#1 2011-04-05 21:56:42

kis4enceto
Member
From: София
Registered: 2010-05-07
Posts: 77

Re: Първа любов - съвети.

Моля за съвети.
Преди 8 месеца едно момче с една година по-голямо то мен (той е на 13) прояи интерес към мен само от снимка във интернет ... започнахме да си пишем (той учи в същото училище). Сваляше ме, но си пишехме за съвсем нормални и обикновени неща. Започна училище и с него се запознахме ... той наистина много ме харесваше, но аз се държах с него като с приятелка, дори го съжалявах, че ме харесва, а няма шансове. Минаха 2 месеца, през които се сближихме, но аз му казвах, че трябва да ме остави и нищо повече ... Наложи се да замина за 1 месец в щатите. Последния ден преди заминаването ми, часовете бяха разположени така, че с него прекарах почти целия ден ... и беше невероятно. Играхме на федербал и бяхме от един отбор ии той ми прошепна, че ме обича, а аз се вцепених. Искаше да ме прегръща, но не му давах ии така си заминах. По време на този един месец извън БГ ии заради часовата разлика поддържах връзка най-много с него...  по цял ден си говорихме с видео, разкрихме си се напълно ии лека полека осъзнах, че съм влюбена в него. Знаех, че не е правилно, защото най-добрата ми приятелка бе излизала с него и си бяхме обещали, че не трябва да се нараняваме (което беше огромна глупост)и аз отново му казах, че няма начин да сме заедно ... разбих му сърцето, но той не се отказа и аз му казах, че го обичам... Когато се върнах предстоеше коледният бал на училището, тогава с него съвсем се отпуснахме  и вече имаше целувки, прегръдки, шепнене колко се обичаме ... за пръв път той ми откри света на любовта и невероятно го обичах... той ми каза, че е крайно време да избера между него и приятелката ми ,, обичах го... избрах него.  heart След няколко дни игнориране, плакане ии размисли му обясних, че не мога да я зарежа така... Разбих му сърцето отново. Не издържах, а и приятелката ми се примири и отново му обясних всичко, как се чувствам, казах му, че го разбирам ако не се съгласи, но той невероятно щастлив се върна при мен ... и тогава тръгнахме наистина ...  heart  heart  heart След седмица, той ме скъса с предтекста, че сме на двата края на света, като ме разби напълно ... и още по-неочаквано тръгна с най-добрата си приятелка, която е с 2 години по-голяма от него ... с нея се мразим ии това е.



Моля ви кажете, какво мислите? Има ли шанс да си припомни колко много ме обичаше и колко разкрити бяхме един пред друг. Има ли шанс да ме обича още, да имаме още някакви мигове, като повече от приятели ... ( П.с обича гаджето си адски много), но има ли надежда да обича и мен ... не знам дали да се боря и не знам как ... Все пак, тази история продължи 6 месеца ии така ...   smile smile smile


По добре да ме мразиш такава, каквато съм ...
Отколкото да ме обичаш такава, каквато искаш да бъда ... !!
heart star

Offline

#2 2011-04-05 22:08:37

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Първа любов - съвети.

Каква любов само.. Ау и си на 12 ;х ..
Не е последния който ще обичаш :p не си заслужава да се занимаваш с него.. 

Offline

#3 2011-04-05 22:11:19

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Първа любов - съвети.

Според мен не си заслужава да се тормозиш толкова много заради това момче.Надали има смисъл,след като той те е оставил,въпреки,че преди това е правил и невъзможното,за да сте заедно.Може би просто е бил свикнал ти да не си до него и се изплашил когато нещата са станали сериозни.Това не означава,че е забравил чувствата си към теб (ако са били истински..).А факта,че е тръгнал с друго момиче,което както казваш,обича,ме кара да мисля,че е несериозен.А все пак колко сигурно в чувствата си може да бъде едно 13-годишно момче?Знам,че е трудно,но не задълбавай,покажи му,че можеш и сама да продължиш напред.А ако той реши,че отново иска да сте заедно,тогава сама ще знаеш какво да му отовориш.Защото всяка преживяна емоция оставя своя отпечатък.

Съжалявам,ако съм казала нещо,което да те е наранило,но така виждам нещата аз  smile


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#4 2011-04-05 22:33:23

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Първа любов - съвети.

Аз мисля, че със сигурност има поне една частичка от него, която още те желае. Щом е казвал, че те обича и купища такива работи, това не се забравя лесно.. А и ти толкова пъти си му разбивала сърцето.. Може да се опитва да те забрави, като е тръгнал с най - добрата си приятелка.. Има нещо като спомен / не го помня точно как е, но е подобно /: Колкото повече се опитваме да забравим нещо, толкова по трудно ще го забравим, защото ще е постоянно в мислите ни. Ако е решил да продължи напред, остави го. А и това е първата любов, ще има и следващи :] УСПЕХ!


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#5 2011-04-06 07:09:13

ionu97
Member
Registered: 2011-01-16
Posts: 120

Re: Първа любов - съвети.

Каква любов само.. Ау и си на 12 ;х ..

Ами според мен не трябва да се отказваш все още !! Говори с него...едва ли те е зарязал защото не те обича вече  wink

Offline

#6 2011-04-06 07:48:05

kis4enceto
Member
From: София
Registered: 2010-05-07
Posts: 77

Re: Първа любов - съвети.

Ама той не е с най-добрата ми фр, а с неговата най-добра ...
А ние си пишем доста често, но все аз започвам разговора
Беше ми казал още тогава, че единствените хора на които се е разкрил напълно са аз и най-добрата му приятелка...
Снощи го попитах дали това за мен е истина и той каза, че да ... значи все пак не съжалява, че се е разкрил напълно пред мен ...  smile  smile Не знам, той догодина няма да е в това училище и това са ни последни месеци задно ии ;хх Според мен, като си казваме чао едва ли ще е толкова обикновено ( едно просто ,,чао,,) може и да стане нещо, което позволява вече да го забравя, защото оставихме нещаата недовършени и не мога да се откажа още...  :p  :p


По добре да ме мразиш такава, каквато съм ...
Отколкото да ме обичаш такава, каквато искаш да бъда ... !!
heart star

Offline

#7 2011-04-06 09:35:15

zelenojelence
Member
Registered: 2009-01-25
Posts: 155

Re: Първа любов - съвети.

Според мен приятелката ти е виновна за голяма част от нещата ако наистина е най добра фр. няма да има значение за нея с кого ходиш а ще се радва за теб и нямаше да се налага да го режеш толкова много ако не те караха да избираш между тях двамата .. според мен трябва да оставиш всичко и да бъдеш малко сама, 1-во сте малки и непостоянни и 2-ро щом ходи с най-добара си приятелка, може има силни чувства щом е готов да си развали приятелството за да ходи с нея .. дори и още да те "обича" не мисля че е мн истинско, може да е било но вече е изгубил интерес щом толкова бъро е скъсал с теб


The quietest people have the loudest minds.
[img]http://prikachi.com/images/906/3980906k.gif[/img]

Offline

#8 2011-04-06 09:37:03

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Първа любов - съвети.

Каква любов само.. Ау и си на 12 ;х ..
Не е последния който ще обичаш :p не си заслужава да се занимаваш с него.. 

съгласна съм, не е първия, нито последния! ((;


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#9 2011-04-06 17:55:07

Jessy.x
Member
Registered: 2010-05-26
Posts: 11

Re: Първа любов - съвети.

Остави го, щом не е проявил разбиране и е тръгнал с най-добрата си приятелка веднага, щом сте скъали, значи не си заслужава.Пък и сега може да си мислиш, че това е истинска любов, но след време ще разбереш, че не е.

btw историята ти е като сапунен сериал  xD

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook