#1 2011-06-26 15:39:18

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Родителите на 12-годишното момиченце, което ауди премаза на пешеходна пътека в Бургас, всеки ден мият  кръв и мозък от улицата, но не успяват да ги заличат.
Всяка сутрин отиваме на гробищата, после носим туби с вода и мием кръвта и мозъка от улицата, където аудито на онази жена я размаза. Знам, че красивото ми момиченце вече е ангел. Плача денонощно и се моля моята Валя да премести две звездички в небето, за да разбера, че това е знак от нея за мен. Това са думите на Мария Димитрова - почернената майка на петокласничката Валя Димитрова, която беше убита миналия петък от черно „Ауди”, шофирано от 32-годишната Надя Иванова на пешеходна пътека, тип „зебра”, пред магазин  „Светомаркет“ в Бургас.
Във фаталния ден Валя тръгнала с много настроение, с две приятелки Мария и Нелина, да избират подарък за рожден ден на тяхна съученичка. Били щастливи, тъй като само два дни преди това получили бележниците в СОУ „Константин Преславски“, започвало безгрижното лято. Валя имала планове за тази ваканция - да кара колело и да плува. Момичето обичало да танцува.

„Порасналото ми папагалче“, чуваме да прошепва  бащата Валентин,

главата му е наведена, за да не виждаме сълзите, които се стичат по небръснатото му заради траура лице.
Сем.Мария и Валентин Димитрови ни посрещат пред вход 4 на бл.34 в жк „Славейков“, където е домът им, но молят да седнем за тежкия разговор накъде навън, защото стените вкъщи още кънтят от смеха и песните на дъщеря им.
След като купили подаръка за ЧРД в петък, трите деца излезли от мола „Бургас плаза” и тръгнали към близкия ж.к. „Славейков”, където живеят.
Валя се чула за последно с майка си в 16,10 часа, за да  каже, че всичко е наред и се прибират, била  весела. Това  е последният разговор между майка и дъщеря, в 16,30 часа целият свят се срутва за сем.Димитрови. 
Децата избрали да пресекат оживената улица „Транспортна” в участъка, където разстоянието между тротоарите е най-късо, да спазят всички указания, които получавали непрекъснато от родителите си. Затова  избрали пешеходната пътека пред „Светомаркет”. Минаващ по това време микробус вижда децата, чакащи на пешеходната пътека и спира, за да им даде предимство да пресекат. Валя тръгва първа, в лявата лента към нея обаче лети черно „ауди” с жена зад волана. Буквално лети. Детето не може да види колата.  Блъска я с дясната част на бронята, от високата скорост телцето полита във въздуха, премята се и се размазва на предното стъкло. Аудито я влачи около 10 м, преди да спре. Другите деца се разпищяват, когато виждат как  безжизненото тяло на приятелката им се свлича на асфалта и от главата шурва кръв, мозък се стели по платното.  Нелина звъни на майка си и казва разтреперана: „Валя я удари кола”. Жената веднага предава лошата вест на майката на Валя – Мария, която обаче не допуска, че се е случило най-страшното. Пет минути след инцидента Мария вече е на мястото, вижда обезобразеното тяло на дъщеричката си. Наоколо се суетят хора, но никой не я докосва. Няма линейка на Бърза помощ.
„Видях, че детето ми е мъртво. Исках да хвана ръчичката, да усетя пулс, но шофьорът на микробуса ме дръпна и каза – не пипайте, извадена е. Видях, че

от главата й не бе останало почти нищо

– едно чело погребах, без лице. Череп отзад нямаше. Целувах едно кърваво чело! Какво ли не бих дала да й бяха счупили крак, ръка, но да бяха я оставили жива, поне очичките да бяха отворени“, ридае учителката Мария,  усещаме, че изобщо не е на себе си.
Бащата Валентин с ужас си спомня първата гледка: „Хванах врата й, напипах нещо, което туптеше и изкрещях – жива е! Без да осъзнавам, че всъщност това е моят собствен пулс. Нея просто я бяха убили на място!”.
Валя има брат – Христо. Момчето е деветокласник в Професионалната гимназия по туризъм и в момента е на учебна екскурзия в Румъния. „Той ще се върне в понеделник в Бургас, а не както са ви съобщили, че се прибира днес, все още не знае, че сестричката му я няма. Предупредили сме съучениците му по телефона  да мълчат и да го разсейват, да не търси интернет. Непрекъснато се грижеше за сестра си - водихме и я вземахме от училище. Тази година тя се смяташе за по-голяма и искаше да се прибира сама с приятелки и се сърдеше, че не я пускаме. Не можахме обаче да я опазим, намери се кой да я убие”, ридае майката. 
Днес единствената и утеха е вярата, че Валя е ангелче.  А искала да стане медицинска сестра,  да учи във Варна и да живее в Англия.  От деня на катастрофата – петък, 17 юни  шофьорката Надя Иванова не е потърсила почерненото семейство, независимо, че има магазин в близкия бл.55 в същия комплекс.
Всеки ден родителите слагат свежи цветя на пешеходната пътека. Валентин не ходи на работа. А това е човекът с най-много приятели в комплекса. Мъжете казват за него, че бил почтен и мъжкар, оправял на всички колите в частния си автосервиз почти без пари.

Ще следим развоя на този случай – в предварителното производство, и в съда. За да спрат безнаказаните убийства на невинни хора по пътищата.

Още вижте тук: http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B … 0%B2%D0%B0 Има и видео материал. За вас не знам, но аз се разплаках. cry


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#2 2011-06-26 15:44:56

Sweet Nightmare
Без право на собствен ранг
From: In the heart of Bulgaria.
Registered: 2010-11-02
Posts: 16,287

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Оф .. тъкмо гледах, че си го постнала във фейсбук
и го изчетох ... потресена съм нямам думи ........
worried  speechless


Нов профил: Cassidy [img]http://store.picbg.net/pubpic/77/7D/c5c15e327952777d.gif[/img]

Offline

#3 2011-06-26 15:48:18

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Доживотен затвор за тая, че и толкова няма да й стигне.Утрепка. cry  sad


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#4 2011-06-26 15:51:50

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Поредната "шофьорка" със скъпа кола и парички в джоба. Надявам се да й тежи на съвестта това цял живот. Не за друго, а защото го заслужава.. worried  lipssealed  sad


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#5 2011-06-26 15:53:56

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

И през тая улица минавам много често. Наистина има едно петно, така между една цепнатина... И има цветя на тротоара.. Абе, просто думи нямам.  speechless


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#6 2011-06-26 15:55:59

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

cry Всичко се купува, една скапана кола, а ми човешкия живот.. lipssealed  cry .. Да бяхме животни, а не хора.. cry


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#7 2011-06-26 16:00:06

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

ужасена съм от наглостта на тази жестока жена.Не вярвах че има такива хора lipssealed  cry  cry  cry


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#8 2011-06-26 16:11:16

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Некадърни Шофьори .... колко хора трябва да умрат за да се разбере , че на такива отрепки шофьорски книжки не трябва да се дават ????!  wondering

Offline

#9 2011-06-26 16:14:10

Billy_and_Tomy!
Member
From: София
Registered: 2009-10-20
Posts: 1,012

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Горкото семейство  cry Пък тая утрепка дето е блъснала Валя и доживотен затвор не и е достатъчен. Във интервюто с семейството майката казва, че тя дори не е слязла от колата..Нямам думи просто  cry  cry  cry


[img]http://prikachi.com/images/290/2778290g.gif[/img]

Offline

#10 2011-06-26 16:14:55

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Това да си спял няма да го направиш. Виждаш с двете си очи, че автобуса СПИРА на пешаходната пътека и въпреки това летиш като незнам си какво.. Колко акъл трябва да имаш за да го направиш? Гледам колата си я има, нищо чудно и да се размине със затвора. Господи, слез и си събери боклуците, моля те!


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#11 2011-06-26 16:22:29

just meee
Member
From: Велико Търново.
Registered: 2010-02-21
Posts: 11,068

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

ЕТО ОЩЕ ИНФОРМАЦИЯ !

Наказателна акция с яйца и некролог срещу търговският обект на убийцата с аудито в бл.55 в „Славейков”
Яйца от гняв, безсилие и болка са летели срещу магазина за зеленчуци, собственост на Надя Иванова в бл.55 в жк „Славейков”. Търговският обект е затворен и със спуснати ролетни щори от петък - деня, в който 33-годишната бизнесменка уби с аудито си на пешеходна пътека 12-годишната Валя Димитрова. Петокласничката Валя и родителите й живеят в същия комплекс, но в бл.34. Не един, а няколко са нападателите срещу зеленчуковия магазин, защото след наказателната акция с разбитите и вече вонящи яйца, те са залепили и некролог на загиналото момиченце, видя нашият екип днес. Разбрахме, че това било дело на съученици на Валя.


Надя не е отваряла магазина си, в който тя лично продавала, от катастрофата в петък

Трагедията в семейство Мария и Валентин Димитрови ще стане още по-страшна утре, когато ще се прибере у дома 16-годишният им син. Баткото на Валя е на едноседмична учебна екскурзия в Румъния и все още не знае, че когато прекрачи прага на дома им, сестричката му няма да я има. Входната врата на блока, в който живеят Димитрови е осеян от некролози – от роднини, приятели, съученици. Братът е деветокласник от Професионалната гимназия по туризъм.


Хората в бл. 55 в ж.к. "Славейков" говорят, че това е втората катастрофа на Надя, но че баща й ще я спаси, бил богат


„Не знам как ще му съобщя, ще го чакаме на автобуса, за да не изпадне в шок, когато си дойде у дома. Молех се да се върне  жив и здрав, не съм допускала, че Валя, докато е край нас може да остане незащитена. Ще посветя целия си живот на каузата тази жена да си получи заслуженото – да не се отърве с условна присъда, защото това означава, че ще си живее както досега и животът й с нищо няма да се промени. Колко още майки трябва да разплаче, за да получи присъда?”, каза Мария Димитрова

Целият блок, където живееше Валя е притихнал и съседите още не могат да повярват, че детето загина по толкова нелеп начин. Семейството се ползва с особен авторитет в района, бащата  Валентин е собственик на автосервиз, където повечето от съседите му си поправяли автомобилите изгодно. Бил почтен и работлив. Майката на Валя е учителка по професия.

ето снимка- http://prikachi.com/images/796/3498796K.jpg
Не ми се мисли,как ще рагира горкото момче.Просто това е толкова шокиращо,че ..  lipssealed  lipssealed
Най-искрени съболезнования и от мен!

Offline

#12 2011-06-26 16:22:43

Gabssiinka
Member
Registered: 2010-09-28
Posts: 237

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Поредната млада жертва на пътя.. cry;( Колко хора умряха заради такива като тази шофьорка ..? Колко още трябва да си заминат по този ужасен начин за да се замислят такива като нея..? Колко още родители ще трябва да скърбят...?   
Повечето население на България и то предимно млади хора..са си отишли точно по този нелеп начин..защото на повечето шофьори не им пука..Важното е да си караш хубава кола с бясна скорост..пък дали ще оживееш след това или ще убиеш някого..какво да му мислиш..гледай си кефа и им е*би майките... lipssealed
Не мога да повярвам че това продължава да се случва.. Някога ще има ли край..?

R.I.P за всички починали на пътя ...  cry  (f)  cry


Only God Can Judge Me . . !
Fuck everybody else . . . !

_______________
Не се е родuл човека който може да застане на пътя мu . . . !!

Offline

#13 2011-06-26 16:41:57

z0richka
Member
Registered: 2009-11-14
Posts: 1,122

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Нямам думи... cry  cry  Това, какъв човек трябва да си, за да го направиш... lipssealed  cry
" Баща й бил богат ще я спаси " - LOL! .. не, просто каквото и да напиша няма да мога да се изкажа... нямам думи ! :Х
Доживотна да й дадът пак няма да е достатъчно :Х:Х:Х


Life si full of Fake people, so Trust no one but yourself.

Offline

#14 2011-06-26 16:45:02

xXx_yOur_gurL_xXx
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-12-31
Posts: 2,034

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Ужас.. cry


http://ask.fm/JDxahax
[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7k4mjzP441rxijbio1_400.gif[/img]

Offline

#15 2011-06-26 16:59:16

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Да й *** ******* ... Щом на тази Надя ще й се размине, дано всичкия товар, се строполи върху нея. Да й тежи на сърцето, нощи наред да сънува този инцидент и да не може да мигне заради него!!!! Тя щом имала и още една катастрофа, навярно е платила за шофьорската си книжка.. долна утрепка / с извинение /

Моите съболезнования към семейството!


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#16 2011-06-26 17:02:33

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Направо нямам думи!! Тази дори не заслужава да жиевее! Убила е малко момиченце, на което животът й е бил пред нея... Дори и не мога да си представя какво им е на родителите й...  sad  cry


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#17 2011-06-26 17:50:29

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

...просто останах безмълвна....


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#18 2011-06-26 18:08:11

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

това не е човек  lipssealed


Живей за мига wink

Offline

#19 2011-06-26 18:15:05

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

О,Господи  cry


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#20 2011-06-26 18:30:43

waniinkka*
Member
From: ** някъде извън реалноста [yea
Registered: 2010-08-08
Posts: 6,812

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

В тази държавица всичко може да се промени стига пари да имаш.  |-(  НЯМАМ ДУМИ.Дано Бог я накаже. Просто НЕ знам как ще се справи семейството й. lipssealed speechless


[img]http://prikachi.com/images/154/5202154Q.gif[/img]

Offline

#21 2011-06-26 18:32:44

XxXchocolatefullyxXx
Cookie Monster
From: Vampville ]:)
Registered: 2009-10-19
Posts: 5,717

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Ужас!! lipssealed  lipssealed


•What doesn't kill you make you stronger...! •

Paper Monsters
vbox7: punk_princess28
[img]http://prikachi.com/images/9/3510009P.gif[/img]

Offline

#22 2011-06-26 19:09:47

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Просто останах без думи... ;хххх  cry  cry


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#23 2011-06-26 19:21:48

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Аз не съм изненадана.Колко хора трябваше да умрат в автобусната катастрофа,за да държавата да се сети и да направи основна проверка на всички автобуси?Защо винаги в тази държава се взимат "мерки",след като нещо подобно се случи?А това със сигурност (и за жалост) не е първото,нито последното брутално убийство на пътя,по невнимание на некадърни шофьори.Да не говорим колко от тях се оттървават безнаказано.
Една от приятелките ми умря в катастрофа,заради глупоста на поредният шофьор,взел книжка благодарение на пачките с пари които развява наляво,надясно.
Искренно съчувствам на родителите и не мога да си представя колко ги боли от това да загубят собственото си дете,тяхна плът и кръв.


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#24 2011-06-26 19:38:47

SweeT_BunnY
Member
From: London, UK
Registered: 2010-02-08
Posts: 588

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Не мога да спра да плача cry  cry  Горкото й семейство.  Това момиче е на моята възраст  cry  Просто нямам думи. Дано Бог да я накаже!


[img]http://prikachi.com/images/442/5059442C.gif[/img]

- Ask.fm

- Tumblr

Offline

#25 2011-06-27 06:55:07

Miss_Nightmare
Member
From: In the hell
Registered: 2010-05-13
Posts: 436

Re: Валя, блъсната от кола, умира на място.

Толкова ли не могат да схванат,че пешеходните пътеки са за да се спира пред тях.Направо вече ми писна от скапните български корумпирани полицаи,политици и чиновници.Тея хора съвест нямат,за десет лева човек ще убият и ще са гости от сторенето. lipssealed Моите съболезнования на семейството.[/url]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook