#1 2011-03-07 19:13:23

mimenceto5050
Member
Registered: 2009-09-29
Posts: 34

Re: Проблем с пъпките

Здравейте smile Надявам се повечето от вас,които имат подобен проблем да ми отговорят защото ми омръзна .. давам направо сега: Излизат ми пъпки .. поне най-малко по 2 на седмица .. Разбрах,че от сладкото са предимно,както и от отделянето на себума .. Ограничих сладкото наистина,но няма голям ефект .. Опитвала съм всички възможни начини да предодвратя появата,но пак си се появяват .. Наистина има и много по-зле от мен,но все пак .. Кой човек не иска да изглежда добре ? Ако става въпрос за хигена,мия си лицето всеки ден с гел .. понякога слагам тоник .. Когато излезе пъпка слагам салицилов спирт 2% .. опитвала съм с лимонена киселина (от лимон),с паста за зъби .. но не спират да се появяват .. Една например е достатъчна,за да се забелязва .. а и не мога всеки ден да хофя с фон дю тен и коректор на училище,защото наистина ще си съсипя кожата..

Знам,че написах много,но все пак се надявам да сте ме разбрали и който има подобен проблем нека да сподели .. а който е преминал през него - също! Благодаря ви smile  heart


Gossip Girl ! heart

Im totally in love with CHUCK BASS ! (H)

Blair: I'm just saying, I have moves.
Chuck: Come on, you're ten times hotter than any of those girls.

Blair: You really don't think i'll go up there.
Chuck: I know you won't do it.

Blair: Just watch !

heart

Offline

#2 2011-03-07 19:23:57

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Проблем с пъпките

Ами нямала съм подобен проблем,но сега си в пубертета и е  напълно нормално  да ти излизат пъпки,но отиди на козметик и той ще ти каже какво е нужно за твоята кожа .  smile


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#3 2011-03-07 19:25:56

mimenceto5050
Member
Registered: 2009-09-29
Posts: 34

Re: Проблем с пъпките

Вече бях. Значително кожата ми е по-добре от преди .. използвам правилната козметика .. но също ми е чудно .. как на някой от момичетата,които воъбще не си чистят кожата,нито пък ходят на козметик имат перфектна !! офф .. направо ужас .. Мерси все пак kiss


Gossip Girl ! heart

Im totally in love with CHUCK BASS ! (H)

Blair: I'm just saying, I have moves.
Chuck: Come on, you're ten times hotter than any of those girls.

Blair: You really don't think i'll go up there.
Chuck: I know you won't do it.

Blair: Just watch !

heart

Offline

#4 2011-03-07 19:31:55

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Проблем с пъпките

Една приятелка беше така и се оказа, че е от хормоните.Иди на дерматолог(Кожен лекар), не при козметичка... |-(  |-(


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2011-03-07 19:39:42

monka98
Member
From: Добрич, Добрич е града!! ;]
Registered: 2010-04-04
Posts: 2,785

Re: Проблем с пъпките

1 ВАРИАНТ: Свари си чаша чай (желателно е ЧЕРЕН ЧАЙ), изчакай да изстине леко, потопи тампонче памук в течността и после просто наложи върху пъпката.
2 ВАРИАНТ: Сок или чай от БЪЗ.
3 ВАРИАНТ: Мажи ги с МЕД.
4 ВАРИАНТ: Смеси по две супени лъжици мин.вода и ябълков оцет и ги нанеси върху пъпките.
5 ВАРИАНТ: Мий лицето си с хладка вода, а за край се наплисквай със студена вода.
6 ВАРИАНТ: Пасирай един домат и добави две лъжици мед. Нанеси като маска, изчакай 20 мин. и изплакни.
7 ВАРИАНТ: Намачкай едно хапче "АСПИРИН" , добави малко вода да се получи паста и нанеси.

ТОВА Е ОТ МЕН.ДАНО ДА СЪМ ТИ ПОМОГНАЛА  smile  smile  smile


.
[img]http://www.prikachi.com/images/122/5680122a.gif[/img]

..............Tumblr

Offline

#6 2011-03-07 20:14:51

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Проблем с пъпките


7 ВАРИАНТ: Намачкай едно хапче "АСПИРИН" , добави малко вода да се получи паста и нанеси.

ТОВА Е ОТ МЕН.ДАНО ДА СЪМ ТИ ПОМОГНАЛА  smile  smile  smile

Не си помогнала,никак,даже вредиш.След маската с аспирина кожата и е уязвима и ще изгори,ще се изсуши и ще стане още по-зле дори и от най леките слънчеви лъчи ^^За'тва ще трябва да използва SPF 30+ за лице (:

Към авторката.
Не се чуди.Всички имаме различни кожи + пубертет = нормално.Според мен е най-добре да се тампонираш с ракия laugh колкото и малоумно да звучи.Ракия и си мий лицето редовно със сапун.Щом кожата ти е мазна сапуна няма да я изсуши (:

Или пий противозачатъчни.. laugh:D:D
п.п : kiddin =D


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#7 2011-03-07 20:43:07

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: Проблем с пъпките

Позволявам си да редактирам заглавието ти, тъй като виждам, че няма отговор от теб.
Приканвам теб, както и останалите потребители, да прочетат правилата за ползване на форума. Има нововъведение.


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook