#19904 Re: Архив » Какво ще направиш с ... ? » 2009-04-19 08:35:42

ще си ги сложа и ще отида на плаж
какво ше направиш с яйце

#19907 Re: Архив » Първа песен » 2009-04-19 08:33:48

мишо шамара и теди - регетон

#19921 Re: Архив » Какво хапнахте днес?... » 2009-04-18 07:20:29

филии с кашкавал и бекон

#19925 Re: Архив » метниии » 2009-04-18 07:17:26

ще го хвърля за отделно събиране laugh
хвърлям шише ракия

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook