#1 2011-03-28 17:06:25

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Стереотипите

Здравейте. sun
Във училище правим проект за стереотипите и ще се радвам много ако и вие попълните тази анкета. Моля не пишете "не знам" или нещо от сорта, анкетата е анонимна и ми трябва  само за да видим как хората от други страни виждат тази тема. Вече сме анкетирали няколко класа и хора на различни възрасти , но ни трябват мнения на хора от друга държава и тъй като аз съм единствената чужденка в групата ни 8-| , трябваше да преведа анкетата на Български и да я попълнят някой мой приятели, но са много малко и повечето никога не са на линия в скайпа (пък ми трябва спешно) и се надявах вие да ми помогнете, Благодаря предварително hug .

Анкета: Как виждате стереотипите?

1 .- Какво според вас е стереотип?

2.-Кажете един стереотип за имигрантите.

3 .- Какво ще си помислят родителите ви ако имате приятел от Мароко? А ако е англичанин?

4 .- Смятате ли, че имигрантите „крадат” работата?

5.-Смятате ли че нивото на здравеопазването, намалява заради имигрантите?

6 .- Когато се прибираш от работа се качваш в автобуса, изморен си и искаш да седнеш.До кой от изброените ще седнеш?

а)Мароканец  (или някой от Африка)
б) Испанец (във вашия случай Българин)
в) Няма значение.

Offline

#2 2011-03-28 17:22:47

Miss_Nightmare
Member
From: In the hell
Registered: 2010-05-13
Posts: 436

Re: Стереотипите

Анкета: Как виждате стереотипите?
виждам ги здраво закостенели в мисленето на хората.Виждам ги винаги до нас и никога непобедими от обществото.

1 .- Какво според вас е стереотип?
стереоптипите са ужаасно нещо което ни пречи да виждаме нещата в истинската им светлина.Те ни показват това което някой е видял и е казал на другите хора,а те са мо повярвали без да помислят.

2.-Кажете един стереотип за имигрантите.
-Имигрантите са хора които идват от някъде,за да ни взимат работата и да се женят за дъщерите им.

3 .- Какво ще си помислят родителите ви ако имате приятел от Мароко? А ако е англичанин?
-няма да го приемат от където и да е,но за мен няма значение

4 .- Смятате ли, че имигрантите „крадат” работата?
-не,щом са по способни от нас нека работят

5.-Смятате ли че нивото на здравеопазването, намалява заради имигрантите?
-не

6 .- Когато се прибираш от работа се качваш в автобуса, изморен си и искаш да седнеш.До кой от изброените ще седнеш?


в) Няма значение. (когато съм изморена последния ми зор е до кого седя)

Offline

#3 2011-03-30 18:55:56

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Стереотипите

Хора, моля Ви, попълнете, анкетата, много ми е важно bow

Miss_Nightmare Много ти Благодаря hug

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook