#1 2011-03-03 18:23:54

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Здравейте, написах един разказ и исках да чуя мненията Ви ! приятно четене и благодаря, че обърнахте внимание smile:) ..



Преди известно време един много скъп за мен господин бе казал: “ Момиче с момче не могат да бъдат приятели, без единия от двамата да се привърже към другия до такава степен, че да се влюби в него”. Тогава аз мислех,че не е вярно, но ето и аз се уверих в това.
    Имаше едно момче, казваше се Никола, но всички го наричаха Ник . Той бе висок, слаб(тяло мечта.Все пак тренираше бокс), с русо-кестенява, леко дълга коса, със синьо-сиви очи(толкова изразителни и чувствени), скромен и готов да помогне на всекиго. Ник бе моят най-добър приятел или поне преди. Сега за мен той бе “принца дошъл на бял кон”. И ето в този момент на моето лудо влюбване, аз повярвах  на казаното от господина. Да, определено се бях влюбила, за жалост. Както знаем и сме почувствали всички, поне веднъж в живота ни страдаме от тази “несподелена любов”. Е, в моя свят всяко едно влюбване започваше и свършваше по този начин. Честно казано вече ме бе страх да обичам, но то се случва без ти да го искаш, просто става, когато най-малко очакваш.Бях доста неопитна в любовта и тази несигурност отшумя след трите дни прекарани от Ник – вкъщи. Това бяха най-хубави моменти в живота ми. Ето защо те бяха толкова прекрасни и какво всъщност се случи:
    Тъй като Никола живееше в друг град и училището му бе във ваканция ми дошъл на гости.
    - Хей Вики, да не би да чакаш някого- А, да забравих да добавя, той притежаваше уникалното качество да те разсмее и в моменти , в които ти се плачи. Често остроумничи, което от една страна малко ме дразнеше, а от друга ме караше още по-силно да го обичам.
    - Ми, не защо да не би да имаш някакви планове? – проявих сарказъм, докато той слизаше от автобуса.
    - Хмм, защо имам чувството, че не съм желан ? – оф, този Ник как може да е толкова хубав,забавен и умен, не е възможно всички тези качества да са събрани в едно и то точно в него.
    - Ти да не си мислиш, че ще те посрещна с торта и цветя?
    - Надявах се !
    - О, съжалявам ще трябва да се задоволиш само с прегръдка – засмях се ,докато тичах към “принца ми” .
    - Зависи дали е от тези, които .. – прекъснах го, скачайки на врата му от радост, че го виждам. В тези десет минути гравитацията за мен не съществуваше, носех се из Вселената, бях в безтегловност. Неописуемото чувство да бъда толкова близо до него и в същото време да не може да бъде мой.
   - Стига толкова лигавщини – каза Ник и ме пусна, а аз измъкната от транса, едва се държах на краката си.
   - Много се радвам , че дойде- добавих и отново го прегърнах, минутите прекарани из Вселената бяха по-кратки от предишните, но ми стигаха.
   - Добре, хайде да тръгваме. – това бе последното изречение казано през целия път.
    Влизайки вкъщи бяхме шокирани. Явно някой, но не и аз бе ощастливил надеждите му. 


Приемам критики smile


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#2 2011-03-03 18:40:53

wildbitch
Member
From: USB:The United States of Biebe
Registered: 2011-01-22
Posts: 567

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

хубав0 е .. на мене ми харесва  sun


[img]http://prikachi.com/images/182/3234182j.gif[/img]

Offline

#3 2011-03-03 19:13:28

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Няма описание за героинята ти. Иначе като сюжет ми е много еднакво,но пусни следващата част.  smile


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#4 2011-03-03 19:33:06

emity_bebety
Member
From: Miami
Registered: 2010-05-19
Posts: 5,882

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Харесва ми!

Offline

#5 2011-03-03 20:29:11

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Става^^

Offline

#6 2011-03-03 20:34:59

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

мерси много  smile  sun  ecei мерси .. следващия път ще опиша и героинята си smile:)


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#7 2011-03-03 21:18:59

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Хареса ми ! star  smile


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#8 2011-03-06 23:24:14

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

супер  heart

Offline

#9 2011-03-07 17:37:20

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Викчо, ще има ли продължение ??  sun

Offline

#10 2011-03-07 17:50:36

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Поработи над правописа си и пунктоацията. Не е кой знае какво, но продължи го.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#11 2011-03-07 17:58:51

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Викчо, ще има ли продължение ??  sun

да, съвсем скоро smile


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#12 2011-03-08 18:38:24

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

това е засега smile



На масата до камината го чакаше двуетажна, шоколадова торта, обсипана с безброй малки червени сърчица и захаросани фигурки. А до нея бе поставена нежна червена роза, върху една бележка, на която пишеше :
      Добре Дошъл !
-Ти ли го направи ? – зарадван ме попита..
- Не! – нямах представа кой е, докато не разпознах почерка на майка ми.
-Щом не си ти значи е един от родителите.
-Да, добре хайде да разопаковаме багажа. – хванах го за ръка и се запътихме към  стаята ми. Чувствах, че той усеща нотка разочарование в гласа ми.- Защо не бях направила тази изненада аз, а не майка ми. – Опа, май го казах на глас.
- Ела тук. – мъжествените ръце се увиха около тялото ми. Опрях глава на гърдите му и го прегърнах. Този път осъзнах къде из Вселената се намирам. Това бяха стъпалата към Рая, заобиколени от необятни бели ниви, върху които бе постлан пухкав памук-шекер, но не всъщност бяха снежнобелите облачета. Във въздуха се носеше благоуханен букет от рози,момини сълзи и карамфили.
- Вики, аз довечера няма да спа  у вас.- още бяхме едно цяло. Не го пусках. Беше ме страх, че ако се отделим за миг, повече няма да зърна божието скривалище.
Опита се да ме свали от небесата, но аз не исках.Е, трябваше да стъпя на земята.
- Но защо, къде ще пренощуваш ? – разтревожено попитах.
- У леля. Само тази вечер, след това съм твой. – усмихна се. (Вече бях откъсната от Рая.)   
-Обещаваш ли ?
-Да , бъди сигурна ! – усмихна се, докато отмяташе един разпилян кичур от косата ми, попаднал пред окото ми.
След минути вече го изпращах .Опасенията ми за величественото място не съществуваха . Защо разделите трябваше да са толкова трудни? През останалото време до сутринта мислех, мечтах, копнеех и живеех за следващия миг в обятията му.


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#13 2011-03-08 18:50:58

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Бива, но и по-добре можеше да стане.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#14 2011-03-09 05:08:00

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

малко правописни грешки, но историята ми харесва и то МНОГО smile

Offline

#15 2011-03-09 12:32:04

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Бива, но и по-добре можеше да стане.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#16 2011-03-10 18:56:55

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

Има нещо ,което ме заинтригува...затова само ще тобавя "next?"  smile

Offline

#17 2012-11-02 13:36:52

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Разказ написан от дете, но и за големи

хубав0 е .. на мене ми харесва  sun


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook