#26 2011-10-29 16:39:41

reni4ka_96
Member
From: Nice,France <3
Registered: 2009-02-12
Posts: 9,745

Re: Supernatural / Свръхестествено

А какво мислите за новия сезон? wasntme

Не ми е интересен вече

Offline

#27 2011-10-29 16:52:42

Alexs_wee
Member
From: HuManoId cItY, Германия
Registered: 2011-09-10
Posts: 646

Re: Supernatural / Свръхестествено

Гледали ли сте сериала ? ( Ако не , бихте ли го гледали ? )  - Гледала съм го, невероятен ее! < 3
Кой сезон най-много ви допада ? 
Първи и втори! Обожавам всички неща, които ловяха.. сега само ангели и демони ;/ ..
Имате ли любимо зло ?  ВСИЧКИИ ! < 3
Дийн или Сам ?
Кастиел.Хаха  laugh  Дийн, ест.  sun


[img]http://prikachi.com/images/810/4626810I.gif[/img]

Offline

#28 2011-11-23 19:07:17

Pressfan
Member
Registered: 2010-01-31
Posts: 184

Re: Supernatural / Свръхестествено

Гледала съм сериала, даже и в момента това правя laugh
Обожавам сериала така че всичките сезони са ми любими, но като че ли най-ме радва, когато се появява Кастиел heart  heart
Злооо - нееее
Диййн heart  heart  heart и Кастиел! wait  heart  heart


[img]http://media.tumblr.com/tumblr_m0acicPGeO1qjuvtn.gif[/img]

Offline

#29 2011-11-24 10:23:47

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Supernatural / Свръхестествено

Гледали ли сте сериала ? ( Ако не , бихте ли го гледали ? )
Кой сезон най-много ви допада ? всичките сезони са ми любими
Имате ли любимо зло ? Всички
Дийн или Сам ?  - Дийн
heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#30 2011-11-24 11:22:43

r3ni7o00o
Member
From: Varna, Bulgaria
Registered: 2010-07-08
Posts: 164

Re: Supernatural / Свръхестествено

Гледали ли сте сериала ? ( Ако не , бихте ли го гледали ? )
Мдам heart
Кой сезон най-много ви допада ?
Сякаш 2ри sun
Имате ли любимо зло ?
Демоните
Дийн или Сам ?
Дийн sun


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9x7rxwA1S1qb36b1o1_250.gif[/img][img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_lzs4qvDEEP1rpw2fbo1_500.gif[/img]

Offline

#31 2011-12-03 15:35:39

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Supernatural / Свръхестествено

Сера Гембъл за Сам, левиатаните и втората половина от сезона
Въпросите вече идват не само за близките няколко епизода, но и за втората половина на сезона, която ще започне на шести януари. Сера Гембъл дава (или не съвсем) отговор на някои от тях за AOL TV.

Докато, поне засега, голямото зло остава на заден план, връзка между добрите стари самостоятелни епизоди правят  вътрешните борби на братята Уинчестър. Последните няколко епизода бяха съсредоточени повече върху Дийн. Виждаме и че Кастиел му е все още на ума, едва ли и някой от нас го е забравил напълно, но колкото и пъти някой да пита за Миша Колинс и героят му, отговорът е горе-долу като този на Сера Гембъл в това интервю. „Не мога да ви кажа нищо солидно. Нямам никаква конкретна информация за това кога ще го видите отново. Мога само да ви кажа, че ще ви кажа веднага, щом имам какво да ви кажа!”

Отговорът не е много различен за Марк Пелигрино. В последните няколко епизода Сам изглежда като нов човек, зареден с енергия и решен да гледам само напред. Но какво се крие в главата му? „Той се променя”, казва Гембъл за него. „Що се отнася до това, което става в ума му, то е нещо, което той един вид включва в деня си, трябва а се занимава с него. Но сега сме заети с втората половина на сезона,” пренасочва ни продуцентът на Свръхестествено и продължава, давайки ни надежда за Пелигрино. „Говорим за Луцифер, обсъждаме това отново да видим, ако е на разположение, Марк Пелигрино, въпреки че той е доста зает човек. Но дори да бяхме решили, че проблемът е приключен, Марк просто беше твърде добър в този епизод! Беше толкова забавен за гледане, допринесе толкова много за тези сцени! Но през цялото време имахме план как отново да представим този проблем пред Сам.”

Докато Сам се наслаждава на относително спокойствие, в девети и десети епизод ще научим повече за кървящите в черно чудовища, ще видим отново и техния водач. „Определено напредваме с митологията за левиатаните в епизоди девет и десет, навлизаме в нея по малко необичаен начин.” Последното си голямо откритие Боби направи съвсем случайно, благодарение на шериф Джоуди Милс и след като познатите трикове и легенди не вършат никаква работа, вероятно намирането на начини за справяне с левиатаните ще продължава по този начин. Гембъл признава, че новата частица митология в епизод девет, написан от Бен Едлунд, ще бъде представена по „много весел и забавен” начин. „Момчетата подхващат случая, мислейки, че Джърсийският дявол (тук можете да прочетете за митологията около него б.а.) е на свобода в гората и яде лагеруващите там. И Бигерсънс, нашият измислен семеен ресторант, е силно замесен и въобще има ги всички странни, отвратителни дреболии, които обичаме в този тип епизоди.”

Ще продължи ли веселбата и до последния преди коледната почивка десети епизод? Е, за нас, зрителите, ще е забавно по един или друг начин, но едва ли и за Сам, Дийн и Боби, които ще са сериозно заети с преследването на голямото зло. Ще имаме шанс и да опознаем по-добре лидерът на левиатаните. „Надявам се зрителите много добре ще разберат какъв тип човек е той,” казва Гембъл, „и ще причини доста сериозни щети и доста големи проблеми на момчетата и става напрегната битка между тях.”

Изникнаха ли пред очите ви изгорената къща на Боби и счупеният крак на Дийн? Но това не е най-лошото. Сера Гембъл разкрива какво е то, когато я питат за втората половина на сезона, върху която сценаристите работят в момента. „Клоуни пребиват Сам,” казва тя. „Много е лошо. [смее се] Има някои забавни [епизоди], имаме хубав микс от забавни и сериозни, но особено много харесваме сценарий, в който най-лошият кошмар на Сам се сбъдва: той бива пребит от гневни клоуни.”


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#32 2012-01-26 12:01:40

krisana00
Member
Registered: 2011-03-05
Posts: 13
Website

Re: Supernatural / Свръхестествено

А какво мислите за новия сезон? wasntme

Дам , само чакам 13 епиод защото там ще бъде тая от ДНВ и Дийн ще си има бебок ;D
Гледали ли сте сериала ? ( Ако не , бихте ли го гледали ? )
-Да smile И искам да си изтрия всички сезон от глвата и да ги гледам пак , че 7ми ще е последният ^_о
Кой сезон най-много ви допада ?
-Охоо всички без 7ми ! sad
Имате ли любимо зло ?
-Краули ;D
Дийн или Сам ?
-Преди беше Сам , но сега е Дийн ^^ Ама Сами има мноого сладка муцунка

Offline

#33 2016-01-19 20:49:02

Ella
Member
Registered: 2012-03-02
Posts: 119
Website

Re: Supernatural / Свръхестествено

Гледали ли сте сериала?
Дам.

Кой сезон най-много ви допада?
1-5, може би. Но съм гледала до края на 10ти, сега се боря с 11ти laugh

Имате ли любимо зло?
Не знам за любимо „зло“, но любимият ми демон е Мег.

Дийн или Сам?
Ох, бих казала и двамата, но повече ми допада Дийн, ако трябва да бъда честна.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook