#1 2011-02-07 10:16:40

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Ето още едно разказче от мен.. надявам се да ви хареса wasntme
има много грешки, но довечера ще го редактирам nod


Миналото лято тъкмо бяхме свършили училище и с децата от пред блока се чудехме какво ще правим цяло лято. Някои щяха да ходят на море, други на село при бабите и дядовците си. Но аз и най- добрата ми приятелка щяхме да идем на къмпинг с родителите си или по -точно бащите ни.

Тя  се казва Мони, аз Лора. Но тя на мен ми вика Ло, аз на нея Мон. На външен вид си приличаме по това, че и двете сме високи около метър и седемдесет с кестеняви коси, и сме вечно усмихнати. Аз съм със сини очи, докато Мон с тъмно кафеви. Познавахме се още от пеленачета и бяхме приживяли толкова много неща заедно, но ще наблегна най- много на миналото лято.
Ето че дойде дългоочакваният момент в който си събрахме багажа и се качихме в колата на баща ми. Потеглихме към езерото, където щяхме да се срещнем с други лагирници и да се настаним във вилата. След 3 часа път най - накрая пристигнахме.
Всичко бе като в приказка. Птиците пееха своите песни, подухваше лек ветрец и езерото беше кристално чисто и бе пленяващо синьо. С Мони слязохме от колата и вдишахме дълбоко въздуха, след което помогнахме на бащите ни да свалят багажа и се насочихме към вилата,  която щеше да бъде наш дом за повече от 1 седмица. Бе оборудвана с всичко необходимо за нашият престой. Вътре вече ни чакаха приятели на бащите ни и техните синове. Ники и Боби. Те бяха на по 16 години. И двамата бяха руси със светли очи. Боби беше облечен със зелени къси панталонки и бяла тениска, докато Ники беше с риза с къс ръкав и дънки.
- Уау, не мога да повярвам - каза Мони, когато се качихме в стаята си. - Тези момчета са толкова хубави. И ще сме повече от 1 седмица с тях.
- Мон успокой се, не забравяй да дишаш. Но да сладки са. - отговорих аз докато отварях вратата на гардероба.
- Кой ти хареса повече? Ники или Боби? - започна да разпитва Мони и взе сака си, за да си подреди дрехите.
- Ами Ники, някък ми се струва особен. Но ми хареса повече. Ами ти? - вече си бях подредила дрехите и се излегнах на леглото.
- На мен Боби ми хареса повече. Особено усмивката му. - отговори Мони и се усмихна леко. - Хайде да селзем и да разгледаме?
- Добре, която първа стигне печели меката възглавница - казах аз и се стрелнах към вратата
След 2минути и двете бяхме на първия етаж задъхани. Не може да се определи коя стигна първа, но мисля че някак ще се разберем за възглавницата.
Бащите и на четиримата бяха излязли да нагласят въдиците. Аз и Мони трябваше да направим нещо за хапване, докато Боби и Ники си разговаряха за коли в хола.
- Я виж какви сладурани сте като готвите. - каза Боби и се приближи.
- Нали и ние така мислим. - казахме с Мони по едно и също време. - Защо не ни помогнете с приготвянето на яденето? - успях да добавя аз.
- И какво ще получим в замяна? - чух гласа на Ники от към хола.
- Ами по един сладолед как ви звучи?
- Заемаме се. - казаха двете момчета в тон.
След по малко от 10 минути и четиримата седяхме в хола и ядяхме сладолед. Ники беше седнал до мен а Боби до Мон.
- Какво правят две момичета като вас тук? - попита Боби докато ядеше ванилов сладолед.
- Ами още от малки с бащите си ходим за риба и на планина, така че се навихме да дойдем и тази година. Без това нямахме други занимания. - казах аз и станах да си налея сок.
Тъкмо отварях хладилника, когато бащите ни се появиха и седнаха на масата да обядват.
- Какво ще кажете да излезем малко? - попита Мон и се отправи към вратата.
- Чакайте ме - провикнах се аз от кухнята и се затичах към вратата, но на вратата се блъснах в Ники. Той се усмихна, а аз се изчервих като домат. - Опс, извинявай. - Казах аз и отстъпих една крачка назад.
- Няма нищо, беше приятно. - каза Ники и усмивката му стана още по - голяма.
Излязохме навън, слънцето грееше силно, подухваше лек ветрец и в езерото се появиха леки вълни. Запътихме се на към кея и седнахме на прашните дъски.
- Колко е хубаво. - каза Мон и се загледа в далечината.
- Повече от хубаво. - добавих аз и се облегнах на лактите си.
Момчетата седяха безмълвно загледали се в далечината и се усмихваха.
Не разбрахме кога се бяха минали 2 часа.
- Искате ли да играем на нещо - попитах аз и се изправих. - Мон ти взе ли картите?
- Ам за къде сме без тях. - каза Мони и се запъти на към вилата да ги вземе. Аз останах сама с двете момчета.
- Какви са ви хобитата? - започнах с тъпите въпроси.
- Аз тренирам футбол от  години. - каза Боби и се усмихна.
- Докато аз ходя само на фитнес. През останалото време съм или вкъщи, или се размотавам по града. - добави Ники и се изправи.
- Браво на вас, личи си че тренирате. - казах аз и се засмях.
Двете момчета се спогледаха и се засмяха с мен. Ето че и Мони пристигна с тестето карти.
- Какво ще кажете за един кент? – попита Мони и седна на земята.
-  Аз съм съгласен –каза Боби и се придърпа към Мони.
- По двойки или не? – попитах аз, когато седнах срещу Мони.
- По двойки за по – интересно. – отговори Ники и седна до мен.
Резултатът беше 3:7 за мен и Ники, когато баща ми ме извика.
- Ела да говориш със сестра ти по телефона, че и е станало мъчно за теб. – каза баща ми и ми подаде неговият джиесем.
- Лори, как си? – чух гласа на малката ми сестричка.
- Аз съм добре дребус, ти как си? – попитах аз и седнах на верандата.
- Ами и аз. Липсваш ми. Кога ще се прибирате? – попита Дая и усетих тъга в гласа и.
- Дребус ние още  не сме били и 1 ден тук, а искаш вече да се прибираме? – отвърнах и аз и се засмях. – Чак другата сряда ще сме си вкъщи.
- Добре, но да ми донесеш мидички. – каза сестра ми. – Чао, обичам те!
- И аз те обичам дребус.
Дадох телефона на баща ми и отидох пак на кея. Още в далечината забелязах, че Мони и Боби ги нямаше. Знаех си, че така ще стане. Сигурно са зад някой храст и се натискат. Само при тази мисъл се засмях.
- Къде отидоха другите – попитах аз и се усмихнах мило на Ники. Сега беше моят шанс да пофлиртувам с него.
- Отидоха на разходка. Ако искаш да идем и ние на някъде? – отвърна той и се изправи.
-  Хмм с удоволствие. – казах аз.
Вече се бяхме отдалечили от вилата и Ники ме хвана за ръката.
- Исках да останем насаме – каза той и мепридърпа към себе си.
- Така ли? – попитах аз изненадана.
- Да, още като те видях нещо в теб ме плени. – отвърна той и ме придърпа  по близо.
- Честно казано чувствата са взаимни.  – отвърнах аз и се изчервих.
Погледнах го в зелените му очи и се усмихнах. Той се наведе към мен и допря устните си до моите. Затворих очите си и оставих чувствата да ме водят. Устните ни се вплетоха в една толкова сладка и опияняваща целувка.


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#2 2011-02-07 11:08:42

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Оле, Уникално! Накрая чак изтръпнах от това пленяващо описание на целувката ;d Ще има ли продължение, че е невероятно heart


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#3 2011-02-07 11:34:01

el.nihatova
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 80

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Страхотно е!  smile

Offline

#4 2011-02-07 11:57:13

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Уникалноо  nod,искам продължениее heart


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#5 2011-02-07 12:18:03

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Има малко грешки,но иначе самата история ми хареса МНОГО и ще чакам продължение. smile


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#6 2011-02-07 12:51:22

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Много хубаво  hug


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#7 2011-02-07 13:06:43

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Уникалноо  nod,искам продължениее heart


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#8 2011-02-07 13:10:12

babytoni
Member
From: Първомай
Registered: 2009-03-06
Posts: 236

Re: Едно незабравимо лято ~ !

мм супер е  sun  sun продължавай все така  smile  star


[img]http://prikachi.com/images/507/3617507c.jpg[/img]
[img]http://prikachi.com/images/510/3617510J.jpg[/img]
    Paramore <3 and All Time Low <3 are my life

  If death meant just leaving the stage long enough to change costume and come back as a new character...Would you slow down? Or speed up?

Offline

#9 2011-02-07 14:29:30

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Много е добро!Направо ме грабна! heart [b]Браво! hug


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#10 2011-02-07 19:12:12

pesedemetka
Member
From: My Fuckin` City :)
Registered: 2010-06-16
Posts: 176

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Уникалноо  nod,искам продължениее heart


В живота не е важно от къде идваш или къде отиваш, а дали успяваш да си щастлив по пътя ..  ;]]

Offline

#11 2011-02-07 21:26:17

z0richka
Member
Registered: 2009-11-14
Posts: 1,122

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Уникалнаа е . heart
Давай другата чааст . star  wasntme


Life si full of Fake people, so Trust no one but yourself.

Offline

#12 2011-02-08 07:49:45

karit0y
Member
Registered: 2010-03-31
Posts: 155

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Ще има ли 2ра част, защото това произведение ме накара да се чувствам все едно съм там!  heart  heart  Неповторимо е !  clap  clap

Offline

#13 2011-02-08 08:26:34

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Благодаря ви  bow  heart
относно въпросите за продължението.. ще има продължение  nod


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#14 2011-02-08 10:20:32

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Кога?  think


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#15 2011-02-08 18:36:19

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Надявам се да е в скоро време, до утре със сигурност  nod


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#16 2011-02-08 21:04:48

ХуБъЪъ-БуБъЪъ =)
Member
Registered: 2010-12-29
Posts: 156

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Уникално  heart  heart  sun Искам продължение  star


Просто една прегръдка,тиха,безмълвна..и в същтото време напълно достатъчна,за да те увери,че всичко ще бъде наред.. heart

Offline

#17 2011-02-09 15:02:23

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Няма ли да има скоро продължение.. ; ?


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#18 2011-02-10 07:16:31

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Продължение: Извинявам се за съкаснението, но вчера почти не съм сядала пред компютъра и чак сега ми се откри възможност да пусна продължението.

С Мони вече се бяхме качили в стаята си. Все още съм като омагьосана. Тази целувка промени мнението ми за живота.
- Е Лори, каква е причината да си толкова весела? - попита Мони и започна да се смее.
- Ами, Ники ме целуна. - казах аз и се изчервих.
- Уау, разкажи подробности, но побързай, защото и аз имам да ти разказвам какво стана с Боби. - Мони се усмихна и седна на леглото си.
- Отидохме да се разхождаме и той ме хвана за ръката. Каза ми, че още като ме е видял се е влюбил - отвърнах аз и се засмях. - А какво има да ми казваш за Боби? - попитах аз и седнах до нея.
- Ами и Боби ме целуна - след като каза това Мони се засмя. - Направи почти същото, което ти описа, беше невероятно.
Това, което каза Мон ме шокира, но все пак го очаквах. Всички момчета мислят еднакво, без значение дали са на 5, 10 или 15 години.
- Момичета, ще вечеряте ли? - бащата на Мон се провикна от долния етаж.
- Да, след 2 минути идваме- отвърна Мони и отвори гардероба за да си намери какво да облече.
- Не мислиш ли, че няма нужда да се преобличаш постоянно? - попитах аз и се отправих към вратата.
- Мм, не се бях замисляла за това, все пак вече не сме в града, а и тук няма кой да ме гледа. - Мон се засмя и двете тръгнахме към кухнята.
Вечерята вече беше сервирана и ухаеше прекрасно. Естествено имаше риба, но все пак ухаеше прекрасно.
- Е деца, харесва ли ви вилата? - попита бащата на Боби.
- Да, много е хубава - отвърна Мони и започна да яде.
- И на мен много ми харесва. - отвърнах аз и си сипах 2 парчета риба.
- Радвам се, че е така. Между другото как прекарахте първият си ден тук. - точи човек спирка няма ли? ..
- Направо супер, разхождахме се малко с момчетата, показаха ни много интересни места - отвърнах аз и започнах да ям.
Останалата част от вечерята мина много бързо, но Боби и Ники така и не се появиха да вечерят.Може би се бяха запилели на някъде, или просто се излежаваха във стаята си.
- Ще оправите ли масата? - попита баща ми, когато с неговите приятели вече бяха приключили с вечерята.
- Да, разбира се. - отвърнахме аз и Мон заедно.
След като с Мон оправихме масата се запътихме към стаята си, но това, което видяхме вътре ни изненада много.

П.С   Благодаря ви за положителните коментари heart


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#19 2011-02-10 10:24:11

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Страхотно е. И чакам продължение.  sun  smile


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#20 2011-02-10 12:29:52

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Интереснооо smirk Давай следващото... happy

Offline

#21 2011-02-10 12:31:54

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Нексст heart


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#22 2011-02-10 18:56:55

z0richka
Member
Registered: 2009-11-14
Posts: 1,122

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Страхотноо ее . heart
Давай нехт . star


Life si full of Fake people, so Trust no one but yourself.

Offline

#23 2011-02-11 17:33:41

shushi_10
Member
From: Los Angeles
Registered: 2010-12-11
Posts: 5,240

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Ооо много хубаво lipssealed некстт ти спря на най-интересното  nod


[img]http://prikachi.com/images/192/3623192f.gif[/img]
[list=*]
[*]yoo_97 :3[/*]
[/list]

Offline

#24 2011-02-11 19:14:01

karit0y
Member
Registered: 2010-03-31
Posts: 155

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Моля те, пусни продължение само за мен  devil  wasntme Прекрасно е, искам ощее  cry  cry  cry

Offline

#25 2011-02-12 13:16:34

zizzinka
Member
Registered: 2011-02-12
Posts: 2

Re: Едно незабравимо лято ~ !

Лелее, това е направо уникално  sun  Чакам продължениее  heart


К`фоо пък...? Всеки има някъфф бъгг XD

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook