#1 2011-03-21 04:56:17

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#2 2011-03-21 06:24:07

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
По  принцип пеша или с метрото.  Защото сега училището ми е близо и за 15 мин пеша съм там...пък и е по екологично и полезно.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?
В БГ не обичам да пътувам много е изморително,мразя да пътувам в Бг пък даже и пеша да ходя ми е гадно...Иначе от тука до БГ съм пътувала няколко пъти с кола и е много интересно, със самолет също обичам да пътувам, но ако не трябва да се прекосява море или океан, предпочитам с кола, но най – гадно се пътува с кола в БГ и Сърбия, и сигурно и в Румъния е така но не съм ходила там (пък и не искам).

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
Най – комфортния според мен е колата , защото си пътуваш сам и не трябва да се съобразяваш с други хора, можеш да спираш когато поискаш...друг е въпроса че със самолет е по бързо...А най евтиният не знам кой е но определено не е колата...

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? На космическа совалка, не съм се возила, а така ми се ходи до Марс laugh

Offline

#3 2011-03-21 08:48:41

monka98
Member
From: Добрич, Добрич е града!! ;]
Registered: 2010-04-04
Posts: 2,785

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
Придвижвам се пеша, защото училището ми е на 10 мин. път.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?
В страната си ходя пеша.
По принцип пътувам с автобус в чужбина

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
Най - комфортният според мен  е колата,а най- евтиния за градски пътувания предполагам.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?
На самолет не съм се возила и наистина ми се иска да опитам.
smile


.
[img]http://www.prikachi.com/images/122/5680122a.gif[/img]

..............Tumblr

Offline

#4 2011-03-21 09:13:36

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
на обед ходя пеша, тъй като имам проблеми с колената и трябва да си развия тъканта, но надвечер се прибирам със тролей, може да е бавно, ноо е по удобно, има повече места и не се смесват миризми така, както в тесните маршрутки.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?
Самолет или кола. Зависи докъде ще пътувам.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
Колата, разбира се (:

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?
на яхта или космическа совалка^


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#5 2011-03-21 09:33:10

ligochka
kawaii asian girl ♥
Registered: 2008-10-09
Posts: 1,886

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?


Зависи ако имам време ходя пеша,ако ли не използвам такси или градски транспорт

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?

Кола или влак

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?

Най-комфортният е кола или самолет , а най-евтиният автобус може би

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?

Самолет

Offline

#6 2011-03-21 12:09:55

кFo ?!
Member
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2009-09-15
Posts: 895
Website

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? -Градски транспорт.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? -С влак.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? -Най-комфортният е със собствена кола, а най-евтиния е с рейс, предполагам.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? -Самолет и кораб.


Защото дори и за миг не можах да си сваля усмивката, докато разбивах на тъпото копеле тъпата мутра в мивката.

Offline

#7 2011-03-21 12:36:12

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? - С личен автомобил. Много по - удобно ми е и не се съобразявам с никой.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? - По принцип пътувам със самолет.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? - За градски и за междуградски - Кола , а за държавни и континентални - Самолет.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? - Возила съм се на всякакъв вид транспорт, освен на совалка.  laugh


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#8 2011-04-01 11:58:15

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
Пеша ходя, първо защото не живея далеч и второ, по-полезно да се върви пеша.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?
В страната с кола, а в чужбина не съм ходила все още.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
Най-комфортно е с кола според мен.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?
Кораб и самолет и бих искала много.


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#9 2011-04-01 14:07:15

emity_bebety
Member
From: Miami
Registered: 2010-05-19
Posts: 5,882

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? Пеша,училището ми е на близко.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?С автомобил.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?Автобус

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?На космическа совалка

Offline

#10 2011-04-01 20:08:08

teen_girl
Member
Registered: 2009-05-05
Posts: 112

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
Най-често използвам трамвайчето, а след него идва и автобусчето + малко пещ..

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? ....

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
Автомобил

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?
Самолет, кораб, подводница.

Offline

#11 2011-04-03 09:09:19

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
Сутрин пеша до спирката, след това градски транспорт, маршрутка.. а после ако съм уморена, си взимам такси, за да не млатя пеша до къщи ..

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?
Самолет, предполагам..

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
Най-комфортния е автомобил, най-евтиния е разпадащия се тролей ;dd

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?
Самолет, кораб..


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#12 2011-04-03 09:52:10

nikol_zp89
~ LipS LiKe ExtaZy`'..
From: Dubai~-*
Registered: 2008-12-08
Posts: 3,050

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
Ходя пеша из целия град, все пак града не е голям.. ако съм изморена си взимам такси

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?
Не съм пътувала все още из чужбина, но мисля, че със самолет е най-удобно.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
Най-комфортно е с кола и самолет, най-евтиният е градския транспорт

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?
Самолет и кораб


Той винаги ще има свое място в мен. Там, отляво. [img]http://siteof.me/wp-content/uploads/2009/10/facebook_smiley_heart.gif[/img]

Offline

#13 2011-04-16 22:53:31

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Какъв транспорт използвате?

По принцип най-много пътувам с автобус или такси,но често наемам тате за шофьор laugh а когато времето е хубаво и мога - пеша.
За пътувания в страната предпочитам влаковете - от малка много ги харесвам laugh
Най - комфортен транспорт - частен автомобил.
Не съм пътувала с кораб и самолет,но бих пробвала - особено с кораба
  smirk


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#14 2011-04-17 16:11:29

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо?
най - често с колата на тати или такси laugh
А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина?
кола
Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)?
най - евтин - колело..  laugh  laugh най - удобен - кола
На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате?
кораб


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#15 2012-11-04 19:35:12

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? Зависи от ситуацията. Ако имам възможността да бъда закарана от майка ми или баща ми, не отказвам. Ако нямам с градския транспорт или ако е за една спирка ходя пеша.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? Със самолет.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? За градски най-комфортни са такситата /макар аз да не ползвам такси/, а най-евтиния са рейсовете, трамваите и тролеите.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? Кораб.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#16 2013-03-03 08:22:27

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? С рейс и метро, става най-бързо.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? С кола.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? Най-комфортния е с личен автомобил, а най-евтиния не знам, метро сигурно...

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? На самолет.


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#17 2013-11-13 16:30:50

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? -Попринцип пеша,но като ходя на училище с личен автомобил или такси.Защото е далеч и трябва да тръгна 1 час по-рано.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? - По принцип съм пътувала със самолет.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? - За градски и за междуградски - Кола,а за държавни и континентални - Самолет.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? -НЕ съм пътувала с кораб.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#18 2013-11-13 17:04:36

Unstoppablє
Member
Registered: 2012-08-28
Posts: 9,514

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? - Принципно личен автомобил, но през последните няколко дни си викам такси, когато отивам някъде по-надалече

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? - Самолет извън страната, иначе с автомобил

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? - За градски - тролей, а за извън страната - самолет и кораб

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? - Пътувала съм с почти всичко и засега няма такъв транспорт, който искам да опитам

Offline

#19 2014-01-02 01:22:20

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? Пеша, защото е полезно и защото нямам намерение да пилея напразно пари, вместо да не си размърдам малко задника.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? Автобус.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? Най-комфортния с кола и самолет, а най-евтиният с влак, може би.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? Самолет.


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#20 2014-09-03 19:26:24

Merriue
Member
From: Madrid, Spain..
Registered: 2012-06-26
Posts: 1,391

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? - Личен автомобил, понякога такси, от градския транспорт използвам само метро и трамвай.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? - С кола, самолет.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? - За градски-метро, за извън страната-самолет, може би.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? - Кораб.


[list=*]
[*]La mentira es un triste sustituto de la verdad,
pero es el unico que se ha descubierto hasta ahora.
[/*]
[/list]

Offline

#21 2015-07-29 20:02:51

Belinda
Member
From: Bologna
Registered: 2015-07-25
Posts: 132

Re: Какъв транспорт използвате?

Какъв транспорт използвате в града – личен автомобил, такси, градски транспорт, маршрутка, колело или се придвижвате пеша? Защо? - Личен автомобил, такси, от градсткия транспорт метро и трамвай.

А с какво обичате да пътувате в страната и чужбина? - Кола, самолет.

Кой според вас е най-комфортният, а кой – най-евтиният вид транспорт (за градски, междуградски, междудържавни и междуконтинентални пътувания)? - За градски и междуградски - кола, а за държавни и континентални - самолет.

На какъв транспорт не сте се возили все още, а ви се иска да опитате? - Кораб.


''L'unico modo per sbarazzarsi di tentazione, è di cedervi!''

Offline

#22 2016-09-21 18:15:41

supremor
Member
Registered: 2016-09-21
Posts: 93

Re: Какъв транспорт използвате?

Най-комфортен, а и евтин(макар вече да не е съвсем така), си е жп транспорта, включително и за из страната да се пътува, за мен лично това е най-хубавия транспорт и аз го предпочитам пред другите, особено пред автомобилния и въздушния!... wink
А на самолет честно казано не съм готов да се кача,даже някакси ме е страх, така е...не съм се качвал на самолет никога,нито на кораб,и за кораба не съм сигурен дали ше ми е много приятно да пътувам!...

Last edited by supremor (2016-10-25 18:38:44)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook