#1 2011-02-08 14:13:48

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Урок по музика

Здравейте , моля ви се помогнете ми !! Проблема ми е доста сериозен понеже в моя речник думата сдържаност изобщо не присъства (в смисъл не мога да се сдържам).. та госпожата ни по музика накара мен и една моя съученичка да преподадем урока за Виенския Класицизъм, а ние с съученичката ми сме приятелки и може да се каже, че като се съберем двете и започваме да се лигавим,ама супер много и да се смеем като луди, а на дъската ако едната се разсмее докато другата разказва ще стани верижна реакция. И сега се чудим как да преподадем урока ,така че на съучениците ни да не им е скучно и да не е по нормалния начин (научим урока наизуст, разкажем го и питаме дали има въпроси) .. нещо по-необикновено. Предложете ни начини как да го направим smilesun

Благодаря!! hug  heart  sun


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#2 2011-02-08 14:15:23

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Урок по музика

пробвай с презентация smile


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#3 2011-02-08 14:21:04

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Урок по музика

пробвай с презентация smile

урока ще се проведе в класната стая и няма как да я излъчим ,тъй като нашето училище е по изостанало с технологиите ..   doh


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#4 2011-02-08 14:25:03

Yana_10
Member
Registered: 2010-08-10
Posts: 49

Re: Урок по музика

ми виж сега......една моя учителка по Химия преподава урока от един сайт.тай има упражнения и ни разказват всичко.......има мултимедия,която слага на първия чин и прожектира на дъската.....ако имате възможност пробвайте така wink ако нямата..........научете урока,кажете го със свои думи....така както вие сте го разбрали и взаимно се допълвайте с вашата приятелка......още нещо като обяснявате урока....избирайте нещо подходящо за да покажете на дъската или на картинки как се извършва това действие или какво е ...аз лично нз на какв тема трябва,защото аз още не съм учила тези неща......но мисля,че ще е интерсно значи.......1.опитайте с презентация или нещо от сорта,защото така те могат и да добият представа.....за какво става въпрос(ако имате възможност де)..2.разкажете урока със свои думи като се допълвате ти и приятелката ти.....3. опитайте се да демонстрирате това,за което се говори в урока...4. дръжте се естествено...и се усмихвайте все едно разказваш урока на майка си (примерно).....това са моите съвети smile пожелавам ви успех!!


Профилът го ползва най-добрата ми приятелка,защото регистрацийте са заключени!

Offline

#5 2011-02-08 14:38:55

vikcho36
Member
From: ~-~ HOLLYWOOD* {{}}
Registered: 2010-09-02
Posts: 225

Re: Урок по музика

мултимедия няма да може да използваме, най-много да вземем едно фенерче и с пръсти да имитираме някакви хора.. laugh мерси все пак smile


`` Най-много ти липсва този, който е до теб, а ти знаеш, че никога няма да е твой ;[[

Offline

#6 2011-02-08 14:41:35

Yana_10
Member
Registered: 2010-08-10
Posts: 49

Re: Урок по музика

ми не....вие можете да разказвате урока заедно,да обяснявате на дъската или с помощта на картинки или да давате примери на дъската  laugh


Профилът го ползва най-добрата ми приятелка,защото регистрацийте са заключени!

Offline

#7 2011-02-08 14:44:45

Yana_10
Member
Registered: 2010-08-10
Posts: 49

Re: Урок по музика

важното е да се опитайте да демонстрирате това,за което се говори в урока,за да могат да го разберат....г-жата по география или по история като ви гоеори нещо ви показва и на картата нали? а не плямпа само нещо ей така.не бъдете скучни.....не разказвайте урока наизуст както сте го научили.....разкажете го със свои думи,както вие го разбирате и през това време демонстрирайте и обяснявайте smile


Профилът го ползва най-добрата ми приятелка,защото регистрацийте са заключени!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook