#26 2011-01-01 17:24:41

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Ето още малко от тази част, останалото, малко по-късно тази вечер ще го публикувам. Приятно четене.


Пътят с колата беше около час. Раян беше пуснал любимата ми радио станция. Не говорехме много. Просто гледах през прозореца и се наслаждавах на пейзажа. От двете страни на пътя имаше скали, които го правеха да изглежда още по -тесен. На места имаше борова гора или дълги житни полета.
-Е, стигнахме.- съобщи Раян. -Това място никой не го е виждал. От както почина Кейтлин и когато се чуствам зле, идвам  и просто се наслаждавам да гледака.
Бяхме стигнали до един от отдалечените калифорнииски плажове. Явно не е често посещаван, тъй като всичко беше толкова свежо. Надолу по брега се издигаше стена от скали. Времето беше топло и приятно. На моменти подухваше лек вятър. Мястото наистина беше страхотно. Събух кецовете и сложих чорапите ми в тях.
-Невероятно е !- казах, като се затичах към водата. Тя загъделичка по краката ми. Усещането беше толкова приятно. За първи път от три месеца се чуставах добре. Чуствах се жива.
Раян ме прегърна през кръста и прошепна в ухото ми:
-Знаех си, че ще го харесаш. - каза го толкова нежно, че краката ми омекнаха- Но изненадите те първа започват.
-Още изненади ?- възкликнах
-Да, ела .
Раян ме хвана за ръката и започнахме да се разхождаме по брега.
-Виж- започнах- искам да поговорим за вчера.
-Да и аз искам. -каза той .
-Ами.. давай. Ти си първи.
-Меган, не знам какво изпитваш точно, но искам да сме заедно. Да имаме такива ценни моменти като този. Знам, че звуча адски егоистично, но не мога, нямам сили да седя далеч от теб. Със всеки ден, все повече и все повече те харесвам. Знам, че преди бях заедно със Кейт, но съм сигурен, че тя ни гледа от някъде и се радва за нас, защото сме щасливи. Защото ти си щаслива.
-Раян, наистина ми е много приятно с теб, но ми трябва време разбери. -отбелязах спокойно аз- Нека да се изясним. Ще помисля и след седмица, ще ти дам отговор, а до тогава ще се държим само като приятели. Съгласен ?
-Съгласен- каза доволно Раян. - А, сега .. Воаля.
О, Боже мой ! ! !


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#27 2011-01-01 18:20:41

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Fire and passion

О,Боже мой !! laugh  Чакам с нетърпение другата част! Супер е !

Offline

#28 2011-01-01 20:22:11

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Пред очите ми се разкри невероятна гледка. В една скала на брега имаше малка пещера. С Раян влезнахме навътре. Навякъде имаше малки ароматизирани с свещи. Имаше одеало за пикник, а върху него бяха нареди всякакви вкусотии. Раян пристъпи към мен и ми подари огромен букет хризантеми. Беше много добре оформен.
-Сам ли направи всичко това- попитах с удивление.
-Да, за теб всичко.
-Нямаше нужда. Чакай, това да не са бананови кексчета ?!
-Мхм. Любимите ти. - каза Раян .
-Откъде знаеш ? - попитах учудено.
-Понякога има предимство да си бил гадже на най-добрата приятелка на момичето, което харесваш.- каза той като повдигна една вежда- Хайде да ядем.
-Имам много по-добра идея. - Раян ме погледна учудено.
Излезнах от пещерата, а Раян ме последва. Свалих късите си дънкови панталонки и белия потник и се затичах към водата.
-Меган. Меган ? Какво правиш ? Меган, чакай.
-Идвай. Водата е толкова топла. -провикнах се аз.
Раян свали блузата си. Ахх, какви мускули, а после и панталона и се затича към водата.
-Хайде да се гмуркаме- предложи той.
-Дадено.
Поех дълбоко въздух и се потопих. Морското дъно беше толкова красиво. Стадо риби плуваха покрай нас. Излезнах на повърхноста да си поема въздух. Огледах се, но странно Раян не се виждаше никъде. После се грумнах отново, по-дълбоко. Имаше королови пещери, видях няколко моркси звезди и много интересни растения. Никога преди не бях забелязвала какъв свят ни заобикаля.
Нито под водата, нито на брега се виждаше Раян. Търсих го и в пещерата, но нямаше следа от него. Реших, че може би е отишъл да вземе нещо за пиене, но колата му бе тук. Чаках два часа в пещерата, но той така и не се появи.
-Страхотна изненада, Раян Макензи !!! -извиках срещу вятъра. Грабнах чантата и обувките си и тръгнах пеша към близката спирка.

По-късно ще напиша още


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#29 2011-01-01 20:25:00

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Fire and passion

Много ми харесва.. Радвам се, че публикуваш творенията си и те се радват на такъв интерес..


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#30 2011-01-01 20:29:52

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Много ми харесва.. Радвам се, че публикуваш творенията си и те се радват на такъв интерес..

Чак пък "такъв интерес" не.
Мерси все пак.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#31 2011-01-01 20:33:34

nikol_zp89
~ LipS LiKe ExtaZy`'..
From: Dubai~-*
Registered: 2008-12-08
Posts: 3,050

Re: Fire and passion

Адското е! Пишеш страхотно и знаеш - чакам следваша част  laugh


Той винаги ще има свое място в мен. Там, отляво. [img]http://siteof.me/wp-content/uploads/2009/10/facebook_smiley_heart.gif[/img]

Offline

#32 2011-01-01 20:49:48

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Прибибрах се побецняла в нас. Бях чакала час и половина на спирката, а после трябваше да се возя права в автобуса цели четирсет минути.
Директно се качих в стаята си. Бях потна за това веднага се пъхнах под душа. Хладката вода ми подейства успокояващо. И все пак не спирах да се питам. Как можах да му повярвам ?! Как може да съм толкова глупава ?! За какво бях пропуснала целия ден ?!- За нищо. За едно голямо НИЩО.
Взех мобилния си и набрах Камела.
-Ало. - чу се глас от другата страна на слушалката.
-Кам, аз съм Меган.
-О, Меги. Как си ?-попита
-Била съм и по-добре. -нямах намерение да се правя, че всичко е наред, когато не е. - Били ми пратила домашните по и-мейла ?
-Да, нямаш проблем. И виж, ако искаш да поговориш с някого, знай че винаги съм насреща.
-Да, да. Ясно ми е. Хайде, довиждане.
Тряснах телефона. Попринцип не съм толкова груба.  Но и Камела е такава лицемерка. " ко искаш да поговориш с някого, знай че винаги съм насреща. " Тогава къде беше тя, когато Кейтлин умря ? Правеше тен на Бахамите. Глупачка. Аз съм една малка глупачка.
Цял следобед се занимавах с домашното, а вечерта си пуснах някъкав филм.

"Дръъъъън"
Ударих юмрук върху будилника. Както обикновенно и тази нощ не спях, особено много.
Облякох си къси черни дънкови панталонки, добавих цветен колан и един розов потник. Взех мобилния си и проверих пощата. Никакви съобщения от Раян. Слезнах на първия етаж.
-Добра утро, Меган. -обади се майка ми.
-Какво му е доброто ? - казах минавайки покрай майка ми и затръшквайки врата.
Както винаги времето беше топло. Никакъв вятър. Поех към училище.
  Днес щях да сложа край на всичко.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#33 2011-01-01 21:20:18

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Ето още малко.

Първите три часа имах испански със Раян. Така че още сега щях да говоря с него, но когато влезнах в стаята останах разочарована. Раян го нямаше. Първите часове се влачеха едва, едва, а той така и не се появи.
По време на обедната почивка видях Браян. Добър приятел на Раян.
-Хей, Браян !- провикнах се.
-Слушам те, скъпа. - каза "съблазнително" той. Мразя го.
-Виждал ли си Раян ?
-Не, скъпа. Нито съм го виждал, нито съм го чувал, но ако ти трябва някой мъжествен като мен, аз съм насреща.
-Глупак. -минах и го ударих зад врата- И не съм ти скъпа.
Кретен.
Занчи Раян не беше на училище. Колко типично за него.

Останалата част от деня мина бавно и скучно. След училище ходих на пазар с Джесика. Момиче от класа ми по испански. Беше мила.
Вечерта се прибрах във вкъщи.
-Мила, може ли да поговорим ?- попита майка ми.
-Да, разбира се.
-Виж-започна тя- разбирам, че ти е трудно след смърта на Кейт. Приятесняваме се за теб. Ако искаш, естествено само със твое съгласие може да те пратим на терапия.
-Терапия ?- попитах
-Да- каза майка с надежда.
-Е, не давам съгласието си. Лека вечер. Ще ям в стаята си.
Взех порцията и се качих нагоре. Обляках една голяма тениска на брат ми. Не го бях виждала от толкова време. Кърт, брат ми, беше на двайсет и две и учеше в Аляска. Преди бяхме много близки, но с времето се отдалечихме един от друг. При иска ми се да го чуя, но не бях в настроение за разговори. Изядох картофите. Бяха доста вкусни.
Цял ден не бях вкусвала нищо. Отидох до кухнята за да оставя мръсната чиния и си налях чаша вода.
Къде, по дяволите, беше Раян ? И защо постъпи така ?
Бях много уморена, легнах и мигновенно заспах, нещо много непбичайно.

Будилника отново прекъсна съня ми. Като по чудо тази нощ бях спала дълбоко и не се събудих, нито един път. Нищо един кошмар не сънувах. Облякох къса, лятна рокля без презрамки и обух любимите ми кецове. Днес не бях в настроение за закуска, за това направо излезнах от вкъщи.
  И днес Раян не беше на училище. Може би беше болен, но това не променяше нещата.
Прибрах се вкъщи и пуснах телевизора в кухнята, докато си приготвях сандвич.
По новините даваха за политическите дебати.
-Уважаеми зрители - започна новинарката- със скръб ще ви съобщя за смърта на едно младо момче. Днес беше открито тялото на Раян Макензи. В близост до плам "Палм". Все още не е известна причината за смърта. Докторите работят по въпроса.
Това не може да е истина !


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#34 2011-01-02 10:43:30

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Fire and passion

Интересно е.Чакам следващата част star


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#35 2011-01-02 16:39:55

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Fire and passion

Как така е умрял ??  cry 
Продължение... ??

Offline

#36 2011-01-02 16:48:52

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Как така е умрял ??  cry 
Продължение... ??

Довечера ще го пусна.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#37 2011-01-02 17:24:56

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Fire and passion

оуу .. мн интересно ми стана .. искам продължение ..
и ти много убаво пишеш (: ..
(y)  star


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#38 2011-01-02 17:36:44

nikol_zp89
~ LipS LiKe ExtaZy`'..
From: Dubai~-*
Registered: 2008-12-08
Posts: 3,050

Re: Fire and passion

[b]Страшно интересно ми е!  happy Нямам търпение за още..  sun [/b]


Той винаги ще има свое място в мен. Там, отляво. [img]http://siteof.me/wp-content/uploads/2009/10/facebook_smiley_heart.gif[/img]

Offline

#39 2011-01-02 18:15:28

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Fire and passion

Хубаво е   heart И се радвам,че не е станало така в живота  nod

Offline

#40 2011-01-03 14:14:13

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Светът се срина под краката ми. Всичко беше пълна мъгла. Не можех да си поема въздух. В главата ми оттекваха само един думи- "Днес беше открито тялото на Раян Макензи". След това всичко стана мрачно.

Събудих се легнала на леглото в стаята си. Майка ми седеше на един стол до мен.
-О, скъпа толкова съжелявам. -каза тъжно тя.
-Ти.. ти знаеш ?- прошепнах едвам.
-Знам, мила. Знам, че напоследък се сближихте. Наистина никой не е знаел, че ще стане така. Успокой се.
-Да се успокоя ?- троснах се аз- Казваш ми да се успокоя, след като преди няколко часа рабрах, че момчето, което харесвах и което ме харесваше е мъртво. Казваш ми да се успокоя като виждаш, че всички около мен умират ?! Не издържам вече, всичко около мен се руши. - развиках се.
-Мила ..
-Махай се , махай се !- креснах още по-слино- Искам да съм сама и без това вече нищо не ми остана.
Майка ми излезе разплакана от стаята. Чуствах се смазана не можех да повярвам, че Раян е мъртъв. След онзи хубав ден на плажа или поне по-голямата част от него,още повече започнах да си падам по него. Как можеше да се осъмня така и да си помисля, че ме е зарязал. От тази перелина гняв, нямах възможност да видя реалноста. И тя, както винаги ме застигна със пълен замах.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#41 2011-01-03 14:20:48

nikol_zp89
~ LipS LiKe ExtaZy`'..
From: Dubai~-*
Registered: 2008-12-08
Posts: 3,050

Re: Fire and passion

Много е увлекатено! happy(ти всички ги убиваш ;д)
Ще чакам за още..  sun


Той винаги ще има свое място в мен. Там, отляво. [img]http://siteof.me/wp-content/uploads/2009/10/facebook_smiley_heart.gif[/img]

Offline

#42 2011-01-03 14:46:47

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Fire and passion

Чакам с нетърпение продължението,много интересно !

Offline

#43 2011-01-03 14:48:59

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Много е увлекатено! happy(ти всички ги убиваш ;д)
Ще чакам за още..  sun

Винаги някой трябва да умре  evil .
Шегувам се. Не знам защо всички умират, просто така ми хрумва. shake
След малко ще пусна още 


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#44 2011-01-03 15:18:13

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

През следщите дни не правих нищо. Просто седях в леглото. Нямах желание нито да ям, нито да спя, нито да живея. За втори път вече преживявам един и същи кошмар. Само че този беше истински, не беше от онези, които ме сполетяваха само на съм. Този път беше реален. Не бях посещавала училище близо месец. Днес щях да се появя за първи път от смърта на Раян. Живея в малък град и всичко бързо се разбира, така че явно вече всички знаеха за малките ми заигравки с Раян, за увлечението ми към него и за поредната депресивна криза, в която съм. Напрежението беше обзело всяка една частица от тялото ми. Не исках да стъпвам там. Всички щаха да ме зяпат и да говорят за мен, да ме съжеляват. Влезнах да си взема един душ, мислех че това ще помогне да се почуствам по-добре, но явно съм грешала. Сложих любимите си кецове, добавих към тях черни дънки и чисто черна тениска. Подчертах очите си с лек черен грим. Прибрах нещата в раницата си и тръгнах към долния етаж.
Напоследък не говоря много с родителите ми. Най-накрая разбраха, че ми трябва бреме.
-Меган, ще закусиш ли днес ?- попита мама.
-Не, искам само една чаша кафе, ако обичаш- отговорих любезно.
-Виж, мила- започна майка ми, докато наливаше кафе в две малки ръчно изрисувани чаши-  разбираме, че ти е много трудно и че имаш нужда от време, но защо не хапнеш малко. Знаеш, че може да си докараш много проблеми, ако гладуваш.
-Майко, наясно съм със всичко това, не бери грижа за мен. Всичко е наред- казах, като се опитвах да изглеждам усмихната.
-Как ще е наред като виждам, че не е. Не искам да се караме, а да поговорим като майка и дъщеря- помоли тя, след което отпи глътка от кафето си, същото направих и аз.
-Разбирам, че си притеснена, но всичко ще се оправи обещавам ти. -целунах я по бузата и тръгнах за училище.
Оказах се права за всичко. Те знаеха. И по-лощото бе, че чувах как ме съжеляваха. Денят ми се стори адски дълъг исках просто да свърши, а след това просто да.. 
-Меган- един глас прекъсна гласа ми- виждам, че си тъжна, така че ако се нуждаеш от рамо, на което да поплачеш, аз съм на среща.
Браян. Пак ли този идиот ?!
-Не, благодаря. Смятам да пропусна.
-Не сме приключили, скъпа- каза мазно той.
Грабнах чантата и изхвъчах от училището. Не можех да седя и минута повече там. Почдигаше ми се. Имах нужда от уединение и се сетих точно на къде да отида. Взех ключовете на колата, която ми бяха подарили за рожденния ден, попринцип предпочитах да вървя пеша, но разтоянието беше прекалено дълго за разходка. Качих се и потеглих.
След час и малко се намирах на плаж "Палм". Там където за последно видях Раян. И имах намерение да разбера какво се е случило.
-Сигурно търсиш причината за смърта на любимия ти. Е, тя седи пред теб.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#45 2011-01-03 16:24:03

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Fire and passion

Харесва ми : ) Не видях никакви грешки .Продължавай !


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#46 2011-01-04 14:10:31

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

-Ти ?- попитах невярваща на очите си. Яроста напираше във вените ми. Исках да си плати за всичко. Исках Браян да получи наказанието си.
-Да, скъпа.- отговори той.
-Ти ! Как можа да убиеш най-добрия си приятел ?! Какво толкова ти направи, че го направи ?! Зашо ?!- равуках се аз със всичка сила.
-Е, вече знаеш, че съм аз. И сега имаш избор- започна той.- Или ще оживееш и ще бъдем заедно или ще умреш.
-Що за избор е това.-разпищях се още по-силно. -Но знвеш ли ?! Реших. Убий ме !
-Какво предпочиташ да умреш, отколкото да водиш щаслив живот ? - удивли се Браян
-Живота ми отдавна не е щастлив и още по-малко ще е, ако съм със теб. -продължавах да крещя. Ненавиждах го. Той ми бе отнел последната радост на тази земя.
Браян извади пистолед. Но не ме беше страх от него.
-Виж, не знам защо си толкова глупава да избереш нищото пред всичко, което имаш и ще получиш. Знаеш ли ..
Един изтрел прекъсна думите му. Усетих как нещо се забива право в сърцето ми. Очите ми започнаха да горят, ущите ми пукаха. Не можеш да си поема въздух. Пред мен
засвяткаха светлини. За миг затворих очи. Спомних си за всички хубави моменти със семейството си, със приятелите си. С Раян и с Кейт.
-Така ли уби Раян- казах едва- ти поиска нещо, а той не ти го даде ?!. Можеш да ме убиеш, но никога няма да успееш да изтръгнеш Раян от сърцето ми !

К Р А Й

Надявам се историята да ви е харесала.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#47 2011-01-04 14:40:21

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Fire and passion

Много е хубава. Края ми хареса. Браво star


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#48 2011-01-04 17:49:59

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: Fire and passion

Много ми хареса..много е увлекателна и интересна ... БРАВО !!

Offline

#49 2011-01-04 19:19:34

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Fire and passion

Доста интересно,много ми хареса . Между другото и е много тъжно .. БРАВО,Руми  (y)  star


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#50 2011-01-04 19:21:23

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: Fire and passion

Доста интересно,много ми хареса . Между другото и е много тъжно .. БРАВО,Руми  (y)  star

Мерси. Знам, че тъжно. Само че така си избивам емоциите. Така че, нормално да е тъжно. hug


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook