#1 2011-03-17 17:02:57

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: зацепих ... |-(

Ами за утре трябва да напиша едно кратко текстче на тема... Тема даскалото ми  |-(
Писах, стана ужасно и на всичкото отгоре зацепих и сега не мога да продължа... трябва ми за утре  sweat

Ето какво съм написала:
Училище. Тази дума може би не се харесва на доста хора. Според мен обаче всичко зависи от самото училище... Ето, на мен  не ми е любимо, и все пак не събужда страх щом чуя названието му. Защо? Щом искате, с удоволствие ще ви обясня...
Всеки ден ходите на училище, нали? И аз. Само че всеки месец съм различна смяна – това си е разнообразие, поне така го разбирам. А, защо сме на две смени ли? В нашата сграда се поместват две училища едновременно. Това също е плюс – къде другаде ще можете да се запознаете с толкова много хора ? Сега да минем нататък ...
По всеки предмет си има учител, който го разбира и преподава от много време. Естествено, не винаги имам добри оценки по всичко – никой не е такъв. Преподавателите обаче разбират, че не само техният предмет е важен и щом кажем, че имаме да се подготвяме за много неща съответно имаме по-малка домашна.
Съучениците ми са умни и забавни. През всяко междучасие се смеем, говорим и т.н. Намирам общо между тях – всички назовавам като „приятели“....

бту: Никога не оставяйте днешната работа за утре  doh

Offline

#2 2011-03-17 17:13:07

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: зацепих ... |-(

Само да те питам .. Само за твоето училище ли трябва да пишеш или общо за всички училища като цяло?


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#3 2011-03-17 17:24:37

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: зацепих ... |-(

Амии то порпинцип си е за моето, но аз пиша по-общо nod

Offline

#4 2011-03-17 17:31:26

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: зацепих ... |-(

Aз бях писала като цяло за училищата и писах за това, че има деца, които не могат да си позволят да учат в училища и остават неграмотни.
Добре си го започнала. Можеш постепенно да развиеш и идеята, че в града ви има деца, които остават неграмотни за цял живот и не мога да усетят тръпката на първия учебен ден. Можеш да напишеш защо трябва да сме благодарни, че ходим на училище.
И така. Не само да разкажеш какви училители има, оценки, предмети, смени и така нататък. Погледни на нещата от всяка една възможна точка. От гледната точка на бедните, които не могат да ходят на училище, от точката на училителите. За възпитанието и отношението на учениците към училището. Защо учениците не искат да ходят на училище и заради това ли мебелите и самите училища са изпотрошени. Може ли това да се промени?
Има много теми за училище, които можеш да развиеш.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#5 2011-03-17 18:05:56

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: зацепих ... |-(

Оуу Тhanks помогна ми мноого : )
супер си ! sun

Offline

#6 2011-03-17 18:11:16

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: зацепих ... |-(

не ми харесва нещо laugh


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#7 2011-03-17 18:14:19

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: зацепих ... |-(

Оуу Тhanks помогна ми мноого : )
супер си ! sun

Няма проблеми. Нали все пак трябва да си помагаме.
Айде, успех!  smile


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook