#20142 Re: Говорилня » Ако отидеш на кастинг в music idol.. » 2009-04-04 19:10:03

ако отидеш на кастинг в music idol коя песен щеще да изпееш?

#20143 Re: Блог » Конкурс за модератори » 2009-04-04 07:02:06

мисля че отговарям на изискванията и че ще може да се пробвам за модератор smile

#20146 Re: Архив » Последен смс » 2009-04-04 06:46:07

утре в 11:00 да си в нас и да си точна вземи си и картата за път да не забравиш

#20148 Re: Архив » Какво ще направиш с ... ? » 2009-04-04 06:42:26

ще участвам в някоя игра в сайта в който оповестява че ще идват за да се срещна с тях
какво ще направиш ако те изключат от училище?

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook