#1 2011-03-25 21:41:50

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: A new different world

Реших да пусна история, която пиша само за удоволствие. Извинявам се ако има правописни или пунктуационни грешки. Приемам всякакви критики. Ако има такива на които да им харесва да пишат, за да го продължа. Приятно четене!


-Ник, недей, почакай, не ми го причинявай! Ник беше гаджето ми беше с кафеви очи, кафява коса, и прекрасно тяло. Обичах го много, ходехме вече 2 години и досега не се бяхме карали, но не сме и имали причина, не и сега.
-Нали си бяхме обещали да не се караме.
-Обещахме си преди да разбера в какво си се превънала. Погледни на какво си заприличала, обичах предишната Сара, сега на нейно място стои момиче като модел, но пие кръв! Обичахте такава каквато беше, с всичките ти недостатъци.
Той продължи напред, а в очите му видях сълзи.
-Но нали каза, че ако познаваш вампир щяло да бъде супер, сега познаваш, а ме отбягваш. Защо? Нали си представяхме как ще живеем винаги заедно, защо сега се отметна? Не ме ли обичаш вече?
-Всичко с тези проклети вампири си мислех, че са просто легенди. Не мога да го приема, че си вече като тези чудовища, просто немога, дори немога да разбера какво изпитвам сега към теб...
Последните му думи се забиха като нож в сърцето ми...
- И какво сега и ти ли ще ме оставиш, както всички. - паднах насред улицата и заплаках. - Родителите ми ме оставиха завинаги, сега и ти ли, и ти ли ще ме оставиш като всички останали, и ти ли ще ми го причиниш...
- Хей, недей плачи, просто неискам да плачеш, моляте недей. - тоя клекна до мен и ме прегърна като сложи бузата си на моето рамо.- Трябва ми време да разбера какво точно става. Ти скри толкова неща от мен, как мога да ти имам доверие отново. Ако искаш да ти помогна най - добре ми разкажи всичко.
- Добре Ник, както кажеш, ще ти разкажа. Когато родителите ми изчезнаха, започнах да ги търся Ник, сама, след време намерих следа, която я дадох на полицията, те търсиха и накрая стигнаха до труповете на родителите ми. Дори нямаше отпечатъци, нямаше нито следа от улики, които могат да покажат кой е извършителя. Един ден, докато стоях на гроба им, нещо силно ме удари, обърнах се, но нямаше никой. Върху краката ми се появи вехт лист хартия на който пишеше:
"Ела на улица "Сейнт Парк" и ще разбереш какво се е случило с вашите, пък може и още нещо... Ти си избрана!" Без да се замислям тръгнах, внезапно усетих силна болка в ръката си. Изпаднах в безсъзнание. Когато се събудих бях вкъщи и се чувсвах странно, до мен бе оставена бележка: "Добро утро красавице, надяваме се новият ти живот да ти харесва. Скоро ще дойде наш приятел, пази се от него. Надяваме се да си разбрала какво се е случило с родителите ти. Ти си избрана!" Станах ядосана, никога не се бях смятала за красива,бях нормално мимиче: средно дълга кестенява коса,кафяви очи, средна височина. Погледнах се в огледалото и се смаях, определено бях красива. Още повече се ядосах, нищо не разбирах, какво е станало с родителите ми? Защо съм избрана? Обляках си скъсаните дънки и жълтия потник, невероятно беше, но ми стояха секси. Излязох и още от вратата помирисах нещо наистина различно, нещо апетитно, втурнах се. Изненадах се от бързината с която се движа. Скоро стигнах да центъра на града, започвах да усещам какво става, там беше пълно с хора, а аз ги виждах като храна... Вече бях сигурна, внезапната ми красота,бързината ми, апетитният мирис... определено бях вампир. Без да се замисля бързо отидох до горичката наблизо и заситих глада си. - Вече от 2 дни съм така Ник, не мога повече, помогни ми.
- Това ли е всичко, попита ме той, гледаше ужасен.
-Да!
-Обичам те- прошепна ми той, прегърна ме и ме целуна страстно.
-Има ли и други бележки. - гледаше ме сериозно, но същевременно меко.
-За съжаление "да", тази сутрин получих още една на която пишеше...


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

#2 2011-03-25 22:46:48

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: A new different world

хубаво е

Offline

#3 2011-03-26 07:43:55

isuck! ‹з
Member
From: narnia.
Registered: 2011-03-13
Posts: 820
Website

Re: A new different world

  • Харесва ми! =)


[list=*]
[*]Only a few find the way;
some don't recognize it when they do;
some don't ever want to.[/*]
[/list]

Offline

#4 2011-03-26 10:25:02

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: A new different world

хубаво е


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#5 2011-03-26 18:14:33

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: A new different world

Имаш граматични грешки. shake
Хареса ми,въпреки,че не разбирам защо изведнъж всички започнахте да пускате истории за вампири? shake


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#6 2011-03-26 19:59:10

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: A new different world

Имаш граматични грешки. shake
Хареса ми,въпреки,че не разбирам защо изведнъж всички започнахте да пускате истории за вампири? shake

Ами извинявам се за грешките. От одавна съм започнала да го пиша това, по принцип много харесвам истории за вампири и така... smile


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

#7 2011-03-26 20:03:24

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: A new different world

Ако има още хора на които им харесва да пишат, за да го продължа...


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

#8 2011-03-27 17:14:25

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: A new different world

Харесва ми!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#9 2011-03-27 18:09:09

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: A new different world

Продължи го. nod


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#10 2011-03-28 20:09:04

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: A new different world

Ами ето и другата част, не вярвам да се хареса особено...
2-ра част


... "Красавице, скоро ще дойде наш "приятел",  пази се от него, може да ти навреди. Идва да погледне дали се развиваш правилно... Пази се... Ти си избраната"
- Но какво подяволите искат от теб, какво си им сторила, защо си избрана....? - Ник започна да крещи, в очите му долових ярост.
- Незнам, успокой се, ако знаех, че ще реагираш така нямаше да ти казвам! - загледах се тъжно в земята, и започнах да си подритвам едно камъче.
- Как да се успокоя, ами ако ти направят нещо, ако те убият... - една сълза се отрони от очите му.
- Никой неможе да ми направи нищо! - говорех твърдо и сигурно.
- Как може да си сигурна, не знаеш какви са те и на какво са способни, незнаеш какво искат от теб! - изрече думите с мъка, още две сълзи се отрониха.
- Вече ти казах, нищо няма да се случи на мен или на някой, когото обичам,достатъчно силна съм да се справя! От теб искам просто да ме подкрепяш и да не ме оставиш, отново! - без да забележа бях започнала да говоря по - високо от колкото се очакваше.
- Превърни ме, искам да съм като теб! Не искам да те оставям никога! Искам да ти помогна! Но погледни ме, пред теб не струвам! Превърни ме! - говореше сигурно, видях дяволитата му усмивка, наистина желаеше да бъде вампир.
- Ник,аз...... немога!
-Моляте Сара, направи го!
Гледах го някак изненадана, той йсамия ме бе нарекъл "чудовище", а сега искаше да е като мен. Неразбирам какво му липсваше, беше перфектно момче, мечтата на всяко момиче,беше от добро семейство, просто не разбирах. Явно в този момент бях повече егоист от колкото бих си представила, и го направих, направих най - ужасното нещо досега!


П.С. извинявам се ако има грешки нямах време да го проверя...


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

#11 2011-03-29 09:41:36

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: A new different world

Харесва ми!! inlove


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#12 2011-03-30 09:14:42

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: A new different world

ако има още на които да им харесва да пишат, няма да пиша за 2-ма 3-ма човека! smile


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

#13 2011-03-30 19:45:45

denz
Member
Registered: 2010-05-07
Posts: 252

Re: A new different world

Хубаво е :] продължии го.. :]]

Offline

#14 2011-03-30 21:09:33

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: A new different world

Хубаво е  smile Продължение (arrow)


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#15 2011-03-30 21:16:32

angelxbaby
Member
From: Paris
Registered: 2010-09-04
Posts: 50

Re: A new different world

Ау вампири  heart Още < 3

Offline

#16 2011-03-30 22:59:31

ssъздад3на ddа uзкушаwа
Member
From: Sэдмоtо нэбe..! ;]]]
Registered: 2011-01-31
Posts: 135

Re: A new different world

Хубаво е :] продължии го.. :]]


Какво сu мuслuте за мен.. не ме uнтересува..
щото мненuето вu преd мен въоbще не струва .. !! _|_ ;*

Offline

#17 2011-03-31 07:47:22

кFo ?!
Member
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2009-09-15
Posts: 895
Website

Re: A new different world

Чесно казано, вобще не ме грабна. Имаш много правописни и пунктоационни грешки, също така изразите, които използваш, самия стил на писане, нещо му куца.


Защото дори и за миг не можах да си сваля усмивката, докато разбивах на тъпото копеле тъпата мутра в мивката.

Offline

#18 2011-03-31 18:27:00

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: A new different world

Следващата част. Не знам дали ще го продължа, мисля че "кFo ?!" има право, но ако все пак има желаещи ще го направя.

3-та част
Седях сгъната в ъгъла молейки се Ник де престане да се гърчи от бола. Правиваше се, няколко пъти чух нещо вътре в него да се счупва, два пъти изпанда в безсъзнание. След часове мъчения той се събуди, отидох при него и го прегърнах.
- Свърши ли всичко? Превърнах ли се?
- Да. - отговорих му кратко и точно. - Добре ли си?
- По - добре от всякога! - тръгна приближи устните си до моите и ме целуна.
- Ох, каква мила картинка! - надвесен над нас стоеше мъж, среден на височина, с тъмни сенки под очите. Беше с катранено черна коса и очи. Вампир.- Сара, кой ти каза, че той трябва да е един от нас, той не ни е нужен, нужна си ни ти! Много грешен избор момичето ми! - с един замах той буквално изкара сърцето на Ник. - Сега мила моя Сара идваш с мен!
- Изрод, защо го уби по дяволите, какво ти бе сторил!? - станах и започнах да крещя в лицето на непознатия. - Никъде няма да ходя докато не ми обясниш какво става. Защо уби гаджето ми? Защо убихте родителите ми? Защо ме преследвате? Защо съм избрана?
- Имаш право, трябва да ти разкажа. Седни, историята е дълга!


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook