#26 2011-03-31 10:16:26

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Няма ли да има некст ? .. =.=


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#27 2011-04-01 09:28:57

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Бях на село,а там нямаше нет.Довечера ще пусна още. smile


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#28 2011-04-01 15:16:09

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Съжелявам!
Ама бях на село. shake
Ето ви по-голямо парче от пая  laugh   (arrow)

--
Роклята!Не бе останала следа от чистота й-не беше бяла,а мръсна,с засъхнала кръв.Пазех я просто така.Да се потапям в спомени и да усещам ароматът на Дариъс по роклята си.Помня какво му казах..обещах му,но той бе,със сигурност,мъртъв.Легнах на спалнята,а върху мен бе изпокъсаната,стара рокля.Всеки път когато усещах аромамът му изпитвах неописуемо желание между бедрата си.Извивах се като змия под роклята,само когато си спомнях ласките му,достойнството пулсиращо в мен,мирисът му.Не,полудявах:
-Скъпа?-подскочих.Огледах се за да се осъзная.Веднага прибрах роклята,погледнах се в огледалото,оправих малко чупливите си коси и пристъпих към стълбите.
-Да?-отвърнах след като бях почти долу.Томас мълчеше.-Нещо не е на-ред л-и?-очите ми се разшириха.Сърцето ми затуптя много силно,страхувах се да не изкочи.Дланите ми се изпотиха,а краката ми започнаха да треперят.Не можех да проговоря,защото пред мен бе..:
-Помниш Дариъс,нали?-мълчах.-Мила?-гледах Дариъс как се усмихна.На мен.
-И аз се радвам да те видя.-каза го с ирония.Без Томас да забележи облиза долната си устна и ми намигна.Какво!?
-Ъ,да.Добре дошъл.-усмихнах се изкуствено и той го забеляза.Томас се изкашля,защото бях по гащички и потник,под който си личаха все още стегнатите ми гърди и изпъкналите зърна.-А,извинявам се,но не очаквах никой,освен Томас.-нарочно погледнах перверзно Томас.Приближих се и го целунах страстно,но той се отдръпна,а Дариъс се изсмя.По дяволите.
-Ем,моля те.Не пред Дариъс.-бях истрила паметта на Томас и не помнеше вече нищо от онази нощ.Отдавна въркулаците и вампирите са приятели.Но не очаквах Дариъс,тук.Още не се бях осъзнала!Той е жив!Сега можехме да сме заедно,но..това не беше Дариъс,който познавах.Нещо..незнам,бе се променило в него.Сякаш бе студен и към мен.О,за бога беше все имаше слабост към елеци,светли скъсани дънки и тиранти.Косата му бе повдигната нагоре.Ах!
Опитах се да не изглеждам шокирана когато на вечеря Томас ми каза,че Дариъс ще живее с нас.Не обясни защо.Радвах се безумно,но трябваше да изглеждам,че ми е все едно.Така и правех:
-Извинете ме,но мисля да си лягам.-каза Дариъс.Преди това ме бе пипнал по бедрото,а аз подскочих.Разбира се,мръсника се засмя.
-Добре.До утре Дариъс.-Томас му се усмихна и му показа къде бе стаята му.Точно до нашата.Това бе добре,защото щеше да чува любовните ни преживявания.Всъщност с Томас връзката ни бе прото физическа,въпреки,че ме обичаше.Държеше се мило,но аз все му намеквах,че искам просто хард секс с него.Това го устройваше.
-Мили,хайде и ние да се качваме.Обещал си ми нещо.-знаех,че вампирът чува всичко,дори и да шепна.
-О,Ем.Забравих да ти кажа,че тази вече Уил ме вика у тях.Щяло да има ергенско парти.Нали разбираш.Поканих и Дариъс,но той отказа.Когато се върна ще спазя обещанието си.ОК?-страшно много се зарадвах от една страна,че оставам сама в къщата с Дариъс,но от друга бях разчарована,защото нямаше даи ма любовен екстаз,тази вечер,за мен.Всъщност незнам.
-Добре,няма проблем.-усмихнах му се.-До скоро.-целунах го и сложих ръката си върху слабините му-Дариъс ни гледаше от стълбите и се усмихваше съблазнително и бавно.Гледах го и се целувах с Томас.Това спря,защото той щеше да се взриви.Изпратих го,затворих и заключих вратата.Надявах се когато се обърна Дариъс да е зад мен,но уви,не беше.Качих се по стълбите и понечих да вляза в банята,но от там излезе вампирчето:
-Здравей.-каза ми той и разтърси кичурите от черната и лъскава коса.Премигнах няколко пъти.След това той ме подмина.Какво?Това ли бе Дариъс който ме обожаваше и боготвореше?Не бе ли чул какво му бях казала онази вечер?
-Хайде да се чукаме.-казах аз и го погледнах предизвикателно.
-Ха.-той само се изсмя и затвори вратата си,докато си оправяше косата.МОЛЯ?За първи път ми отказва.Той!Ядосах се и влезох в банята.
Докато бях във ваната се сетих за първата ни среща.Когато бе зад гърба ми,когато бях толковап ритеснена,заради онова проклето кубче.Бях все още човек.Боже,как ми липсва това.Боли,но винаги успявах да се утешавам.Спомних си как всичко бе в кръв..и той бе върху мен и..Ох,искам го.Сега.Сега,по дяволите!
Най-после спрях да мисля за това,защото водата започваше да става все по-студена.Излязох и се запътих към стаята.Чуваха се само стъпките ми,а когато спрях пред вратата-само капките,които се стичаха по тялото ми и падаха безпомощни на мекия килим,който жадно ги поглъщаше.Не оставаха следи.
Много се притеснявах-за първи път от толкова дълго време!Но все тая,натиснах дръжката на вратата.Видях го.Четеше книга,бе по сив анцунг и по нищо друго.Мускулите му,бяха по-огромни и секси от последния път в,който ги видях.Но тогава те галеха моето тяло.Той ме погледна за секунди объркан,но после се изправи бавно като не отделяше поглед от..очите ми,а не от тялото.Гледах го толкова жадно.Исках и изпивах го,събличах мислено анцунга.Започна да се приближава към мен,а мъжеството му..онова мъжество,което рисувах в съзнанието си,ставаше все по-голямо с всяка крачка,която правеше към мен.Захапах котрето на дясната си ръка.И стиснах очи.Когато ги отворих бавно,той бе на сантиметри от лицето ми:
-Искам да го кажеш.-задъхано каза той.-Искам да чуя,колко се нуждаеш от мен.-дишахме тежко един срещу друг и се гледахме в устните.-Колко искаш да съм в теб.Кажи го.-леко отворих устни.-Кажи,колко си жалка в момента.Кажи,че искаш да те чукам.
-Искам да ме чукаш.-повторих след него.Щях да се пръсна от възбуда.

--
Извинявам се за грешките!!:x


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#29 2011-04-01 15:28:40

кFo ?!
Member
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2009-09-15
Posts: 895
Website

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Страхотно е ! <3<3


Защото дори и за миг не можах да си сваля усмивката, докато разбивах на тъпото копеле тъпата мутра в мивката.

Offline

#30 2011-04-01 15:29:24

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Ощее! Пускай още, че не издържам! ;д heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

#31 2011-04-01 16:37:07

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Моля??Как може да го спреш точно сега!?? surprised Пускай ОЩЕ пл, пл, пл!! heart  heart


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#32 2011-04-03 19:40:15

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Още .. sun


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#33 2011-04-04 07:36:36

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Още .. sun


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#34 2011-04-07 18:21:21

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Кога ще има още  cry Супер е интересно  heart


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#35 2011-04-07 19:17:40

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

След най-много седмица,вече писах в "Моя Виктор" ,че спирам всички истории за малко. smile


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#36 2011-04-09 20:14:30

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Ето следващата част.(sun)


--

-Чу ли я,Том?-рязко се обърнах.
-Пикла!-издишах дълбоко,скръстих ръце пред гърдите си и казах:
-Пф.Какво ти става?-попитах го с видима досада.
-Ти си била голяма кучка!Ще ми изневеряваш значи,ха?-беше ядосан.
-Да ти изневерявам?Не.Осъзнай се Томас-ти ме спаси,а аз просто исках секс.Това беше-интимни приятели,знаеше го и не възразяваше.Така,че не ми дръж сметка какво правя.-говорих спокойно.Аз наистина бях.Той млъкна за секунда.
-Добре..
-Знаех си,че това ще кажеш.-засмях се отидох до него подскачайки сякаш Дариъс го няма и го целунах невинно по червената от яд буза.-Садки сънища казах и излязох.Сигурня бях,че Дариъс е онемял-никой не можеше да сломи гордостта и достойнството ми.Браво,Емили!


На сутринта слязох да закусвам-бях по дантелено,черно бельо и черен потник.Наистина умирах от глад..пък и от жажда.Когато отидох в кухнята и започнах да си правя сандвичи някой прекара ръце през кръстта ми.Моментално се отдръпнах от:
-Дариъс?-бях леко объркана.,но веднага изражението на лцието ми се промени.-Оу,нем ожеш да ми устоиш?
-Иска ти се,мила.Дойдох за закуска и след като вече я видях.-той се приближи по-близо.-Реших да си я хапна.
-Ами нормално да идваш за закуска в кухнята.-затъпяващо казах аз без да разбирам какво точно има в предвид.
-О,Ем,не се преструвай.Снощи беше феноменална-възбуди ме,а след това си отиде.-бе на едн дъх разстояние от лицето ми,а тялото му притискаше моето.
-Това нямаше да се случи,ако не бе ми устроил капан,мили ми Дариъс.-шепнех точно срещу устните му.
-Мм,вярно.-той се усмихна накриво и се отдръпна от мен.-Но ти можеше да дойдеш при мен по всяко време.Точно както го направи преди Томас,"без да иска",да ни прекъсне.-ядосах се,защото изглеждаше така,че той ме притежава.
-О,нима?Ти също можеше да ме посетиш,Дариъс.Но уви-ти си страхливец.-без да ми мигне окото продължих след като чух от неговата уста отрицателен отговор.-О,нима?Тогава защо не ме потърси,ха?Аз тръгнах,търсих те,обикалях и накрая те намерих с някаква женичка.След,което сексапилния Томас уби.А после?Не чу ли това което ти казах,мръснико?Защо не си завъртя след това сладкия задник и не ме потърси?Мързел?Не едва ли!Просто не си ме обичал.-вече крещях и присвих очи.-Ти не обичаш никого,освен себе си!-щях да го нападам и нападам с думи,но той ме прекъсна..с целувка..Защшеметяваща целувка.Очите ми бяха широко отворени,не предполагах,че ще ме целуне.А самото докосване на устните бе толкова грубо,но в същото време и невероятно нежно..какво да правя?Ако не го отблъсна сега,ще помисли,че наистина съм негова.

--

Надявам се да ви хареса.(nod)


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#37 2011-04-09 20:58:49

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Хареса ми и още как .  heart


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#38 2011-04-10 09:51:55

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Хареса ми и още как .  heart

(y) Още! heart


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#39 2011-04-10 11:34:04

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Уникална история!Давай още! sun  sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#40 2011-04-10 11:45:42

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Невероятно  heart ! Още..


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#41 2011-04-10 18:04:44

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Оуууу супер е!!!!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#42 2011-04-11 15:49:18

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Още ..   bow


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#43 2011-04-11 16:42:07

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Още ?


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#44 2011-04-15 17:15:14

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Така,виждам,че интерес към историята (както и останалите) се губи и скоро мисля и тази да спра и да започна нова-по-интересна с други думи. nod Вие как мислите  think ?

--
-Не.-бутнах го толквоа силно,че той загуби равновесие и след това ме погледна объркано.-Ти..-не можех да довърша.-Ти не ме притежаваш.-казах едвам като избърсах устните си,по които имаше следи от все така топлия му език.
-О,не,Емили.-моментално бе срещу мен,отново.Огледа ме-Ти си създадена за мен.-отново понечи да ме целуне,но аз се измъкнах колкото и да не исках.
-Не,принадлежах на Ноа,но..-свих рамене-..той ме пусна..Защото ме обича.Той обичаше и сигурна съм,че все още обича само едно невино момиче-мен.
-О,ти не си невинна.-той поклати глава и скръсти ръце при следващите му думи.-Ти си долна-.-присвих очи.-жалка,лицемерна..хитра,божествено красива,но в сравнение с мен-глупава.-Последните му думи ме ядосаха още повече.Хванах го силно за гръкляна,а след това се усмихнах.
-Я се огледай,Дариъс.Не аз съм жалката-какво съм сторила?Търсих любовта си-това не е жалко,а достойно.Ти какво прави?Не ме потърси.А може би дори си и бягал от мен.Чукал си се брутално с други същества от женски пол и си изнасилвал,точно както с мен направи преди доста векове,невинни момичета,превръщащи се в смучещи кръв мухи!-Толкова предизвикателно говорих.В очите му се четеше гняв.Да,защото не знаеше какво да каже.-Виждаш ли?-приближих се.-Права съм и ти мълчих.-целунах нежно меката част на ухото му,а от гърлото,което бе в ръката ми излезе стон.-Ти дори не виждаш колко много ме е грижа за теб.-погледнах в дълбоките му красиви очи,пуснах го и без да довърша сандвича си се качих горе.Какво ли щеше да направи?

-Добър вечер.-поздрави ме Томас.Той,заедно с няколко души бе в хола.Имаше навсякъде чаши и бутилки от алкохол,най-вече бира.Огледах се-Дариъс го нямаше.
-Ъъ,това парти ли би трявало да бъде?-гледаща към тълпата мистични същества,забавляващи се в хола,го попитах.
-Ха,значи това е поздрава ти.-засмя се,катосе усети силния мирис на цигарен дим.С него отново си бяхме приятели,но основно-интимни приятели.-И не точно.Всъщност събрал съм около десет души-да пийнем,да се позабавляваме,да изгледаме нещо и да се качваме по стаите..-той ме побутна-нали разбираш.-след това се засмя отново,а аз му отвърнах с фалшива усмивка.
-Между другото..къде е Дариъс?-попитах нетърпеливо.От случката в кухнята сутринта преди две седмици,не си бяхме говорили.
-Ох,пак този Дариъс.-дръпна от малко оставащия тютюн в хартията.Издиша дима настрани и ме погледна някак си..и аз не можах да разбера как-сериозно и в същото време шеговито,с повдигната дясна тъмна вежда.-Кажи ми,той ли е по-добър в леглото или аз?
-Хм..не си спомням-излъгах,защото не исках да отговоря.Томас беше като бог,но аз обичах Дариъс-значи той бе по-добър в всяко едно отношение.
-Хъх,добре.Не искам да знам с колко си преспала,че да забравиш какво е да бъдеш с първата си любов.-подигравателно каза той.Ако отговорех щях да пропусна вечерния секс,защото щях да го обидя-както обикновенно,но този път не бях в настроение.
-Да,Том.-завъртях очи.-Както и да е.Качвам се да се изкъпя.Моля те,кажи на Бела да не влиза заедно с новото си въркулаче в моята стая за да експерементират нови пози,защото наистина ми писна.Ок?
-Мхм.Айде..-показа стълбите и тръгна отново към тълпата,която си вдигна адреалина когато ме видя."Какво да кажа?Никой не може без мен." помислих си.
  След като влязох в лично моята стая реших да си взема дъъъъълга вана-вече имах собствена стая-писна ми да спя при Тома,тъй като Дариъс бе в къщата и можеше да дойде при мен по всяко време,така че..
Съблякох дрехите си и се потопих в горещата вода.Невеорятно усещане.Веднага след като се облегнах почуствах нещо топло и меко зад гърба ми.Кожа.Понечих да стана,но силните ръце ме хванаха през кръстта и се обвиха.Силно ме притиснаха в тялото на..


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#45 2011-04-15 17:42:07

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

..Дариъс?Ноа?Том?..Ооо МОЛЯ те не прекъсвай историята!Всеки ден проверявам за нова част! heart  heart ОЩЕ! inlove


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#46 2011-04-15 17:47:21

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Ох, уникално е.
И тази сцена е точно, както започна всичко..
Нямам търпение да прочета следващата. <3<3<3


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#47 2011-04-15 18:47:56

smilexgirl
Member
From: Saint Denis, Centre, France
Registered: 2010-10-19
Posts: 692

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Харесва ми .


Най-щастливите хора, имат всъщност най-тъжните истории ....

Offline

#48 2011-04-15 18:51:44

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Койй???


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#49 2011-04-15 18:56:17

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

некстт!!тая история е кат никотин!! lipssealed  lipssealed


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#50 2011-04-15 20:27:17

pami7o
Unstσppαblє ♥
From: КъДеТо ИсКаМ.
Registered: 2010-12-29
Posts: 1,500

Re: Вампирското кубче на Рубик-новото начало ( 2-ри сезон ! )

Невероятно е !! Още дайй !
Ще стане хубав филм


 
I feel it everyday it\'s all the same
It brings me down but I\'m the one to blame
I\'ve tried everything to get away
So here I go again
Chasing you down again
Why do I do this?

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook