#1 2011-02-15 18:53:52

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

Някои момичета се отличават от останалите, привличайки погледите на всички към себе си. Не, тук не става въпрос за страхотно тяло, а за уникално и неподправено излъчване.

Винаги разбираш, когато срещеш такава жена: Тя е толкова секси, че хората не могат да свалят очи от нея и в същото време усещат хармония и спокойствие от присъствието й. Тя е гореща, но не изглежда като че прекарва часове в кипрене и суетене. Нейната привликателност идва от факта, че тя се чувства добре в кожата си и не се интересува от това какво мислят  другите. Чети нататък и разбери каква е тайната за това завладяващо съчетание от красота и умереност, за да можеш и ти като професионалист да го постигнеш.

Тайните да бъдеш готина мацка

1. Те са естествено красиви
Знаеш, че преструването не ти носи нищо хубаво в леглото, а същото се отнася и за красотата. Супер мацките никога не изглеждат така, като че ли са прекарали много часове пред огледалото. Те впечатляват с присъщата си красота.

Как да действаш: Ако имаш красива кожа, не ти трябва да се клепаш с безброй продукти, за да блестиш като Джесика Бийл. Използвай нежен ексфолиант и лосион, плюс подхранваща маска веднъж седмично. Избери фон дьо тен с лека, блестяща текстура, който да се слеее с тена ти като втора кожа.

Тайните да бъдеш готина мацка2. Те излъчват увереност
Независимо къде се намират, впечатляващите красавици никога не се и съмняват, че хората обичат да са около тях. Тяхната самоувереност е неустоима и именно това ги различава от останалите. Вътрешният им комфорт ги прави да изглеждат по-силни отвън.

Как да действаш: Нанеси мъничко блясък върху скулите, външния ъгъл на очите и над костта на веждите. Така тенът ти мигновено ще засияе като на Джесика Алба. След това нанеси блестящ глос. Неговите блестящи частички улавят светлината, привличайки погледите на другите върху теб.

Тайните да бъдеш готина мацка3. Те демонстрират собствен стил
Готините мацки не сменят постоянно визията си, за да следват модните тенденции. Макар че от време на време изпробват различен грим и прически, те запазват определен елемент един и същ (екстравагантната прическа на Риана е страхотен пример). Държейки на нещо от собствения си стил, ще оставиш  трайно впечатление у хората, тъй като те веднага ще го свържат с теб.

Как да действаш: За да откриеш стила, който наистина ти подхожда, слушай интуицията си. Разгледай повече списания  и откъсни страниците, които с нещо са привлекли вниманието ти – било то снимка на даден модел или визия на известна личност. Открий какво свързва всички тях – например клониш към по-дръзки устни или към по-естествени – и използвай това като отправна точка, за да експериментираш с подобни нюанси. Или просто се вслушай в мнението на най-близките си приятели. Ако те те харесват най-много, когато си с къдрава коса или са те похвалили за страхотния тъмно зелен молив, който си нанесла върху клепачите, значи трябва да вземеш и това под внимание.

Тайните да бъдеш готина мацка4. Те са интригуващи
В стила на тези момичета освен елегантност има и доза загадъчност. Те не се стремят да изглеждат перфектно, а по-скоро да има и елемент на лека небрежност. Именно това загатване на нещо не чак толкова идеално ги прави толкова провокативни.

Как да действаш: За да изглеждаш по енигматична, остави нещата не дотам перфектни. Може би е добре блузата ти да не е толкова изискана или косата ти да е леко разбъркана (като небрежната прическа на Сиена Милър). Ето две идеи за по-лежерно изглеждаща коса: хвани я на хлабава опашка отзад и остави няколко кичура свободно да падат, като че ли е направена в последната минута, преди да излезеш. Или сложи красива лента отпред на косата си.
Тези впечатляващи жени знаят и силата на нежното съблазняване. За да имитираш по-невинно излъчване, използвай сив молив (вместо черен, който изостря чертите) и го размажи с четка или клечка за уши, за да не стои като рязка черта.

Тайните да бъдеш готина мацка5. Те са достъпни
Дори и най-красивите момичета са малко уязвими, което ги прави по-истински. Вземи например Блейк Лайвли: въпреки че е супер звезда, тя изглежда много земна и естествена. Тя е супер секси, но не префърцунено гореща, което именно поражда симпатиите на околните.

Как да действаш: Направи очите си по-искрящи като използваш светло бронзови сенки и спирала за обем. Завърши с прасковен руж за повече свежест. Обикновеният кок открива лицето ти и е добър вариант. Опашката, макар и по-момичешка, е също секси, като на Блейк Лайвли.


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#2 2011-02-15 18:56:40

kikitouuu
Member
From: Антарктика
Registered: 2009-05-19
Posts: 1,352

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

О Боже! И те ще ми казват как да изглеждам, за да съм "мацка" ?! Странно понятие имат под "готина". Аз бих желала да ме харесват такава, каквато съм... Ако не ме харесват, ОК, но не смятам да се променям заради "тях"... smile


[img]http://25.media.tumblr.com/c953272b4723f40c3a49b05a6a98cf2b/tumblr_mfmg9wUy2D1s1xlwlo1_500.gif[/img]  Nirvana.

Offline

#3 2011-02-15 19:18:30

nep0k0rna_
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 489

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

О Боже! И те ще ми казват как да изглеждам, за да съм "мацка" ?! Странно понятие имат под "готина". Аз бих желала да ме харесват такава, каквато съм... Ако не ме харесват, ОК, но не смятам да се променям заради "тях"... smile

(y)  (y)  (y)  (y)

Offline

#4 2011-02-15 19:20:02

x_alien_x
Member
Registered: 2010-10-04
Posts: 35,889

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

Уау rofl  rofl  rofl  rofl


[list=*]
[*]To feel nothing.
What a beautiful feeling that is.
[/*]
[/list]

Offline

#5 2011-02-15 19:22:59

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

Боже , боже , накъде отива света само заради другите да те харесват  |-(


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#6 2011-02-15 19:34:53

anity_kiss
Member
Registered: 2009-02-07
Posts: 8,960

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

Мдааа и само гледаш 7 милиарда "готини" клонинга  bow

Offline

#7 2011-02-15 19:37:41

Vessy___
Member
From: Plovdiv
Registered: 2010-03-03
Posts: 141
Website

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

еми за жалост това е главната тема в деня на всички хора,а именно мнението на останалите.. но всъщност не са ли те нашето опкръжение? такъв е животът,мнението на хората не е без значение ! smile
всичките тези съвети според мен са правилни,защото като цяла става въпрос за това да имаш свой стил,да си естествена и да вярваш в себе си,в което има смисъл ;dd

Offline

#8 2011-02-15 19:44:48

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

Мдааа и само гледаш 7 милиарда "готини" клонинга  bow

laugh 7 милиарда сме +мъжете, не само жени..Малко така ще е ...странно...  laugh Иначе някой неща на мен пък ми харесаха.Например какво лошо има да изглеждаш Уверена? wondering


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#9 2011-02-15 19:45:57

ttokio_hotell
Member
From: Maritime cityyy*.. Поморие
Registered: 2010-06-26
Posts: 569

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

боже...

Offline

#10 2011-02-15 19:47:46

raliinkaa
Member
Registered: 2010-11-02
Posts: 294

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

Идеята на тези съвети не е да бъдем еднакви , а всеки да намери свой собствен стил и да бъде уверен в себе си . Защото ако се чувстваш добре такъв какъвто си .. мнението на хората е без значение.


No girl should ever forget that she doesn`t  need anyone who doesn`t need her

Fire and Ice
Robert Frost
Fire and ice
    Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

My favorite one.... heart

Offline

#11 2011-02-15 20:32:02

peacexlove
Member
Registered: 2010-09-28
Posts: 78

Re: Тайните да бъдеш готина мацка

еми за жалост това е главната тема в деня на всички хора,а именно мнението на останалите.. но всъщност не са ли те нашето опкръжение? такъв е животът,мнението на хората не е без значение ! smile
всичките тези съвети според мен са правилни,защото като цяла става въпрос за това да имаш свой стил,да си естествена и да вярваш в себе си,в което има смисъл ;dd


+1


Try to tell me what I shouldn't do
You should know by now,
I won't listen to you
Walk around with my hands up in the air
Cause I don't care .. I'm gonna close my eyes
I can't watch the time go by
I won't keep it inside
Freak out, let it go ...  music sun

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook