#19951 Re: Архив » Игра : Задай своя въпрос на следващия.... » 2009-04-18 05:47:04

да  smile  (flex)
би ли се сбил/а заради момче или момиче?

#19965 Re: Архив » Hot or not?! за известните » 2009-04-17 13:17:30

хот
джъстин тимбърлейк

#19969 Re: Архив » Създайте думички с ника си! » 2009-04-17 13:12:15

c-катерица
o-оса
s-слава
m-мамут
o-омайниче
g-гърло
i-ъъъъ
r-ръка
l-липа

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook