#1 2011-03-04 12:29:36

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Проблем

Попринцип се оправям сама, обаче сега нямам идея какво да правя.
Занчи през миналата пролетна ваканция, когато бях при баба ми с едно момче станах много близка и споделяхме си, вобще беше като извадено от филм. Постоянно ми звънеше като се върнах в Пловдив, молеше ме да ходя дори през уикендите до Смолян. И дойде лятото и веднагически отидох там. В началото си беше супер, обаче после установих, че той и другите ми два също много добри проятели са ми говорили зад гъбра. Те ми бяха адски скъпи и просто толкова гадно не знам кога съм се чуствала. Върнах се в Пловдив, защото не знаех какво друго да направя. А, той така и не ме потърси, нищо. На 24.01 се навършиха осем месеца, откакто не сме си говорили. Обаче една вечер бях с приятелка и му звъннах по телефона, бях толкова ядосана и почнахме да го бъзикаме. Само, че вчера събрах кураж и му писах на ЛС във фейсбук, че се извинявам за постъпката си (тази с телефона) и той просто написа "Ааммм ... Ок !" и сега не знам нищо. Ок ли сме вече или какво. Очаквах да ми пише нещо повече, ама явно вече няма какво да си кажем. Проблема е , че няма ден от тия осем месеца, в който да не съм мислила за него и сега, когато уж има развитие не знам какво да правя. Моите приятелки ми казаха да му пиша как е , какво прави, само че не знам. Не знам какво точно да му кажа, как да възтановя това приятелство, тъй като едни от най-хубавите ми моменти са с него. Ако някой може да ми даде съвет какво точно да направя, ще съм му адски благодарна.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#2 2011-03-04 12:36:07

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Проблем

Значи при мен беше същото само,че момчето бе от Бургас и той идваше в моя град.Разбрх,че е говорил зад гърба ми.След акто го попитах каза,че защото ме харесва,но аз така и не му проговорих-трудно прощавам грешките на близките.
Може да те харесва и затова да е говорил зад гърба ти-ако е така пиши му.
Но може и да не те е считал за приятел,защото след като прочетох,че е написал"Амм..ок!" това според мен,значи,че не иска да се занимава,защото аз по принцип така пиша на хората с които искам да съм само на "здравей,здрасти".Може и да греша все пак му пиши,няма нищо по-хубаво от риска.Ако той ти отговаря поддържай връзката ви,а след време го попитай,защо е говорил зад гърба ти с неговите приятели.
Надявам се да съм помогнала. smile


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#3 2011-03-04 12:38:40

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Проблем

Това '' Ам..ок '' си има три значения. Първото: Амм..ок  не ми се занимава с теб.. смисъл,че ти го е написал просто така,за да му се махнеш от главата, второто: Приемам извинението ти и не искам да се виждаме повече и вече третото: Добре, приемам извинението,радвам се,че отново ще сме приятели. Но незнам, немога да кажа,кое точно от трите е. Ти сама трябва да прецениш,защото го познаваш,за разлика от мен laugh . И дано се оправите. Успех . smile


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#4 2011-03-04 12:44:30

m_i_m_i
Member
From: София
Registered: 2010-04-22
Posts: 19,216

Re: Проблем

Виж ,ако искаш питай го 1во защо е говорил зад гърба ти и с какво си заслужила това отношене ,защото аз по това ,което си написала не виждам да си му сторила нищо лошо .Недей да го питаш как е и т.н. ,защото така само замазваш тва дето е станало и както казах питай го защо така е постъпил .
hug

Offline

#5 2011-03-04 13:53:55

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Проблем

Виж обади му се или направо отидеи при него и говорете очи в очи.Попитай го защо ти е говорил зад гърба,поговорете.Бъди директна,не увъртай с други въпроси,просто го попитай и разрешете проблема. hug


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#6 2011-03-04 14:29:02

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Проблем

еми да, те момичетата изчерпаха почти всички опции без една - не се занимвай и ти  smile но тъй като това няма да те удовлетвори, виж постъпи както сметнеш за добре  wink
обаче да знаеш че има голямо значение ти в какво настроение е си като му пишеш/обадиш и в какво настроение ще е той  wait


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#7 2011-03-04 14:35:28

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: Проблем

Очаквах, че стар потретибел като теб ще съобрази да напише сносно заглавие, различно от "Проблем".


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#8 2011-03-04 15:13:15

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Проблем

Може би е усъзнал,че не е трябвал да говори зад гърба ти.Аз мисля,че това което ти е написал "Амм..ок!" не е с лоши чувства или намерения по скоро се чувства виновен за това което е направил 0собено след като не сте си говорили толково дълго време (т.е уссъзнал е ,че държиш на приятелството си с него и вината е в него).Според мен не иска да прибързва заради неговата грешка и може би се страхува да не те нарани отново !

Това е моето мнение !


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#9 2011-03-04 17:07:05

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Проблем

Първо- Оправи заглавието smile

Второ- Само аз ли съм на принципа- "Който с мене - и аз с него"
Ами то е ясно,че човека те отбягва-защо трябва да се влачиш след него - да тичаш да го питаш как е що е и т.н.
Ми пък в крайна сметка ти да не си без достойнство или нерви- стига си му звъняла и ако искаше - досега да беше ти казал какво има...явно нещата са се променили от самосебе си...Абе не знам защо тичате след хора , които ви отбягват speechless
Чета десетки теми с един и същ проблем и това е отбягват ме- ЗАЩО. Отговора е ясен-защото не искат вашата компания
И аз имам двама-трима фр. , с които стана така, но (БЕЗ ДА СЕ ЗАСЯГАШ) като ми говорят зад гърба-това приятели ли са ?! Няма да им се моля,а ги оставям иии на "Здравей" - "Здрасти". Ако иска-сам ще те потърси-не му досаждай,но не се връзвай или поне бъди предпазлива...
И какви за бога са тези глупости-говори ми зад гърба,щото ме харесва ?!?!? Голямо харесване...няма що
Това е моята гледна точка
smile


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook