#1 2011-03-22 15:59:16

girl_bomba
Member
Registered: 2008-08-25
Posts: 12

Re: Не убивайте надеждата ми

Това е първият ми опит да напиша нещо.И разбира се имам продължение.

–Мамо прибрах се...Ехоо...има ли някой вкъщи?О,не отново!
Погледът и се насочи към претрупания с бележки хладилник,където една  ярко червена се открояваше  от останалите.Не я виждаше за пръв път.
„Скъпа ще се върна утре.Има храна  в хладилника и без щуротии.Обичам те,мама“
Лавър изпрахтя като малко недоволно момиченце и продължи към стаята си.Животът  вкъщи не й се отразяваше добре.Родителите й постоянно бяха заети с работа и изглежда дори бяха забравили днешния ден.Тя отдавна се бе примирила с живота си.Нямаше търпение да завърши гимназията,за да се изнесе от вкъщи,а после накъдето я понесе течението,казваше си тя.
Лав беше красиво момиче със стройна фигура и кафяво-сиви очи,които караха всеки втори глупак,да си мисли,че е влюбен в нея.Косата й беше светло кестенява,дълга до раменете.Извиваше се във всевъзможни посоки и това често насочваше погледа на Лавър към ножиците.Красавиците в града й завиждаха и мразеха,но тя така и не разбра какъв е проблемът,въпреки че Далита,най-добрата й приятелка,всеки ден я сравняваше с моделите от Fashion TV.

Някой позвъни на вратата.Лав се погледна  критично в огледалото и въздъхна.Изглежда никога нямаше да изглежда добре.Усмихна се фалшиво и отвори вратата,но вече знаеше кой е,единственият човек,който я обичаше.
–Лав ще убия някого!Онзи глупак отново се опита да ме целуне.
На прага стоеше Далита и изглеждаше страшно ядосана.Да,това беше тя,едно прекрасно,малко  същество,което избухваше  доста често.По това си приличаха двете.Бяха огън и лед.И най-добри приятелки.Но изглежда и приятелката й беше забравила.
–Добър ден и на теб  – измърмори разочаровано Лавър – Онзи глупак  не е ли тайнственото момче от чата,с което се запозна?
Лицето на Далита почервеня,защото Лав беше познала.Далия беше влюбена в загадачния тип от училище,който всеки ден я обсипваше с комплименти и се опитваше да я целуне,но тя беше прекалено горда,за да отстъпи след като я бе унижил наскоро.
–Ти май отново си кисела.Доколкото си спомням те оставих в добро настроение – този път тонът на Далита беше различен – Имам нещо за теб,но трябва да дойдеш в парка,ако искаш да разбереш какво е.Навита ли си?И не започвай отново с „Имам много за учене“  или „Изморена съм“
И двете се засмяха,защото гласът й беше точно като на Лавър,Бяха правили не малко номера на учителите с този нейн талант.

Offline

#2 2011-03-22 16:05:08

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Не убивайте надеждата ми

Ами не е лошо.
Дай некст, може повече да ме грабне.

Offline

#3 2011-03-22 16:35:24

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Не убивайте надеждата ми

бива
дай некст


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#4 2011-03-22 16:42:32

кFo ?!
Member
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2009-09-15
Posts: 895
Website

Re: Не убивайте надеждата ми

Нямаш никакво описание. Не ме грабна, обаче като за първи път бива. Пусни още да видим за какво става въпрос.


Защото дори и за миг не можах да си сваля усмивката, докато разбивах на тъпото копеле тъпата мутра в мивката.

Offline

#5 2011-03-22 17:17:47

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Не убивайте надеждата ми

хареса ми (:


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#6 2011-03-22 17:22:50

girl_bomba
Member
Registered: 2008-08-25
Posts: 12

Re: Не убивайте надеждата ми

Историята ми се развива бавно,защото чета доста любовни романи и се опитвам да напиша такъв.Всъщност това е романтична тийн история за едно момче(още няма име)което изнудва Лавър да живее с него 3 месеца или ще издаде тайната,която с приятелката й пазят на живот и смърт.

Седнаха на една пейка и се загледаха в децата на люлката.Завладяха ги спомени от детството.Имаха наистина незабравимо детство.Като се започнеше с кучето на г-жа Корнелия,което след един ден прекаран с тях двете не пролая и до днес,та до мистериозно боядисаната стая в розово на идиота Том.
–Е – попита най-после Лавър след  десет-минутно мълчание – Това ли е изненадата?Не ми казвай,че пак си намислила нещо.Днес не съм в настроение.
Далита се подсмихна и посочи с пръст към езерото,което не вещаеше нищо добро.
–За да не изглеждаш много шокирана ще ти кажа.Родителите ти организираха парти изненада за рожденния ти ден.Всичките ти роднини ще са там,защото не всеки ден се навършват 18.А моя подарък ще откриеш на леглото си.
–Няма да те одуша само защото ми каза.Но наистина ли очакваш да прекарам цял ден със семейството ми и то на рождения ми ден!?Трябва да си измислила нещо,за да се измъкнем.
Далия вече се смееше и то доста подозрително.И двете бяха изключително изобретателни в измъкванията.
–Ще останем  за един час и аз ще получа съобщение.Изглежда ще трябва да си тръгнем много спешно от партито,защото братовчедка ми Елза има СЕРИОЗЕН женски проблем,който изисква нашата намеса.

2 часа по-късно
–О,Господи – Далия се заливаше от смях – леля ти е много забавна.Изглежда мисли,че си още на 12. “Заповядай,сладкишче това е от леля Марта.“Е,сладкишче кога ще облечеш розовия половер с цветенцата?Сигурна съм,че в училище всички ще го харесат.
Вървяха по осветената улица край супера.Вече се свечеряваше и всеки бързаше да се прибере вкъщи след изморителния ден.Лав и Дав се скитаха из улиците и мислеха за утрешния ден. Духаше слаб вятър,но това не ги притесняваше.Нещо важно занимаваше главите им.
–Учи ли за изпита?–попита Лав
–Ами...не.Мислех да измислим нещо и да отидем до някъде.Да речем до дървената вила на родителите ми в източната гора?Или до мола за нови дрешки.Може да срешнеш Съвършения.
Лавър беше романтичка до мозъка на костите си.Още когато беше на седем годинки вече бе съставила списъка с качествата,които трябва да притежава неиният любим и бъдещ съпруг.Но за жалост и до днес не го беше срещнала.

Offline

#7 2011-03-22 17:24:40

girl_bomba
Member
Registered: 2008-08-25
Posts: 12

Re: Не убивайте надеждата ми

А пък и съм само на 14 години,което допринася за неопитността ми в областта.

Offline

#8 2011-03-22 17:42:30

кFo ?!
Member
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2009-09-15
Posts: 895
Website

Re: Не убивайте надеждата ми

Дай ни малко описание как изглеждат тези Лав и Далия. Иначе останалото бива.


Защото дори и за миг не можах да си сваля усмивката, докато разбивах на тъпото копеле тъпата мутра в мивката.

Offline

#9 2011-03-22 17:59:45

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Не убивайте надеждата ми

Хубаво е, давай некст.

Offline

#10 2011-03-22 18:27:22

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: Не убивайте надеждата ми

Хубаво е, давай некст.


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#11 2011-03-22 18:47:43

girl_bomba
Member
Registered: 2008-08-25
Posts: 12

Re: Не убивайте надеждата ми

Далия отново се захихика.Тя беше средно висока брюнетка със стройна фигура и сиви чувствени очи. Тънките й розови устни допринасяха лицето й да придобие вид на малко момиченце.Косата й беше дълга до кръстта и идеално права.Обикновено не ползваше грим и случаят не беше изключение,но това не й създаваше проблеми с момчетата.Беше облякла новата си морско синя рокля,която й седеше убийствено секси,само заради приятелката си.
Лавър проговори след едноминутно мълчание.
–Да вече го търся 18 години,но той още не е почукал на вратата ми.Остави сега това и ми кажи какво оправдание си измислила за утре.Аз си мислех да...
Гласът й заглъхна след женския писък последван от прогрушителен изтрел и гробна тишина.Двете момичета се вцепениха от страх.Скриха се зад минивана,паркиран наблизо и наблюдаваха случващото се като още не можеха да повярват.Чуваха се тихи стъпки и два  мъжки гласа.Единият изруга нещо неразбираемо,което накара момичетата да затреперят още по-силно.
  –Идиот такъв!Защо я уби?Сега как ще намерим парите?–мъжкият глас прогърмя заплашително в тишината,а двете момичета се прегърнаха силно,като че ли така се чувстваха по-защитени–Побързай!Трябва да се оттървем от тялото преди да се появи някой.
След тези думи от устата на Далия се изтръгна проницателен вик,но преди някой да чуе,Лавър  беше поставила длан върху устата й и заговори шепнешком.
–Тихо.Да не искаш да свършим като нея?– Дал поклати отрицателно глава –Добре.А сега ме слушай внимателно.Погледни надясно към онези контейнери за боклук в края на улицата.Зад тях има уличка,която ще ни отведе до центъра на града.Ще тичаме само напред,а когато пътят свърши започни да викаш за помощ с цяло гърло.
В този момент единият от мъжете каза:
–Фил помогни ми малко.Тая кучка е бая тежка.Сигурно тежи 100кг.
–Как може да си толкова тъп?!?Ако някой те чуе ще свърша в пандиза –изсъска заплашително мъжът на име Фил – Мръдни си задника.Аз ще хвана краката.
Тогава се чу охкане последвано от чупенето на стъкло в посока на минивана.Момичетата вече тичаха с все сили,но беше късно.Последваха два истрела и тишина.

Offline

#12 2011-03-22 20:24:59

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Не убивайте надеждата ми

Ами не е лошо.   smile

Offline

#13 2011-03-23 11:39:40

кFo ?!
Member
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2009-09-15
Posts: 895
Website

Re: Не убивайте надеждата ми

И по-добре можеше да се напише.


Защото дори и за миг не можах да си сваля усмивката, докато разбивах на тъпото копеле тъпата мутра в мивката.

Offline

#14 2011-03-23 17:50:28

IoNz17
Member
Registered: 2010-01-11
Posts: 273

Re: Не убивайте надеждата ми

Не е зле  smile


All It Takes Is 1 Song To Bring Back 1000 Memories ... music

Offline

#15 2011-03-23 18:21:29

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Не убивайте надеждата ми

хубаво е..


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#16 2011-03-23 18:31:58

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Не убивайте надеждата ми

На мен много ми харесва.  nod


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#17 2012-11-02 13:20:30

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Не убивайте надеждата ми

На мен много ми харесва.  nod


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook