#1 2010-12-26 10:36:05

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Всякакви въпроси относно някой windows. Пишете тук!

Offline

#2 2011-01-08 14:21:36

sladkadjena
Member
From: Страната на чудесата
Registered: 2009-08-12
Posts: 25,145

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Искам да ви питам дали мога да си инсталирам сама Windows 7 без преинсталация на компютъра ми.Ако вие го ползвате добър ли е ? И от къде мога да го дръпна БЕЗ вируси .

Ясно е ,че никой няма да ми отговори ама поне ...


[list=*]
[*]
И най-ужасното е, че след всичко, което преживях,
аз продължавам да избирам теб. Да мисля за твоето щастие
вместо за моето. Мразя се за това. Но колкото и да се опитвам,
каквото и да правя аз винаги ще мисля първо спрямо теб.
Когато обичаш с цялото си сърце мисълта да нараниш любимия
е по-ужасна, от мисълта за твоето лично нещастие.
[/*]
[/list]

Offline

#3 2011-01-08 18:12:26

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Искам да ви питам дали мога да си инсталирам сама Windows 7 без преинсталация на компютъра ми.Ако вие го ползвате добър ли е ? И от къде мога да го дръпна БЕЗ вируси .

Ясно е ,че никой няма да ми отговори ама поне ...

Ами мога само да ти кажа,че аз съм с него и е мноого добър .  sun Но иначе не знам как да го свалиш,понеже мен ми го инсталираха в магазин .  worried

Offline

#4 2011-01-31 14:59:51

tyiroko
Member
Registered: 2010-06-21
Posts: 25

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Как да аси активирам XP  през интернет? Всичките кодове, които намерих са замразена .Помогнете  worried  worried  worried  worried

Offline

#5 2011-01-31 15:28:04

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Как да аси активирам XP  през интернет? Всичките кодове, които намерих са замразена .Помогнете  worried  worried  worried  worried


FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8  мисля, че този ще стане.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#6 2011-01-31 15:36:47

tyiroko
Member
Registered: 2010-06-21
Posts: 25

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Как да аси активирам XP  през интернет? Всичките кодове, които намерих са замразена .Помогнете  worried  worried  worried  worried


FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8  мисля, че този ще стане.

Мерси ама нестава worried  много ме е ят

Offline

#7 2011-02-28 15:11:22

Sweet Nightmare
Без право на собствен ранг
From: In the heart of Bulgaria.
Registered: 2010-11-02
Posts: 16,287

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Който е с Windows7 и използва
притурката за декстоп, която показва времето, ако може да ми обясни как да го настроя за моя град?!
doh


Нов профил: Cassidy [img]http://store.picbg.net/pubpic/77/7D/c5c15e327952777d.gif[/img]

Offline

#8 2011-03-21 21:05:45

Alesita
Member
Registered: 2011-02-03
Posts: 53

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Искам да ви попитам как да изтрия кофата през cmd и да я създам на ново, понеже прави проблеми ( просто като се отвори дори и да е пълна не показва нищо в нея и ми казаха, че щом през cmd показва, че я има и какво има вътре, просто трябва да я изтрия и да я създам на ново, но не ми казаха как се прави ). Става дума за windows7. Мерси предварително.

Offline

#9 2011-05-21 17:28:38

h0neyLemonade
Nσt Pretty Enσugh
From: Rosewood
Registered: 2010-07-20
Posts: 5,333

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Здравейте : )

Въпроса ми е , когато искам да си направя нов компютърен акаунт , който да е пак "Администратор" в Windows , дали се "Главния" , с който си ползвам компютъра сега , ще стане стандартен акаунт.
Надявам се да сте ме разбрали.


[list=*]
[*]TUMBLR[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ[/*]
[/list]

Offline

#10 2011-05-23 12:52:12

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Който е с Windows7 и използва
притурката за декстоп, която показва времето, ако може да ми обясни как да го настроя за моя град?!
doh

Аз съм с 7, и аз от много време се мъча да си го настроя за моето градче , обаче не става , хваща само големите градове като варна совия бургас русе ... и т.н. :S


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#11 2011-05-23 14:32:36

Sweet Nightmare
Без право на собствен ранг
From: In the heart of Bulgaria.
Registered: 2010-11-02
Posts: 16,287

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Който е с Windows7 и използва
притурката за декстоп, която показва времето, ако може да ми обясни как да го настроя за моя град?!
doh

Аз съм с 7, и аз от много време се мъча да си го настроя за моето градче , обаче не става , хваща само големите градове като варна совия бургас русе ... и т.н. :S

На мен одавна ми го настроиха, трябва да идеш в Control panel -> Region and Language, и горе на Format го правиш да е English (United States). Ето така: http://store.picbg.net/pubpic/89/12/bea … f28912.jpg
И после от самата притурка си натройваш града.


Нов профил: Cassidy [img]http://store.picbg.net/pubpic/77/7D/c5c15e327952777d.gif[/img]

Offline

#12 2011-06-14 12:02:47

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Здравейте : )

Въпроса ми е , когато искам да си направя нов компютърен акаунт , който да е пак "Администратор" в Windows , дали се "Главния" , с който си ползвам компютъра сега , ще стане стандартен акаунт.
Надявам се да сте ме разбрали.

Аз наскоро направих нов аканунт ( за майка ми,че да не влиза в моя) и нищо не се промени.Просто още един акаунт, пък не знам.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#13 2011-08-07 08:17:54

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Здравейте : )

Въпроса ми е , когато искам да си направя нов компютърен акаунт , който да е пак "Администратор" в Windows , дали се "Главния" , с който си ползвам компютъра сега , ще стане стандартен акаунт.
Надявам се да сте ме разбрали.

Главен акаунт се прави веднъж при инсталация или преинсталация на Windows.
Останалите акаунти, които правиш са си допълнителни.

Offline

#14 2011-08-07 08:21:09

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Как да аси активирам XP  през интернет? Всичките кодове, които намерих са замразена .Помогнете  worried  worried  worried  worried

Ако намериш точния торент, от който е Windows-а, там трябва да има код.
Иначе пробвай с тези. Не знам дали ще свършат работа, поради простата причина, че не съм с ХР от доста време.
(arrow)
RHKG3-8YW4W-4RHJG-83M4Y-7X9GW
QW4HD-DQCRG-HM64M-6GJRK-8K83T
PQTHM-RWBHR-3BPVW-TFB22-V8HXQ

Offline

#15 2011-08-07 08:25:32

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Искам да ви питам дали мога да си инсталирам сама Windows 7 без преинсталация на компютъра ми.Ако вие го ползвате добър ли е ? И от къде мога да го дръпна БЕЗ вируси .

Ясно е ,че никой няма да ми отговори ама поне ...

Windows 7 не можеш да си инсталираш без преинсталация.
Единствено можеш да сложиш тема на Windows 7 върху ХР (ако си с ХР или Виста).
Инсталация на Windows 7 се прави само когато се слага за пръв път или се преинсталира компютърът. Потърси в google за теми на Windows 7 за дадения windows.
Препоръчвам ти преинсталация, по-удобно е и е по-сигурно. Теми можеш да намериш навсякъде. За замунда не съм сигурна.
Като оценка на windows-а мога да кажа, че е страхотен и ако трябва да се избира от останалите - Windows 7 е най-добър. Причините са куп, но една от главните е, че е лесен за работа и предоставя най-новите ъпдейти без ровене из нета.

Offline

#16 2011-08-07 08:36:15

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Искам да ви попитам как да изтрия кофата през cmd и да я създам на ново, понеже прави проблеми ( просто като се отвори дори и да е пълна не показва нищо в нея и ми казаха, че щом през cmd показва, че я има и какво има вътре, просто трябва да я изтрия и да я създам на ново, но не ми казаха как се прави ). Става дума за windows7. Мерси предварително.

Ами понякога става такъв бъг, но след два-три рестарта се оправя. Ако искаш да ти показва, че е изтрито, най-лесно е да отвориш коша, да маркираш файловете в него и да ги изтриеш. Това е по-бавния начин, но ще ти показва, че е изтрито. След това няма да имаш проблем.

Offline

#17 2011-08-07 10:07:56

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Ми аз имам проблем с часовника и датата на компютъра.Показват си някакви години и дати... |-(  Настройвам си ги/час,дата,месец,година/ и като си изключа компютъра всичко наново се връща назад.Пробвах да го сверя от БИОС,ама пак същата история.Чудно защо ли когато си включвам компютъра и не зарежда направо,ами първо иска да натисна едно копче/Ф2/,че така да продължи зареждането на Уиндоуса, иначе не става.Дали не е нещо от батерията? worried

Offline

#18 2011-08-07 10:12:58

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Ми аз имам проблем с часовника и датата на компютъра.Показват си някакви години и дати... |-(  Настройвам си ги/час,дата,месец,година/ и като си изключа компютъра всичко наново се връща назад.Пробвах да го сверя от БИОС,ама пак същата история.Чудно защо ли когато си включвам компютъра и не зарежда направо,ами първо иска да натисна едно копче/Ф2/,че така да продължи зареждането на Уиндоуса, иначе не става.Дали не е нещо от батерията? worried

Пусни си една проверка за вируси. От много неща е възможно да бъде. Може и от windows-а да е и да се е бъгнал. Провери при езиците дали региона ти пише  (Bulgaria). Навсякъде трябва да е така, че да няма проблем с часовото време и езика.

Offline

#19 2011-08-07 11:02:07

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Ми аз имам проблем с часовника и датата на компютъра.Показват си някакви години и дати... |-(  Настройвам си ги/час,дата,месец,година/ и като си изключа компютъра всичко наново се връща назад.Пробвах да го сверя от БИОС,ама пак същата история.Чудно защо ли когато си включвам компютъра и не зарежда направо,ами първо иска да натисна едно копче/Ф2/,че така да продължи зареждането на Уиндоуса, иначе не става.Дали не е нещо от батерията? worried

Пусни си една проверка за вируси. От много неща е възможно да бъде. Може и от windows-а да е и да се е бъгнал. Провери при езиците дали региона ти пише  (Bulgaria). Навсякъде трябва да е така, че да няма проблем с часовото време и езика.

м не би трябвало да е от уиндоуса,защото преди 3месеца някъде беше така и помислих си ,че е от това.Преинсталираха ми уиндоуса в магазин и пак така прави.За вируси пак ми се струва невъзможно,защото имам аваст и той все алармира ако има нещо ,пък и аз правя така системни проверки...

Offline

#20 2011-08-07 11:33:49

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Ми аз имам проблем с часовника и датата на компютъра.Показват си някакви години и дати... |-(  Настройвам си ги/час,дата,месец,година/ и като си изключа компютъра всичко наново се връща назад.Пробвах да го сверя от БИОС,ама пак същата история.Чудно защо ли когато си включвам компютъра и не зарежда направо,ами първо иска да натисна едно копче/Ф2/,че така да продължи зареждането на Уиндоуса, иначе не става.Дали не е нещо от батерията? worried

Пусни си една проверка за вируси. От много неща е възможно да бъде. Може и от windows-а да е и да се е бъгнал. Провери при езиците дали региона ти пише  (Bulgaria). Навсякъде трябва да е така, че да няма проблем с часовото време и езика.

м не би трябвало да е от уиндоуса,защото преди 3месеца някъде беше така и помислих си ,че е от това.Преинсталираха ми уиндоуса в магазин и пак така прави.За вируси пак ми се струва невъзможно,защото имам аваст и той все алармира ако има нещо ,пък и аз правя така системни проверки...

Аваст не е от най-добрите попадения. Изтегли Malwarebytes и пусни една проверка.

Offline

#21 2011-10-22 15:21:07

miss_vampire
Member
From: ^ ^ София ^ ^ :))
Registered: 2011-10-03
Posts: 5,295

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Може да прозвучи малко странно, но имам проблем с фона, значи слагам си някоя картинка на монитора, и след 10 минути изчезва и екрана си остава черен ... аз съм с уиндоус 7. Благодаря ви предварително !


[list=*]
[*]The only way to get rid
of temptation is to yield to it..
[/*]
[/list]

Offline

#22 2011-10-23 08:48:19

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Може да прозвучи малко странно, но имам проблем с фона, значи слагам си някоя картинка на монитора, и след 10 минути изчезва и екрана си остава черен ... аз съм с уиндоус 7. Благодаря ви предварително !

Оригинален ли ти е?
Защото ако е краден става така.


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#23 2011-10-23 11:14:34

miss_vampire
Member
From: ^ ^ София ^ ^ :))
Registered: 2011-10-03
Posts: 5,295

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Може да прозвучи малко странно, но имам проблем с фона, значи слагам си някоя картинка на монитора, и след 10 минути изчезва и екрана си остава черен ... аз съм с уиндоус 7. Благодаря ви предварително !

Оригинален ли ти е?
Защото ако е краден става така.

Оригинален е, диска си го купих аз ...


[list=*]
[*]The only way to get rid
of temptation is to yield to it..
[/*]
[/list]

Offline

#24 2011-10-23 15:49:29

Shawty™
Member
Registered: 2009-05-19
Posts: 10,649
Website

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Може да прозвучи малко странно, но имам проблем с фона, значи слагам си някоя картинка на монитора, и след 10 минути изчезва и екрана си остава черен ... аз съм с уиндоус 7. Благодаря ви предварително !

Влез в My Computer и дай Properties.
Провери дали пише Windows is activated.
Ако не пише това, значи не ти е регистриран windows-а.
Което значи че или трябва да изнамериш от някъде регистрационен ключ, специално за твоя win или да го преинсталираш.

Offline

#25 2011-10-24 14:32:07

wikiiieeee
Member
Registered: 2011-10-24
Posts: 5

Re: Въпроси свързани с Windows XP, 7 и Vista!

Здравейте.  Така имам един малък проблем. Искам да си направя странична лента с часовник,календар и прогнозата за време. Изтеглих си тази на Yahoo, но след като я инсталирах след пет минути часовника спря. Ако някой знае как да го оправя или да ми препоръча друга програма, го моля да ми я каже.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook