#1 2011-03-09 17:47:33

iva_5
Member
Registered: 2011-03-09
Posts: 3

Re: Проблем

Знам,че всички ще кажете не обръщай внимание на това,но не мога.Ето и историята
Моите уши са щръкнали.Всички ми се подиграват.Просто ми омръзна да слушам пред мен едно,а зад мен друго. Човека,който харесвам,даже и не ме поглежда и точно заради това.Не искам да е така.Цял живот да се затварям и да плача скришно!Моля кажете ми някаква прическа,за да мога да ги прикрия ,но по възможност без преса.
Косата ми е права,но е много рядка

Offline

#2 2011-03-09 17:54:28

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Проблем

Пробвай да я тупираш, създавайки обем в комените..


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#3 2011-03-09 17:56:32

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Проблем

Разбирам какво ти е. nod
Ти трябва да се харесваш, независимо каква си. Това, че ти се подиграват, и виждат, че ти се криеш, и не им казваш нищо, то това ги кара още повече да ти се смеят.
За прическа не знам, освен с преса, но не, че е много важно. И за момчето, което харесваш според мен, че не те поглежда причината не е заради ушите, а сигурно от това, че не се интересува. Който те харесва ще те харесва каквато си.

Offline

#4 2011-03-09 18:03:20

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Проблем

Ох,не мога да ги разбера днешните деца.Подиграват се на всичко,но никога не поглеждат себе си преди това.Всеки има нещо,което не харесва в себе си и се опитва да го прикрие. lipssealed Не се притеснявай от това hug
Виж за прическа направи обем на косата,топирайя,можеш да я правиш на преса само в корените,така че надоло да остане права. hug 


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#5 2011-03-09 18:07:03

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Проблем

И според мен да си я топираш е най-удачно. smile И важното е как се приемаш ти, не какво ти казват.Живееш един живот, и той си е изцяло, единствено и само ТВОЙ!Не живей за другите или мнението им.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#6 2011-03-09 18:11:44

iva_5
Member
Registered: 2011-03-09
Posts: 3

Re: Проблем

В началото мислех като вас,но всеки път когато се опитвам да не мисля за това все има някой,който да го каже.Години наред търпях подигравките на другите.Било то от улицата където живея или училище.Всички ми се подиграват,не мога да излезна на улицата без някой да не каже Ето я ушатката или антенката.Просто искам да споделя с някой,който не познавам и не искам да ми се подиграва.Всички го правят,като започнем от 8-сми клас тастигнем до 9-10...

Offline

#7 2011-03-09 18:13:28

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Проблем

пробвай да носиш и лента за коса..може да ти помогне  smile


Живей за мига wink

Offline

#8 2011-03-09 18:16:39

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Проблем

Разбирам те до болка.и знам какво е .И всеки да ти казва хубави приказки като живей си живота,всичко е в ума ти, не се интересувай от мнението на другите и така нататък ... ти знаеш всичко това,но колкото и да се мъчиш не можеш да загърбиш проблема си. Разбирам те отлично.Не е лесно да спре да ти пука.
Аз мисля,че щее най добре ако я топираш , но експериментирай... недей всеки ден с една и съща прическа.
А колкото до момчето .. ще се радваш ли ако то те хареса след като се промениш,защото тогава то не ще хареса теб самата със всичките ти плюсове и минуси , а ще хареса едно теб, което крие това което не е перфектно .


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#9 2011-03-09 18:22:20

iva_5
Member
Registered: 2011-03-09
Posts: 3

Re: Проблем

Благодаря за съветите.Винаги съм опитвала да избяхвам този проблем,но сякаш той винаги ме настига.Както каза предния потребител ще има много време докато ми мине,и се надявам това време да дойде по-скоро smile

Offline

#10 2011-03-09 18:37:16

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Проблем

Първо:не се комплексирай толкова.Да си говорят каквото искат.И второ:ако искаш пробвай да носиш венче, но вместо да го слагаш зад го слагаш на ушите си.Аз имах две приятелки, които се оплакваха постоянно от същият проблем и май им помогна долу-горе.Но сигурно боли, така че си прецени сама.


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook