!


[img]http://data.whicdn.com/images/31457505/tumblr_m6avebAXPF1ro910lo1_500_large.gif[/img]

Offline

#139 2012-06-28 19:46:11

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: Признанията на една луда

Некст  heart  heart  heart

Offline

#140 2012-06-29 08:03:26

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Признанията на една луда

sad Лошото - като разбеере за Джесика,сигурно ще я зареже sad Некст  heart  heart  heart  heart  heart  heart


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#141 2012-06-29 14:08:31

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Признанията на една луда

Некст  heart  heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#142 2012-07-04 22:43:37

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: Признанията на една луда

Пускай следващото, страхотно е!!  heart  heart


Just Me..!!

Offline

#143 2012-07-05 07:03:43

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Признанията на една луда

  • Хайде де... cry


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#144 2012-07-06 19:37:18

Cookie Monster
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 49

Re: Признанията на една луда

Здравейте ! Сега се прибрах от почивка и пиша частта и най -вероятно утре сутринта ще я пусна ^^ А до тогава ето ви снимчица на Джулай морнинг ,която между другото би била в прекрасен унисон  със следващата част laugh ^^
4987217p.jpg

Offline

#145 2012-07-08 19:42:38

messa106
Member
Registered: 2012-04-07
Posts: 59

Re: Признанията на една луда

айде некст  heart  heart  heart  heart   smile  smile  smile  smile  smile


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7epsxeAGJ1rbumj7o1_500.gif[/img]

Offline

#146 2012-07-08 19:53:47

CheRRy_LiPs.xD
addicted to u
Registered: 2011-09-17
Posts: 5,301

Re: Признанията на една луда

Олее, некст. heart  heart  heart


[list=*]
[*]Бих ти дала шанс да изразиш това, което мислиш, но знам, че ще бъде лъжа.
Нямам повече сълзи за проливане. Ти взе всичко егоистично.
[/*]
[/list]

Offline

#147 2012-07-08 20:09:03

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: Признанията на една луда

Некст ! heart


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#148 2012-07-10 18:52:32

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: Признанията на една луда

Кога пускаш следващатаа  sun


Just Me..!!

Offline

#149 2012-08-15 18:38:47

kotenceto_394
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 151

Re: Признанията на една луда

Кога ще има некст ?

Offline

#150 2013-03-22 20:50:10

Cookie Monster
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 49

Re: Признанията на една луда

Аз съм си направо за хокане, вече не знам коя година я дописвам тая история. Но ето ,че пак имам муза, приятеля ми , който ме насърчава във всяко едно начинание и това ме кара да пиша ,рисувам и всичките му там изкуства <3
Надявам се да ви хареса  :3

Събудих се копнеейки... копнеейки за живот ,за докосване , за целувка, за още една нощ с него , но най-вече желаех , този простичък , красив момент да не свършва никога . Докато спомена за Джесика и това ,което се случи с нея …същност коя беше тя… дори вече не помнех.
Отворих очи , покрих се леко с одеялото и се обърнах към Рейн . Все още спеше...колко беше красив . Лежах , наблюдавах го с усмивка и благодарях на всички богове , че поне веднъж в живота ми позволиха да съм изпитам истинско щастие.
-Бау!
Викнах и се разсмях неудържимо.
-Изкара ми ангелите! –театрално се нацупих и леко го сръчках в ребрата.
- Е, то нали това е целта на плашенето- усмихна се чаровно ,а в следващия момент ме придърпа към себе си и ме целуна нежно,с копнеж  , а след като отлепи устни от моите прошепна – Добро утро ,Слънце мое!
-Не е само добро, а най-доброто! Мислих си ,че още спиш.
-Същност се събудих към 5,6. Но не ми се искаше да ставам, на кой ще му се иска да разваля съвършенството?
-Обичам те!
В отговор той ме целуна по челото , а после ме прегърна силно. Надигнах леко глава и устните ни отново се сляха страстно , неповторимо.
-Съни Кийдис, да не се опитваш да ме вкараш в леглото , аз не съм ти лек мъж- пошегува се и се покри с чаршафа правейки се на засрамен.
-Да , ти не си лек мъж- 70,80 килограма си .А и, ако не виждаш вече съм те вкарала , така че ето я вратата , парите са на масата- казах, разигравайки съответно моята роля в импровизираната закачка.
-Хмм, така ли било!? – обърна ми гръб и преди дори да реагирам по някакъв начин , той се отново се обърна и започна да ме гъделичка. Безгрижие, смях , само ние двамата- както когато бяхме малки.
-Липсваше ми .. ти, моментите с теб, кикотенето,шегите...всичко– нежно заговори  той , докато галеше съвсем леко голия ми гръб.Вече лежахме един до друг  и сякаш нищо не можеше да развали момента...но както винаги подцених съдбата ,тази гадна,безмилостна кучка.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook