#1 2009-07-28 07:13:08

slan4iceto_168
Member
Registered: 2009-05-20
Posts: 414

Re: Страшни истории

Значи трябва да напишете някаква страшна история. Следващия трябва да напише коментар за нея и да напише и своята история.  smile


[img]http://images4.fanpop.com/image/photos/17700000/TVD-gifs-the-vampire-diaries-tv-show-17719522-350-197.gif[/img]

The vampire diaries <33 heart

http://trolch0.deviantart.com/

Offline

#2 2009-07-28 07:27:46

_Love_Is_Forever_
Member
Registered: 2009-07-26
Posts: 806

Re: Страшни истории

Един таксиметров шофиор си карал и минал през едно гробище.Навън били много студено,а на пейката пред гробището стояло едно малко русичко,бледо момиченце със синя рокличка с презрамки.Тъй като навън било много студено,а момиченцето било самичко,шофиорът го качил в колата и му дал якето си и го закарало в къщи.Момиченцето посочвало пътя само с мимики.Най накрая стигнали и мъжът казал на момичето ако иска да влезне да вземе пари да му плати и момичето кимнало.Изминал се половин час,но детето не дошло и затова мъжът решил да звънне на вратата да си вземе поне якето и му отворила една жена.Той казал на жената че преди половин час тук е влезнало едно момиче,като подробно дал описанието на момичето и жената му казала:Вие знаете ли,че преди една седмица погребаха дъщеря ми изглеждаща по този начин!След време същият този мъж отишъл на гроба на един свой приятел и съседният гроб бил този на момичето върху който било поставено якето му!


[ ¤ ] ~ ! d0n'7 w@n7 t0
b3 @nyth!ng 0th3r th@n m3
… ~ [ ¤ ] star

[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/39/39368n1b2x3prdz.gif[/img]

Offline

#3 2009-07-28 07:48:54

nAtAlii
Member
Registered: 2009-07-20
Posts: 295

Re: Страшни истории

стра6ни4ка ее  rofl

Синият нокът
Един мъж и една жена решили да заминат на почивка, но детето им не искало да отива с тях.Майката и бащата повикали съседката да се грижи за децата им през тези дни, в които ще са на почивка.Така и станало.Съседката имала големи ръкавици, които изобщо не сваляла.
Мъжът и жената се върнали от почивка и видели ужасна картина-децата им удушени, лежат на пода, а върху шията на едното имало отпечатък от синьо.
На другият ден мъжът отишъл при съседката им и я попитал, защо децата им са мъртви.Тя отговорила, че не знае.Тогава мъжът свалил ръкавицата и и видял голям син нокът.Тогава разбрал кой е убиецът на децата му.

не е много стра6на  shake


[img]http://i26.tinypic.com/b8qoee.jpg[/img]

Offline

#4 2009-07-28 08:35:50

k0teto
Member
Registered: 2009-07-22
Posts: 63

Re: Страшни истории

не е мн страшна но става laugh

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива

Offline

#5 2009-07-28 09:52:17

krist4ety
Member
Registered: 2009-05-02
Posts: 9

Re: Страшни истории

мда става smile
Моята история всъшност е сюжета на 1 страшен филм който гледах наскоро.Става въпрос за 1 режисьор,който прави 1страшен филм,в който той самия играе главната роля–масов убиец.Режисьора умира от естествена смърт,но филмът му продължава да се излъчва в кината.И изведнъж филма оживява:Докато се излъчва,главния герой-убиеца усеща кой го е страх,вкарва го във филма си и го убива.Така допълва филма си.


wait Нiiкога нэ умраш дэтствэн, жiiвота вiiнагii прээбава wink

Offline

#6 2009-07-28 18:47:38

slan4iceto_168
Member
Registered: 2009-05-20
Posts: 414

Re: Страшни истории

не е мн страшна но става laugh

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива

з също знам тази история и доколкото съм чела е по истински случай...


[img]http://images4.fanpop.com/image/photos/17700000/TVD-gifs-the-vampire-diaries-tv-show-17719522-350-197.gif[/img]

The vampire diaries <33 heart

http://trolch0.deviantart.com/

Offline

#7 2009-07-29 07:59:42

d3vil4et0
Member
Registered: 2009-05-16
Posts: 904

Re: Страшни истории

Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница.


[list=*]
[*]Get high, get lifted.
Enter a place, only the mind can take you.
A paradise you create, no need for a ticket.
Forget the pain, and the suffering.
Just take a deep breath, and breathe it in for a moment.
Escape reality, and the only feeling I’d be feeling is happiness.
[/*]
[/list]

Offline

#8 2009-07-29 08:01:55

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Страшни истории

Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница.

една фр ми я е разказвала, обаче направо настръхнах като я прочетох пак  speechless


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook