#1 2011-02-17 13:32:35

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Изпити след 7-ми клас

Здравейте.Тази година съм 7 клас и ми предстои да кандидатствам.Та знам ,че тук има и такива,които вече са минали през този период.Тка Първо много ме е страх за изпитите.И второ не мога да се съсредоточавам.Ако някой знае как да се абстрахирам по някакъв начин от тази разсеяност да пише.Мн ще съм благодарна  smile


Живей за мига wink

Offline

#2 2011-02-17 13:47:13

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Изпити след 7-ми клас

Аз в седми клас цяяяяяла година се козех,пих си биричката в градинката до дс и ходех в часовете само когато учителите ми кажат,че не ми стигат оценки или ще има контролно.На изпитите изкарах 5.50 по БЕЛ и 4.80 по математика =D За годината две 5ци.. и толкоз =D Не се преучвай защото най - накрая ще стане така,че ще ти писне,ще зарежеш всичко и си е*а мамата ! 3 мои съученички направиха така и се прецакаха мнооооого здраво.Просто си живей живота ^^


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#3 2011-02-17 13:51:12

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Изпити след 7-ми клас

Не е толкова страшно. smile Просто трябва да си внимавала през цялото време, а нe сега да тръгваш тепърва да учиш и да се напъваш... така не става. :)Аз по математика на изпита не можах нищо да реша, обаче накрая имах 4 и нещо и ме приеха... laugh


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#4 2011-02-17 13:52:06

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Изпити след 7-ми клас

ама ти тряа да си супер умна за разлика от мене.аз изкарах 5,50 за първи срок беше най-високият успех от класа ама пак мн се притеснявам и математиката мн ме мъчи  sad


Живей за мига wink

Offline

#5 2011-02-17 13:55:12

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Изпити след 7-ми клас

Аз не познавам човек от сегашния ми клас, който да обича математика или да я разбира. laugh Не се напрагай прекалено.Решавай повечко задачи, за да поддържаш едно ниво, искай си задачите от миналогодишния изпит и се опитай да ги решиш.Пак казвам-не е толкова страшно!


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#6 2011-02-17 13:58:46

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Изпити след 7-ми клас

А, още нещо.Мноооооого са важни годишните оценки по математика и БГ.Аз спокойно мога да кажа, че мен ме спаси 6 за годината по математика... ако бях изкарала 4 примерно щяха да ме приемат ама другият път. laugh Старай се в училище и това ще ти помогне, защото нали решавате задачи там все пак. smile


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#7 2011-02-17 13:59:46

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Изпити след 7-ми клас

Аз мивах през това мивалата година. Отначало и аз като тебе мн се бях уплашила .. все пак това е важно. Преди това ходех на курсове на пробни изпити, но да ти призная честно само си дадох парите на вятъра.И аз не се концетрирам лесно и понякога съм мързелива даже мн често и реших да си разпредиля материала , да мога да си преговоря, упражня всичко , но и да си почивам да излизам. Знаех, че имам достатъчно време , за да се упражня и това премахваше стреса до някъде.Когато отидох на изпита... и видях повечето спокойни дори и двойкаджиите бяха спр. спокойни.Казах си щом те са достатъчно уверени и не си безпокоят зящо пък аз.Седнах на чина спокойна сякаш си пиша домашно ... ако пък при вас квесторите са по- разсеяни и ако искаш да препишеш внимавай.. Те няма да те изгонят на първия път като те видят дя преписваш или подсказваш.. ако започнеш вече да ставаш нахална ще те изгонят и още нещо ... ако някой иска да му подскажеш ... недей да обръщащ внимание когато си сиг , че си направила написала и решила всичко може и да подскажеш.Та накратко сутринта изпий едно кафе 1 поговори с приятелите си и седни на изпита спокойна , че можеш и знаеш ... Не си даваи зор ... дори и последна да излезеш . Те по бг. ез. са два модула и по мат е така аз на втория нищо не направих, но те преравняват точките от първия.. към точките на втория така , че при мен това не се отрази на оценката.


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#8 2011-02-17 13:59:57

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Изпити след 7-ми клас

ами тя класната ще вдигне малко нагоре  laugh


Живей за мига wink

Offline

#9 2011-02-17 14:03:23

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Изпити след 7-ми клас

И аз като raliinkaa много се издъних на 2-ри модул.  laugh


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#10 2011-02-17 14:04:08

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Изпити след 7-ми клас

Вобще не се шашкай. Няма нищо страшно.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#11 2011-02-17 14:05:36

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Изпити след 7-ми клас

ами да попитам има ли някой,който да е влязъл в езикова   (question)  smile


Живей за мига wink

Offline

#12 2011-02-17 14:18:27

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Изпити след 7-ми клас

Аз си бях много луда , но пък имах добри оценки ...
Влязох без проблем с изпитите- подготвяла съм се малко , не прекалено и нормално е да си притеснена , но всичко ще е ок. Просто бъди уверена в себе си и ще успееш
Колкото до съсредоточаването - на всеки му е проблем , предполагам  ,но и това ще мине като дойде време за изпита
smile

Ще стискаме палци wink

променям ти заглавието на темата ! (exclaim)


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#13 2011-02-17 14:25:59

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Изпити след 7-ми клас

и аз не съм много наред,но имам долу-горе добри оценки.Ходя на уроци по Бг и математика и не вярвам да съм чак толкова тъпа за колкото се мисля..много ви благодаря,че споделихте.Надявам се и аз да успея накрая и да изкарам добри оценки по предметите  smile  kiss


Живей за мига wink

Offline

#14 2011-02-17 15:45:27

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Изпити след 7-ми клас

Ахаха аз толкова се бях притеснила, че чак пих успокоителни - не се притеснявай. Важното е да си спокойна и да се помъчиш да вникнеш дълбоко в това, което правиш. Аз изкарах 6 по БЕЛ и 4 по Мат. Бала ми беше 32 и влязох там, където исках. Мисълта ми е, че няма нужда да се притесняваш. Всичко ще мине добре  smile


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#15 2011-02-17 16:55:57

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Изпити след 7-ми клас

ами да попитам има ли някой,който да е влязъл в езикова   (question)  smile

Да, аз влязох в езикова!!! sun И много се радвам,  че успях.Затова ти казвам, че не е за шашкане... в моята езикова испанците ни приемат с бал 34 от 36 и все пак успях.  laugh


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#16 2011-02-17 16:57:43

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Изпити след 7-ми клас

Айде и аз да напиша едно мнение..  laugh  Значи, нас учителите много ни плашеха с този изпит. Това беше едно постоянно: "Внимавайте, такава задача ще има на изпита!" и там подобни. Отначало не ме беше страх, тъй като по принцип Българския ми е силната страна. После започнах да ходя на уроци по математика (загуба на време да ти кажа, тъй като се оказа, че подготовката от часовете и допълнителнита тестове, които госпожата ни даваше е била напълно достатъчна)  laugh Преди самия изпит по БГ при мене беше голяма подготовка... Цяла седмица преди изпита съм решавала тестове и съм засичала време и т.н. Деня преди изпита събрах всички помагала, сборници с тестове и всичко  и пак решавах тестове. За преразказа бях уверена, че ще се справя и не се подготвях, освен че прочетох някакви съвети за писане на трансформиращ преразказ (голяма подготовка, нали?!)  chuckle За изпита по математика изобшо пък не съм се подготвяла, тъй като разчитах на българския да ми даде добър бал и все пак имах 4.75 по математика и 5.64 по БГ..
ralitu22,  аз влязох точно в езикова, ако имаш въпроси - пиши!..  smile


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#17 2011-02-17 17:07:10

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Изпити след 7-ми клас

Първо : изпитът изобщо не е толкова страшен.Не го приемай като Голямото-Нещо-От-Което-Зависи-Животът ми - светът няма да свърши ако те скъсат, а за да те скъсат на този изпит ти трябва нещо много повече от това да си природно тъп.Какви са точно изпитите - не помня.Помня, че по български имаше тест и преразказ, а по математика - задачи с ограждане и текстови.Доста са идиотски, но дори аз,която съм на милион милярда светлинни години от математиката,скалъпих 4.50 8-)  laugh Не че ми трябваше този изпит, но както и да е... Таа така.Не се притеснявай, успокой се и учи.Колкото до съсредоточаването - и аз имам проблеми с него laugh Не мога да кажа, че съм го преудоляла, но когато трябва да уча за контролно/изпит, правя следното :
         1.Пиша най-важните неща, които трябва да знам.Чрез писането се запомня по-лесно.
         2.Понякога повтарям, сякаш уча стихотворение
         3. Преди да се захвана с ученето го удрям на релакс - прави това, което ти доставя най-голямо удоволствие, но недей да се катериш по чукарите - почивай си laugh
          4. Паникьосвам се - нормално е, така че не се притеснявай ако изпаднеш в истерия преди изпита - просто се успокой и не си го изкарвай на околните.Особено ако са злопаметни.
           5. Пия огромни количества кафе и будувам по цели нощи, но това при теб не е желателно по следните причини : ти си 7клас, не прекалявай с кофеина :д, така няма да направиш нищо - на другият ден ще се чувстваш мега изтощена, а ако си изтощена няма да направиш нищо.
   Е,общо взето нищо не казах, но все пак успех ти желая !
   П.С. Къде ти е мечтата ? happy  laugh


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#18 2011-02-18 14:23:44

sunny13
Bitter*
Registered: 2009-07-26
Posts: 9,886

Re: Изпити след 7-ми клас

Ми да ти кажа честно не мисля,че има смисъл да се притесняваш толкова.Просто поучи повече тази година.Аз виках,че ще уча повече,но не учих и така бях с 21 бал и не ме приеха в желаното училище,но не съжалявам. smile Сега разбрах грешката си и уча сравнително повече.И пак ще ти кажа не се притеснявай, а и ако не те приемат не се отчайвай не е края на света.  smile


"Ако си решил да променяш живота си,давай.Не се обръщай назад,защото времето никога не чака."

Offline

#19 2011-02-18 15:38:53

ralitu22
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-04-17
Posts: 294

Re: Изпити след 7-ми клас

Първо : изпитът изобщо не е толкова страшен.Не го приемай като Голямото-Нещо-От-Което-Зависи-Животът ми - светът няма да свърши ако те скъсат, а за да те скъсат на този изпит ти трябва нещо много повече от това да си природно тъп.Какви са точно изпитите - не помня.Помня, че по български имаше тест и преразказ, а по математика - задачи с ограждане и текстови.Доста са идиотски, но дори аз,която съм на милион милярда светлинни години от математиката,скалъпих 4.50 8-)  laugh Не че ми трябваше този изпит, но както и да е... Таа така.Не се притеснявай, успокой се и учи.Колкото до съсредоточаването - и аз имам проблеми с него laugh Не мога да кажа, че съм го преудоляла, но когато трябва да уча за контролно/изпит, правя следното :
         1.Пиша най-важните неща, които трябва да знам.Чрез писането се запомня по-лесно.
         2.Понякога повтарям, сякаш уча стихотворение
         3. Преди да се захвана с ученето го удрям на релакс - прави това, което ти доставя най-голямо удоволствие, но недей да се катериш по чукарите - почивай си laugh
          4. Паникьосвам се - нормално е, така че не се притеснявай ако изпаднеш в истерия преди изпита - просто се успокой и не си го изкарвай на околните.Особено ако са злопаметни.
           5. Пия огромни количества кафе и будувам по цели нощи, но това при теб не е желателно по следните причини : ти си 7клас, не прекалявай с кофеина :д, така няма да направиш нищо - на другият ден ще се чувстваш мега изтощена, а ако си изтощена няма да направиш нищо.
   Е,общо взето нищо не казах, но все пак успех ти желая !
   П.С. Къде ти е мечтата ? happy  laugh


ами аз искам да вляза в езикова и се надявам да ме приемат,щот като се замисля миналата година какви влязоха..и аз не съм чак толкова тъпа,но много ме мъчи математиката.. laugh ,мн ти благодаря за съветите  kiss


Живей за мига wink

Offline

#20 2011-02-18 16:00:45

kikitouuu
Member
From: Антарктика
Registered: 2009-05-19
Posts: 1,352

Re: Изпити след 7-ми клас

Да беее! Извинявам се МНОГО за израза, ама МА*КА му!!! Трябва да имам добри годишни по БГ и Мат... По Бг ок! Обаче госпожата по математика не ни пише оценки освен на контролните... А на тъпите контролни винаги се издънвам, щото адски много се притеснявам!!! За срока имам 5, ама по милост... Щото на госпожата и беше жал за мене! Обаче за годината... ОПАЗИ БОЖЕ!


[img]http://25.media.tumblr.com/c953272b4723f40c3a49b05a6a98cf2b/tumblr_mfmg9wUy2D1s1xlwlo1_500.gif[/img]  Nirvana.

Offline

#21 2011-02-27 21:19:59

Skorpion4etyy
Member
From: TrG .. ;]]
Registered: 2009-11-25
Posts: 1

Re: Изпити след 7-ми клас

Искам само да кажа на всички, които им предстоят изпити след 7-ми клас ! Хора спокойно не е толкова страшно .. и нас ни плашиха учителите, че е много страшно,важно .. че трябва много да учим и да не излизаме от къщите си, но не е така !  Вярвайте ми не е толкова трудно .. няма да се спарвят само глупавите ако вие си мислите,че сте от тях направете нещо по-въпроса и наистина седнете и научете нещо .. но ако мислите, че не сте няма за какво да се тревожите всичко ще е наред ! И аз се притеснявах много и не бях отличничка имах тук там някоя 3-ка но се справих ! Такаче вярвям, че и вие ще се справите ! smile

Offline

#22 2011-03-01 10:34:51

PiinkAngel
Member
From: Sf
Registered: 2010-11-23
Posts: 545

Re: Изпити след 7-ми клас

Седмокласници какво направихте на пробните изпити по Бел и математика? Аз по математика имам 67 точни, а по бел 65. Изложих се доста... Някой минава ли за втори кръг? smile


Красиво коте търси дом!
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=224&t=15145

Offline

#23 2011-03-15 17:50:14

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Изпити след 7-ми клас

уф, и аз бях така, но сега съм по-спокойна. всичко ще бъде наред, няма нищо страшно, ако продължаваш да се стресираш така, накрая нищо няма да направиш, всичко ще бъде супер! sun


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook