#1 2011-01-15 14:04:31

`~`r0shи`~`
Member
Registered: 2011-01-14
Posts: 86

Re: Страх

Приемам всякакви критики и този път няма да се заяждам и..и..и надявам се да ви хареса.Тук се разказва на нещо от сорта " страшни сънища, представи за бъдещето, момиче което пристрастява и убива..." star  star


Аз лежах и гледах тавана, а от там започна да капе кръв… След няколко минути се събудих и бях потна. Станах от леглото и отидох до голямото огледало. Огледах се и видях едно момиче с руса коса до раменете и зелени очи който премигваха на всяка една секунда.
-Хайде да закусваме.- извика един дебел глас (на баща ми).
отидох до гардероба и избрах един тоалет, който бе един от най-хубавите.
аз живея с баща си, а майка ми е починала когато съм била на 14. Казвам се Мери и съм на шестнадесет. аз тръгнах към кухнята и заръчах на баща ми да направи сандвич и да го сложи в една торбичка. След като сандвичът беше готов аз го взех и казах:
-Е татко аз закъснявам за училище затова довиждане.- Целунах баща ми за чао и тръгнах.
Баща ми е с тъмна коса и тъмни очи и винаги казва „ Ти приличаш изцяло на майка ти ’’…
Пристигнах в училище след няколко минути,  защото то е на 2 пресечки от вкъщи. Побързах да влезна в час заради госпожата.  Аз забелязах едно момче да идва към мен. Той изглеждаше със светла коса и тъмни очи.. След това ме попита:
-В кой клас си?
Аз отговорих:
-Ами в 9а . Да не би да си в моят клас?
-Ами да. Запознах се с останалите, но с теб не можах затова..Ами аз съм Джо.  –отговори той .
-Аз съм Мери.- подадох ръка за да се запознаем.
Ние си стиснахме ръцете и той предложи да седна до него тъй като нямаше свободни места. Съгласих се и седнах. Всички гледаха и завиждаха. И така започна часът, започнах да пиша урока и да решавам задачи, а той ме гледаше странно.  Не мога да кажа точно след колко минути госпожата ни освободи, но на мен ми каза да остана, защото бях отличничката на класа. Аз я попитах:
-Кажете госпожо?
-Мери искам да даваш уроци на новото момче. Ако нямаш друга работа.- рече тя любопитно.
-Не нямам друга работа… Ние с него ще се разберем.- казах аз и се усмихнах.
След това казах на момчето:
-Е аз ще тръгвам.
И си хванах пътя за вкъщи.


[img]http://www.prikachi.com/images/929/4447929t.gif[/img]

Joon & Mir ..  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

#2 2011-01-15 14:33:45

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Страх

Хареса мии  smile  Ощее


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#3 2011-01-15 14:46:30

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Страх

Отново видях само - Аз това, аз онова, аз това, аз онова, аз това...

Не ми хареса, пак..Абсолютно нищо не ми стана интересно, за да тръпна в очакване на следваща част. smile  smile

П.П. - Така и не разбрах заглавието какво общо има със написаното.... |-(


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2011-01-15 14:55:03

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Страх

Аз това, аз онова. Пунктуационни грешки. Изказване. Граматични грешки. Прилича на предишната ти "история". Не ми хареса.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#5 2011-01-15 14:59:03

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Страх

Не ми харесва. Изглежда недооформено. И колко истории смяташ да започнеш и след това да ги заражеш ?!


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#6 2011-01-15 15:00:21

`~`r0shи`~`
Member
Registered: 2011-01-14
Posts: 86

Re: Страх

Еми никой не ми ги харесва.. как да пусна другите глави като не ми ги харесвате?


[img]http://www.prikachi.com/images/929/4447929t.gif[/img]

Joon & Mir ..  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

#7 2011-01-15 15:02:18

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Страх

Еми никой не ми ги харесва.. как да пусна другите глави като не ми ги харесвате?

Еми... например може да не се отказваш и като почнеш да свършиш нещо докрай. Така показваш и колко си несериозна. Просто трябваше в следващите части да подобриш някой неща.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#8 2011-01-15 15:04:51

`~`r0shи`~`
Member
Registered: 2011-01-14
Posts: 86

Re: Страх

Ами ще се опитам..


[img]http://www.prikachi.com/images/929/4447929t.gif[/img]

Joon & Mir ..  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

#9 2011-01-15 15:06:45

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Страх

Ами ще се опитам..

Ако все пак решиш, можеш да погледнеш отново съветите ми и да изградиш следващата част според тях. Според мен ще се получи, ако опиташ по-усърдно. smile


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#10 2011-01-15 15:08:33

`~`r0shи`~`
Member
Registered: 2011-01-14
Posts: 86

Re: Страх

Ще се опитам.. Ако стане.. А ако не прав ми път..


[img]http://www.prikachi.com/images/929/4447929t.gif[/img]

Joon & Mir ..  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

#11 2011-01-15 15:27:03

Puxii
Member
Registered: 2010-03-23
Posts: 28

Re: Страх

бях потна. . - това не звучи хубаво.. много филми гледаш аз бих казала: "бях плувнала в пот" или нещо такова .. но не и бях потна!!
майка ми е починала когато съм била на 14. Казвам се Мери и съм на шестнадесет. - би трябвало като героинята е била на 14 да помни смъртта на майка си .. затова миналото време не е уместно тук..
Той изглеждаше със светла коса и тъмни очи.. - не можеш да използваш и "изглеждаше" тук .. изглеждаш тъжен, весел, радостен, уморен, но не и изглеждаше с еди каква си коса и еди какви си очи ..
^^ разгледай си грешките внимателно, тия са най-значителните и следващия път като решиш да пускаш нещо първо го дай на някой по-грамотен да го прочете..

PS: и не се впускай в толкова досадни описания защото четящия губи всякакъв интерес още от началото.. не си уцелила момента според мен кога да включиш описание на героите.. започваш да говориш за едно, после се втурваш към друго, после пак се връщаш към първото и всичко става толкова объркано, че ти писва да четеш!!!   smile  smile

Offline

#12 2011-01-15 15:32:22

evil_psihopat
Member
From: London
Registered: 2010-01-29
Posts: 186

Re: Страх

Не ми хареса smile


Момиче съм! ^-^

------------------------------

"Dreams are like stars...you may never touch them, but if you follow them they will lead you to your destiny.”

Offline

#13 2011-01-15 17:29:38

`~`r0shи`~`
Member
Registered: 2011-01-14
Posts: 86

Re: Страх

Ето продължение:


Свърши учебният ден. Часовете отминаха неусетно. На вън имаше лек вятър, който развяваше косите ми.. Не беше студено. Гледката беше приятна, още не беше цъфнал цвета на дърветата. Реших да мина през парка. Седнах на най - близката пейка и се загледах в природата, но не за дълго. Татко щеше да ме чака. След минути пристигнах в къши и извиках:
- Прибрах се! - но не получих отговор..
- Татко?!
Той не се обади. Извиках още един, два, три пъти и започнах да го търся.
Влезнах във всички стаи на къщата, но не го намерих. Проверих на двора, но и там го нямаше. Аз знаех, че той никога не излиза без да ме предупреди. Както й да е. Върнах се вътре. Седнах на дивана в хола и пуснах телевизора. Загледах се в него макар че нямаше нищо интересно.. просто си гледах. Реших, че просто е отишъл някъде и ще се върне скоро. Така и стана .. Само след 10 минути той си беше тук, с няколко торби с храна..
- Ще си имаме гости! - каза той .. мъчейки се да затвори вратата. Аз станах и я затворих .. :
- Кой? ..
- Една твоя съученичка, майка й.. срещнахме се по пътя. Приятна жена е .. - каза той и отиде в кухнята ..
- Коя съученичка? ..


[img]http://www.prikachi.com/images/929/4447929t.gif[/img]

Joon & Mir ..  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

#14 2011-01-15 18:22:51

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Страх

Ето, например тази част е по-добра от другата.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#15 2011-01-15 19:03:30

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Страх

Ето, например тази част е по-добра от другата.


И аз мисля така : )


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#16 2011-01-15 20:26:45

`~`r0shи`~`
Member
Registered: 2011-01-14
Posts: 86

Re: Страх

Продължение:


Учудих се и си казах:
-Ем.. Ще си я спомня като я видя.
Баща ми ме помоли да му помогна за ястията, а аз рекох:
-Ами татко я ми обясни коя е тая моя съученичка?
-Ами с тъмна коса и кафеви очи. Мисля че се казваше.. а.. Теди. Да Теди се казваше.- обясни ми той и започна да прави салатата.
Аз в същия момент помагах и си мислех.. Коя е тя.?
-Мисля, че съм я виждала, но не съм сигурна нали е тя.
Баща ми дигна рамене и каза:
-Хайде че след малко ще дойдат.- той погледна часовникът си и изведнъж се поряза.
- Ей сега ще донеса превръзка! - казах аз и се затичах до спалнята, там той държеше лекарствата и подобни работи.
- Няма нужда, добре съм. - извика той, аз се върнах и увих около пръста му бинт. Нарязах краставиците и направих млечна салата. След малко и пуйката беше готова.
- Татко, аз ще подредя масата, ти продължавай да готвиш. - съобщих и отидох в хола, където и щеше да вечеряме. Всъщност беше доста приятно. В нюансите на бяло и бежаво.. Приготвих масата - сложих бяла копринена покривка, след което салфетки, вилици и 4-ти ножа. Добавих и чиниите в които щеше да се сервира храната. След няколко часа всичко беше готово.. *Дзън - Дзън* - звънна се.. Оправих синята си рокля, която беше над коленете.. Приготвих се така, защото това беше важно за татко. Погледнах се в огледалото в стаята ми и слязох да отворя .. 


[img]http://www.prikachi.com/images/929/4447929t.gif[/img]

Joon & Mir ..  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

#17 2011-01-16 12:21:06

`~`r0shи`~`
Member
Registered: 2011-01-14
Posts: 86

Re: Страх

Коментирайте дее...


[img]http://www.prikachi.com/images/929/4447929t.gif[/img]

Joon & Mir ..  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook