#1 2011-03-06 19:34:36

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Моя Виктор.

Нова история от мен. sun Ще я пусна единствено ако има интерес. sun
Между другото,историята е по действителен случай,затова може да ви се стори малко скучна. wait
-Мм?-Виктор отвори вратата и разтърка сънливите си кафеви очи.
-Сега ли ставаш?-засмях се.След като ме видя,веднага се разсъни и ме дръпна за ръката в голямата,триетажна къща.
-Защо не ме предупреди,че ще идваш?Щях да стана по-рано.-докато ми говореше с сънения си глас,оправяше леглото си.
-Ами реших просто да се отбия.-гледах го как се мъчи да ме впечатли като си оправя леглото-личеше си,че не си го оправя.-Срамота!Нека да ти помогна.-засмях се и пристъпих към него.
-Аа,не!Искаш другоо!-Сънчо ме бутна на леглото.-Стой тук,отивам за бърз душ и веднага идвам.-отново се засмях.Наистина умееше да ме разсмива.-Радост,не се смей,да не си мръднала!-въпреки това продължих да се смея.-Добре,ти ще видиш след 15 минути.-когато Виктор влезе в банята се отпуснах на леглото му.Вдишах дълбоко и се усмихнах-навсякъде ухаеше на него!Обичах го много силно!Запознах се с него след като се преместих в ново училище-учех в ОУ и просто трябваше да намеря друго по-добро.Двамата бяхме щастливи осмокласници!Виктор бе малко по-висок от мен с русолява коса и кафеви,топли очи.Имаше невероятно тяло,както и характер-бе много нежен и мил с мен,личеше си,че ме обича.Произхождаше от наистина заможно семейство,затова,мобе би,повечето момичета го харесваха.Родители му наистина ме одобряваха-сигурно заради високите ми оценки и очарователната личност,както казваше мама,която съм.Танцувах и народни танци,повече от 4-ри години-наистина бях много добра,пък и бързо схващах.Бях нормална на височина,с хубаво,стройно тяло.Очите ми бяха същите като тези на Виктор-кафеви и успокояващи.Косата ми бе чуплива и кестенява,стигаща малко над кръстта ми.Днес я бях вързала на висока стегната опашка,облечена бях с къси бели панталонки и розов,дълъг потник.
Оглеждах стаята му отново и отново,като забелязах,че точно над голямата черна плазма,върху бялата,гладка стена,се намираше една наистина красива картина.Загледах се-бяха просто цветове,които се преливаха,но наистина ми харесваше.
Вече бях отекчена и реших да надникна Виктор-бяха минали отдавна 15 минути.Точно тогава той излизаше.Бързо отново легнах на леглото му като започнах да прецъквам каналите:
-Откога гледаш телевизия?-той бе до вратата само по хавлия.От тялото му излизаше пара.
-Ами бих,но от боксерите ти,не виждам нищо!-едни черни боксерки,които като ги сложеше описваха сладките му задни част,бяха закачени на единия край на телевизора.
-Ей!Забравил съм да ги прибера в гардероба,голяма работа!-той се намуси.
-Знам,Вики,ти не си мръсен.-засмях се като гушнах меката силиконова възглавница.Налюдавах го-обичах да го гледам как се облича и суши.След малко той ме забеляза и се засмя.
-Ти май забрави?-започна да се приближава.
-За кое по-точно?И моля те,облечи една тениска,туко що излезе от банята!-направих се,че съм забравила заплахата му преди малко.
-Защо?Не можеш да ми устоиш ли?-Виктор вече бе на леглото върху мен.-Горе ръцете.-вдигнах ги.-И долу гащите.-засмяхме се.-Е?-той ме погледна и разбрах намека му.
-Направи го ти.-отвърнах аз,като започнахме да се целуваме.
-Щом казваш.-развърза връвките и с един замах свали късите ми панталонки.Свали и потника ми като не отделяхме устни един от друг.Бяхме в лятна ваканция,така че не се притеснявахме за училище или пък,че някой ще влезе,защото тяхните бяха извън града.
Да бъда с него не ми беше за първи път-вярно,че бе първото момче с което съм била,но все пак болеше в началото все път.Този сякаш бе по-различен.Един вид Виктор бе по-груб-е да,не може постоянно с бавни тласъци,но..знам ли.Виктор ускоряваше тласъците и напрежението растеше всяка секунда.Притеснявах се,незнаех защо..:
-Ехо?-да,сега разбрах защо.Това бе сестрата на Виктор-Анелия.
-Ийп!Какво ще правим?-паникьосах се,никой до сега не бе ни хващал.
-Спокойно тя няма да влезе.-докато изрече тия думи.
-Привет!

Наистина се надявам да ви хареса! sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#2 2011-03-06 19:38:38

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Моя Виктор.

Страхотно е  nod


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#3 2011-03-06 19:40:09

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Моя Виктор.

Хубаво е.  smile


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#4 2011-03-06 19:40:40

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Моя Виктор.

добро е

Offline

#5 2011-03-06 19:46:18

z0richka
Member
Registered: 2009-11-14
Posts: 1,122

Re: Моя Виктор.

Супер е . nod


Life si full of Fake people, so Trust no one but yourself.

Offline

#6 2011-03-06 20:05:15

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Моя Виктор.

Ау <3 некстт


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#7 2011-03-06 20:24:11

pap1ty
Member
Registered: 2010-03-26
Posts: 312

Re: Моя Виктор.

Суперр е  heart  heart


[img]http://prikachi.com/images/514/3713514o.gif[/img]

Offline

#8 2011-03-06 20:34:18

monka98
Member
From: Добрич, Добрич е града!! ;]
Registered: 2010-04-04
Posts: 2,785

Re: Моя Виктор.

Много Добро !! ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!  sun


.
[img]http://www.prikachi.com/images/122/5680122a.gif[/img]

..............Tumblr

Offline

#9 2011-03-06 20:50:34

gerichka
Member
Registered: 2009-04-04
Posts: 17

Re: Моя Виктор.

Хубаво е.   smile

Offline

#10 2011-03-06 21:20:50

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Моя Виктор.

^^
--
-Ей,кон!Махай се оттук!-да,Виктор и Анелия изобщо не можеха да се търпят.
-Спокойно,де.Сякаш аз не съм го правила.-тя се засмя и излезе.Добре,че бях под Вики,щях да умра от срам!-Отивам в Криси,не ме търси!-чу се как излиза и от голямата врата на двора.
-Сякаш си ми притрябвала.-промърмори Вики,а аз се усмихнах.-Ей,как си?
-Супер.-отново се усмихнах.-А ти?
-Ами ядоса ме.Тя те чуваше и въпреки това реши да влезе за да ни пркъсне.-точно като във филм.
-Спокойно,все някога ще продължим.-станах от леглото като започнах да се обличам.-Ти там ли ще лежиш?
-Ами мислех си..няма значение-Виктор отново се засмя и ме погъделичка,това бе причината да се гоним из цялата къща.Странно,че успя да се облече,е, поне да сложи,сивия на адидас анцунг.Аз бях на втория етаж,а той тичаше по стълбите надолу към първия.Корема ме свиваше от смях,Виктор какво ли не правеше за да ме разсмее.Спрях се за секунда и седнах на перкета,като се облегнах на студената зелена стена.Започнах да си мисля за бъдещето-след някоко години щяхме да сме семейство,както казваше Виктор.Щяхме да имаме 6 дечица,5 от тях щяха да са осиновени.Усмихнах се.Аз го бях помолила за немски шпиц и той ми обеща,че ще вземе за рождения ми ден,който бе през август-другия месец.
Мислите ми бяха прекъснати от Вики-бе изкрещял името ми.Отново започнах да се смея и слязох долу.А когато го направих замръзнах.Той,той лежеше на студения под.След като се осъзнах изпищях:
-Виктор!Виктор,стига си се правил.-започнах да плача.-Телефон,телефон.-повтарях тази дума като психичноболните.Сетих се,че съм го оставила горе.Стълбите през две,през три ги минах и се качих в стаята му.Намерих телефона и звъннах на сестра му-бях в паника и незнаех какво друго да направя.
След това слязох при него и се опитвах по всевъзможни начини да го събудя-удрях му бузите,целувах го,тресях го,какво ли не,но..докато не дойде линейката си остана таа.Гледах как го качват в нея и плачех,какво друго можех да направя?Свих се и заплакох-дори нямах сили да отида в болницата за да разбера,защо стана така.Сестра му бе там,обадила се родителите му.Събрах смелост и отидох:
-Какво?


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#11 2011-03-06 21:31:08

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Моя Виктор.

Супер е  heart


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#12 2011-03-07 09:14:47

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Моя Виктор.

inlove Некст


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#13 2011-03-07 11:54:58

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Моя Виктор.

Много е интересно ! nod


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#14 2011-03-07 13:13:05

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Моя Виктор.

Еха, невероятно е ! Чакаме още (:


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#15 2011-03-07 14:41:01

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Моя Виктор.

Хубаво е.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#16 2011-03-07 15:13:41

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Моя Виктор.

ОЩЕЕ !!  heart  heart  и ако това  ти се е случило супер интересен живот живееш laugh


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#17 2011-03-07 18:19:33

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Моя Виктор.

Ето следващата част.Само да спомена,че не се казвам Радост,затова,че спрете с Лс-тата  sun .

--

-Добре е,отиди да го видиш,ако искаш.-Анелия бе студена с мен,незнаех защо.Поклатих глава и отидох в стаята му.
-Вики?-открехнах леко вратата.Той лежеше и слушаше музика от телефона на сестра си.Боже,никога няма да се промени.
-Мм?-той отвори едното си око.-Радост,моя Радост!-усмихна се.След няколко секунди бях на врата му и го прегръщах силно,като едва сдържах сълзите си-мразех да плача,особено пред някой.
-Е?Какво ти стана?-той ме стисна по-силно,но аз се отдръпнах.-Ще ме светнеш ли?-гледах го подозрително,защото наистина исках да ми каже-нищо не разбирах.
-Ами болен съм.Това е.-започна да играе с телефона на Анелия-това му беше навик.
-Ох!Значи да те взимам-засмях се,но той не промени изражението си,а само се усмихна изкуствено..какво му имаше?
-Ради,болен съм.Наистина.Не е грип или нещо такова.-погледна ме.-Болен съм от левкимия.-вцепених се.Стоях така няколко минути.-Ехо?-той размаха ръката си пред очите ми.
-Доброкачествена е,нали?-гледах го с огромна надежда.
-Ами,как да ти го кажа..-започна с различните изражения на лицето си.
-Престани,сериозно е.-бутнах го,за да се осъзнае,а той се намръщи,тъй като помисли,че ще ме разсмее.-Левкоцитите ми са много малко на брой и..-спря.
-Значи..значи?-не можех да се здържам повече и се разплаках.
-Да,след година ще умра.-засмя се и погали главата ми.-Не се притеснявам,защото ти ще си до мен.-започнах да плача с глас,а той просто ме прегърна.
-Защо не ми каза?-хлипах аз.
-Разбрах отдавна,но не исках да се притесняваш.-не спирах да плача.Как таквоа създание,божествено,ще си отиде,завинаги от живота ми само след година?!


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#18 2011-03-07 18:23:23

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Моя Виктор.

Давай още. (wave)


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#19 2011-03-07 18:25:05

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Моя Виктор.

Боже ! Невероятно е!  heart


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#20 2011-03-07 18:30:43

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Моя Виктор.

Прекрасно е smile .. още


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#21 2011-03-07 22:27:41

Alesita
Member
Registered: 2011-02-03
Posts: 53

Re: Моя Виктор.

Много е хубаво, но е и много тъжно  cry

пс понеже беше казала, че е по действителен случей и си описала доста детайлно ( така сякъш ти си това момиче ), предполагам, че на теб ти се е слувила тази история. Права ли съм?
пс ако е прекалено лично, не ми отговаряй  wink

Offline

#22 2011-03-08 10:43:50

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Моя Виктор.

Ох,невероятно е. Толкова чувства.. ; хх   heart


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#23 2011-03-08 11:42:55

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Моя Виктор.

Още  cry


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#24 2011-03-08 12:01:02

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Моя Виктор.

Супер е!!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#25 2011-03-08 12:35:17

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Моя Виктор.

Ето и следващата част.

--
-Не се притеснявай,добре съ,не си ли щастлива?-погледна ме.-Пък и ще сме си както преди.-усмихнах се в отговор.-Казаха,че ще след малко ще ме пуснат,а до тогава искам да поспя.Нещо против?-направи doggy face.
-Добре,да те изчакам ли?-избърсах сълзите си.
-Не,утре ще се видим,съгласна?-поклатих глава.-Ела тук.-протегна ръце и ме прегърна,като след това се целунахме.
Цял ден не излязох от стаята си-плакох,но вечерта след като най-накрая Вики се сети да ми звънне,настроението ми се промени.Легнах си рано,но се въртях няколко часа.Към 04:00 часа получих съобщение от Вики,което бе следното:you make me like the sun,fall out of bed,sing like a bird,Dizzy in my head,spin like a record,crazy of the sunday night.You make me dance like a fool,forget how to breathe,shine like a gold,buzz like a bee.Just the thought of you can driwe me wildd.Oxx,u make me smilee ; ** . . Много се зарадвах,но не му изпратих нищо..вече можех да спя спокойно.

--

-Радостке?-някой ме буташе по ръката.Стиснах очи ама някой се опита да ми ги отвори.-Ставай де!-беше 5 годишния ми брат-Станимир.
-За да ме събудиш искаш нещо,кажи.-протегнах се и се изправих.
-Тате каза да ми изтеглищ "Красавицата и звяра".Не можах да го лгедам по диснито.-Ох,боже.Какво да го правя?
-Изчакай малко.-започнах да си оправям леглото.-Ще ми подадеш ли дрехите на стола?-от вчера си бях приготвила къси,сини дънки и бял широк потник,без гръб.-Мишката, ми ги донесе и бях принудена да го накарам да излезе от стаята.След като си хвърлих бърс,студен душ и се оправих извиках Мико като го накарах да донесе лап-топа си-да си гледа филмчето на неговия:
-Не,татко каза на твоя!-започна пак да мърмори.
-Не е казвал нищо,няма го!Просто исках да се ровиш!-започнахме да се дразним както винаги.
-Откъде знаеш,ти туко що стана,а погледни колко е часът!
-Ти пък откога познаваш часовника?Не се прави на филосов ами донеси или твоя лап-топ или този на татко,ако не го е взел,иначе нищо няма да ти тегле!-изплези се и донесе лап-топа на татко.
Докато се дразнехме с него,някой звънна на звънеца.Когато изпратих Мико той се върна сам и каза:
-Приятелката ти.-помисли,че е един негов приятел-Никола.
-Е коя?
-Весела.
-Аа,гаджето ти?-засмях се,защото той харесваше най-добрата ми приятелка-Весела.Бе с черна коса и кафеникави очи,с наистина много хубави,бели зъби!Имаше невероятен характер и винаги ме разсмиваше,а когато сама почваше да се смее,всички около нея също започвахме-имаше наистина заразителен смях!Много я обичах и ценях,нищо че се биехме,на шега, всеки ден.
-Ехо?-тя надникна и влезе в гадната ми розова стая!


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook