#1 2011-03-09 20:17:36

cweti.
Member
Registered: 2011-03-09
Posts: 3

Re: Без име

За първи път се пробвам да пиша ... приемам всякакви критики !

Казвам се Нели и съм на 14 години. Семейството на моята най-добра приятелка-Вики , са много добри приятели на нашите. Вики бе сестрата (и все още е ), за която съм мечтала, тъй като аз съм единствено дете. Двете с нея сме неразделни. Сега ще сме в ново училище – кандидатствахме след 7-ми клас и ни приеха. Оставаше 1 ден до началото на учебната година ( даже беше по-малко-няколко часа) и вече планирахме какви прически ще си правим с Вики за първият учебен ден. Тя много обича да си играе с моята коса, защото тя е дълга почти до кръста, а нейната е късо подстригана – на черта. Вики е много красива-има руса коса, много светли сини очи и прекрасна фигура, докато аз имам кафеви коси и очи, и не съм слаба като нея, нито пък дебела.
С Вики бяхме легнали на моето легло и обсъждахме за приеските, когато моето куче (чау-чау) Рекс влезе в стаята, скочи на леглото и започна да ближе лицето на Вики.
- Иииииууу... - каза тя , бършейки се. – Рексууууннн (много обичаше да вика така на Рекс ) , какво направи с фон дьо тена ми ?!? – извика, смеейки се тя.
- Ще ти дам да си сложиш от моя-нов ми е,така че ще го изпробвам първо върху теб, и ако няма ”умъртвяващ” ефект, ще го използвам и аз – пошегувах се аз,като и подхвърлих фон дьо тена.
Неусетно беше станало 11 часа, и трябваше да лягаме за да сме бодри за утрешния ден. Вики спа вкъщи, затова на сутринта станахме двете, измихме се и започнахме да се обличаме. Аз включих пресата и слезнах до долу за да дам закуска на Рекс, докато през това време Вики си изправяше косата. Аз се качих в моята стая и Вики започна да прави прическа и на мен,докато аз се гримирвах. Наистина тя има вълшебни ръце, въпреки че нейната коса няма възможност за много прически тя я караше да изглежда великолепно (косата :Д ) ,а с моята коса - с нея правеше чудеса. И така ние тръгнахме за училище, запознахме се с новата ни класна и новите съученици, и отидохме в парка да се разходим.
-Има хубави момчета в новия клас,а ? – бутна ме леко Вики.
-Ееееми … не ги загледах много,честно казано, ти да не си хареса някой? – намигнах и аз.
-Амиии… имаше един много готин пич, но не мога да кажа от сега, красив е но знаеш ли? Може отвътре да няма нищо – засмя се тя.
И този ден мина неусетно.Беше вече тъмно и с Вики се изпратихме взаимно, като се разбрахме утре сутринта като се оправи да дойде да ми изправи косата.
На сутринта тя дойде … оправи ми косата и тръгнахме… В коридора с Вики си говорихме, обсъждахме един филм, докато … по погрешка като на някой филм не се блъснах в едно момче.
-Оооо извинявай много … много много съжалявам. – казах аз.
-Не , не се извинявай , няма нищо аз бях виновен , ти ме извини! – настоя той, като ми помогна да събера нещата които изтървах.
И в момента в който остана само една тетрадка, докоснахме ръцете си, втурвайки се към нея. Аз го погледнах – беше много красив… имаше руса коса,сини очи и много нежна кожа, но изглеждаше и супер стегнат (като релеф на тялото) .
- Как може да ти се реванширам ? Едно кафе след ”даскало” – усмихна се той.
- Ъъъ .. няма нужда – казах аз … като цялата се изчервих …
- И все пак ако размислиш .. ето ти номера ми – и той ми подаде едно листче с неговия номер и тръгна за стаята, в която имаше час.
- Уоу .. страхотен пич … как можа да откажеш ? – каза Вики … - И все още имаш шанс… ще му напишеш един ес ем ес в голямото! – каза тя.
- Не,не,не искам … знаеш че съм много срамежлива! –  веднага и отказах предложението.
- Не съм те питала дали искаш или не, казах че ще му напишеш ес ем ес! – отсече тя.
В голямото междучасие аз не исках да пращам този ес ем ес и казах на Вики , но тя ми грабна телефона и избяга, и докато я настигнах тя вече беше правила ес ем ес-а.
Митко – така се казваше момчето, или поне така написа в ес ем ес-а … веднага ми изпрати отговор . Разбрахме се (тоест Вики се разбра с него от мое име) да се чакаме след училище в едно кафе до брега.
Митко вече ме чакаше , когато аз отидох…

Надявам се да ви хареса
smile

Offline

#2 2011-03-09 20:24:32

pink_sunshine
Member
From: Underworld*
Registered: 2010-10-07
Posts: 637

Re: Без име

Супер много ми харесва  smile  smile


There's a fine line between love and hate.
I don't mind,just let me say that I like that,I like that.

Offline

#3 2011-03-09 20:49:35

monka98
Member
From: Добрич, Добрич е града!! ;]
Registered: 2010-04-04
Posts: 2,785

Re: Без име

СТРАХОТНО Е!!  Продължение  (arrow)
sun


.
[img]http://www.prikachi.com/images/122/5680122a.gif[/img]

..............Tumblr

Offline

#4 2011-03-09 22:30:18

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Без име

Просто е уникално  sun Чакаме продължение (arrow)  laugh


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

#5 2011-03-10 08:34:28

cosmo_girl666
Friends with Benefits
From: ЛеГлОто На Деймън....
Registered: 2008-11-09
Posts: 20,340
Website

Re: Без име

И на мен много ми хареса. star


[img]http://prikachi.com/images/634/5202634F.gif[/img][img]http://prikachi.com/images/635/5202635f.gif[/img]
It's a joke not a dick,don't take it so hard.
[img]http://prikachi.com/images/822/5094822m.gif[/img]

Offline

#6 2011-03-10 12:17:38

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Без име

Хубаво е . ОЩЕ  !!  wasntme


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#7 2011-03-10 18:41:52

cweti.
Member
Registered: 2011-03-09
Posts: 3

Re: Без име

Благодаря много на всички! Ето и следвашата част tongueout


Когато влезнах в кафето , носещо името ”  L.A. “ , Митко веднага ме видя и стана. Когато се приближих до него, той ме погледна учудващо.
-    Да не си притеснена? Да не би да те е срам от мен? – попита той
-    Аз ли ? Да ме е срам? От теб? Абсурт ! – заявих аз
-    Ами така изглежда , цялата си зачервена! – усмихна се нежно той – Е за какво ще си говорим? – да си говорим? Та аз за първи път виждам този човек (е вече за 2-ри )
-    Ами..незнам ти кажи!
-    Ами .. например за цената на хляба ? Доста поскъпя,а ?
– засмя се той.
-    Шегаджия …
-    Добре де, ще си говорим за училище. Ти кой клас си? Май си нова, нали ? – отново се усмихна с очарователната си усмивка.
-    Ами да нова съм! Осми клас съм… а ти кой клас си ?
-    11 ,  не ми ли личи? – засмя се той.
И така завързахме един разговор, докато телефона ми не ни прекъсна – беше мама и настояваше да се прибера, защото баба и дядо се появили неочаквано и трябвало да съм там.
Митко плати сметката и ние си тръгнахме. Той ме изпрати до вкъщи… където Вики ни наблюдаваше през прозореца и се усмихваше. Аз вече трябваше да се прибирам и казах на митко  ” Чао” ,а той само ме гледаше и в момента в който тръгнах , той ме дръпна за ръката .. иии …..

Offline

#8 2011-03-11 08:47:18

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Без име

невероятни са и двете части sun


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#9 2011-03-30 11:43:02

vladiity
Member
From: маDриD* .. <33
Registered: 2010-11-23
Posts: 189

Re: Без име

И двете части са много0 интересни  smile има ли оше ??  (arrow)  smile  smile


[img]http://prikachi.com/images/70/4264070F.jpg[/img]
Fuck world ..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook