#1 2011-03-07 21:09:29

bl@ck_c0c@!ne
_*nArCo*BaBy* ^^
From: The green world ^^
Registered: 2010-07-16
Posts: 12,568

Re: Всички сте еднакви.

Знаеш ли,приличаш ми на един човек,ноо лицето ти,не е същото,ако си друг/а защо си като него/я ? Хмм..май всички сте еднакви,бях забравила..колко ли още копия ще виждам...Всички сте еднообразни и скучни,скучни точно,защото сте еднакви и не намирам нищо интересно,нищо ново в новите ми познати.Аз съм различна,но няма да имате честта да ме познавате,защото сте твърде прозрачни и дори да си мислете,че не ви познавам,аз мога да ви опозная само като ви видя очите,само с един поглед и имам чувството,че ви познавам от години.Жалко,че вие не разбирате как само с поглед мога да преценя какви хора сте,точно с този поглед виждам колко сте безобидни и лесни,дори за врагове не ставате.Копията сте толкова много,че чак забравяте кой е оригинала.Той може и да се е заличил вече,защото напоследък има някакво нашествие от такива като вас,сякаш искате да ме обедите,че е модерно да сте еднакви.Не ставайте смешни!


[img]http://store.picbg.net/pubpic/09/89/a00646cb83ac0989.gif[/img]

Стискаш зъби,бориш се в живота,преодоляваш препятствията,биеш сълзите и започваш на ново с усмивка!! smile

Immortal bitch ! ♥

Offline

#2 2011-03-07 21:11:48

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Всички сте еднакви.

Добро е .Има много с,исъл в него.Харесва ми. bow


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#3 2011-03-07 21:31:17

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Всички сте еднакви.

Добро  nod  Браво!

Offline

#4 2011-03-07 22:50:39

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Всички сте еднакви.

Хубаво е ! И най-важното е че има смисъл ! sun  star


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook