#1 2011-01-27 19:52:21

ttokio_hotell
Member
From: Maritime cityyy*.. Поморие
Registered: 2010-06-26
Posts: 569

Re: Първа любов

Имали  ли сте първа..истинска..голяма.... любов ?
И какво беше чувството...и съжалявате ли че сте я изгубили?

аз лично съм нямала но и не вярвам особено в тея неща :X
ако има такава тема КОШ

Offline

#2 2011-01-27 19:55:34

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Първа любов

Истинска любов ?! - НЕЕ !! laugh
Всичко беше и още е едно голямо увлечение и общи интереси . И симпатии може би . think
Нищо друго . Не съм открила истинската любов . Както четах някъде .. "Тя сама ще ме намери. "
Има време за всичко .


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#3 2011-01-27 19:55:41

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Първа любов

мне smile само фалшиви


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#4 2011-01-27 20:02:39

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Първа любов

Някъде там може и да я има. Но ще се среща адски рядко.

Offline

#5 2011-01-27 20:17:40

milito_ss
Member
Registered: 2010-02-21
Posts: 4

Re: Първа любов

Може и да я има но още не съм я срешнала,а казват ,че любовта е просто болка.Аз не го вярвам просто,когато я търсим и не я намерим се отчайваме,а това е грешка!!!!  :p  :p  :p  :p  smirk  smirk  smirk  smirk  wink  wink  wink

Offline

#6 2011-01-27 20:53:31

Tracck
Member
Registered: 2010-04-14
Posts: 51

Re: Първа любов

Аз пък за разлика от останалите съм я срещнала. В началото беше хубаво, но след това не 4ак толкова, защото той беше безразли4ен  sad и ми беше адски кофти, но какво да се направи не можех да го накарам на сила да ме оби4а.. та така след известно време той ми каза 4е ме харесва, но не стана нищо.. но както и да е.. той ми беше първата, голяма любов и не знам дали ще има следваща, но от една страна е хубаво от друга не. Сега ве4е ми е безразли4ен  wink


За някои музика, за други религия !

Offline

#7 2011-01-27 21:15:13

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Първа любов

Не.Тогава си мислих, че е истинска любов, но сега след като сме разделени осъзнавам, че е било просто привързване.Тогава си мислих, че съм влюбена и че го обичам, но сега след като ги няма тези чувства разбирам, че и преди не съм ги имала..Според мен или обичаш някого ЗАВИНАГИ или не е истинска любов..Не може да казваш, че обичаш, и след определено време след раздялата да нямаш тея чувства и да казваш, че си обичал истински..Глупости на таркалета.
И НЕ, в никакъв случай не съжалявам, че с този човек се разделихме.Даже напротив, радвам се.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#8 2011-01-27 21:54:02

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Първа любов

Всъщност, първата ми любов е и най-голямата, истинска и както още искате я наречете, любов. И каквото и да се е случило,към нея имам най-топли спомени.Всъщност това е единствената ми любов, с която си спомням тъжните моменти и по лицето ми се появява усмивка. Да, осъзнавам колко лигаво, глупаво,банално,идиотски филмирано звучи,но пък не ми пука - казвам го така, както го чувствам.Първата ми любов е любовта, към която често се връщам в мислите си, любовта, която аз и само аз пропилях, любовта,която ме научи да споделям, да се извинявам, да разчитам, да се смея и ... да ходя на походи.Първата ми любов е единственото нещо, заради което бих се върнала в миналото.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#9 2011-01-27 21:59:58

nand0
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 122

Re: Първа любов

Някъде там може и да я има.

Offline

#10 2011-03-06 20:44:44

fafflichka
Member
Registered: 2011-03-06
Posts: 44

Re: Първа любов

Всъщност, първата ми любов е и най-голямата, истинска и както още искате я наречете, любов. И каквото и да се е случило,към нея имам най-топли спомени.Всъщност това е единствената ми любов, с която си спомням тъжните моменти и по лицето ми се появява усмивка. Да, осъзнавам колко лигаво, глупаво,банално,идиотски филмирано звучи,но пък не ми пука - казвам го така, както го чувствам.Първата ми любов е любовта, към която често се връщам в мислите си, любовта, която аз и само аз пропилях, любовта,която ме научи да споделям, да се извинявам, да разчитам, да се смея и ... да ходя на походи.Първата ми любов е единственото нещо, заради което бих се върнала в миналото.

   smile !


И БЕЗ ДРУГО СВИКНАХ ДА ОЧАКВАМ НИЩО ! ;]

heart Gossip girl heart ;
heart Thе Vampire Diaries heart ;

Offline

#11 2011-03-10 17:47:14

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Първа любов

еми,
не мисля че ми беше ,,първата голяма любов,, но беше несподелена, не съм обичала така някого.. ;x
но го преодолях де, продължих и така, колкото до това дали вярвам - да. smile


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#12 2011-03-26 01:16:22

metallica_x33
Member
Registered: 2010-12-25
Posts: 21
Website

Re: Първа любов

Да.. Сънувах го всяка нощ, постоянно мислих за него, бях обсебена от него. Постоянно говорих за него, когато мислих за него се усмихвах, защото си представях как идва и ме целува, но като се сещах че това няма начин да стане, се разплаквах.. Заключвах се в стаята си и ревах, крещях "Обичам го!" ..Винаги преди да се събудя прошепвах ей така името му и се обръщах на другата страна и си представях, че е до мен.. ; хх Когато го виждах сърцето ми изкачаше от гърдите, краката ми омекваха, разтрепервах се, пребледнявах и се държах по най- тъпия начин, по който мога да се държа и после адски се ядосвах на себе си.. Когато той говореше- аз мълчах.. Не смеех да му изговарям името пред други хора, изобщо не можех и за това му казвах с прякор.. Когато ме гледаше аз откачах и се въртях на различни страни, когато ми говореше се опитвах да изглеждам безразлично, когато ме обиждаше го гледах все едно просто ме нерви, но отвътре всичко ме изяждаше и крещях..А, когато гледаше на друга страна използвах момента да го зяпаам, зяпам.. Това продължи 3 години, а сега нищо от това не ми се случва, само мечтая от време на време за него и когато чуя думите "той" "момчето, което харесвам" "любов" винаги си представям него.. ;хх И вече нямам никакви пеперудки в стомаха, обаче чуствам че още го обичам..Сори за романа, ама .. тва беше моята голяма истинска любов..


I NEED U TO NEED ME <3
[img]http://prikachi.com/images/233/3136233c.jpg[/img]

Offline

#13 2011-03-29 14:27:02

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Първа любов

Имах я !Загубих я ! И съм щастлива!  wink

Offline

#14 2011-04-25 13:08:16

miss_miley25
Member
Registered: 2010-04-02
Posts: 227

Re: Първа любов

Имах я, но не успях да я споделя. Обичах го .. исках само да е с мен , да ме обича така както и аз него , искаше ми се да прегръщам него в нощта, а не възглавницатта. Когато го виждах да целува онази, която уж го обичаше просто полудявах, защото нейното не беше нищо. Полудявах, когато в час седеше до някое момиче, плачех през нощта, защото успях да получа само приятелството му , ако това може да се нарече приятелство. В съзнанието ми беше само ТОЙ .. онзи единствения. И все пак не съжалявам, че съм го обичала.  heart  wink


Стой и гледай колко си "единствен" и " незаменим" : ))

. . и нека те целува . . и нека тя изгаря в ръцете ти . . дано да е щастлива . . дано като мен не я боли wink

Offline

#15 2011-04-30 21:40:46

pettzy
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 1,508

Re: Първа любов

Мне.Нямала съм.


`~ Когато живота те поставя в трудни ситуации не казвай „Защо аз?“ ..просто кажи „Пробвай ме пак“  ;] !

Offline

#16 2011-04-30 22:43:17

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Първа любов

Истинска любов?Да,имах я.Остана в миналото - разстоянието си каза думата.Но каквото и да е станало,този човек винаги ще значи много за мен.Спомням си всеки един споделен момент и винаги ще съм му благодарна за това,на което ме научи.  smile


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook