#1 2011-03-15 09:16:14

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Призрак

Гняв, спокойствие, болест, цигара ... Стоя и ги вдишвам, те са изпаренията на душата ми. Вмирисана душа. Вмирисана, употребена и захвърлена. Не спя, не чувствам, но и нямам нужда - не ми я връщай. Взе ми я и аз се научих да живея без нея, сега останаха само изпаренията. Поглеждам в стената, а образът ти ме гледа от там.
    - Отрова ! Отрова ! - Крещи той. Взимам порцелановата чаша и я хвърлям по теб. По образа ти. Изгаря.
    - И ти вече не чувсташ, животно такова ! - Крещя ти, а ти все още си там, гледаш ме и се усмихваш.
     - Престани ! Махай се ! - Крещя, ала лукавата ти усмивка продължава да виси на стената и ми говори- Шепти,пее, присмива се.
      - Глупак ! - Крещя.Кокът на косата ми се разпилява, размятам ръце и пепелта се посипва по пода.Обгръщам лицето си и крещя.Крещя,крещя, а ти си там на стената и ми се присмиваш.
        - Мразя те, глупако ! Мразя те !
         - Не вярвам. - Отвръщаш ми. - Ти самата не си вярваш.
Крещя, проклинам те, казвам на лика ти всички неща, които не мога да кажа на теб. И твоята душа отдавна я няма, за това завлече моята.
    Телефонен звън. Ти си. Отровата отново ме търси. Дишам дълбоко, поемам си въздух и вдигам телефона.
     - Какво става ? - Питам,а гласът ти ме съсипва.Изгаря. Дори и пепелта гори.
      - Долу съм. - Казваш. - Отключи ми.
Един бутон натискам и призракът ти изчезва от стената, вселява се отново в теб. Поглеждам към вратата и те виждам. Ти си тук. Седя на леглото, а ти идваш до мен. Душата ми би изгоряла в момента, но я няма.Отиде си.  На мястото й се е скрил цигареният дим.Той е новото ми аз. Прокарваш ръце под ризата ми, а аз лягам назад.        Свалил си дрехите ми, целувам тялото ти, а цигареният дим крещи. Там, където допреди малко бе високомерното ти изражение, сега се е появил друг образ.Обезобразен, крещящ, протягащ ръка.
  Стенания, нокти, дъх ... Това е твоето опиянение и поята присъда, а цигареният дим крещи безмълвно.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#2 2011-03-15 09:30:54

mimchoo0
Member
Registered: 2009-09-12
Posts: 28

Re: Призрак

Адски ми хареса  smile  star

Offline

#3 2011-03-15 11:32:42

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Призрак

Много е добро.
Ще има ли още ? wasntme


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#4 2012-11-02 13:31:30

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Призрак

Много е добро.
Ще има ли още ? wasntme


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook