#1 2010-11-17 16:20:10

ANETO18
Member
Registered: 2010-11-17
Posts: 5

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Изправена съм на кръстопът не знам на къде да тръгна..

Писна ми от всички в моя град и от ограниченото им все още неориентирано мнение какво харесвт момчетата??

Когато бях на 15 се интересувах от учене ходех редовно на училище след това на някякви изванкласни дейности, мн рядко излизах на кафета, не пиех, не пушех и ме отвращаваха наркоманите, на дискотека излизах веднаж на два месеца някъде,не ме влечеше да излизам на такива места предпочитах да си остана в къщи..и в този период

НЕ СЕ ЗАНИМАВАХ С МОМЧЕТА ПОНЕЖЕ НЕ МЕ ХАРЕСВАХА ЧЕ БЯХ ТОЛКОВА РАЗЛИЧНА - ЗУБАР ЛИ НЕ БЯХ МОНАХИНЯ ЛИ НЕ БЯХ - ТЪПАТА И ЗАДРЪСТЕНАТА..

Всичко това ме дразнеше супер много и за капак на всичко едно момче което година харесвах не искаше да ходи с мен защото съм била много скромна и никъде не съм излизала.. заради тази случка почнах да се променям докато не се превърнах в това което съм сега - на 18 съм на дискотека излизам всяка седмица като веднъж се случва да отида трезва - пия от всичко по много.. общувам с всеки на всякяква тема. Ученето не ме влече вече, предпочитам да съм на вън от колкото вътре.

От една година имам сексуална връзка с едно момче и понеже е само сексуална ходя при други за да запалнят празнината която този боклук оставя..хващам някой за да го поцелувам да ме попреграща и да ми сваля звездите това става в рамките на една пиянска вечер в дискотеката
не повече - по мое желание ;Д .. наркотиците са вече нещо коет ме влекат, а не да ме отвращават даже веднаж в месеца пуша трева и по рядко но.. е това съм аз точно обратното на това което бях най - интересното е че хората ми казват, че съм се провалила и че искат да съм си каквато бях - скромна,тъпа и задръстена монахиня.

Е ?!нито едното, нито другото все излизам че съм най зле..Сега не знам на къде да продължа?? така както го карам сега или каквато бях преди? какво по дяволите харесвате момчета скромни или не? да пият или не? да пушат или не?

Offline

#2 2010-11-17 16:24:01

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Ами бъди по средата.Излизай,но не пуши трева и не вземай наркотици.Това е най-лошото което можеш да направиш.Като отидеш на дискотека пий една чашка-две най-много и стига толкова.Не е нужно да се наливаш.За цигарите няма да те упреквам,тъй като почти няма човек,който да не пуши.
Поучи малко от обща култура и просто бъди СЕБЕ СИ!По този начин ще се открояваш от другите!


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#3 2010-11-17 16:24:59

juk_juk
Member
Registered: 2010-09-26
Posts: 57

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Много глупаво си постъпила. Провалила си си живота, но имаш шанс да осъзнаеш грешката си. Стига с тия въпроси какви момичета харесват момчетата. Всяко едно момче харесва различен тип момиче. Едни харесват интелигентнити, умните и забавните а други пък такива като теб каквато си в момента. Въпросът е ти каква искаш да бъдеш??? Аз лично съм момиче, което не се влиае от мнението на другите (както ти в случая). Не ходя по дискотеки, не пия, не пуша, не се дрогирам, а и нямам желание. Много добре знам каква искам да бъда и какво искам да правя с живота си и мисля, че е време и ти да разбереш.


Петте цвята заслепяват очите,
петте тона заглушават ушите,
петте вкуса обезчувствяват езика,
препусканията и ловът подлудяват сърцето.

Лао Дзъ

Offline

#4 2010-11-17 16:32:50

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

wondering я се осъзнай малко ве  wondering  кво са ти виновни момчетата, че ти не знаеш какво да правиш и не знаеш каква да бъдеш всъщност ??? Всичките тия глупости , които си ги написала по-горе ги правиш само за да се харесаш на някой..........е ква е тая глупост сега ?

ти изобщо самоуважение имаш ли  wondering


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#5 2010-11-17 16:40:02

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Не е трябвало да се променяш заради някво тъпо момче , което не те е харесвало такава каквато си (:

Offline

#6 2010-11-17 16:50:39

Sisi7u
*-_c0oL StaR_-*
From: градът на прокълнаtиtе . !! .
Registered: 2010-03-06
Posts: 4,943

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

wondering я се осъзнай малко ве  wondering  кво са ти виновни момчетата, че ти не знаеш какво да правиш и не знаеш каква да бъдеш всъщност ??? Всичките тия глупости , които си ги написала по-горе ги правиш само за да се харесаш на някой..........е ква е тая глупост сега ?

ти изобщо самоуважение имаш ли  wondering

Бравооо, евала, подкрепям напълно : ))
Дръж се така, както на тебе ти харесва и ще излезе все някой , който да те хареса и ти да го харесаш
от написаното се разбира, че си безхарактерна ( колкото и грубо да звучи think )
П.С. - хубав аватар wink найс е. 


[img]http://prikachi.com/images/452/3028452n.jpg[/img]

Offline

#7 2010-11-17 17:20:25

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Ами, не е много готино да бъдеш супер умна.. обаче пък не е мнг хубаво пък ии да пиеш по много, да пушиш..
Според мен, не ми се вярва да спреш да пушиш, с алкохола поспри малко. Примерно щом те е влечало ученето - може да учиш, не бъди толкова на ръба smile
Просто бъди себе си smile
Не е било нужно, само заради едно момче да се променяш толкова драстично ..

Offline

#8 2010-11-17 17:21:57

Rosalie
Member
From: ~*~The World Is Mine~*~
Registered: 2009-06-28
Posts: 335
Website

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Замисли се малко струвало ли е да се променяш изобщо и то в толкова негативна насока?? Да се променяш заради мнението на хора, които дори не са искали да те опознаят? Заради тях ли се промени??!!! Наистина постъпила си глупаво!
Когато някой те хареса, ще те хареса заради това, което си, без да иска да се променяш. За всеки влак си има пътници, това че харесваш някого, а той теб не, не означава, че светът свършва до там! Просто бъди себе си и се озсъзнай малко, спри да правиш глупости, още повече, че ти не го правиш заради себе си, а заради хора, на които не им пука за теб! А това е страшно глупаво.
И никой не ти е виновен, нито момчетата нито момичетата. Ние сме тези, които избираме какви да бъдем, не обвинявай други, за своите грешки!



Once again the world has proven anything you can do, I can do better!

Съзираш ли в зрънцето пясък Вселена
а в полския мак-Цветовете на Рая
И краткия миг става Вечност блажена
а в шепата малка събираш Безкрая...

[img]http://s7.rimg.info/72c4a135911e031df285d216d0e9c3a9.gif[/img]

Offline

#9 2010-11-17 17:56:33

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Само едно ,, What the f. ?,,
Заради едно тъпо момче не трябва да се променяш.. и ето сега до каква задънала улица си стигнала ! Само защото не са те харесвали апф.. то и аз имам такъв проблем. ама имам едно на ум - че заради момче няма да се променя..
Сега ми кажи как ще спреш тревата и цигарите.. пък и алкохола по-лошо..
Осъзнай се малко,, и спри докато можеш, щото после ше става по-зле..


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#10 2010-11-17 18:03:33

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

wondering я се осъзнай малко ве  wondering  кво са ти виновни момчетата, че ти не знаеш какво да правиш и не знаеш каква да бъдеш всъщност ??? Всичките тия глупости , които си ги написала по-горе ги правиш само за да се харесаш на някой..........е ква е тая глупост сега ?

ти изобщо самоуважение имаш ли  wondering

Абсолютно напълно подкрепям!!!

Бъди себе си - каквато си ти самата-такава ще те хареса някой , който държи на теб!! wink
Не са виновни момчетата за всичко и най-вече,че някои момичета сами не могат да се определят какви са и не са намерили себе си !


И още нещо: Ти сама не можеш ли да си дадеш равносметка кои момчета харесват подобен тип момичета?!?! С извинение , ама аз да съм едно момче - ще те опъна за една вечер (сори за вулгаризма) и ще те оставя....сама си си го направила-сама се съвземи!
Вземай си живота в ръце и продължи напред-че няма да си такава , каквато си била- то е ясно-вече не можеш,но направи от всичко една добра ПОУКА и стани по-добра версия на себе си,която се е поучила от грешката си
И обвинявай само себе си , че не си била достатъчно разумна да държиш на личността си....Аз имах два много жестоки удара от съдбата , но се съвзех и се опомних-и повярвай ми-не е заради някакъв си малоумник,а за нещо мнооого по-сериозно,така че - давай ТИ СИ оправи си живота!!!


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#11 2010-11-17 18:40:19

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

И сега ако ми кажеш , че момчетата са ти виновни ...
  Това , че си била "задръстената " не е от ученето , нито от това ,че не си пиела. Сега като се друсаш и не учиш за по-готина ли се смяташ ?! Ако някога си била задръстена ,сега си същата...само че надрусана. Вземи се в ръце докато е време и стига с глупостите ! Каквото и да ми кажеш не можеш да ме убедиш , че някой друг ти е виновен.Може да звуча грубо , но това е . Ти си си го направила,не някой друг ! Щом пишеш тук , значи МОЖЕ БИ си започнала да осъзнаваш ,че това което правиш не е правилно .По -добре потърси помощ докато има надежда за теб .


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#12 2010-11-26 14:25:49

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Знаеш ли ?  chuckle Предпочитам да съм СУПЕР умна и задръстена отколкото да съм няква наркоманка и да не мога да преброя с колко момчета съм спала wink .. И аз съм пробвала трева и пуша .. Някои момчета ме харесват други не wink ама и да не ме харесват имам си поне мъничко достойнство,а пък тва за секса е просто смешка да тръгнеш да го правиш със половиния университет и където и да учиш ..

п.с. на 13 съм ама имам чувството,че съм по умна понякога и от тези 11/12 клас  chuckle

Това е моето мнение smile Ако съм те засегнала това ще е за твое добро макар че не сме ние тези от сайта да ти даваме акъл ;р .. Просто си си съсипала живота .. А родителите ти знаят ли .. то и до родители ще стигне ;х .. Тея 18годишните явно не знаят какво правят с живота си и здравето си  lipssealed  lipssealed

Offline

#13 2010-11-26 19:30:35

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Живото си е твой~!~  wink  wink  wink Прави каквото ти е на сърцето, но се замисли дали наистина си струва и какви ще са последиците!  smile Просто годините, който си пропуснала по дискотеките, момчетата и т.н. ги живееш сега на пълни обороти!  nod Ти си от малкото,който са били на 2-те граничи [сдухана - разкрепостена]човек винаги има страст към интересното иска да опитва нови и нови неща happy Ти каква искаш да бъдеш сдухана или разкрепостена!? Средно положение няма!  worried  worried

п.с. разкрепостена не значи да не си учиш уроците, те са си за теб все ще ти потрябват някога  wink  wink  wink


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

#14 2010-11-28 18:44:43

e_l_e_n_k_a
Member
Registered: 2010-05-31
Posts: 136

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

зн ли кво тии сии се променила доста от това което трябва  |-(
аз никога не съм била такава смисъл от едната крайност към другата винаги съм била това което съм си тоест себе си! И няма нужда да слушаш какво ти говорят хората просто бъди себе си! И аз съм пушила трева но не заради някой или просто да се харесам на някой а да избягам от проблемите а ТОВА В ГЛУПАВО! Така , че бъди себе си и не слушай някви хора които не знаят какви да бъдат! Няма смисъл да се напиваш и да лазиш по земята просто пийни си ама малко или ако ще пиеш мн просто се събери с компанийка ии на домашно има мн начини но не и по този който сии тръгнаалаа! А и момчетата не са виновни , че ти незнаеш какво искаш  wink


http://vbox7.com/play:e76a5782 cry

chak sega razbraxx , che sum tursilaa lubowtaaaa ;xx

Offline

#15 2010-11-28 18:55:02

tedito_bg
Member
Registered: 2009-05-09
Posts: 207

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

ми аз съм по-малка от теб и не мисля,че е редно да ти давам акъл,но наистина не си направила хубаво.Добре е,че си искала да направиш някаква вътрешна промня,да покажеш самочуствие и т.н.,но поне осъзнаваш какво си направила.И както казват другите не си заслужава да се правят такива неща заради момчета.Просто опитай да не се напиваш,да не пушиш трева и всичко останало да е в умерени количества.Другото само ще дойде и няма да усетиш как всичко ще се подреди smile.Бъди малко по-сигурна в постъпките си и в това което искаш,но не се съсипвай повече,защото не си заслужава.


The bes7 сЪм wEeeeee ;dd


http://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D1 … 2773701153 статусиии ;д

Offline

#16 2010-12-08 19:35:10

Bk_Roni
Member
Registered: 2010-11-18
Posts: 2

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Абе момиче я се осъзнай малко! Не можеш заради някакви си момчета да правиш такива неща, имам предвит.. Как можеш да пропаднеш така заради тях..Опитваш се да се харесаш на някого. Гледала си как момчетата се натискат на момичетата и ти си искала така и просто си им завиждала и накрая си решила " А я да пробвам и аз, да видим дали момчето, което харесвам ще ме забележи или поне др-те момчета" Не постъпваш правилно и си голяма егоистка спрямо себе си..! Просто трябва да се държиш на положение, за да те уважават всички, а не да се хвърляш в прегръдките на тоя и на оня. Защото те момчетата ще си помислят глейте тая ква е лесна, аз я минах и  вие ще можете.. Това е моето мнеине по тази тема.. Дано не съм убидила никой, но според мен трябва да се вземеш в ръце  wink

Offline

#17 2010-12-08 20:01:57

nikito_love
Member
Registered: 2010-12-06
Posts: 4

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Аз съм по-малка от теб, но все пак ще ти кажа.. заради едно момче, ако наистина си влюбена се чувстваш, че всичко можеш да направиш и като станеш известна мислиш, че и другите ще ти обърнат внимание и да е така знам от отличен опит, но просто да станеш известна нали да не си задръстена, но мила не трябва да преминаваш границите, защото така пък преминаваш в друга фаза, защото като започнеш да се дрогирваш не ставаш известна и интересна, а "жалка" извинявай за тази дума, ама няма смисъл в това и аз пия, но то е много рядко и то с хора, които обичам и за удоволствие, а не за да се правя на интересна, защото съм го пробвала и като го погледна ми изглежда глупаво и много неуравновесено. Така че мила според мен трябва, ако правиш това да има граници на нормалното и за пушенето и пиенето и за дрогирването, а за мъжете няма симсъл да се говори, защото няма свестни и само от тях може да очакваш болка и страдания и само разочарования... това беше от мен дано да съм ти помогнала поне малко, и извинявай ако съм се убидила... smile  smile  heart

Offline

#18 2010-12-24 18:10:39

Celine
Member
Registered: 2010-12-22
Posts: 72

Re: Какво по дяволите харесвате момчета скромни момичета или не?

Само едно ,, What the f. ?,,
Заради едно тъпо момче не трябва да се променяш.. и ето сега до каква задънала улица си стигнала ! Само защото не са те харесвали апф.. то и аз имам такъв проблем. ама имам едно на ум - че заради момче няма да се променя..
Сега ми кажи как ще спреш тревата и цигарите.. пък и алкохола по-лошо..
Осъзнай се малко,, и спри докато можеш, щото после ше става по-зле..

Подкрепям я.Спри се навреме,след това ще съжаляваш ужасно много!!!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook